Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.764
|
čitano: 13.887.525
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Misliš nešto ovakvo : klik ?

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
bruno11 kaže...

Misliš nešto ovakvo : klik ?

 E da tako nesto iako mi nema do OEM velike navi,ali rijetko koji model trece serije ima tvornicki ksenon i veliku navi sa MF volanom pa bi kasnije ugradio ako se odlucim na 320D.
Koliko je komplicirano i koliko prckanje i modificiranja ima ? 

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Svi ti displeji su plug and play.

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
doky01akablava kaže...

Moze li se u ovakve BMW-ove staviti 2 DIN navigacija-radio ikako ili si osuden na ovaj Lada Niva radio ? 

 Imaš više solucija. Možeš nabaviti cijelu armaturu sa prostorom za OEM navigaciju ili nabaviti te aftermarket. Kad prodam E46, tražit ću E92 330d i uzimat ću u obzir jedino one sa velikom navigacijom. Ako baš bude dobra prilika a bez navigacije, uzeo bih u obzir dakle promjenu armature ili ovo ugrađivanje kao na fotkama. Varijanta koja ide kod klime mi je odvratna i radije bih ostavio obični radio.

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

ova varijanta navigacije kosta oko 1-2k€

bolje uzet auto koji vec ima navigaciju

#fsb
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sveupitni kaže...

ova varijanta navigacije kosta oko 1-2k€

bolje uzet auto koji vec ima navigaciju

 Ovaj koji se ugrađuje u gornji dio armature dođe sveukupno soma eura. Onaj na mjestu običnog radia je oko 500€. Razlika nije mala ali da sam siguran da ću taj auto voziti par godina, definitivno bih dao tih 500€ više.

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
MatijaZG kaže...
sveupitni kaže...

ova varijanta navigacije kosta oko 1-2k€

bolje uzet auto koji vec ima navigaciju

 Ovaj koji se ugrađuje u gornji dio armature dođe sveukupno soma eura. Onaj na mjestu običnog radia je oko 500€. Razlika nije mala ali da sam siguran da ću taj auto voziti par godina, definitivno bih dao tih 500€ više.

 hah gle za soma mozda mozes cic uzeti, ali bolje onda nbt a on kosta dosta

#fsb
15 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Ne vjerujem da će išta pojeftinit u ovoj državi. Kad izađu sve tablice i vidi se u praksi kako to funkcionira tad ćemo pričati. Jedino je pohvalno što je skraćuje procedura oko prijepisa.

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Danas u 7 ujutro doživim policiju kako se lagano vozeći u rikverc vraća sa zaobilaznice, citroen c elysee su vozili, pod rotirkom, ali bez zvučnog signala, ja dolazim sa kakvih 60Km/h, iza mene kombi, a kako sam bio pospan ujutro, samo sam usporio i zaobišao ih, kasnije mi sinulo da su možda htjeli poprečit/zablokirati cestu, tj da hvataju nekoga i da sam možda trebao stati, reko bmk, kad 5min kasnije ih gledam u retrovizoru kako dolaze i samo su produžili, naletio sam nedugo nakon opet na citroen c elysee kod Buzina, iz suprotnog smjera su išli, al nisam ziher jel taj isti bio...

Ovo je silazak sa Domovinskog mosta i crveno označeno murjak u rikverc vozi, al velim, kako sam bio blago pospan, nisam ga baš doživio (mada je on u prekršaju, ne ja...)

 

Trebat ću si nabavit neki dash cam, ovo bi baš lijepo bilo imat snimljeno, sad mi žao ko cucku

11 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
dal je netko imao bmw e46 328i? ako da, kakav im je motor po pouzdanosti, troškovima održavanja i sl..kolka je potrošnja goriva?
14 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Kakve su trgovine gumama po zimi za ljetne gume?
Tipa neke akcije i slično, ali ne da su neke stare gume, najviše par mjeseci.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
12 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Kvatro power 

 

Dok smo stajali nas je lik prošao pod ručnom i svi se pogledali i rekli ovo nemre dobro završiti. Kad smo krenuli dalje 100m kasnije je bio u jarku

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

Danas u 7 ujutro doživim policiju kako se lagano vozeći u rikverc vraća sa zaobilaznice, citroen c elysee su vozili, pod rotirkom, ali bez zvučnog signala, ja dolazim sa kakvih 60Km/h, iza mene kombi, a kako sam bio pospan ujutro, samo sam usporio i zaobišao ih, kasnije mi sinulo da su možda htjeli poprečit/zablokirati cestu, tj da hvataju nekoga i da sam možda trebao stati, reko bmk, kad 5min kasnije ih gledam u retrovizoru kako dolaze i samo su produžili, naletio sam nedugo nakon opet na citroen c elysee kod Buzina, iz suprotnog smjera su išli, al nisam ziher jel taj isti bio...

Ovo je silazak sa Domovinskog mosta i crveno označeno murjak u rikverc vozi, al velim, kako sam bio blago pospan, nisam ga baš doživio (mada je on u prekršaju, ne ja...)

 

Trebat ću si nabavit neki dash cam, ovo bi baš lijepo bilo imat snimljeno, sad mi žao ko cucku

 Čl. 150 ZSPC-a

15 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Nije u prekršaju, ali odgovara za sve nesreće koje izazove svojim ponašanjem u prometu. Taj članak se malo razlikuje od onoga sa vožnjom interventnih službi sa uključenim svjetlosnim i zvučnim signalima, ali i dalje je bit ista. Povlastice imaš dok ne napraviš sra.nje, tad odgovaraš kao i svi drugi.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.12.2017 14:45 (bruno11).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
kolega s posla ima astru h 1.4 16v, zanima ga da li moze staviti 1.8 ili 2.0 motor? koje sve dijelove jos treba zamijeniti uz to? da li treba napraviti atest vozila nakon izmjene motora?
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Nosače, amortizere, elektroniku, kočnice, mjenjač, itd... Totalno ne isplativo. 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
kicmabrajker kaže...

 Čl. 150 ZSPC-a

 hm, po tome onda svaki policajac može upalit rotirke i glupirat se po cesti, nije u krivu niti u prekršaju...

 

ajde kužim da je sitluacija da hvata nekoga, pa mora, al ovaj je bio sam, nije se nikamo žurio, tj opće ne znam šta je radio i koja mu je svrha u rikverc se vozit u suprotnom smijeru kroz petlju (blagi dugački zavoj), za mene je to glupiranje i ugrožavanje sigurnosti u prometu, tj relevanto kao oni šta voze u suprotnom smijeru po autocesti...

 

A šta da sam ja stao ispred njega i da on nije usporio i lupio u moj auto, opet bi ja bio kriv?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...
kicmabrajker kaže...

 Čl. 150 ZSPC-a

 hm, po tome onda svaki policajac može upalit rotirke i glupirat se po cesti, nije u krivu niti u prekršaju...

 

ajde kužim da je sitluacija da hvata nekoga, pa mora, al ovaj je bio sam, nije se nikamo žurio, tj opće ne znam šta je radio i koja mu je svrha u rikverc se vozit u suprotnom smijeru kroz petlju (blagi dugački zavoj), za mene je to glupiranje i ugrožavanje sigurnosti u prometu, tj relevanto kao oni šta voze u suprotnom smijeru po autocesti...

 

A šta da sam ja stao ispred njega i da on nije usporio i lupio u moj auto, opet bi ja bio kriv?

 a gle, nikad ne znas koji je bio razlog paljenja svjetala....ne, nebi ti bio kriv, nego bi on bio kriv, jer taj članak 150 policijskog službenika ne ograđuje od izazivanja prometne nesrece =)

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

isao kako spada isprobat nokianice i bociti po neociscenoj cesti do begovog razdolja...uzivancija spajati zavoje boceci i po ravnicama, auto drzi tako jebeno, a ima slapu 225...ne moram napominjati ljude u mrkoplju kako su buljili i gledali kako crvena raketa boci po glavnoj ulici :D

(usput proba slika sa novog LG G6)

14 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Nema do zadnjeg pogona na snijegu.

 

Jedne godine prvi snijeg, noć, oko 11 sati, ja u Škodu i udri!

Zadnji pogon, 70 konja, 850 kila, Sava 155-ice, godina proizvodnje 1979. To je driftalo kao ludo. Dosta jednostavno za kontrolirati, a leti guzica :D

 

Sada isto radim sa c4, ali ni približno nije zabavno. :(

 

EDIT: Stisnuo 6 umjesto 7.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.12.2017 18:54 (chutac).
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

ug9 i u 3 sezoni izvrstan...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Bass je tu, žuja se hladi...milina 😉

Jbg nece mi sliku okrenut prek moba

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.12.2017 20:25 (Marti).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Nosače, amortizere, elektroniku, kočnice, mjenjač, itd... Totalno ne isplativo. 

 

ma hajde.. ne mogu reći da se kužim baš u opele, ali kočnice vrlo sigurno ne mora mijenjati.. getribu i poluosovine možda, nosače vjerojatno, ecu definitivno..

swap se i ovako i onako ne radi zbog "isplativosti", iza toga leže druge ideje i motivi 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.12.2017 20:46 (nine).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...
ivanzu kaže...

Nosače, amortizere, elektroniku, kočnice, mjenjač, itd... Totalno ne isplativo. 

 

ma hajde.. ne mogu reći da se kužim baš u opele, ali kočnice vrlo sigurno ne mora mijenjati.. getribu i poluosovine možda, nosače vjerojatno, ecu definitivno..

swap se i ovako i onako ne radi zbog "isplativosti", iza toga leže druge ideje i motivi 

 Kak ne. Ja na duji nisam trebo apsolutno nista promjeniti dodatnog osim motora. 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...

 Kak ne. Ja na duji nisam trebo apsolutno nista promjeniti dodatnog osim motora. 

 

duja je sama po sebi motiv za promjene 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
imaiden322 kaže...
dal je netko imao bmw e46 328i? ako da, kakav im je motor po pouzdanosti, troškovima održavanja i sl..kolka je potrošnja goriva?

 Klasičan BMWov šestak sa VANOSom. Dakle, ako čuješ da motor radi kao diesel 4 zyl, onda vjerojatno VANOS traži reparaciju. Sve ostalo je kao i na večini benzinaca. Svjećice, bobine itd. Nema tu neke filozofije. Potrošnja isto tako ovisi kako ga voziš naravno i koliko znaš dobro voziti benzinca. Šestak benz se ne kupuje ako ti je potrošnja jako bitna. U prosjeku ti bude 12 litara.

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...

 

ma hajde.. ne mogu reći da se kužim baš u opele, ali kočnice vrlo sigurno ne mora mijenjati.. getribu i poluosovine možda, nosače vjerojatno, ecu definitivno..

swap se i ovako i onako ne radi zbog "isplativosti", iza toga leže druge ideje i motivi 

 Kočnice definitivno mora jer 1.8-2.0 motor je tezi od 1.4, uz to ce sigurno morati prednje amortizere isto mijenjati. 

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
imaiden322 kaže...
kolega s posla ima astru h 1.4 16v, zanima ga da li moze staviti 1.8 ili 2.0 motor? koje sve dijelove jos treba zamijeniti uz to? da li treba napraviti atest vozila nakon izmjene motora?

Limariju 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Marti kaže...

Bass je tu, žuja se hladi...milina 😉

Jbg nece mi sliku okrenut prek moba

 bit će prehlade grla

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice