Što bi željeli čitati u novom Bugu izdvojena tema

poruka: 2.116
|
čitano: 518.730
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
bug191

// stigo novi BUG! S gratis igricom! Juhu!

"U bezptičju i krava zvuči kao slavuj"
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: bug191
jabuka555 kaže...

// stigo novi BUG! S gratis igricom! Juhu!

 Jabuka off-topic si! Ovdje se priča o željama, a ne o novom broju!
15 godina
neaktivan
offline
Što bi željeli čitati u novom Bug-u

Heh, eo malo sam razmišljo volio bih da jednom prilikom pošto to još nikad nije bilo napišete nešto o vodenim hlađenjima u sljedećim bugovima.

E7200 2*3.0 ghz, ATI RADEON HD 4850 512 mb, 2*2Gb G.Skill Ram, HD WD 320 GB, Gigabayte EP45-DS3R, Corosair VX 550 W, Samsung 2220LM, Windows Xp 64 bit
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Što bi željeli čitati u novom Bug-u

Iako sam nedavno kupio nove slušalice, mislim da bi bilo zanimljivo napraviti nekakav review igraćih headsetova, ili igraće periferije generalno. Kao što je ovaj mjesec bilo riječi o tipkovnicama.

www.infinite-gamers.com ---> PC Gaming Community Don't you see their bodies burning Desolate and full of yearning Dying of anticipation Choking from intoxication
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Što bi željeli čitati u novom Bug-u
buky kaže...

Heh, eo malo sam razmišljo volio bih da jednom prilikom pošto to još nikad nije bilo napišete nešto o vodenim hlađenjima u sljedećim bugovima.

 
slazem se za vodena,a nebi bilo lose ni test memorija.
intel q6600@3.8GHz,500gb hard,4gb ram@840MHz 4-4-4-12 corsair520w,8800gts(g92) oc@9800gtx+
15 godina
protjeran
offline
Što bi željeli čitati u novom Bug-u

Usporedbe postojećih i nadolazećih memorija (DDR2, DDR3), testovi procesora (Core 2, AMD). Samo tako, dobro je!

Intel Core 2 Quad Q6600 , 4x2.4GHz, socket 775, 8Mb L2 cache, DDR2 4GB (2x2GB kit) PC8000 (1000MHz) OCZ, Platinum XTC, DC kit, VGA Ati Radeon HD 4870, 1024Mb GDDR5 256bit, Dual DVI, PCI-E, HDTV
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Što bi željeli čitati u novom Bug-u

Ja mislim da bi bilo dobro napraviti test Core 2 vs. Quad Core.   Mislim da bi to zanimalo širu publiku

 

 

 

 

 

Bob Rock "ALI NJIH JE DVOJE A MI SMO SAMI"
16 godina
protjeran
offline
Što bi željeli čitati u novom Bug-u

BUG kupim kada se pojavi neka zanimljiva tema a takove nije bilo već...hmmm jedno godinu dana :(.

Ima jedna tema koja bi me jako fascinirala ako bi se pojavila.

Testiranje računala i računalnih komponenti po principu omjera buke/perfromansi i generiranja topline.

Samo natuknice

Buka se izražava u decibelima i treba ju izražavati u odnosu na nivo koji prosječno ljudsko biće doživljava kao tišinu svoga doma.

Ovo je i prijedlog da uz svaku testiranu komponetu u BUGu uvedete i nivo buke koju ista stvara.

Toplina je jednako bitan faktor jer tiha računala nerijetko generiraju dosta topline pa ih se ne može strpati u pretince, ormariće i sl jer postaju nestabilna.

I naravno perormasne koje dobijete ili gubite u odnosu na dobivenu tišinu.

Tu vam je i prilika da BUG složi primjere tihih ili nečujnih strojeva, što bi sigurno trebalo privući sponozore.

 

Ako se i primite teme molim da to učinite detaljno.

Detaljno znači jedno višemjesečno pripremanje teme broja i prokazivanje brandova koji osciliraju u kvaliteti svojih proizvoda, pasivno hlađenih komponenti koje tu zapravi i nisu jer se pregrijavaju, loših kucista koja su prirodni pojačivači buke, servisa koji povećanu buku proizvoda rijetko priznaju kako kvar itd.

 

Kako ste već obrađivali ergonomiju te potencijalne fizikalne probleme tijekoma rada/zabave na računalu ovo je još jedna tema koja je zapravo prilično bitna poglavito starijim i platežno sposobnim čitateljima.

Nemam ništa protiv i da u testiranje ubacite brandirana računala od HPa  IBMa i sl, jer oni odavno misle na generiranu buku njihovih radnih stanica.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Što bi željeli čitati u novom Bug-u

Pretpostavljam da će novi BUG ponuditi prave poslatice u obliku hit recenzija. Očekujem Fallout 3, Far Cry 2, WAR itd. Moglo bi biti stvarno lijepo...

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Što bi željeli čitati u novom Bug-u

Malo više tema o Mac-u  i Linuxu.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Što bi željeli čitati u novom Bug-u

Ja bih htjeo čitati slova ako je to moguče.Cool

Šala mala u novom bugu bi htjeo čitati o novima Matičnim Pločama.

Pošto je bilo u prošlom o grafičkama pa sada neka bude o Matičnim Pločama.

PRLJAVI IGRAJU PRLJAVO !!!
16 godina
offline
RE: Što bi željeli čitati u novom Bug-u
stoncin3 kaže...

Usporedbe postojećih i nadolazećih memorija (DDR2, DDR3), testovi procesora (Core 2, AMD). Samo tako, dobro je!

 
bolje ne jos procove,nek pricekaju nehaleme,a onda jedan poveci test(i malo veci opis sto sve donosi novi nehalem)
intel q6600@3.8GHz,500gb hard,4gb ram@840MHz 4-4-4-12 corsair520w,8800gts(g92) oc@9800gtx+
16 godina
protjeran
offline
Što bi željeli čitati u novom Bug-u

Bolji bi bio naslov teme; što ne bi željeli čitati u novom Bugu,a znate da će ipak biti?

 

Recimo,ne bih htio čitati reklame,temu o digitalnim aparatima,borba nabrijanih grafičkih kartica....

 

Obzirom da ga neću kupiti,baš me briga,uostalom.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Što bi željeli čitati u novom Bug-u

Dajte opet nesto kao 100 PC tajni, samo mozda ipak malo naprednije,ili neki tutoriali korisni.

Znao sam da to nisam trebao reci!
16 godina
offline
RE: Što bi željeli čitati u novom Bug-u

Bilo bi dobro da naprave test RAM-a i vodenih hlađenja, kao i naprednijih telefona (nešto poput W980i)

AMD Athlon X2 4200+ @ 2.5 | Gigabyte GA-M56S-S3 | 2 GB DDR2 840Mhz | Asus EN7300 GS (up to 512MB) | Hitachi 320GB 16MB+WD Caviar 80GB 8MB | 420W
16 godina
protjeran
offline
Što bi željeli čitati u novom Bug-u

U novom Bug-u bih želio čitati recenziju Appleovog iPoda Nano Chromatic.

Try not to become a man of success but rather to become a man of value - Albert Einstein
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Što bi željeli čitati u novom Bug-u
HappyD kaže...

U novom Bug-u bih želio čitati recenziju Appleovog iPoda Nano Chromatic.

Mogli bi napisat ponesto o svim novim iPod-ovima! 
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
Što bi željeli čitati u novom Bug-u

na jednoj policijskoj konferenciji u vezi ovih ubojstava glasnogovornik je spominjao neke "analitičke softvere" koje koriste u povezivanju tragova, a u Večernjem sam našao da se jedan od njih zove "Watson". malo sam guglao, al ništa zadovoljavajuće nisam našao. eto, da napišete nešto o tome, možda bi bilo zanimljivo i drugima.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Što bi željeli čitati u novom Bug-u

Neka naprave veliku temu broja s temom: Računala&Tehnologija-CSI-Što je moguće, što nije

Nekaj u tom smislu, uglavnom mislim na krajnje rubove iskoristivosti računala u svijetu forenzike, znanosti...

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Što bi željeli čitati u novom Bug-u

Trabali bi ponovo stavit u BUG temu o overclocku jer ima još jako puno ljudi koji bi to htjeli napraviti doma na svojoj mašini ali neznaju ili jednostavno nisu sigurni dali će to dobro napravit pa se boje jer neznaju šta bi im se sve moglo desiti s kompom. Trebalo bi to malo bolje opisat korak po korak za svaku komponentu, napisat s kojim programima (naravno stavit ih taj mjesec na DVD u BUG rubrike) tako da se početnici mogu snaći u svemu tome i odvažiti se na taj podhvat. To bi naravno i meni koristilo jer i ja sam još uvijek tato polju, može se reći amater, a isto bi volio sad kad uzmem novi komp clockat ga da izvučem najbolje iz svake komponenete.

 

To je moj prijedlog a mislim da ima još njih koji bi se složili samnom. Pozdrav urednicima BUG-a i samo neka nastave biti dobri kao do sad.

Buraz
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Što bi željeli čitati u novom Bug-u

Recimo recenziju Call of Duty World At War.

Striker II formula,Intel quad 9550,FreezerXtreme,4gb kingston hyperX,9800gx2,coolermaster cosmosS.chieftec 750w.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Što bi željeli čitati u novom Bug-u

Kada ćete napraviti veći test monitora?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Što bi željeli čitati u novom Bug-u
pocho kaže...

na jednoj policijskoj konferenciji u vezi ovih ubojstava glasnogovornik je spominjao neke "analitičke softvere" koje koriste u povezivanju tragova, a u Večernjem sam našao da se jedan od njih zove "Watson". malo sam guglao, al ništa zadovoljavajuće nisam našao. eto, da napišete nešto o tome, možda bi bilo zanimljivo i drugima.

 Da i u jutarnjem je pisalo tako a gore je bila slika lika kako igra starcraft. Možda je to watson.
Geekovih svih zemalja, ujedinite se!
15 godina
neaktivan
offline
Što bi željeli čitati u novom Bug-u

o CSS-u

-->pwnage<--
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Što bi željeli čitati u novom Bug-u

test 24" monitora.

zadnji test monitora je bio prije skoro godinu dana.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što bi željeli čitati u novom Bug-u
Ono što još nismo :P
What makes a good soldier, Is it his heart, or his maind?
16 godina
neaktivan
offline
Što bi željeli čitati u novom Bug-u

Mogli bi staviti listu igara koje će doći ubrzo... I naravno datum kad dolaze...

And the people bowed and prayed To the neon God they made. And the sign flashed out its warning, In the words that it was forming. Simon & Garfunkel - The Sound of Silence
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Što bi željeli čitati u novom Bug-u

Više samogradnje :D

Kublach
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Što bi željeli čitati u novom Bug-u

ma que recession, test tableta! ne onih za Sakomana nego onih što klinci i studenti na Zapadu valjda subvencionirano kupuju po školama i faksevima.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Što bi željeli čitati u novom Bug-u

Ja se nadam da ćemo dobit recenziju NFS: Undercover.

Shaćam što nije bilo recenzije za ProStreet zato jer je igra bila s*anje.

 

Ni ovaj Undercover nije baš bajan, ali je koliko-toliko dobar, pa volio bih da bude recenzija.

Čisto da vidimo što Bugov stručni tim za igre misli o ovoj igri.

"1.6 billion Chinese are angry with Jack Bauer. Sounds like a fair fight."
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice