Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.576
|
čitano: 4.697.763
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Sony PlayStation 5

Pazi, čitam ljude koji imaju već gold i platinum i još neke i sad kupuju Pulse 3D.

Sve im rade, i kupuju nove.

I mislim si koji k?!

Znači ok, možda sam ja blesav, pa ne kužim, novi sam za PS i ne znam kako diše Sony ovdje, znam da je već bilo gluposti da između generacija osnovne stvari nisu bile kompatibilne i mislim si koji vrag. I onda čitam ljudi kupuju 3. 4. 5. par slušalica, a prve i dalje rade i svejedno mislim, valjda imaju razlog.

Lud sam već mjesecima, djeci smo obečali sluške i ne znam dal kupit neke ili ove Sony. Nije mi žao para (s*rem, je, žao mi je) , ali dat te pare na Sony plastiku, ak će raditi isto ko (u mom skromnom mišljenju) puno bolje Cloud Flight koje mogu i na Pc spojit i bilo gdje u stvari, bez razmišljanja...

 

I eto, i dalje čekam i mislim si jesam li zaista glup čekat i što točno posebno očekujem od Pulse 3D osim što izgledaju u skladu sa ostatkom konzole.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Q-Tip kaže...
Gogy7 kaže...
Zato sto su igre radene za novi gamepad i njegove nove mogućnosti. Bilo bi bezveze da developeri uloze toliko truda da bas osjetis nesto u rukama dok igras a ti igras na ds4.
Dualsense ima puno napredniji sustav interakcije s igracem i na tome je velik naglasak. Cilj je bio stvoriti puno bolju inmerzivnost kad koristis njihove slusalice i gamepad.

 

Ma možeš mislit imerzije što mi se trese kontroler u rukama, taj feature mi je uvijek bio bezvezarija. Ako ikako bude moguće to ću prvo isključiti.

 

Ja se slupam s autom, na auto padne stijena, dođe negativac i prelomi mi kičmu preko koljena na pola, a kontroler mi malo strese ruke. Jebote, koji immersion, kao da mi se stvarno dogodilo. 

 

 

A da ne pričamo da ne smiješ kontroler slučajno ostaviti na stolu jer se trese cijeli zbog vibracija obližnjeg vulkana na Alpha Centauri :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Rhodin kaže...

Gle, dualsense još kužim da ima feature koji su novi ili drugačiji od prethodnog, ali Pulse 3d slušalice mi još nisu jasne, koja je njihova prednost naspram recimo Cloud Flight

 Plasticno kuciste, povezivanje bluetoothom za 700kn. Dovoljno da ih ne kupim.

 Ma izmisljaju toplu vodu sigurno im je to sad njihov naziv za virtual surround. 😂

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Govorim vam to vec neko vrijeme, neki ce dobiti konzole za launch, neki u 12om mj a neki tek nagodinu.
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ono čemu se nadam je najava PS Now streamanja igara preko mobitela. Tu sad žestoko zaostaju za konkurencijom. Upogonio sam Xbox xCloud na mobitelu i stvar u principu funkcionira izvrsno, input lag je prisutan ali je xCloud još u beti i najavili su da će preći na bolje servere. Ono što me pozitivno iznenadilo je to što mogu koristiti playstation gamepad na xcloudu. Dakle, za igrati Xbox igre mi ne treba niti Xbox konzola niti Xbox gamepad, samo Gamepass Ultimate i internet konekcija.

 

S druge strane, za playstation ne mogu niti remote play upogonoti kako spada, ne prihvaća mi gamepad preko mobitela, kaže nije podržan u aplikaciji. Playstation gamepad u playstation aplikaciji nije podržan. A Xbox xCloud igram s tim gamepadom. Tko je tu lud?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Govorim vam to vec neko vrijeme, neki ce dobiti konzole za launch, neki u 12om mj a neki tek nagodinu.

 Mislim da to ovisi od dućana do dućana. Neki su samo zaprimali što više prednarudžbi iako im Sony nije ustupio toliki broj konzola. Ja sam kontaktirao dućan gdje sam prednaručio tu u Irskoj i rekli su da ću dobiti konzolu prvi dan kad izađe i da su oni pustili u prodaju samo onoliko konzola koliko im je Sony ustupio.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mislis da ces moci kupiti konzolu drugi dan u trgovini, nakon sto prodaju predorder?
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Mislis da ces moci kupiti konzolu drugi dan u trgovini, nakon sto prodaju predorder?

 Obično u većini dućana bude par konzola na dan izlaska, netko će sigurno otkazati prednarudžbu u zadnji tren ili nešto slično. Ali bi definitivno morao imati sreće da uspiješ kupiti na dan izlaska bez da si prednaručio.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Dual Sense nema 3.5mm ulaz za slusalice ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

Dual Sense nema 3.5mm ulaz za slusalice ? 

 Ima, potvrđeno

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja sam napravio preorder u Tele2 uz produzenje ugovora, ako ovdje ima netko upucen pa da mi potvrdi da ce konzola doci prije Božica ili cu na kraju cekat drugu godinu?
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dodatci za Demon's Souls Digital Deluxe Edition 100€/99$

Original Soundtrack
Legendary Hero Soul
Renowned Warrior Soul
Storied Warrior Soul
Red-Eye Knight Armor
Boletarian Royalty Armor
Ritual Blade
Hoplite Shield
Ring of Longevity
Preservation Grains
Phosphorescent Grains
Bearbug Grains
Large Hardstone Shard
Moonlightstone Shard
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Sony PlayStation 5

Ma sve 5, samo nisam siguran da išta od toga vrijedi 100€

Igru uzimam definitivno, samo 100€... jbt koje su to pare i još za remake.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Rhodin kaže...

Ma sve 5, samo nisam siguran da išta od toga vrijedi 100€

Igru uzimam definitivno, samo 100€... jbt koje su to pare i još za remake.

 a koji pak digital delux vrijedi dodatnih novaca ?
Nikad te deluxe, ultimate i slicno nisam kupio

 

No ovo nam daje do znanja da su dodali nove stvari u igru jer kolko se sjecam bas niceg nije bilo od tih stvari u igri

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2020 22:22 (Santana).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
shecky kaže...
Ja sam napravio preorder u Tele2 uz produzenje ugovora, ako ovdje ima netko upucen pa da mi potvrdi da ce konzola doci prije Božica ili cu na kraju cekat drugu godinu?

 

Ja sam isto kod njih preorder napravio, dobio sam samo mail za potvrdu narudžbe, a ostalo ide po izlasku konzole, kontaktirao sam službu za korisnike da ih pitam kako će funkcionirati i kažu da se konzole šalju 19. i po primitku ide i produljenje ugovora...e sad hoće li tako biti kako kažu ili "pojeo vuk magare", vidjet ćemo

11 godina
offline
Sony PlayStation 5
Moj PC  
1 0 hvala 2
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
lobotomac90 kaže...
shecky kaže...
Ja sam napravio preorder u Tele2 uz produzenje ugovora, ako ovdje ima netko upucen pa da mi potvrdi da ce konzola doci prije Božica ili cu na kraju cekat drugu godinu?

 

Ja sam isto kod njih preorder napravio, dobio sam samo mail za potvrdu narudžbe, a ostalo ide po izlasku konzole, kontaktirao sam službu za korisnike da ih pitam kako će funkcionirati i kažu da se konzole šalju 19. i po primitku ide i produljenje ugovora...e sad hoće li tako biti kako kažu ili "pojeo vuk magare", vidjet ćemo

 Čekaj, shipping počinje 19.11. ?!

Pa vi kaj ste u SD uzimali neki do 01.12. nebuju dobili...

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Rhodin kaže...

Pazi, čitam ljude koji imaju već gold i platinum i još neke i sad kupuju Pulse 3D.

Sve im rade, i kupuju nove.

I mislim si koji k?!

Znači ok, možda sam ja blesav, pa ne kužim, novi sam za PS i ne znam kako diše Sony ovdje, znam da je već bilo gluposti da između generacija osnovne stvari nisu bile kompatibilne i mislim si koji vrag. I onda čitam ljudi kupuju 3. 4. 5. par slušalica, a prve i dalje rade i svejedno mislim, valjda imaju razlog.

Lud sam već mjesecima, djeci smo obečali sluške i ne znam dal kupit neke ili ove Sony. Nije mi žao para (s*rem, je, žao mi je) , ali dat te pare na Sony plastiku, ak će raditi isto ko (u mom skromnom mišljenju) puno bolje Cloud Flight koje mogu i na Pc spojit i bilo gdje u stvari, bez razmišljanja...

 

I eto, i dalje čekam i mislim si jesam li zaista glup čekat i što točno posebno očekujem od Pulse 3D osim što izgledaju u skladu sa ostatkom konzole.

Meni još radi Amiga 500, ali me to ne sprijećava da kupujem novi PC.

 

Glede novih sluški imam PS4 gold headset, stvarno su dobre ali nakon njih moram prati kosu i lice. Par puta mi se žena uplašila da imam rak kože zbog ostataka kože koji spajdaju sa sluški. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2020 9:13 (Gajotres).
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...

Meni još radi Amiga 500, ali me to ne sprijećava da kupujem novi PC.

 

Glede novih sluški imam PS4 gold headset, stvarno su dobre ali nakon njih moram prati kosu i lice. Par puta mi se žena uplašila da imam rak kože zbog ostataka kože koji spajdaju sa sluški. 

 

Da, to je generalno problem kod svih slušalica koje imaju šugavu fejk kožu po sebi. Užas živi, pogotovo ako nema za kupit zamjenske jastučiće.

Nedavno sam baš na svojim Audio Technica zamijenio jastučiće i kupio neku navlaku za headband.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ekipa se iscudjava stvarima koje su klasika medju generacijskim prelazima jos od doba Ps1.

Btw Sony priprema 10+ milijuna konzola i nema ih nigdje vise za prednarudzbu....slatke muke za Sony. 

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
online
Sony PlayStation 5

Amiga i PC nije isto ko 1 pa drugi pa 5ti par slušalica... Slišalice su slušalice, čemu kupit druge, iste, gamerske, zatvorene... Kužim ljude koji imaju za razne namjene pa zatvorene, pa otvorene, pa headphones za glazbu, pa druge za igre... al ovo je 3 puta isto za istu namjenu.

 

Ugl poanta sa moje strane, to plus nabrajanje featurea koji će biti podržani na PS5 Pulse 3D slušalicama, je da sam pretpostavio da ili imaju na sebi nešto, ili da će umjetno nešto zaključat samo na njih da bude kompatibilno, a sada ispada da neće i da nema potrebe njih baš kupovati, već možeš i bolje za iste pare.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kad smo vec kod dodatne opreme za PS5, Sony preporucuje da PS5 igrate, naravno, na njihovom tv-u iz serije XH90:

 

https://www.sony.hr/electronics/televizori/xh90-series

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bolje da se iščuđavamo tvojim glupim komentarima.

Samo zato jer je neki potez uobičajen ne znači da je opravdan.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Eto da se ima što igrati prvi dan 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Xbox je pustio svoju konzolu medijima, dok Sony konzolu nitko jos nije vidio.
Nismo vidjeli UI, a trebaju dodatno pojasnit jos dosta stvari.

Nekak su spori, ovaj Jim Ryan mi se ne cini na istom nivou kao ljudi koje je zamjenio

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Koliko ti je duralo ? Meni se na mojim AT tek nedavno pocela "koza" ljustit. Nakon cca 6 god intenzivnog koristenja.

Kupio bi neke sluske za plejke, ali ne vidim bas argumente zasto kupit te ofisl sony ps5 

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...

Xbox je pustio svoju konzolu medijima, dok Sony konzolu nitko jos nije vidio.
Nismo vidjeli UI, a trebaju dodatno pojasnit jos dosta stvari.

Nekak su spori, ovaj Jim Ryan mi se ne cini na istom nivou kao ljudi koje je zamjenio

Rečeno je da će ovih dana konzola biti podijeljena nekim japanskim strimerima koji će igrati i secirati konzolu i sve objaviti na internetu. Ako se ne varam sve bi trebalo startati oko 01.10. Bar je tako pisalo neki dan na netu.

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Pa realno ne trebaju pojasniti ništa.

Ljudi kupuju Sony konzole koje su vidjeli samo na renderima i vjeruju Marku Cernyu na "majke mi".

 

Kad izađu nove konzole, krenut će poplava usporednih videa gdje će se brojati pikseli i Playstation će biti u inferiornom položaju, kao Xbox u prethodnoj generaciji.

Ali, Sony će do tada prodati sve zalihe, boli ih briga.

 

 

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...

Xbox je pustio svoju konzolu medijima, dok Sony konzolu nitko jos nije vidio.
Nismo vidjeli UI, a trebaju dodatno pojasnit jos dosta stvari.

Nekak su spori, ovaj Jim Ryan mi se ne cini na istom nivou kao ljudi koje je zamjenio

 Ako nesto zamjeram xboxu je to sto imaju u Gamepadu jos uvijek klasicne baterije. Znam da se moze kupit paket za punjenje ali kosta dodatni novac..

Ne kuzim kak to da jos to nisu sredili...

 

Inace gledam video za taj XBOX i taj quick resume predstavljaju kao nesto super, na svom pcu altabam 10 igri i samo klikcem i igram.. ne kuzim foru..

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2020 9:56 (toxic).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice