Koju graficku karticu da izaberem? zaključana tema

poruka: 222
|
čitano: 46.555
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Koju graficku karticu da izaberem?

Da li je dobra ova graficka:  Asus GeForce GT630 2GB, hocu li moci igrati novije igre na njoj?

imam ovu konfiguraciju:

Procesor: Intel Celeron E3400 2,60 GHz

Maticna: Asus P5G41T-M LX3

i imam ram 2gb ddr3, ali cu stavit jos jednu od 4gb isto ddr3

Ako nevalja ta grafa moze mi netko onda molim vas naci drugu, samo da je iz BiH trgovina(online) i da kosta najvise 200KM.

Ovu gt630 sam nasao vamo:  

https://knok.ba/artikal/55177/Asus_graficka_kartica_GeForce_GT630_2GB

I igram na 1920x1080 rezoluciji i monitor je 22"

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.4.2013 1:25 (warix).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koju graficku karticu da izaberem?

na taj slabasan celeron mislim nejde nista iznad hd6670 ddr5, ako i to.

Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koju graficku karticu da izaberem?

a vec sam je uzeo hehe zadovoljan sam prvi test crysis 3 bez problem i assasians creed 3 na high

11 godina
neaktivan
offline
Re: Koju graficku karticu da izaberem?
PR0MATRAC kaže...
nixxx91 kaže...

moze li mi netko reci kakva je NVIDIA GEFORCE GTX 260 unaprijed hvala

U usporedbi sa čime? 

a vec sam ju uzeo prvi test crysis 3 bez problema i assasians creed3 na high bez problema radi, samo to nisam ocekivao da je tako ogromna hehe

11 godina
offline
Re: Koju graficku karticu da izaberem?
Bass kaže...

na taj slabasan celeron mislim nejde nista iznad hd6670 ddr5, ako i to.

Sto kazes da uzmem ovaj procesor: https://knok.ba/artikal/53672/Intel_procesor__Pentium_DualCore_E5800_3_2_GHz

i ovu grafu sto si rekao: https://knok.ba/artikal/58309/Asus_graficka_kartica_HD6670-2GD3

ili ako netko ima neku drugu preporuku

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.4.2013 19:07 (warix).
13 godina
offline
Re: Koju graficku karticu da izaberem?
nixxx91 kaže...

a vec sam je uzeo hehe zadovoljan sam prvi test crysis 3 bez problem i assasians creed 3 na high

crysis 3 na dx10 grafi?

14 godina
offline
Re: Koju graficku karticu da izaberem?
PR0MATRAC kaže...
nixxx91 kaže...

moze li mi netko reci kakva je NVIDIA GEFORCE GTX 260 unaprijed hvala

U usporedbi sa čime? 

Čovik lipo pita, a ti odma sarkazam {#}. Ugledaj se na hafa, jednostavno mu je odgovorija i ponudija mu daljnju pomoć.

Zadar živi vječno!
11 godina
offline
Re: Koju graficku karticu da izaberem?
warix kaže...
Bass kaže...

na taj slabasan celeron mislim nejde nista iznad hd6670 ddr5, ako i to.

Sto kazes da uzmem ovaj procesor: https://knok.ba/artikal/53672/Intel_procesor__Pentium_DualCore_E5800_3_2_GHz

i ovu grafu sto si rekao: https://knok.ba/artikal/58309/Asus_graficka_kartica_HD6670-2GD3

ili ako netko ima neku drugu preporuku

Moze netko pomoc pls.

12 godina
protjeran
offline
Koju graficku karticu da izaberem?

Nemoj dual core kupivati - bilo koji quad core pokusaj - imas ovih athlona 6.. i phenoma 7.. povoljno a grafu nista ispod hd6850 - ako nemss za novu uzmi rabljeno te komponente se jako rijetko kvare

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Koju graficku karticu da izaberem?
PR0MATRAC kaže...

Nemoj dual core kupivati - bilo koji quad core pokusaj - imas ovih athlona 6.. i phenoma 7.. povoljno a grafu nista ispod hd6850 - ako nemss za novu uzmi rabljeno te komponente se jako rijetko kvare

Ne podrzava mi maticna athlon i phenom, samo intelove, to sam vidio na ovom linku http://support.asus.com/cpusupport/list.aspx?SLanguage=en&m=P5G41T-M%20LX3&p=1

Nasao sam jedan i7 procesor na piku http://www.pik.ba/artikal/6727608/procesor-i7-2600-1155/

ali ga nema na listi procesora za maticnu, jel ce radit svejedno?

14 godina
offline
Koju graficku karticu da izaberem?

Nece raditi  jer je to drugaciji socket ! Tvoja maticna podrzava samo LGA775 procesore , a taj i7 2600 je LGA1155 !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Koju graficku karticu da izaberem?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koju graficku karticu da izaberem?

Hoce , al mi izgleda malo skupo !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Koju graficku karticu da izaberem?

rade uzmi http://www.pik.ba/artikal/6668466/cpu-am3-amd-phenom-ii-x4-965-3-40ghz-6mb-box-black-edition-45nm/. frendu sam slozio  hd7750 + phenom II 965 i sve radi uredno.

Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Koju graficku karticu da izaberem?
Bass kaže...

rade uzmi http://www.pik.ba/artikal/6668466/cpu-am3-amd-phenom-ii-x4-965-3-40ghz-6mb-box-black-edition-45nm/. frendu sam slozio  hd7750 + phenom II 965 i sve radi uredno.

Ima LGA775 maticnu , tak da Phenom otpada !

Music As A Weapon !!
15 godina
offline
Koju graficku karticu da izaberem?

da, da. vidim, jbg onda probaj naci neki jeftiniji kvad tipa q6600 koji i danas moze povuc jako fino.

Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Koju graficku karticu da izaberem?

Da li postoji igdje core 2 quad procesor za kupit ali novi, i da se placa po primitku, trazio sam svugdje i nigdje nema.

I da li mogu uzeti samo onu graficku bez procesora, hoce li moci? Ako ne onda molim nekog da mi nade za kupit novi proc.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.4.2013 22:59 (warix).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koju graficku karticu da izaberem?

LGA775 procesori se vise ne proizvode i gotovo ga je nemoguce vise naci u trgovinama !  Uzmi onaj Q6600 kojeg ti je kolega gore nasao !

Music As A Weapon !!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koju graficku karticu da izaberem?

tako je bez problema radi 448bitna je grafa to je sasvim solidno na high postavkama mi malo trza ali moze se igrati

11 godina
neaktivan
offline
Re: Koju graficku karticu da izaberem?
Cryogenic kaže...
nixxx91 kaže...

a vec sam je uzeo hehe zadovoljan sam prvi test crysis 3 bez problem i assasians creed 3 na high

crysis 3 na dx10 grafi?

 bez problema sam pokrenio igru 448bitna je grafa tak da ju moram pokrenuti da ga jebes, na medium postavkama radi bez problema na high malo trza ali nista strasno

15 godina
offline
Re: Koju graficku karticu da izaberem?
nixxx91 kaže...
Cryogenic kaže...
nixxx91 kaže...

a vec sam je uzeo hehe zadovoljan sam prvi test crysis 3 bez problem i assasians creed 3 na high

crysis 3 na dx10 grafi?

 bez problema sam pokrenio igru 448bitna je grafa tak da ju moram pokrenuti da ga jebes, na medium postavkama radi bez problema na high malo trza ali nista strasno

Crysis 3 podrzava samo DX 11 kartice

 

 

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.5.2013 1:34 (lovac82).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koju graficku karticu da izaberem?
nixxx91 kaže...
Cryogenic kaže...
nixxx91 kaže...

a vec sam je uzeo hehe zadovoljan sam prvi test crysis 3 bez problem i assasians creed 3 na high

crysis 3 na dx10 grafi?

 bez problema sam pokrenio igru 448bitna je grafa tak da ju moram pokrenuti da ga jebes, na medium postavkama radi bez problema na high malo trza ali nista strasno

ne razumijem se bas u taj dx11 ali dxdiag-u pise da imam dx 11 sad ne kontam kakve to veze ima 

15 godina
offline
Re: Koju graficku karticu da izaberem?
nixxx91 kaže...
ne razumijem se bas u taj dx11 ali dxdiag-u pise da imam dx 11 sad ne kontam kakve to veze ima 

To uvijek pise kada imas Vistu, 7 ili osmicu jer se tu vidis sto ti OS podrzava, a ne graficka kartica.

 

Stvar je u tome sto ta GTX 260 podrzava najvise DX 10, a Crysis 3 za samo pokretanje igre (sami minimum) zahtjeva doslovno bilo kakvu DX 11 karticu i to je jedino bitno za pokretanje igre.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.5.2013 1:34 (lovac82).
14 godina
offline
Koju graficku karticu da izaberem?

Pogledaj sta ti pise pod DirectX Support u GPU-Z  (DX 10 ) !

Music As A Weapon !!
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.5.2013 1:36 (Haf932).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koju graficku karticu da izaberem?

meni ond anije jasno kako sam ja nju pokrenio

12 godina
offline
Koju graficku karticu da izaberem?

Koju bi mi grafičku karticu za gaming preporučili da pristaje u Asrock p67 pro3 matičnu? Cijena do 2400 kn, hvala :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koju graficku karticu da izaberem?
nixxx91 kaže...

meni ond anije jasno kako sam ja nju pokrenio

Nisi mogao pokrenuti.

14 godina
offline
Re: Koju graficku karticu da izaberem?
marinek98 kaže...

Koju bi mi grafičku karticu za gaming preporučili da pristaje u Asrock p67 pro3 matičnu? Cijena do 2400 kn, hvala :)

Sapphire HD7950 !

Music As A Weapon !!
11 godina
offline
Koju graficku karticu da izaberem?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koju graficku karticu da izaberem?

HD7750 1GB GDDR5 ! Rađe bih uzeo brzu memoriju ( GDDR5 ) , nego vise memorije !

Music As A Weapon !!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice