Huawei P30/P30 Pro izdvojena tema

poruka: 1.926
|
čitano: 548.831
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Ne znamo mi sta se tebi isplati ili ne

Meni se isplati
 
0 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

haha...nisam mislio cjenovno, nego u smislu telefona i specifikacija, da li ima azuiraranja jos i slicno.. Lp

12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Dobiti ce emui 11.1 i vjv novi android 11, mozda i harmony OS
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Bok !
Zanima me dali i kod vas YT lagira tj kada gledam primijetim da mi skoro svaki video lagne jedanput dvaputa. A znalo je i da se pauzira svakih 2 sekunde, to sam nekako rijesio u postavkama YT-a. Sad dali je to " samo kod mene " jer kod brata na M10P on nema tih problema. Njemu se chrome zna cesce blokirati i rusiti, Yt ne! Thx !
Odmori u Istini! :-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
veseli007 kaže...
Bok !
Zanima me dali i kod vas YT lagira tj kada gledam primijetim da mi skoro svaki video lagne jedanput dvaputa. A znalo je i da se pauzira svakih 2 sekunde, to sam nekako rijesio u postavkama YT-a. Sad dali je to " samo kod mene " jer kod brata na M10P on nema tih problema. Njemu se chrome zna cesce blokirati i rusiti, Yt ne! Thx !

 Ja kod sebe nisam primjetio.

9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Da, zato i pitam ! Nista morat cu nesto smisliti. Antivirus nista ne nalazi. Gledanje videa preko chrome nema tih lagova, nista probat cu sa ciscenjem cache memorije, itd ! Thx!
Odmori u Istini! :-)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
veseli007 kaže...
Da, zato i pitam ! Nista morat cu nesto smisliti. Antivirus nista ne nalazi. Gledanje videa preko chrome nema tih lagova, nista probat cu sa ciscenjem cache memorije, itd ! Thx!

 stAVI Vanced i spasi se

iPhone is a smartphone for dumb people
5 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
veseli007 kaže...
Da, zato i pitam ! Nista morat cu nesto smisliti. Antivirus nista ne nalazi. Gledanje videa preko chrome nema tih lagova, nista probat cu sa ciscenjem cache memorije, itd ! Thx!

 Antivirus na telefonu?

9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

Posmatrač@

Da, zasto je to toliko cudno !? Danas kad je smartphom tako reci cijeli zivot u njemu, od bankovnih lozinki, gmaila, da ne nabrajam, osobnu privatnost, slike, video, itd ! Sve je nazalost vise manje u smartphonu. Nemam antivirus, ali sam skinuo i nije nista pronaso ! Koliko god oni bili sigurani, uvijek se nadje netko tko te moze prevariti, i to kad se najmanje nadas ! To je tako !

Odmori u Istini! :-)
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2020 13:46 (veseli007).
9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

karlanal@ 

Nisamam stavio vanced, mislim da sam rijesio sa brisanjem cache memorije, za sada nisam primijetio lag, nadam se i da necu ! Thx!

Odmori u Istini! :-)
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2020 13:45 (veseli007).
5 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
veseli007 kaže...

Posmatrač@

Da, zasto je to toliko cudno !? Danas kad je smartphom tako reci cijeli zivot u njemu, od bankovnih lozinki, gmaila, da ne nabrajam, osobnu privatnost, slike, video, itd ! Sve je nazalost vise manje u smartphonu. Nemam antivirus, ali sam skinuo i nije nista pronaso ! Koliko god oni bili sigurani, uvijek se nadje netko tko te moze prevariti, i to kad se najmanje nadas ! To je tako !

 Ako se oslanjas na antivirus da ti zastiti podatke onda samo mogu reci sretno....

 

Najbolji antivirus si ti. 

9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
@Posmatrač
Slazem se u potpunosti 100%, ali eto kas sam vidio da mi cesto YT lagy lagy onda sam pomislio da sam mozda negdje pokupio nesto. Ne brinem se pretjerano, ali kinez je to ! Slazem se, da, najbolji si sam svoj antivirus ! 🍻😊 Thx !
Odmori u Istini! :-)
8 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
veseli007 kaže...

karlanal@ 

Nisamam stavio vanced, mislim da sam rijesio sa brisanjem cache memorije, za sada nisam primijetio lag, nadam se i da necu ! Thx!

 Jos uvijek postoji netko tko ne koristi Vanced?

wtf ljudi

16 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Umbel kaže...
veseli007 kaže...

karlanal@ 

Nisamam stavio vanced, mislim da sam rijesio sa brisanjem cache memorije, za sada nisam primijetio lag, nadam se i da necu ! Thx!

 Jos uvijek postoji netko tko ne koristi Vanced?

wtf ljudi

 Ne koristim ni youtube ni vanced na mobitelu, znaci ima nas 

8 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Dr. Vicko kaže...
Umbel kaže...
veseli007 kaže...

karlanal@ 

Nisamam stavio vanced, mislim da sam rijesio sa brisanjem cache memorije, za sada nisam primijetio lag, nadam se i da necu ! Thx!

 Jos uvijek postoji netko tko ne koristi Vanced?

wtf ljudi

 Ne koristim ni youtube ni vanced na mobitelu, znaci ima nas 

 Mislim da je jasno na što sam mislio. Vecini.

4 godine
protjeran
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Dr. Vicko kaže...
Umbel kaže...
veseli007 kaže...

karlanal@ 

Nisamam stavio vanced, mislim da sam rijesio sa brisanjem cache memorije, za sada nisam primijetio lag, nadam se i da necu ! Thx!

 Jos uvijek postoji netko tko ne koristi Vanced?

wtf ljudi

 Ne koristim ni youtube ni vanced na mobitelu, znaci ima nas 

 cak moja majka ima vanced na oba svoja moba.

 preporod za njene turske serije bez reklama

5 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Jel ima nekog provjerenog lijeka za ogrebotnicu na ekranu? Neko poliranje, nešto? Mala je ali se vidi pa me živcira

Sve Vas Volim
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

Ima na netu dosta tih videa, samo nisam siguran koliko pomazu !
Sa kaladontom izgleda najjednostavnije i imamo ga svi kod kuce, samo da nema granule, nego da bude gel, mekanom krpicom malo istrrljas i kao to je to. 🤨

Ja bi prije na nekom starom mobu to isprobao i onda ako je Ok idem dalje. Jer na netu ima svega !

 

Bas sam prekjucer stavio novu foliju na display, bas iz tog razloga,... tanka je i neprimijetna ! Iako je bila bolja originalna bila je deblja ! 

 

Spigen Neo Flex

 

 

Odmori u Istini! :-)
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.12.2020 16:56 (veseli007).
9 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Pozz jedbo pitanje. Dakle posjedujem p30 pro i nekad mi preglednik zna stekat. Tipa kad citam novine, ili kad citan po forumu pa kad scrolam orema dolje/gore

Tipa kao da imam malo rama. Zna li netko u cemu je problem? 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Nemaj brige, to i meni na Chromeu radi, zna se i zamrznuti, ponekad presporo ucitava stranicu pa ga moram killat i onda proradi. Bio sam zabrinut, pitam brata za njegov M10Pro kaze da mu chrome najvise problema stvara, gore nego meni. Tako da se ja nebi brinuo, jer se to vecini dogadja ! Neznam zasto to, ali mozda utjecu sankcije na rad uredjaja! I kod huawei preglednika sam primijetio slicna stucanje na nekim stranicama, tako da mozda nije uvijek do preglednika vec i do stranice.
Odmori u Istini! :-)
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.1.2021 20:44 (veseli007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

chrome je unazad par godina najtrzaviji i najsporiji browser, onaj koji najviše zagrijava mob i troši najviše baterije, i nema adblock..

ne na ovom mobu nego na svima.

ja koristim samsung browser vec dugo na svim uredajima i to je svemirski brod naspram chromea, pogotovo kad stavis adblock.

nisu losi ni opera ni forefox

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.1.2021 22:10 (digitall).
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

E da, bas to. Neki dan mi se i zamrznuo u chromu. Reko nemoguce da je do moba, kazem nije star a i ne jasem po njemu da sam ga mogo vec sjebat. Ok tnx, dakle potrazit neki novi preglednik :) 

16 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
zee_15 kaže...

E da, bas to. Neki dan mi se i zamrznuo u chromu. Reko nemoguce da je do moba, kazem nije star a i ne jasem po njemu da sam ga mogo vec sjebat. Ok tnx, dakle potrazit neki novi preglednik :) 

 Ja godinama koristim Operu i nisam nikada imao nikakvih problema i svakome bih je toplo preporucio.

10 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

bok, jel ima netko iskustva sa zamjenskim ekranima sa Aliexpress-a za P30 (ne pro)? kvaliteta ovoono, oled/ips/tft?

 

vidim da su i više nego duplo isplativiji na Aliju nego recimo na Ebay-u ili kod nekih servisera...

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2021 14:06 (60nine).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Probajte Kiwi internet pretrazivac,meni je fenomenalan

tomas
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2021 20:30 (sheimus).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
sheimus kaže...

Probajte Kiwi internet pretrazivac,meni je fenomenalan

 Stavio sam samsung browres i Venced i stvarno sam zadovoljan! Sa samsungom trebam da se naviknem, odlican je, ne pamtim ga takvog i ugodno me iznenadio.Prisilno sam zaustavio 👻 YT i chrome,  Za Venced ne treba trositi rijeci. Preporuka.☺️✌️

Odmori u Istini! :-)
9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
60nine kaže...

bok, jel ima netko iskustva sa zamjenskim ekranima sa Aliexpress-a za P30 (ne pro)? kvaliteta ovoono, oled/ips/tft?

 

vidim da su i više nego duplo isplativiji na Aliju nego recimo na Ebay-u ili kod nekih servisera...

 Bok, nemam iskustva, ali za 20-25$ valja probati.Sad koliko je para toliko i muzike, tako nekako vecinom bude. Nisam istrazivao ali vjerovatno ima neko nekakva iskustva po stranim forumima pa pokusaj tamo potraziti. 

 

Kod nas kosta 200€, lol.  Narucio bi za 25$ NP ako mi bas treba i vjerovatno bi bio bolji nego taj razbijeni, zar ne. 

Na kraju mozes izgubiti 200kn ili dobiti pravu stvar, kocka je cesto sa kinezima. Istrazio bi jos malo i onda odlucio sta. Sretno.✌️☺️

 

Edit: Sry, sad vidim da sam gledao cijenu za p30lite. 😅Za p30 je nekih 60-70€ kako gdje, koliko ja vidim 🤓

 

 Nakraju te izadje oko 100€ ako ne i vise pdv+carina, dostav. Na tom linku imaju 2-3 recenzije kupnji i pisu da su zadovoljni, da je panel original i da odlicno legne. 

 

 

Oled p30

Odmori u Istini! :-)
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2021 22:46 (veseli007).
10 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

taj s linka je i meni iskočio pri vrhu :)

 

budem probao, moram prvo vidjet jel samo ekran prdnuo jer čekam type-c 2 hdmi adapter da vidim preko telke da li sve ostalo radi na mobu kak spada...

 

inače kak sam već pisao prije cca mjesec dana kad sam pitao za ovaj adapter - mob pao u vodu (na kratko) i od tad ekran ne radi...

punjenje radi, pali se, čuje se i talkback kad se stisnu vol up\down skupa... vjerojatno dođe do login screena, al kak se niš ne vidi - nemrem dalje...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2021 0:36 (60nine).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
60nine kaže...

taj s linka je i meni iskočio pri vrhu :)

 

budem probao, moram prvo vidjet jel samo ekran prdnuo jer čekam type-c 2 hdmi adapter da vidim preko telke da li sve ostalo radi na mobu kak spada...

 

inače kak sam već pisao prije cca mjesec dana kad sam pitao za ovaj adapter - mob pao u vodu (na kratko) i od tad ekran ne radi...

punjenje radi, pali se, čuje se i talkback kad se stisnu vol up\down skupa... vjerojatno dođe do login screena, al kak se niš ne vidi - nemrem dalje...

 

 

 Kuzim, najbolje sacekati taj adapter pa onda vidjeti ako se isplati popravljati. A u agram da pitas da naprave diagnostiku, ako si blizu ZG !? Valjda nebi bilo preskupo, nekih 100kn tko zna. 💪✌️

Odmori u Istini! :-)
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
veseli007 kaže... 

 Kuzim, najbolje sacekati taj adapter pa onda vidjeti ako se isplati popravljati. A u agram da pitas da naprave diagnostiku, ako si blizu ZG !? Valjda nebi bilo preskupo, nekih 100kn tko zna. 💪✌️

 

ne vidim potrebu za dijagnostikom kad će mi adapter vjerojatno dati sve odgovore :) 

a i kupio sam adapter tak da kasnije posluži i kao usb hub, da nije baš bacanje love samo za ovo...

samo mi je smiješno to da ekran nema praktički ni najmanju ogrebotinu, a kamoli lom - a ne radi... i ako je od vode u tih par sekundi, da je baš otišao neki kondenzator/čip vezan baš za ekran, a ne za nešto drugo (tipa ulaz za sluške ili zvučnik koji su izloženiji)

 

ps: p30 je već otvoren pa vidim kakva je situacija iznutra... ovak odokativno nema čak ni nekakve korozije (iako ću vjerojatno probati i očistiti sve konektore izopropilnim alkoholom kad ovo gore isprobam)

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2021 14:54 (60nine).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice