Kupio sam auto u gta v, gdje je?

poruka: 11
|
čitano: 6.197
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Kupio sam auto u gta v, gdje je?

malo sam zaostao s tim stvarima,pa me zanima sljedece...

 

kupio sam klincu nekakve aute za GTA V na ps4,pa me zanima  kako do njih sad?gdje su?jel treba skinuti nešto ili ?

otkup neispravne elektronike
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kupio sam auto u gta v, gdje je?
U garazi kuce ili apartmana.. Nazovi mobitelom mehanicara i on ima popis vozila za dostavu i njihove lokacije..
12 godina
neaktivan
offline
Kupio sam auto u gta v, gdje je?

nema...ne kuzim nista...jel moram bit online ili kako?skinut negdje aute?nista mi nije jasno...

otkup neispravne elektronike
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kupio sam auto u gta v, gdje je?
Jep, sve je online, single player se ne azurira vec ohoho. Najbolje da pokrene Invite only online, tu ce biti solo bez da ga drugi maltretiraju dok se ne snadje malo.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Kupio sam auto u gta v, gdje je?

znaci moram onaj ps+ platit da bi isao online?ili ima neka druga solucija?

otkup neispravne elektronike
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kupio sam auto u gta v, gdje je?
Nema, plaća se mjesečna pretplata za pristup online modu.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: Kupio sam auto u gta v, gdje je?
starsam kaže...

znaci moram onaj ps+ platit da bi isao online?ili ima neka druga solucija?

 Ma ne plaća se ništa, ako si kupio GTA V, za online mod dovoljno je kreirati svoj acc na rockstaru i s tim se prijavljuješ u online sesije.

Link

12 godina
neaktivan
offline
Kupio sam auto u gta v, gdje je?

linkao sam ps4 acc sa  social club racunom i pod Trevor,Michael,Franklin nema ničega,kao da nitko nikad nije igrao...

 

otkup neispravne elektronike
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kupio sam auto u gta v, gdje je?

auti su ti ubosni, s prekucanim brojevima šasije.  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kupio sam auto u gta v, gdje je?
starsam kaže...

linkao sam ps4 acc sa  social club racunom i pod Trevor,Michael,Franklin nema ničega,kao da nitko nikad nije igrao...

 

 Sa njima igraš u single playeru, za online radiš zasebnog lika i modificiraš ga kako želiš. Gdje si to uzeo automobile i na koji način mi nije jasno. Najbolje bi bilo da pogledaš na youtube koji tutorial kako i šta vezano uz GTA single i online te koja je razlika, kako kupovati stvari, gdje ih pronaći, itd, itd,... Nije nešto što se da objasniti kroz par rečenica, youtube u tvom slučaju bude najbolji prijatelj, jer vjeruj mi ima toga dosta što se tiče online načina igranja te igre.

 

EDIT: a ti @Ajar mogao bi malo lakše s sprdnjama i trolanjem po temama, ako možeš pomozi ljudima, ako ne nikome bolje ne govori ništa jer ti je evo malo dosadno i jer si osmislio foru pa je ideš podijeliti s ostatkom foruma. Hajde nemoj biti kao ovi što nas na suho iz dana u dan, a o kojima ne smijemo pričati na ovom forumu

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.8.2020 21:03 (Branimir2412).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kupio sam auto u gta v, gdje je?

otisao na ps store i kupili 2 auta u ps store...i sad ne znam gdje su

 

otkup neispravne elektronike
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice