PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 957.420
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Nkada su u Jugi postojale takve liste za stanove na koji si čekao godinama :D

Moj PC  
3 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ako si ti koji je 13 ili 14.03 narucio 64. Na listi Bas me zanima koji sam ja. Narucio 22.02.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.5.2021 18:25 (Slayer123).
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Vjerojatno drugi, imaš tri dvojke u datumu.
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

A gle, bile su narudzbe 22.02 , onda nista i onda opet 13.03., tako da je moguce, jer ne vidim nikoga ovdje da je narucio 13.03. Osim mene

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
posro_ kaže...

A gle, bile su narudzbe 22.02 , onda nista i onda opet 13.03., tako da je moguce, jer ne vidim nikoga ovdje da je narucio 13.03. Osim mene

 Mislim da su od 21.02 bile ak se ne varam.

11 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Danas sam baš kupovao igre u SD i usput dok su radili račun jer sam preko web-a uzeo sam pitao dali imaju kakvu informaciju kada bi mogao dobiti konzolu pošto sam naručio kod njih još 25.02. i rekao mi je lik koji tamo radi da bi do kraja mjeseca trebala doći veća količina konzola pa po tome vjerojatno do kraja mjeseca da mogu očekivati isporuku. 

 

Čitam gore da je netko od forumaša napisao da je naručio 13.03. i da je 64 na listi to po meni nema apsolutno smisla (jer se spominje da je u svim poslovnicama 64-ti) :D 

 

Pitam još kolegu kakve informacije mu stric ima koji radi isto u SD pa javim mada će vjerojatno reći kaj i ovi ili će pak nekaj sedmo.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Takodjer naručio 22.2. Danas pitao u Zadru u SD i rekli da bi do kraja mjeseca trebalo doći.
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Meni su rekli da kroz desetak dana ocekuju konzole. Sd.

 
1 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

22.02. 27 na listi.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Meni ima, jer ja tipa od svojih prijatelja i prijateljevoh prijatelja ne znam nikoga da je prednarucio konzolu.

2 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo da se malo "veselite"

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Iskreno se nadam da će se i držati dogovora.

E sad,drugi na listi...Koliko sam imao nesreće da mi nije isporučeno u zadnjem krugu toliko se nadam da ću ovaj put imati ipak više sreće zajedno s vama ostalima.

Naručeno 22.02.'21.

 
5 0 hvala 3
11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Division Bell kaže...

Evo da se malo "veselite"

 Postojala je mogućnost i da Dinamo osvoji Europa Ligu pa nije :D šalu na stranu ja se nadam da bude uskoro :) 

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo jedna 'vesela' informacija za sve. Naručena konzola 26.2 i trenutno sam 380. u cijeloj HR u Sancta Domenici.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja budem povukao svojih 3850 kuna iz SD i nadodao još nešto para i kupujem preko oglasa.

Da sam pametan davno bi več to učinio, da skinem više PS5 sa k...a i idem u nove pobjede.

 
1 3 hvala 0
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja ih čekam do kraja mjeseca, onda lova nazad i odustajem od petice do daljnjeg.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
lovropg kaže...

Evo jedna 'vesela' informacija za sve. Naručena konzola 26.2 i trenutno sam 380. u cijeloj HR u Sancta Domenici.

 Dobra je bila moja računica a onda po tome ako im dolazi "velika" količina konzola to bi značilo cc 500-1000 komada bi mogli ovaj mjesec mi iz veljače dobit.

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Stigao veliki petak ja mislio da cmo svi vristat od srece! Da ce konzole pljustat! Kad ono k......?

bego
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bego131 kaže...

Stigao veliki petak ja mislio da cmo svi vristat od srece! Da ce konzole pljustat! Kad ono k......?

 

A jeste se svi ulovili za ovaj petak. Info je bio ovaj petak ili idući. Ali izgleda da svi ignoriraju ovaj dio "ili idući".

 

Još jedan forumaš je spomenuo da je petak standardni dan za isporuku robe u SD poslovnice pa bi rekao da je info solidan.

 

No, pošto je PS5 osjetljiva roba (po pitanju toga da smo svi već živčani i napeti i stalno ih bombardiramo mailovima i pozivima), vjerujem da se možda neće držati striktno tog rasporeda. Ali to je pogađanje sa moje strane.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ma samo nek počne višeee!!! Danas ili u pon mi dolazi plaća i uzimam Cold War a konzole još nema! :(
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.5.2021 10:20 (LesGod23).
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
LesGod23 kaže...
Ma samo nek počne višeee!!! Danas ili u pon mi dolazi plaća i uzimam Cold War a konzole još nema! :(

 Ja sam uzeo DualSense Charging station još prije 2 mjeseca u nadi da će PS5 doći do kraja 3. mjeseca. Ne znam niti da li radi ispravno. Pa si ti misli... 

 

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Hahahhaahaah
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Naravno da danas nece doci (daj boze da dode) ali sa obzirom na cijelu situaciju vise nece govorit "najvjerojatnije krajem mjeseca" nego ce sad samo govorit sljedeci petek sljedeci petak haha...

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Posto ima Hg od jos prosle godine, SD od 21.2 bas smo se okacili o ovaj petak. Nada umire zadnja,nada je ku...! A gdje je konzola?

bego
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Kad gledam na face-u slike konzola koje su ljudi preuzeli/dobili imam osjećaj da svi dobijaju osim mene. Onda dođem ovdje na forum i vidim da ima i većih patnika koji čekaju još duže.... Skoro da mi bude žao što se uskoro nećemo više družiti, nadam se, kroz idući tjedan.

 
2 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ili da im kazem da san za HDZ mozda mi prije dode....hehe...🤘😅

 
2 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja sam naručio u HGSpotu 22.2, al prema njihovim informacijama, ništa od toga do daljnjega.

 

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja sam 21.01 HG pa mi kazu da sam blizu na listi ali ne znaju kad ce bit isporuka. Jaka mi utjeha!

bego
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ovi iz HG Spota bi ljudima trebali poslati jedan SSD od minimalno 240 GB kao zahvalu što čekaju i nisu povukli novce.

Totalni fijasko.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Hahaha je hoce....

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice