PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 957.632
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Narucio 22.02 u SD obicnu konzolu bez bundla dobio odgovor isporuka najkasnije do kraja travnja.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
lovropg kaže...

Konzole se isporučuju kronološkim redom, nitko iz ožujka neće dobiti konzole prije vas iz veljače. Isporuka ide svojim tokom te bi trebalo biti krajem ožujka početkom travnja. 

Kada će Sony isporučiti konzole ovisi o njima, ali ne bi trebale kasniti.

 

Trenutno se rade preorderi te bi te konzole trebale biti isporučene tijekom svibnja - napominjem, nemoguće da netko dobije konzolu preko reda.

Kako stvari sada stoje, isporuke neće kasniti.

 

LP

 

Zadnja info iz SD

 E pa to sam htio čuti! Hahaha . 

3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
user2206 kaže...

Ja zatražio povrat sredstava od HGSPOTA, nek se hebu s tim rokovima. Nema šanse da čekam do svibnja.

Potvrđeno mi je mailom da se PS5 od sada u HGSPOTu može dobiti samo u bundleu s igrama, dakle, s dodatnom nadoplatom od cca 900kn. Ako netko od vas čeka "golu" konzolu i ne želi bundle s igrama praktički može odmah zatražiti povrat sredstava. 

 

Poštovani,

Tako je – neće dolaziti više modeli koji će biti samo konzola. Jučer smo dobili tu informaciju od Sonyja, a nismo još stigli obavijestiti sve kupce.

Tako da mogu potvrditi da su ovo jedine mogućnosti – konzole + igrice, u roku koji sam naveo u prethodnom mailu.

Naravno svjesni smo da je ovo nagla informacija ali smo i mi iznenađeni i nikako nam ne odgovara da su promijenili mogućnost isporuke modela, ali nažalost nemamo izbora.

Možemo Vam slijedom toga napraviti odmah povrat jer ne možemo biti sigurni da će doći na tržište samo konzole kako ste prvotno i  naručili.

Za sva pitanja, stojim na raspolaganju.

 

4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
user2206 kaže...
user2206 kaže...

Ja zatražio povrat sredstava od HGSPOTA, nek se hebu s tim rokovima. Nema šanse da čekam do svibnja.

Potvrđeno mi je mailom da se PS5 od sada u HGSPOTu može dobiti samo u bundleu s igrama, dakle, s dodatnom nadoplatom od cca 900kn. Ako netko od vas čeka "golu" konzolu i ne želi bundle s igrama praktički može odmah zatražiti povrat sredstava. 

 

Poštovani,

Tako je – neće dolaziti više modeli koji će biti samo konzola. Jučer smo dobili tu informaciju od Sonyja, a nismo još stigli obavijestiti sve kupce.

Tako da mogu potvrditi da su ovo jedine mogućnosti – konzole + igrice, u roku koji sam naveo u prethodnom mailu.

Naravno svjesni smo da je ovo nagla informacija ali smo i mi iznenađeni i nikako nam ne odgovara da su promijenili mogućnost isporuke modela, ali nažalost nemamo izbora.

Možemo Vam slijedom toga napraviti odmah povrat jer ne možemo biti sigurni da će doći na tržište samo konzole kako ste prvotno i  naručili.

Za sva pitanja, stojim na raspolaganju

 Nisu u stanju isporucit same konzole, di ce isporucit

 konzole + dodaci. Šupci

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ma ni sami ne znaju sigurno točno kad kome. Zavisi kako grah pao...

Isti dan , u subotu dobio dvije različite informacije iz dvije različite poslovnice SD.

 

Mailom da u svibnju ide i Br i digitalna . 

Preko telefona, da Br verzija ide sredinom svibnja a digitalna sigurno kasnije jer tek sad na red dolaze ovi iz 12. Mj sa digitalnim...

 

Otkazal prednarudžbe od prošle godine (11. Mj) i iz Atela, jer im je komunikacija na nivou bake sa placa.

Ni bu. Ni ne.

Semark je bar bio iskren pa da ne znaju, al kad sam vidio cijene bundlea, odjb sam i njih makar sam bio visoko na listi. Al kaj mi to znači kad bi opet čekao svibanj, pa sam rađe ponovo naručio iz SD...za manje novaca...

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Sony vidio da je pojeo govno , ocito su prejeftine konzole, pa sada forsiraju ljude da odmah uzme bundleove, i to naprave na takav kurvinski nacin

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo upravo i mene zvali iz hg spota i ucjenili ako zelim konzolu moram doplatiti ili vracaju novce. Hm... Pisani prigovor poslan i sad cekaj opet 15 dana za odgovor. Pa prijava mingu pa opet cekaj i na kraju opet nece biti nista od toga,al treba probati. Za privatnu tuzbu  nema osnova tako da je sve jedno veliko sranje. Potrosili mi vrijeme, zivce i novce

 
0 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Bloodborne sta Nikola ili kak se vec onaj lik zvao kaze sad na sve ovo? Kontam da je njima sad najgore, svi se deru na njih a oni veze nemaju. 😂

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Je*em ja sonyu mamicu salamicu. 😀

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Marcek555 kaže...

Sony vidio da je pojeo govno , ocito su prejeftine konzole, pa sada forsiraju ljude da odmah uzme bundleove, i to naprave na takav kurvinski nacin

 Ili mozda zato sto je vecina playstationa kod skalpera, pa nitko ne kupuje igrice 

9 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Jesu to baš službeni bundlovi ili to ovi naši prodavači jedva čekaju prodat nekakve igre za koje nema interesa s proizvodom za koji je jako velik interes?

4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Lilith90 kaže...

Bloodborne sta Nikola ili kak se vec onaj lik zvao kaze sad na sve ovo? Kontam da je njima sad najgore, svi se deru na njih a oni veze nemaju. 😂

 koji ? ja sam hg spotu ponudio da pristajem na bundle ako mi oni ili sony mogu garantirat
 konzolu do 15.04. ako ne pare nazad i čekam ps5 pro ili sta god da bude izaslo za 2-3 god.
 nemam ja zivaca za povuci, potegni.

15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
DoctorEvil kaže...

Jesu to baš službeni bundlovi ili to ovi naši prodavači jedva čekaju prodat nekakve igre za koje nema interesa s proizvodom za koji je jako velik interes?

Mislim da to nije ništa službeno već da to trgovci sami slažu. Gledam i vani ista stvar. Možeš uzeti samo konzolu ili konzolu uz neki dodatni sadržaj ali kutija je ista. Igru dobiješ sa strane. Obično kada sony slaže bundle onda je igra u kutiji  a kutija u stilu igre.  Sada kupio samo konzolu ili konzolu uz neku igru ili neku drugu kombinaciju, dobiješ standardno zapakiranu konzolu. Tako da mi ovo smrdi na to da trgovci žele uvaliti uz konzolu i popratni sadržaj koji im slabije ide.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...
Lilith90 kaže...

Bloodborne sta Nikola ili kak se vec onaj lik zvao kaze sad na sve ovo? Kontam da je njima sad najgore, svi se deru na njih a oni veze nemaju. 😂

 koji ? ja sam hg spotu ponudio da pristajem na bundle ako mi oni ili sony mogu garantirat
 konzolu do 15.04. ako ne pare nazad i čekam ps5 pro ili sta god da bude izaslo za 2-3 god.
 nemam ja zivaca za povuci, potegni.

 Pomjesala te s nekim drugim izgleda. Netko je stalno spominjao lika iz hg-a koji je uvijek obecavao da ce biti uskoro

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.3.2021 20:28 (Lilith90).
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja cu vjv otkazat svoju rezervaciju- SD Arena, ali si razmisljam ako netko zeli ako je narucio poslije mene pa se dogovorimo kad mene zovu da meni date iznos rezervacije sto sam uplatio i ostatak uplatite kao sto bih ja kad dode konzola...

ili ako ja budem u mogucnosti samo konzolu platit pa da ne uzimate bundle...
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Dincek kaže...
Ja cu vjv otkazat svoju rezervaciju- SD Arena, ali si razmisljam ako netko zeli ako je narucio poslije mene pa se dogovorimo kad mene zovu da meni date iznos rezervacije sto sam uplatio i ostatak uplatite kao sto bih ja kad dode konzola...

ili ako ja budem u mogucnosti samo konzolu platit pa da ne uzimate bundle...

 Bravo! Super prilika za nekoga tko u hg-spotu ne može dobiti samo konzolu koju je naručio.

Koji datum narudžbe je u pitanju?

15 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Super, skinuta mi prva rata za konzolu kupljenu 23.02. u SD. Baš me interesira koliko će još rata sjesti prije nego me zovnu na mob?

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
21.2.

Trebalo bi uskoro...
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Znači nigdje se ne može naručiti više samo konzola bez bundlea sa igrama po normalnoj cijeni?

Sancta Domenica samo bundle, HG SPOT samo bundle...tražio sam povrat novaca od HG-a....

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Command Prompt kaže...

Znači nigdje se ne može naručiti više samo konzola bez bundlea sa igrama po normalnoj cijeni?

Sancta Domenica samo bundle, HG SPOT samo bundle...tražio sam povrat novaca od HG-a....

 Probaj ovdje, mene su stavili na "listu" čekanja, haha

https://www.mikronis.hr/Proizvod/sony-playstation-5-digital-edition-predbiljezba/14349

Ne znam koliko dugo i što, ali eto barem da sam negdje na listi.

13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
CickoRaga kaže...
Command Prompt kaže...

Znači nigdje se ne može naručiti više samo konzola bez bundlea sa igrama po normalnoj cijeni?

Sancta Domenica samo bundle, HG SPOT samo bundle...tražio sam povrat novaca od HG-a....

 Probaj ovdje, mene su stavili na "listu" čekanja, haha

https://www.mikronis.hr/Proizvod/sony-playstation-5-digital-edition-predbiljezba/14349

Ne znam koliko dugo i što, ali eto barem da sam negdje na listi.

 

Hvala, ali nema nigdje po cijeni od 3850...ovo mi je malo preskupo, a za 4500 imaš onaj bundle s 2 igre u HGSPOTu

EDIT:  A za 3501 imaš sa dodatnim kontrolerom u HGSPOTu digitalnu verziju...

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.3.2021 9:16 (Command Prompt).
5 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

E vidiš to nisam znao, onda je bolja ponuda HGSPOT (samo je pitanje kad će doći) :D

Uglavnom to što se tiče mikronisa ne treba ni polog ni ništa, samo su mi rekli da će javiti kad budem na redu.

Znaš li na koji mail se javim za HGSPOT narudzbu?

13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
CickoRaga kaže...

E vidiš to nisam znao, onda je bolja ponuda HGSPOT (samo je pitanje kad će doći) :D

Uglavnom to što se tiče mikronisa ne treba ni polog ni ništa, samo su mi rekli da će javiti kad budem na redu.

Znaš li na koji mail se javim za HGSPOT narudzbu?

 

Javi im se na live chat da bi prednaručio PS5 digitalnu verziju bundle s kontrolerom za 3501kn i poslat će ti ponudu na mail....

9 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
CickoRaga kaže...
Command Prompt kaže...

Znači nigdje se ne može naručiti više samo konzola bez bundlea sa igrama po normalnoj cijeni?

Sancta Domenica samo bundle, HG SPOT samo bundle...tražio sam povrat novaca od HG-a....

 Probaj ovdje, mene su stavili na "listu" čekanja, haha

https://www.mikronis.hr/Proizvod/sony-playstation-5-digital-edition-predbiljezba/14349

Ne znam koliko dugo i što, ali eto barem da sam negdje na listi.

 Ja sam na toj Mikronis listi od 12. siječnja i nitko ne javlja ništa od njih.

11 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Kazu u SD da je za osobe koje su u veljaci narucili, ocekivano vrijeme isporuke za travanj. Sirok pojam je travanj ali ok, bitno i da stigne :) 

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
donzega kaže...

Kazu u SD da je za osobe koje su u veljaci narucili, ocekivano vrijeme isporuke za travanj. Sirok pojam je travanj ali ok, bitno i da stigne :) 

 Tek idući mjesec? A jeb...., bezveze sam danas pojačao zvono do kraja da ne propustim poziv. Ja mislio ovaj, najkasnije idući tjedan, kako su rekli u mailovima... 

11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Leoni das auto kaže...
donzega kaže...

Kazu u SD da je za osobe koje su u veljaci narucili, ocekivano vrijeme isporuke za travanj. Sirok pojam je travanj ali ok, bitno i da stigne :) 

 Tek idući mjesec? A jeb...., bezveze sam danas pojačao zvono do kraja da ne propustim poziv. Ja mislio ovaj, najkasnije idući tjedan, kako su rekli u mailovima... 

 Evo ja prije par minuta dobio info.

 

15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
donzega kaže...

 Evo ja prije par minuta dobio info.

 

Kakav info?

4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
movie kaže...
donzega kaže...

 Evo ja prije par minuta dobio info.

 

Kakav info?

 Vjerojatno isto kaj i meni. Ili ti ga ništa

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...
movie kaže...
donzega kaže...

 Evo ja prije par minuta dobio info.

 

Kakav info?

 Vjerojatno isto kaj i meni. Ili ti ga ništa

 Upravo to samo su meni to iz SD rekli.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice