Game of Thrones

poruka: 4.117
|
čitano: 827.346
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
7 godina
protjeran
offline
Game of Thrones

Ubijte me al meni je Emilia Clarke totalno nedorasla ovoj seriji, od prvog dana je tako. Kit Harington je tek prosječan. Kad se samo sjetim kako je svoj lik kvalitetno odradio Sean Bean. Ova serija ima taj problem - velike oscilacije u kvaliteti glumaca i pad u kvaliteti zbog nedostatka književnog predloška za pola 7. i 8. sezonu.

16 godina
offline
Re: Game of Thrones
Paolo Maldini kaže...

Ubijte me al meni je Emilia Clarke totalno nedorasla ovoj seriji, od prvog dana je tako. Kit Harington je tek prosječan. Kad se samo sjetim kako je svoj lik kvalitetno odradio Sean Bean. Ova serija ima taj problem - velike oscilacije u kvaliteti glumaca i pad u kvaliteti zbog nedostatka književnog predloška za pola 7. i 8. sezonu.

 Ovo za glumu se definitivno slažem, iako većina ljudi je jako zaintersirana za taj storyline meni su Jon i Dany nezanimljivi i to najviše zbog očitog overactanja. Kada su glumili mlađe likove tada je to prolazilo, ali sada kada bi trebali biti ozbiljni jednostavno ih ne mogu prožvakati...

 

Što se scenarija tiče, za sada mi 8. sezona ulijeva povjerenje, valjda su imali dovoljno vremena napisati kvalitetne dijaloge i za sada sam s time zadovoljan.

Koristite blage riječi i jake argumente
9 godina
odjavljen
offline
Game of Thrones

Slažem se vezano za dijaloge, mene su neki blago pozitivno iznenadili.

11 godina
offline
Re: Game of Thrones
Paolo Maldini kaže...

Ubijte me al meni je Emilia Clarke totalno nedorasla ovoj seriji, od prvog dana je tako. Kit Harington je tek prosječan. Kad se samo sjetim kako je svoj lik kvalitetno odradio Sean Bean. Ova serija ima taj problem - velike oscilacije u kvaliteti glumaca i pad u kvaliteti zbog nedostatka književnog predloška za pola 7. i 8. sezonu.

 kad joj vidim facijalne ekspresije muka mi dodje, par puta je izgledala kao da se krevelji

9 godina
online
Re: Game of Thrones
Paolo Maldini kaže...

Ubijte me al meni je Emilia Clarke totalno nedorasla ovoj seriji, od prvog dana je tako. Kit Harington je tek prosječan. Kad se samo sjetim kako je svoj lik kvalitetno odradio Sean Bean. Ova serija ima taj problem - velike oscilacije u kvaliteti glumaca i pad u kvaliteti zbog nedostatka književnog predloška za pola 7. i 8. sezonu.

 

potpuno si u pravu. ona ne valja ništa, a nismo jedini koji tako misle, hrpi ljudi koji su čitali knjige i kojima je dany bila najdraži lik je ova totalno uprskala seriju.jon snow je isto stalno nešto preemotivan, ni on mi nije sjajan al je bolji od emilie.

 

ne želim nikome ovdje kvariti seriju, pogledat ću je do kraja svakako, ali njih dvoje mi smetaju isključivo zbog glumaca, u knjigama su to kvalitetno napisani likovi

13 godina
online
Game of Thrones

Evo još jedan koji dijeli mišljenje, nije mi sjela u ovoj epizodi apsolutno nikako. Kroz serijal je znala imati tu i tamo koji trenutak, ali baš je prosječna (jedva).

 

A Džon Snežni je isto onak, ne zna dal da prdne ili da ga stisne.... pretvorio se u emo lika.

8 godina
offline
Game of Thrones

O da, oboje su užas.

I Cersei je sad fail.

Tak da navijam za White Walkere od sad.

Ili Tyrion na prijestolju, ako pobjede White walkere.

 

 

Kruha i igala...
15 godina
offline
Game of Thrones

Meni je baš Tyrion bio koma u E1..... od mudraca do simpleton trolla. Samo je falio LOL na kraju rečenice s Varysom.

 

Spoiler:

"Because I have balls and you don’t."

It is always darkest just before the dawn.
10 godina
offline
Re: Game of Thrones
Meni je bila i ostala najbolja prva sezona i to zbog Seana Beana. Kod njega si mogao osjetiti mudrost, pravednost i čast. Njegov odnos s drugim likovima. Zbog prve sezone sam nastavio gledati i sad ju gledam zbog Tyrona. I Little finger mi se sviđao. Ostali svi likovi su piffff. Nista posebno.
8 godina
offline
Re: Game of Thrones
mrsmith kaže...

Meni je baš Tyrion bio koma u E1..... od mudraca do simpleton trolla. Samo je falio LOL na kraju rečenice s Varysom.

 

Spoiler:

"Because I have balls and you don’t."

 Zapravo, meni je to bilo baš ok.

Varys mu je intelektualno jedini dostojan "protivnik", tak da je to očekivani komentar i reakcija.

 Da nije tak bilo, to bi fakat bio fail, ovak je čist ok, premda su mogli manje otrcanu foru ubacit,  nekaj kaj profinjeno podbada njegovo eunuštvo 

 

 

Kruha i igala...
11 godina
offline
Game of Thrones

al sam se nasmijao kad je arya rekla da je sansa najpametnija osoba koju poznaje 

15 godina
offline
Re: Game of Thrones
Gogy7 kaže...
Meni je bila i ostala najbolja prva sezona i to zbog Seana Beana. Kod njega si mogao osjetiti mudrost, pravednost i čast. Njegov odnos s drugim likovima. Zbog prve sezone sam nastavio gledati i sad ju gledam zbog Tyrona. I Little finger mi se sviđao. Ostali svi likovi su piffff. Nista posebno.

 Da, slažem se. Meni je Littlefinger bio i ostao najdraži lik u seriji - Tyrion mi je odličan također. Osim njih, Jaime mi je dosta dobar kao glumac. Čak mi se i Oberyn sviđao, barem to malo što je izdržao (njega mi je možda bilo najviše žao kad su ga ubili).

It is always darkest just before the dawn.
7 godina
protjeran
offline
Game of Thrones

Vidim da ima i Emilijinih fappera, kojima nije bitna (loša) gluma već samo golo telo  

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2019 8:08 (Paolo Maldini).
7 godina
protjeran
offline
Re: Game of Thrones
mrsmith kaže...
Gogy7 kaže...
Meni je bila i ostala najbolja prva sezona i to zbog Seana Beana. Kod njega si mogao osjetiti mudrost, pravednost i čast. Njegov odnos s drugim likovima. Zbog prve sezone sam nastavio gledati i sad ju gledam zbog Tyrona. I Little finger mi se sviđao. Ostali svi likovi su piffff. Nista posebno.

 Da, slažem se. Meni je Littlefinger bio i ostao najdraži lik u seriji - Tyrion mi je odličan također. Osim njih, Jaime mi je dosta dobar kao glumac. Čak mi se i Oberyn sviđao, barem to malo što je izdržao (njega mi je možda bilo najviše žao kad su ga ubili).

 I onda skoča na prilično glupast i neinteligentan način. Još jedna posljedica lošeg scenarija.

10 godina
offline
Re: Game of Thrones
Meni su bili super razgovori između Littlefingera i Varysa. Njihovo intelektualno prepucavanje. Volio bih da se opet tako prepucavaju Tyron i Varys. Oberyn mi je bio super lik za kojeg sam bas navijao. Mislim da ce ovo biti slaba sezona i da ce se sve bitno dogoditi u zadnjoj ili zadnje dvije epizode dok ce ostale biti poput ove prve.
15 godina
offline
Game of Thrones

Haha

It is always darkest just before the dawn.
14 godina
offline
Re: Game of Thrones
Hehehe
na svadbi zovu me Svemirko
16 godina
odjavljen
offline
Game of Thrones

Istina, ima serijal nedoraslih glumaca, mali u invalidskim kolicima me posebno nervira jer nema pojma o glumi, u razini RTL-a i Krv nije voda...ali ništa nije savršeno osim eventualno Sopranosa.

13 godina
offline
Re: Game of Thrones
Jeste se uzasrali,gledajte i mucite p... vam materina!
AUDIOFIL
16 godina
offline
Re: Game of Thrones
XXX kaže...

Istina, ima serijal nedoraslih glumaca, mali u invalidskim kolicima me posebno nervira jer nema pojma o glumi, u razini RTL-a i Krv nije voda...ali ništa nije savršeno osim eventualno Sopranosa.

 Takoder mi je iritantan... On vise nije Stark on je sad trooki gavran, bla bla... 

 Sansa takoder glumi da jedva cekam drugu scenu dok ju vidim. Skinuli su joj junf i sad je najpametnija... :S

volegradele kaže...
Jeste se uzasrali,gledajte i mucite p... vam materina!

 A i to je istina :D

 Vecini mozes nac zamjerku, kak u glumi tako i u scenariju...

 Unatoc svemu, meni je zanimljivo :)

Truth in engineering.
7 godina
protjeran
offline
Game of Thrones

GOT je jako dobra serija, prva sezona masterpiece ali količina fanbojizma oko svega je abnormalna. Ovo nikako ne može biti najbolja serija svih vremena, pa nije čak ni u top 3 najboljih HBO serija.

13 godina
offline
Game of Thrones

Pogledao prvu epku na HBO GO, meni ja bas dobra bila, najjakija scena ljubomorni zmajček kad pogleda u Jona dok dira njegovu Dany 

16 godina
odjavljen
offline
Game of Thrones

Problem je kaj nisu na početku imali ni u malom prstu da bi serija mogla imati takav uspjeh, pa su od početka koristili jeftine B glumce. Na kraju izvlače iz svega najbolje kaj mogu, ali bez obzira na mane manei je serija VRHUNSKA.

14 godina
online
Game of Thrones

to je isto kao kad su za "Gospodara prstenova" navijali da Connery bude Gandalf...

 

bolje ovako, zamisli si Leonarda di Capria kao Jamiea, ili Scarlett Johansson kao Cersei...

 

bolje je ispalo ovako, konačno, živimo u najboljem od svih mogućih svjetova...

Ju je je? Je ju je!
12 godina
offline
Re: Game of Thrones
XXX kaže...

Problem je kaj nisu na početku imali ni u malom prstu da bi serija mogla imati takav uspjeh, pa su od početka koristili jeftine B glumce. Na kraju izvlače iz svega najbolje kaj mogu, ali bez obzira na mane manei je serija VRHUNSKA.

 

Kad pogledam meni osobno 3 najbolje HBO serije (The Wire, Deadwood , The Sopranos), niti u jednoj nisu koristene neke zvijezde, uglavnom je to bila relativno  anonimna ekipa tako da je cast u GOT samo nastavak te politike.GOT ima ogroman cast tako da i nije cudo da su neki glumci  losi, kao npr Emilia Clarke ali sveukupno mislim da je glumacki dio odradjen ok i osobno mi ne kvari seriju.

 

13 godina
online
Re: Game of Thrones
Paolo Maldini kaže...

Vidim da ima i Emilijinih fappera, kojima nije bitna (loša) gluma već samo golo telo  

 Guilty as charged :P

Spike1983 kaže...

Pogledao prvu epku na HBO GO, meni ja bas dobra bila, najjakija scena ljubomorni zmajček kad pogleda u Jona dok dira njegovu Dany 

 Meni se cini da zmaj nije ljubomoran (da je, ubio bi ga na licu mjesta) nego ono, shvaca tko mu je pravi gospodar :)

 

Inace, Sansu ne mogu vidjeti, oduvijek. Najgori lik i u knjizi, a u seriji je jos gora... ne znam uopce kako bih definirao tu glumicu, al nit mi je lijepa (a Sansa bi trebala bit kao top-tier ljepotica), nit ima ikakvu karizmu i sva je dosadna do zla boga... cim je njena scena alt tab i surfanje :D

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
15 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
Del_Boy97 kaže...
Paolo Maldini kaže...

Ubijte me al meni je Emilia Clarke totalno nedorasla ovoj seriji, od prvog dana je tako. Kit Harington je tek prosječan. Kad se samo sjetim kako je svoj lik kvalitetno odradio Sean Bean. Ova serija ima taj problem - velike oscilacije u kvaliteti glumaca i pad u kvaliteti zbog nedostatka književnog predloška za pola 7. i 8. sezonu.

 kad joj vidim facijalne ekspresije muka mi dodje, par puta je izgledala kao da se krevelji

 HAha, jedina zamjerka u prvoj epizodi mi je bila kada ona na konju jaše S jonom dok ulaze u Winterfell. I u tom žaru dobrodošlice nadletaju zmajevi a ona ih pogleda onako  tipično kao i u holivudskim filmovima "mutavo" preko ramena i kiselo se nasmije,  kao da se uvjeri da su tu.  Bilo bi više cool da je gledala prema naprijed i bila samouvjerena kao kraljica naviknuvši se da su njezina dječica uvjek tu u blizini,  bez obzira što je par sjevernjaka gleda ispod oka. Al aj mačko oprošteno ti je. 

 

 

Chill
10 godina
offline
Re: Game of Thrones
Kad izlazi druga epizoda?
14 godina
offline
Re: Game of Thrones

22.04. u 03.00  jutro

BE HAPPY 要開心 : )
9 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Ne znam što ste se svi sad odjednom okomili na Clarke, pa pričam s frendovima i ona nam je jedna od najboljih glumica, baš je odlična za ulogu i točno glumi onako kako bi se osoba u toj poziciji trebala ponašati.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice