PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 958.907
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nije "običan" radnik u pitanju, samo ću to reći.
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.5.2021 23:37 (Prayer).
5 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo tko nije naišao neka pročita ako mu se da

 

Otkrivamo sivo tržište PS5 konzola: Mutne radnje, desetci tisuća kuna zarade, a uključena je i jedna trgovina › FFA.hr Gaming Portal

 

Mene osobno ništa ne čudi je gdje got je ponuda nikakva a potražnja žudi za robom tu siva zona caruje....

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.5.2021 9:48 (Blackcastle).
 
1 0 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Blackcastle kaže...

Evo tko nije naišao neka pročita ako mu se da

 

Otkrivamo sivo tržište PS5 konzola: Mutne radnje, desetci tisuća kuna zarade, a uključena je i jedna trgovina › FFA.hr Gaming Portal

 

Mene osobno ništa ne čudi je gdje got je ponuda nikakva a potražnja žudi za robom tu siva zona caruje....

 Kad vidiš ekipu dolje koja opravdava u komentarima, sve je jasno koliko se plejka zapravo vrti u "sivoj zoni".

Ali jbg jedino što možeš je postupat kako želiš da drugi postupaju a ne potezat "pa to svi drugi rade zašto nebi i ja" i nadat se da će kad tad neko sredit državu ili barem sony i SD.

10 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Idemooooo ovaj tjedan neka nam dođe više da se veselimo i uživamo u next-genu! 

 
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
movie kaže...
atiHD kaže...

 

 Ma kaos su i oni i svi drugi, ali eno ima članak od FFA na fbu i baš u samom članku govore kako same poslovnice preprodaju konzole. Tako da nije ni čudo da nema konzola kad neki Jozo koji radi u dućanu je tvoju konzolu prodao svom frendu Amti za manju cijenu i onda je Amte odlučio stavit cijenu od milju eura na njuškalu i prošlo mu je jer su ljudi glupi.

Ja sam jučer na fbu pročitao da tomašević i možemo komadaju malu djecu. Svašta se može na fbu pročitati a stvar inteligencije je u što ćeš povjerovati. Zar stvarno vjeruješ da neki prodavač ante u SD može uzeti tvoju konzolu i prodati je frendu peri u situaciji kada konzole dolaze na kapaljku i kada se svaka bilježi? Neću reći o kojem se prodajnom lancu tehničke robe radi ali do prije desetak godina bio je među najjačim u Hrvatskoj. Direktor te firme dobio je 5 konzola od SD. Trebalo mu je više no nije mogao dobiti niti jedan komad više a jako je dobar s direktorom SD. Ne mogu ti ljudi dati nešto čega nema. Znam lika koji radi u SD u upravi i nije si na vrijeme uspio osigurati primjerak konzole i nije ju dobio cijelu prošlu godinu. Lako je nešto dijeliti po poznanstvima kada robe ima na skladištu a malo je to teže kada robe nema.

 

Ne mislim da netko u nekom privatnom dućanu ne da konzolu preko reda ali sam poprilično siguran da se tako nešto u SD može jako teško dogoditi. Prevelik je to sistem da bi se sramotio oko jedne konzole. Kad sam kupovao PS4 u SD, došao sam po konzolu a prodavač je imao popis ljudi koji mogu preuzeti konzolu. Najprije me je našao na popisu, prekrižio te unio podatke u računalo i onda naplatio. Kako da sada taj prodavač moju konzolu koja je osigurana na moje ime proda svom frendu? Dobio je 20 konzola s 20 imena i samo križa imena s popisa. Radi ono što mu je šef rekao da radi.

 Da vjerujem da se to dešava, da živimo u nomralnoj državi rekao bi da nije tako i da je to samo priča, ali s obzirom da živimo u ovom drlogu od zemlje di se pokradu milijarde i nikom ništa ne vjerujem da bi bilo drugačije sa jednom običnom konzolom. Imao sam poznanika prije par godina koji je radio u Santi i baš taj poznanik je u slobodno vrijeme riješavao igre, satove i sve šta je uspio baš iz te iste Sante. Tako da nemoj se praviti previše pametan i prodavat mi tu spiku sve šta se kaže na internetu nije istina. Nemam 10 godina da slijepo vrjeujem u gluposti, ali što se tiče ovoga sam siguran da je tako jer eto vidiš znam kako funkcioniraju... 

https://psnprofiles.com/MaliGremlin69
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ma naravno da se mulja, realno a di se ne mulja.
Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Blackcastle kaže...

Evo tko nije naišao neka pročita ako mu se da

 

Otkrivamo sivo tržište PS5 konzola: Mutne radnje, desetci tisuća kuna zarade, a uključena je i jedna trgovina › FFA.hr Gaming Portal

 

Mene osobno ništa ne čudi je gdje got je ponuda nikakva a potražnja žudi za robom tu siva zona caruje....

 Mene ništa ne čudi u ovoj državi. Ovi su dobro prošli da nije bilo nasilja tj. da nisu pobrali batine i ostali bez svega.

 

Zbog raznih mutnih tipova koji godinama muljaju s pretplatama kod telekoma, telekomi su mijenjali uvjete prijevremenog raskida ugovora (ostatak pretplate ili ostatak otplate uređaja). Ranije su to bili više manje smiješni iznosi za prijevremeni raskid. 

 

Ali, to se nikada neće promijeniti. Ljudima treba novac i snaći će se na razne načine kako bi došli do njega. Upravo tome i služe lokalni kafići,koji su izvor "buraz, imam nekaj za tebe".

4 godine
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Javus0234 kaže...
 "pa to svi drugi rade zašto nebi i ja" i nadat se da će kad tad neko sredit državu ili barem sony i SD.

 Uvijek je nešto u prodaji i nečega uvijek nema dovoljno. Mobitela, konzola, auta... Mutni tipovi uvijek nađu nešto za preprodaju. Zato ih i živcira PDV na poštanske pošiljke koji se uvodi.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.5.2021 15:52 (zelenapaprika).
4 godine
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
atiHD kaže...
 Imao sam poznanika prije par godina koji je radio u Santi i baš taj poznanik je u slobodno vrijeme riješavao igre, satove i sve šta je uspio baš iz te iste Sante.

Ovisi što znači "riješiti". Ukrasti? Kupiti svojim novcem, pa preprodati za više? Ovi u firmi nisu nikada skužili da tip mulja? Kupio 30 satova? 58 skupih slušalica i sl.?

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
zelenapaprika kaže...
atiHD kaže...
 Imao sam poznanika prije par godina koji je radio u Santi i baš taj poznanik je u slobodno vrijeme riješavao igre, satove i sve šta je uspio baš iz te iste Sante.

Ovisi što znači "riješiti". Ukrasti? Kupiti svojim novcem, pa preprodati za više? Ovi u firmi nisu nikada skužili da tip mulja? Kupio 30 satova? 58 skupih slušalica i sl.?

 

 Jesi glup ili se samo praviš? Ili ti neke stvari treba nacrtati?

https://psnprofiles.com/MaliGremlin69
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Blackcastle kaže...

Evo tko nije naišao neka pročita ako mu se da

 

Otkrivamo sivo tržište PS5 konzola: Mutne radnje, desetci tisuća kuna zarade, a uključena je i jedna trgovina › FFA.hr Gaming Portal

 

Mene osobno ništa ne čudi je gdje got je ponuda nikakva a potražnja žudi za robom tu siva zona caruje....

 Ne vidim nikakav spektakl u ovom članku. Muljanje s teleoperaterima se događa cijelo vrijeme. Neki dan sam potpisao novi ugovor i dobio 8 telefona. Što misliš što sam napravio sa svim telefonima? Isto što i svi drugi. Ono što mi ne treba završilo je u oglasu. Znam neke ljude koji su potpisivali igovor kako bi uzeli PS5 pa ga preprodali. Članak otkriva toplu vodu. Muljanje s jednim dućanom za kojeg iz opisanom možemo sa sigurnošću tvrditi da je mali i nebitan. Lik radi ono što je najbolje za njega a ne za njegovog kupca. I sam sam rekao da se ne čudim da se muljanja događaju u tako malim trgovinama ali da čisto sumnjam da se time bavi u ovom trenutku firma kakva je SD. Ovo istraživačko novinarstvo u ovom članku je u najmanju ruku smiješno.

 

atiHD kaže...

 Da vjerujem da se to dešava, da živimo u nomralnoj državi rekao bi da nije tako i da je to samo priča, ali s obzirom da živimo u ovom drlogu od zemlje di se pokradu milijarde i nikom ništa ne vjerujem da bi bilo drugačije sa jednom običnom konzolom. Imao sam poznanika prije par godina koji je radio u Santi i baš taj poznanik je u slobodno vrijeme riješavao igre, satove i sve šta je uspio baš iz te iste Sante. Tako da nemoj se praviti previše pametan i prodavat mi tu spiku sve šta se kaže na internetu nije istina. Nemam 10 godina da slijepo vrjeujem u gluposti, ali što se tiče ovoga sam siguran da je tako jer eto vidiš znam kako funkcioniraju... 

Čitaj s razumijevanjem. Rekao sam da nije problem preko veze dobiti nešto čega ima u dućanu pa i po povoljnijoj cijeni. No problem je s proizvodom kojeg nema. Takav proizvod sasvim sigurno ne može uzeti tvoj frend i neopaženo izvući iz dućana. Godinama sam surađivao s hrvatskim zastupnikom PS branda i znam što je moguće i što nije moguće. Isto tako sam napomenio da je moguće da mali dućani ne poštuju liste i prodaju konzole mimo reda, ništa čudno. I sam sam bio vlasnik malog dućana u kojem su vrijedila moja pravila. No kako rekoh s velikim sistemom kakav je SD to je u ovoj situaciji malo teže, pogotovo nekom prodavaču za odraditi. Do konzole im je nemoguće doći a one konzole koje dođu do dućana dođu s popisom imena koja treba zvati. Potom se taj popis vraća u firmu. Prostora za manipulaciju nema.

 

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Mene jedino zanima moja konzola za mene, koju čekam 2 mjeseca duže nego što su rekli. Pa me trenutno samo brine hoće li doći idući tjedan ili moram opet čekati idući mjesec. Ali sigurno neću dati ni lipu više nego što je cijena u dućanu, pa makar preprodavači uzeli sve.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.5.2021 17:08 (Leoni das auto).
 
4 0 hvala 0
4 godine
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
atiHD kaže...
zelenapaprika kaže...
atiHD kaže...
 Imao sam poznanika prije par godina koji je radio u Santi i baš taj poznanik je u slobodno vrijeme riješavao igre, satove i sve šta je uspio baš iz te iste Sante.

Ovisi što znači "riješiti". Ukrasti? Kupiti svojim novcem, pa preprodati za više? Ovi u firmi nisu nikada skužili da tip mulja? Kupio 30 satova? 58 skupih slušalica i sl.?

 

 Jesi glup ili se samo praviš? Ili ti neke stvari treba nacrtati?

 Crtaj. "baš taj poznanik je u slobodno vrijeme riješavao igre, satove i sve šta je uspio" - vrlo intrigantna rečenica. Baš me zanima kako je on to "riješio" i što je "riješio".

13 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
zelenapaprika kaže...
atiHD kaže...
zelenapaprika kaže...
atiHD kaže...
 Imao sam poznanika prije par godina koji je radio u Santi i baš taj poznanik je u slobodno vrijeme riješavao igre, satove i sve šta je uspio baš iz te iste Sante.

Ovisi što znači "riješiti". Ukrasti? Kupiti svojim novcem, pa preprodati za više? Ovi u firmi nisu nikada skužili da tip mulja? Kupio 30 satova? 58 skupih slušalica i sl.?

 

 Jesi glup ili se samo praviš? Ili ti neke stvari treba nacrtati?

 Crtaj. "baš taj poznanik je u slobodno vrijeme riješavao igre, satove i sve šta je uspio" - vrlo intrigantna rečenica. Baš me zanima kako je on to "riješio" i što je "riješio".

 U to nisam nit hoću zalaziti kako je on išta od toga nabavio, ali znam da ih nije platio svojim novcem, ali vidim ti si neki pametnjaković pa ti puštam maštu na volju da si zamisliš kako je to odrađeno ;)

https://psnprofiles.com/MaliGremlin69
4 godine
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
atiHD kaže...
zelenapaprika kaže...
atiHD kaže...
zelenapaprika kaže...
atiHD kaže...
 Imao sam poznanika prije par godina koji je radio u Santi i baš taj poznanik je u slobodno vrijeme riješavao igre, satove i sve šta je uspio baš iz te iste Sante.

Ovisi što znači "riješiti". Ukrasti? Kupiti svojim novcem, pa preprodati za više? Ovi u firmi nisu nikada skužili da tip mulja? Kupio 30 satova? 58 skupih slušalica i sl.?

 

 Jesi glup ili se samo praviš? Ili ti neke stvari treba nacrtati?

 Crtaj. "baš taj poznanik je u slobodno vrijeme riješavao igre, satove i sve šta je uspio" - vrlo intrigantna rečenica. Baš me zanima kako je on to "riješio" i što je "riješio".

 U to nisam nit hoću zalaziti kako je on išta od toga nabavio, ali znam da ih nije platio svojim novcem, ali vidim ti si neki pametnjaković pa ti puštam maštu na volju da si zamisliš kako je to odrađeno ;)

 Strah te je? Opravdano. Još si napisao i djelomično ime firme. Ako netko od njih to čita...

13 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
zelenapaprika kaže...
atiHD kaže...
zelenapaprika kaže...
atiHD kaže...
zelenapaprika kaže...
atiHD kaže...
 Imao sam poznanika prije par godina koji je radio u Santi i baš taj poznanik je u slobodno vrijeme riješavao igre, satove i sve šta je uspio baš iz te iste Sante.

Ovisi što znači "riješiti". Ukrasti? Kupiti svojim novcem, pa preprodati za više? Ovi u firmi nisu nikada skužili da tip mulja? Kupio 30 satova? 58 skupih slušalica i sl.?

 

 Jesi glup ili se samo praviš? Ili ti neke stvari treba nacrtati?

 Crtaj. "baš taj poznanik je u slobodno vrijeme riješavao igre, satove i sve šta je uspio" - vrlo intrigantna rečenica. Baš me zanima kako je on to "riješio" i što je "riješio".

 U to nisam nit hoću zalaziti kako je on išta od toga nabavio, ali znam da ih nije platio svojim novcem, ali vidim ti si neki pametnjaković pa ti puštam maštu na volju da si zamisliš kako je to odrađeno ;)

 Strah te je? Opravdano. Još si napisao i djelomično ime firme. Ako netko od njih to čita...

 Boli me krasan k jeli tko od njih čita hahah. Strah čega? Šta na nekom forumu iznosim svoje mišljenje i govorim o događajima od prije xy godina, boo hoo hjao ne doći će mi barba SantaD i šta će mi? Može mi odradit lagani blajv i on i cijela postava... Djelomično? Pa puno ime je Santa Domenica aka Santa. Nije ni Santa Barbara ni Santa ledena(Emilija Kokić). Te fore wanna be zastrašivanja uh ne interneti svi čitaju prodaj malom Ivici u 3.b

https://psnprofiles.com/MaliGremlin69
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.5.2021 19:46 (atiHD).
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ma koga boli k.
Bitno da sljedeći tjedan dobimo plejke,
jer druga opcija je vraćanje opet na četvorku.
Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
atiHD kaže...
zelenapaprika kaže...
atiHD kaže...
zelenapaprika kaže...
atiHD kaže...
zelenapaprika kaže...
atiHD kaže...
 Imao sam poznanika prije par godina koji je radio u Santi i baš taj poznanik je u slobodno vrijeme riješavao igre, satove i sve šta je uspio baš iz te iste Sante.

Ovisi što znači "riješiti". Ukrasti? Kupiti svojim novcem, pa preprodati za više? Ovi u firmi nisu nikada skužili da tip mulja? Kupio 30 satova? 58 skupih slušalica i sl.?

 

 Jesi glup ili se samo praviš? Ili ti neke stvari treba nacrtati?

 Crtaj. "baš taj poznanik je u slobodno vrijeme riješavao igre, satove i sve šta je uspio" - vrlo intrigantna rečenica. Baš me zanima kako je on to "riješio" i što je "riješio".

 U to nisam nit hoću zalaziti kako je on išta od toga nabavio, ali znam da ih nije platio svojim novcem, ali vidim ti si neki pametnjaković pa ti puštam maštu na volju da si zamisliš kako je to odrađeno ;)

 Strah te je? Opravdano. Još si napisao i djelomično ime firme. Ako netko od njih to čita...

 Boli me krasan k jeli tko od njih čita hahah. Strah čega? Šta na nekom forumu iznosim svoje mišljenje i govorim o događajima od prije xy godina, boo hoo hjao ne doći će mi barba SantaD i šta će mi? Može mi odradit lagani blajv i on i cijela postava... Djelomično? Pa puno ime je Santa Domenica aka Santa. Nije ni Santa Barbara ni Santa ledena(Emilija Kokić). Te fore wanna be zastrašivanja uh ne interneti svi čitaju prodaj malom Ivici u 3.b

Vidim da te je strah jer je počelo glumatanje i prostačenje. :-) Pa ti više ne bi ulazio u to kako je poznanik "nabavio" to što je nabavio, ali si zapravo sve izlajao. A poznanik je valjda shvatio da su ga "snimili", pa sada "nabavlja" negdje drugdje.

13 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
zelenapaprika kaže...
atiHD kaže...
zelenapaprika kaže...
atiHD kaže...
zelenapaprika kaže...
atiHD kaže...
zelenapaprika kaže...
atiHD kaže...
 Imao sam poznanika prije par godina koji je radio u Santi i baš taj poznanik je u slobodno vrijeme riješavao igre, satove i sve šta je uspio baš iz te iste Sante.

Ovisi što znači "riješiti". Ukrasti? Kupiti svojim novcem, pa preprodati za više? Ovi u firmi nisu nikada skužili da tip mulja? Kupio 30 satova? 58 skupih slušalica i sl.?

 

 Jesi glup ili se samo praviš? Ili ti neke stvari treba nacrtati?

 Crtaj. "baš taj poznanik je u slobodno vrijeme riješavao igre, satove i sve šta je uspio" - vrlo intrigantna rečenica. Baš me zanima kako je on to "riješio" i što je "riješio".

 U to nisam nit hoću zalaziti kako je on išta od toga nabavio, ali znam da ih nije platio svojim novcem, ali vidim ti si neki pametnjaković pa ti puštam maštu na volju da si zamisliš kako je to odrađeno ;)

 Strah te je? Opravdano. Još si napisao i djelomično ime firme. Ako netko od njih to čita...

 Boli me krasan k jeli tko od njih čita hahah. Strah čega? Šta na nekom forumu iznosim svoje mišljenje i govorim o događajima od prije xy godina, boo hoo hjao ne doći će mi barba SantaD i šta će mi? Može mi odradit lagani blajv i on i cijela postava... Djelomično? Pa puno ime je Santa Domenica aka Santa. Nije ni Santa Barbara ni Santa ledena(Emilija Kokić). Te fore wanna be zastrašivanja uh ne interneti svi čitaju prodaj malom Ivici u 3.b

Vidim da te je strah jer je počelo glumatanje i prostačenje. :-) Pa ti više ne bi ulazio u to kako je poznanik "nabavio" to što je nabavio, ali si zapravo sve izlajao. A poznanik je valjda shvatio da su ga "snimili", pa sada "nabavlja" negdje drugdje.

 Daj daj lik smiri se haha to što si gledao neke krimi filmove i sad misliš da si opak jer furaš neku wanna be obrnutu psihologiju, pusti to u flimu nek se Horacije s time igra, nisi dorastao takvim stvarima. Ti se drži foruma, a za mene se ne brini ;)

https://psnprofiles.com/MaliGremlin69
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Tu smo zbog Playstation 5 dolaska!!
 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja sam tu s biciklom.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja se jako nadam da nam dolazi ovaj tijedan jer vise ne mogu cekati ekipa sretno svima :)

 
4 1 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Blackcastle kaže...

Evo tko nije naišao neka pročita ako mu se da

 

Otkrivamo sivo tržište PS5 konzola: Mutne radnje, desetci tisuća kuna zarade, a uključena je i jedna trgovina › FFA.hr Gaming Portal

 

Mene osobno ništa ne čudi je gdje got je ponuda nikakva a potražnja žudi za robom tu siva zona caruje....

 Prijatelju moj, kada bi telekom isporučio ljudima konzolu ali nakon 15 dana tako da ne mogu raskinut tarifu, tada  bi osigurao sebe a i tržište od daljnjih muljaža, pa bi ju uzimali samo oni koji imaju i namjeru uzeti tarifu + konzolu. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.5.2021 23:25 (donzega).
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Sto je pravno gledano nemoguce, jer rok tece od momenta preuzimanja, a ne od momenta narudzbe, potpisa ugovora ili neceg treceg.....

Tek kad preuzmes pocimaju teci svi rokovi, o ovome se pisalo dosta tijekom 12-tog mjeseca kad je bilo upitno hoce li konzole biti isporucene do kraja godine, jer svima koji su potpisali u 11 mjesecu, prvu ratu su trebali platiti u 1 mjesecu ove godine, sto nebi bilo osnovano ako konzolu nisu dobili u 12-tom mjesecu....

Dakle, dok ne preuzmes......
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

 

Eto SD isporučuje samo, hmm kome?

 

 https://www.njuskalo.hr/ps5-konzole/playstation-5-blu-rey-2-jojstica-2-igrice-oglas-33994030 ova je vjerojatno od tamo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
To je to, sve ili ništa. Došao je i taj tjedan. Dali je to to ili opet pušiona?
Ostanite sa nama na Bug forumu. Vračamo se nakon reklama.
 
2 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Dobro jutro ljudeki. što ima ? i dalje truba a ?
sve se praši kak "isporučuju" konzole ? :D

 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

HG Spot sada na chatu:

Pozdrav, stiže nam nekoliko konzola kroz 7 dana, no nemamo informacije o količini koja stiže, ukoliko Vam stigne konzola kolege će Vas kontaktirati.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
snake44 kaže...

HG Spot sada na chatu:

Pozdrav, stiže nam nekoliko konzola kroz 7 dana, no nemamo informacije o količini koja stiže, ukoliko Vam stigne konzola kolege će Vas kontaktirati.

 Nekoliko konzola , pa ko da smo na placu pa ti kumica veli bit će ovih dana ali par komada 

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
To bi moglo značit da u SD dolaze za 2-3 dana.
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice