PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.788.809
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Igre koje se dijele u rujnu za ps+ pretplatnike su pubg i street fighter V.
Moj PC  
2 0 hvala 4
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
amd freak kaže...

Jesi pogledao koji gameplay? Igra nije za svakog jer je od bolesnih kineza, čisti mindfuck.

 

Skroz drukčija igra...posebna..ja sam je platinirao na ps4 ali sam je u isto vrijeme i volio i mrzio.

 

jel nisu to japanci? I platinum games i square enix? Uglavnom, vidim da je igra dobila ogromne hvale, želim ju isprobati. Priča se spominje kao next level

 Japan ili kina svi su kosooki i imaju najluđu maštu.

 

Pa sad ogromne hvale ima svega...u jednu ruku je remek djelo u drugi izopačena mašta...

 

Probaj pa vidi dal ti se isplatilo... :D

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...
Cansee kaže...
amd freak kaže...

Jesi pogledao koji gameplay? Igra nije za svakog jer je od bolesnih kineza, čisti mindfuck.

 

Skroz drukčija igra...posebna..ja sam je platinirao na ps4 ali sam je u isto vrijeme i volio i mrzio.

 

jel nisu to japanci? I platinum games i square enix? Uglavnom, vidim da je igra dobila ogromne hvale, želim ju isprobati. Priča se spominje kao next level

 Japan ili kina svi su kosooki i imaju najluđu maštu.

 

Pa sad ogromne hvale ima svega...u jednu ruku je remek djelo u drugi izopačena mašta...

 

Probaj pa vidi dal ti se isplatilo... :D

 Remek djelo izopačene mašte :)

Nisam imao velika očekivanja od Nier, ali kada sam zaigrao skroz me igra uvukla. Odlična atmosfera, soundtrack, kako je kolega napisao gameplay se mijenja, malo je hack and slash, malo 2d platformer, malo shooter...

I am over 9000!!!
4 godine
offline
Re: PlayStation 4
Yamacha kaže...
Igre koje se dijele u rujnu za ps+ pretplatnike su pubg i street fighter V.

 

Iskreno ne znam što su čekali s PUBG, ali čini mi se da pomalo pada interes za PUBG i Fortnite igre.

 

Nego, ima li kakav pattern prema kojem Sony osvježava ponudu igara na popustu u Playstation Storeu, npr. svakih mhesec dana or so?

9 godina
offline
PlayStation 4

danas u 20 h po našem vremenu će biti livestream gamescoma, odnosno opening night live sa dragim Geoffom. Najavljeno je 38 igara za večeras u  dva sata programa. 

 

ono što je najavljeno i sigurno će biti:

 

Doom Eternal DLC

Mafia Definitive Edition

Age of Empires

Destiny 2 BEyond Light

Fall Guys season 2

Spellbreak

CoD: Black Ops Cold War

WoW: Shadowlands

Star Wars: Squadrons

Little Nightmares 2

Medal of Honor: Above and Beyond

Ratchet & Clank: Rift Apart

Turrican (remastered)

Lego Star Wars: The Skywalker saga

The Sims 4

Crash Bandicoot 4

Chorus

Microsofot gamepass + Wastelanders 3

 

 

Zanimljivo je da od navedenih 18 igara mene zapravo ne zanima ni jedna. Nije da me potpuno ne zanima, ali mi je sve meh. Nadam se da će nenajvaljene igre koje se čuvaju za iznenađenje biti dobre, bilo bi dobro da bude Dying Light 2

Moj PC  
2 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jedino me Fall Guys s2 zanima...osim novih staza koje su gotovo sigurne, volio bih i neke nove modove.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Kupio shadow of the tomb raider i nisam mogao ne primjetiti znacajni downgrade u grafici u odnosu na rise od the tr, lica likova u igri izgledaju kao ps3 igre ako ne i gore. Imam osjecaj kao da igram igru staru 10 god

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

danas u 20 h po našem vremenu će biti livestream gamescoma, odnosno opening night live sa dragim Geoffom. Najavljeno je 38 igara za večeras u  dva sata programa. 

 

ono što je najavljeno i sigurno će biti:

 

Doom Eternal DLC

Mafia Definitive Edition

Age of Empires

Destiny 2 BEyond Light

Fall Guys season 2

Spellbreak

CoD: Black Ops Cold War

WoW: Shadowlands

Star Wars: Squadrons

Little Nightmares 2

Medal of Honor: Above and Beyond

Ratchet & Clank: Rift Apart

Turrican (remastered)

Lego Star Wars: The Skywalker saga

The Sims 4

Crash Bandicoot 4

Chorus

Microsofot gamepass + Wastelanders 3

 

 

Zanimljivo je da od navedenih 18 igara mene zapravo ne zanima ni jedna. Nije da me potpuno ne zanima, ali mi je sve meh. Nadam se da će nenajvaljene igre koje se čuvaju za iznenađenje biti dobre, bilo bi dobro da bude Dying Light 2

 Zanima me Age of Empires i Ratchet, ali gdje nam je Elden Ring ? :D

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
maxy0 kaže...

Kupio shadow of the tomb raider i nisam mogao ne primjetiti znacajni downgrade u grafici u odnosu na rise od the tr, lica likova u igri izgledaju kao ps3 igre ako ne i gore. Imam osjecaj kao da igram igru staru 10 god

 Igrao ih jednu za drugom prije par mjeseci kada sam ih ulovio na sniženju, i stvarno nisam ništa primjetio. Pogotovo ne da je noviji TR kao iz ere za PS3.

Meni su bile stvarno prekrasne igre, što se grafike tiče.

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
x360gamer kaže...
maxy0 kaže...

Kupio shadow of the tomb raider i nisam mogao ne primjetiti znacajni downgrade u grafici u odnosu na rise od the tr, lica likova u igri izgledaju kao ps3 igre ako ne i gore. Imam osjecaj kao da igram igru staru 10 god

 Igrao ih jednu za drugom prije par mjeseci kada sam ih ulovio na sniženju, i stvarno nisam ništa primjetio. Pogotovo ne da je noviji TR kao iz ere za PS3.

Meni su bile stvarno prekrasne igre, što se grafike tiče.

Potpisujem.

Nisam primjetio da je 2. bolji graficki od 3. dijela. 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
maxy0 kaže...

Kupio shadow of the tomb raider i nisam mogao ne primjetiti znacajni downgrade u grafici u odnosu na rise od the tr, lica likova u igri izgledaju kao ps3 igre ako ne i gore. Imam osjecaj kao da igram igru staru 10 god

 Ja sam uzivao u shadowu malo je kao i sve igre tog tipa repetitivna barem po sustavu borbe i neprijatelja.

 Ali sam uzivao istrazivajuci grobnice, svijet, itd... grafika mi je bila super iako mislim da mi je u unchartedu 4 bila bolja.

ali nije daleko jedno od drugog, cak mi je i falilo tj. fali trofej ili dva za platinu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2020 18:54 (bloodborne).
3 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

Zasto ne mogu pokrenuti marvel avengers beta na playstationu 4???

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

 

Evo tu se vidi usporedba, puno mi bolje izgleda na ROTR, ovog Jonah nisam prepoznao uopce na shadowu

http://trakt.tv/user/MjezZza
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Darac779 kaže...

Zasto ne mogu pokrenuti marvel avengers beta na playstationu 4???

 Veli Internet da više nije dostupna za igranje. Bila je tri vikenda zaredom u osmom mjesecu, di si bio?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ima neko problema sa share-anjem igara na ps4? Uredno koristim godinama 2 acc i posljednjih dana ne mogu da udjem u igru koja je kupljena na drugom acc. Stoji katanac i poruka da igru mogu pokrenuti na acc sa kojem je skinuta igra.
PSN Tokioplastic292
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Izasla je nadogradnja software-a prije nekoliko dana pa probaj rucno azurirati konzolu.Tako je bilo jedanputa meni i prijatelju kad nije automatski skinulo nadogradnju.
8 godina
offline
Re: PlayStation 4

Eventualno pokrenuti onaj restore license...

10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Kad vec komentirate Shadow of tomb raider, igra se isplati odigrati?

 

Igrao sam demo (prvi chapter) i solidno me zabavilo (jedino mi je malo losije bilo napucavanje ostalo bez zamjerke). Rise mi nije bio nesto, previse snjeznih dionica i igra mi je stekala na Pc-u, no ovdje ce ici glatko na ps4

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

 

ne znam šta se događa s tim game developerima, publisherima, igrama i drugim govnima. Je li ta korona toliko utjecala na sve? Ono otvaranje gamescoma sinoć, e to je bila žetva tuge. Svi gaming eventi ovog ljeta su bili tuga i jad, jedino je Sony bio ok ali ništa posebno. Bioware je sinoć najavio Dragon Age 4 sa nekoliko slika concept arta. Pa jel to samo meni jadno i bijedno? Imam osjećaj da poštenog gameplaya nisam vidio desetljećima. Kao da su se svi toliko usrali korone da su odlučili skrivati što više, a baš bi trebalo biti suprotno. U ovo vrijeme karantena i samoizolacija baš više ljudi sjedi kod kuće i igra igrice, pa to su detektirali svi, od Steama do Epica, i Sonya i Microsofta. Eventi su ovog ljeta imali ogromnu gledanost, veću nego prijašnjih godina, a ne sjećam se kad je bilo ovoliko loše.

 

Sjećam se kako smo u travnju/svibnju ovdje govorili kako će sigurno biti masa odličnih igara prikazano, kad ono depresija

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
Gajotres kaže...
Cansee kaže...

 

ekipa jel igrao netko Nier Automata na PCu? Mislio sam je uzeti na Steamu ali sam čuo da port nije baš sjajan, pa razmišljam jel mi bolje na PS4?

Super je na PC-u samo ovi što kukaju su probali piratiziranu igru, devovi su to riješili na top način. 

 

gledao sam recenzije igrača na steamu, i velika većina je super, samo sam vidio da je jedan tip napisao (a ima oko 100 sati) da daje igri ocjnu 6.5/10 na PCu, a 9.5/10 na PS4. Rekao je da je port loš i da je bez modova jako loše igrati, pa sam otišao guglati i vidio da je bilo nekih problema na početku, znači sada bi trebalo biti sve ok? ti si baš igrao na PCu?

Da igrao sam na PC-u s kontrolerom od PS4 s tim da igru imam i na PS4. Moram priznat da nisam uočio nekakav problem osim s piratskom verzijom :D :D koja je u biti dobra kao demo da vidiš da li ti se sviđa igra. 

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jer najave igru 5g prije planiranog izlaska. Ili više ko Bethesda.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Jer najave igru 5g prije planiranog izlaska. Ili više ko Bethesda.

 

katastrofa, ne znam šta bi rekao. Ali Bethesda je i Skyrim i Fallout 4 izbacila relativno brzo nakon najave, pogotovo Fallout 4 koji je najavljen na E3 ili možda koji tjedan ranije i onda izašao u studenom iste godine. A TES IV najavili na E3 2018., a igra neće izaći prije 2024. da rak jebe raka. Starfield su najavili isto tada, evo još uvijek nema prikazanog gameplaya a rekli su da im je to sljedeća igra.

 

Ne volim to, mislim da se igra treba objavljivati najranije godinu dana prije planiranog izlaska, i to kada imaš neki gameplay za prikazati. Ja sam stvarno veliki fan CDPRa, ali su realno napravili živu farsu od marketinga za CP2077, najavili su igru 2012., na E3 2018. pustili trailer, i to sad već traje preko dvije godine a igra izlazi za 3 mjeseca. Iskreno već su mi dosadili sa igrom koju nisam ni zaigrao. 

14 godina
offline
PlayStation 4

Jel ima kakva igrica koja je slicna kao beach buggy racing, sa zamkama nekima i to, neozbiljna, a da se moze igrati multiplayer sa frendom 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Crash Team Racing Nitro Fueled?
PSN Tokioplastic292
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Haremzg kaže...

Kad vec komentirate Shadow of tomb raider, igra se isplati odigrati?

 

Igrao sam demo (prvi chapter) i solidno me zabavilo (jedino mi je malo losije bilo napucavanje ostalo bez zamjerke). Rise mi nije bio nesto, previse snjeznih dionica i igra mi je stekala na Pc-u, no ovdje ce ici glatko na ps4

 

 meni je igra čist ok, iako mi prequel bio bolji

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
MasterG kaže...
Haremzg kaže...

Kad vec komentirate Shadow of tomb raider, igra se isplati odigrati?

 

Igrao sam demo (prvi chapter) i solidno me zabavilo (jedino mi je malo losije bilo napucavanje ostalo bez zamjerke). Rise mi nije bio nesto, previse snjeznih dionica i igra mi je stekala na Pc-u, no ovdje ce ici glatko na ps4

 meni je igra čist ok, iako mi prequel bio bolji

Odigrao sva tri.

Volim akcijske avanture i slab sam na Laru jos od mladenackih dana

Osobno mi je najbolji prvi dio. Prica super. Prava doza nadrealnog, dosta mracna, Lara neiskusna i u velikim problemima.

Druga dva su upgrejdali nesto gameplay, imaju puno bolje grobnice od originala. Lara stasa u pravu badass heroinu. U trecem dijelu igras prakticki s zenskim Rambom

Ima i to svojih cari.

Uglavnom 2. dio ide za stotinjak kuna. Treci Complete Edition zna biti oko 150kn. Po meni za te novce se isplati odigrati.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...

Odigrao sva tri.

Volim akcijske avanture i slab sam na Laru jos od mladenackih dana

Osobno mi je najbolji prvi dio. Prica super. Prava doza nadrealnog, dosta mracna, Lara neiskusna i u velikim problemima.

Druga dva su upgrejdali nesto gameplay, imaju puno bolje grobnice od originala. Lara stasa u pravu badass heroinu. U trecem dijelu igras prakticki s zenskim Rambom

Ima i to svojih cari.

Uglavnom 2. dio ide za stotinjak kuna. Treci Complete Edition zna biti oko 150kn. Po meni za te novce se isplati odigrati.

 

Složio bih se, po meni vrijedi odigrati. Volim te skakalice/penjalice poput Uncharteda, s bonusom da u slučaju Tomb Raidera ne gledam 20-30 sati u mušku stražnjicu. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Igrao sam sve main tomb raidere od legenda 2006te, nije to serijal 90+ ocjene ali ok je, dok mi je uncharted par stepenica iznad, baš 90+ igra.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Ghost of Tsushima.

Dobra igra.

I ti možeš postati Samuraj. 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.8.2020 19:43 (hummer0).
Moj PC  
8 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
PS Music nije podržan u RH?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice