Ne mogu se sjetit imena filma...

poruka: 226
|
čitano: 62.343
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Film je kao horor ,nisam siguran dal su u pitanju japanci ili kinezi ,kao neka nova tehnologija kovceg sa tv,vampir se zaljubi u devojku ... Znam da je glu opis ali ako ikome poznato ime filma nek mi napise u poruci ,hvala i napred :D

15 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
donminak kaže...

Film je kao horor ,nisam siguran dal su u pitanju japanci ili kinezi ,kao neka nova tehnologija kovceg sa tv,vampir se zaljubi u devojku ... Znam da je glu opis ali ako ikome poznato ime filma nek mi napise u poruci ,hvala i napred :D

Thirst?

--------------------------------------------------------------------------------------------
11 godina
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Pozz.Film je čini mi se malo onako stariji, radnja je da neke zmije izađu iz šume i da "stisnu" policijsko auto, ono "spresaju ga" i povuku u šumu a policajac izađe iz auta i pobjegne.Ne sijećam se vise nicega,davno sam gledao taj film!Bilo bi dobro ako se itko može sjetiti!Hvala unaprijed na odgovoru!

13 godina
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

BOk.

 

Možete li mi reći koji sve dijelovi filma su nastavci, ili prethodnici filma: The Dukes of Hazzard'

 

LP

This cat Is cat A cat Good cat Way cat To cat Keep cat An cat Idiot Cat Busy cat For cat 20 cat Seconds cat Sad pročitaj rieči bez cat
10 godina
protjeran
offline
Re: <<Ne mogu se sjetit ime filma Help>>

Zaboravio sam ime filma, uglavnom stariji film, scifi, jedino se sjecam o nekom liku koji na kraju ima moc nad pjescanim crvima.

www.mmo-balkan.com
13 godina
suspendiran
offline
Re: <<Ne mogu se sjetit ime filma Help>>
TheThing kaže...

Zaboravio sam ime filma, uglavnom stariji film, scifi, jedino se sjecam o nekom liku koji na kraju ima moc nad pjescanim crvima.

 http://www.imdb.com/title/tt0100814/  ?

10 godina
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Da nije možda Dina?

10 godina
protjeran
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...

Jest, Dune je. Hvala :)

www.mmo-balkan.com
13 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Film kojeg tražim već par dana je novije generacije 21. stoljeće zasigurno, mislim čak da je od 2010.-2015. znam da sam ga pogledao odmah čim je došao "vanka" hh.. uglavnom žanr film je nešto između action, crime, thriller i mislim da britanskog podrijetla, al nisam 100%.. jedine scene kojih se sjećam su: šamaranje koje dijeli glavni negativac ostalima i znam da se dio radnje odvija na nekakvom skrivenom mjestu i mislim da je sve povezano sa drogom ili krađem novca.. uglavnom standardan film osim ovog šamaranja koje mi je ostalo u glavi xD

 

unaprijed hvala!

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.2.2015 21:59 (fluj).
12 godina
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

zna tko kako se zove film gdje bajkeri(banda,tak nešto) prevozi svog mrtvog prijatelja na suvozačkom mjestu kroz nekoliko država u sad-u da ga pokopaju?

9 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

e zna li ovde iko film o Tutankamonu,gledala sam kao mala i ostao mi je baš u sjećanju.Kao priča o tome kako su oni arheolozi koji su otkrili grob  umrli ,jednome je sjećam se papiga umrla kao od od njegove kletve pa bi baš ponovo pogledala

14 godina
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Ima jedan film, kao bila su djeca i dijelila ih je ograda, i svako malo bi se nasli pored te ograde od zice i razgovarali itd. Nisam gledo taj film, jedna frendica mi ga je prepricavala tako da se samo tog sjecam

http://trakt.tv/user/MjezZza
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
maxy0 kaže...

Ima jedan film, kao bila su djeca i dijelila ih je ograda, i svako malo bi se nasli pored te ograde od zice i razgovarali itd. Nisam gledo taj film, jedna frendica mi ga je prepricavala tako da se samo tog sjecam

 mozda ovo http://www.imdb.com/title/tt0914798/?ref_=fn_al_tt_1?

14 godina
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
wowrules kaže...
maxy0 kaže...

Ima jedan film, kao bila su djeca i dijelila ih je ograda, i svako malo bi se nasli pored te ograde od zice i razgovarali itd. Nisam gledo taj film, jedna frendica mi ga je prepricavala tako da se samo tog sjecam

 mozda ovo http://www.imdb.com/title/tt0914798/?ref_=fn_al_tt_1?

 hvala , to je to 

http://trakt.tv/user/MjezZza
8 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

pozdrav ako moze pomoc oko jednog filma davno sam ga gledala sjecam se radnje filma.radnja filma je je smjestena u 1940 ili nesto slicno.uglavnom glavna glumica se prerusava u musko da bi ucestvovala u nekim trkama u

pustinji,sjecam se da su bili oni stari automobili.tokom trke ona se izgubi i nailai na arape ja mislim i oni je zarobe.nakraju ona se zaljubi u njihovog vodu i oni se zajedno bore protiv drugog plemena.dugo trazim taj film pa ako

neko zna naslov filma bila bi zahvalna

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
When we&#39;re good they never remember, when we&#39;re bad they never forget. JM
8 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...

to je taj hvala puno

13 godina
odjavljen
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...

edit: nasao

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.1.2016 0:02 (footballer).
14 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Ekipa trebam pomoć.. Nikako se ne mogu sjetiti imena filma, film se odvija u budućnosti i a glavna stvar je vrijeme, ljudi umjesto plaća dobivaju vrijeme (na ruci im piše koliko imaju), kad vrijeme istekne čovijek umire. Film počinje tako da glumca izbace ili ne stigne na autobus i čini mi se da mu majka umire jer joj ne uspjeva dati svoje vrijeme. Valjda će se netko sjetiti. Hvala unaprijed

EUNE LoL: TomoRi || Xfire: tomorijeka56
10 godina
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
TomoRI kaže...

Ekipa trebam pomoć.. Nikako se ne mogu sjetiti imena filma, film se odvija u budućnosti i a glavna stvar je vrijeme, ljudi umjesto plaća dobivaju vrijeme (na ruci im piše koliko imaju), kad vrijeme istekne čovijek umire. Film počinje tako da glumca izbace ili ne stigne na autobus i čini mi se da mu majka umire jer joj ne uspjeva dati svoje vrijeme. Valjda će se netko sjetiti. Hvala unaprijed

 http://www.imdb.com/title/tt1637688/

12 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

vecer,

znaci radi se o srpskom filmu di decko i cura se upoznaju ona spava sa njim na kraju se ispostavi valjda su brat i sestra;

 

e sad svega cega se sjecam jest kad ga je ona uhvatila dole rekla kao sta je toliki,on igra igrice na kompu i onda ga iz*** na nju , udaraju se nasred hodnika, njoj tata bolestan a ona trosi pare  i pije, i zadnja scena koja se sjecam jest doslovno prikazano kako ga oralno zaodovoljava.. netko zna?

 

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
14 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Hvala Spacecraft to je to.

EUNE LoL: TomoRi || Xfire: tomorijeka56
8 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...

Može preporuka nekih dobrih dokumentaraca o Niki Laudi?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
Damir1908 kaže...

vecer,

znaci radi se o srpskom filmu di decko i cura se upoznaju ona spava sa njim na kraju se ispostavi valjda su brat i sestra;

 

e sad svega cega se sjecam jest kad ga je ona uhvatila dole rekla kao sta je toliki,on igra igrice na kompu i onda ga iz*** na nju , udaraju se nasred hodnika, njoj tata bolestan a ona trosi pare  i pije, i zadnja scena koja se sjecam jest doslovno prikazano kako ga oralno zaodovoljava.. netko zna?

 

 Ako nađeš film baci link tu ili na PM

EUNE LoL: TomoRi || Xfire: tomorijeka56
11 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Prije jedno tjedan dana sam gledo film na TVu u vezi neke katastrofe i sad kolegu zanima taj film a ja se ne mog sjetit imena, ugl ako neko zna nek pomogne :D ugl na početku filma radi se o tom meteoru nekom vidi se kako prolazi na nebu i ovi iz te neke baze u Londonu otkrivaju da meteor mjenja putanju prema zemlji tako da će udarit negdje u Europi i sad imaju ko neki satelit neš sold star koji ima laser neki pa će pokušat udarit u meteor i nisu uspili to niš tako da je ipak udario i sje*alo im atmosferu nema više 4 godišnja doba nego samo zima pada snijeg tamo europa 10 metara pod snijegom ne zna se jel ima ko tamo živ uopće a zapravo ima , et da ne prepričavam cijeli film ako ko zna neka pošalje PM... :D Hvala 

8 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Radi se o sf fillmu koji sam gledala jako davno. U jednom laboratoriju su napravili stroj za putovanje kroz vrijeme i jedan par odlazi u prošlost, doba dinosaura. U povratku im se u ruksak uvuče leptir kojeg   nisu smjeli unijeti u sadašnje vrijeme. Nakon toga, cijeli grad se mijenja i pretvara u prašumu i neke tadašnje zvijeri se pojavljuju. molim pomoć oko naziva, meni je film super i opet bih ga htjela pogledati ale ne znam ime

15 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
8 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Oprostite, nova sam na ovom forumu,i ne znam da li je ova tema još aktivna. ali me ovih dana baš zaintrigirao naziv jednog filma kojemu znam cijelu radnju, ali ime nikako. Malo je stariji film, SF -triler. Uglavnom  je bio neki laboratorij ili ustanova sa strojem kojim se moglo putovati u prošlost ili budućnost.  Jedan par je otišao u doba dinosaura i u povratku im se u ruksaku sakrio leptir. Tip u laboratoriju je poludio kad je vidio tog leptira iz prošlosti jer nikako nisu smjejli ništa ni dirati a kamoli ponijeti u sadašnjost. Nakon tog događaja cijeli grad se pretvara u prašumu i divlje prapovijesne zvijeri se pojavljuju. Molim vas lijepo ako itko zna, hvala 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
da, to je taj, baš vam hvala, još jednom sam napisala istu poruku jer nisam znala naći odgovor, pa oprostite
8 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
da to je taj, svaka vam čast, hvala vam
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice