Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.053
|
čitano: 13.196.671
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Nisam vozio jer me ni sam vrag nebi natjerao za volan limuzine..

 

A ovo s automatikom mislim da je placebo, tj. navika. Nije dio nazovimo opreme zbog kojeg bi dublje posegnuo u džep. Radije za te nofce uzmem jači motor/višu razinu opreme. (čitaj nešto gdje se odjeti razlika, a ne nešto za ljenčine )

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

@nine

 

De brate pretapeciraj taj volan i neke eibach -3cm da to bude tip topčina :D.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Karlek_19 kaže...

A ovo s automatikom mislim da je placebo, tj. navika. Nije dio nazovimo opreme zbog kojeg bi dublje posegnuo u džep. Radije za te nofce uzmem jači motor/višu razinu opreme. (čitaj nešto gdje se odjeti razlika, a ne nešto za ljenčine )

A slušaj, ne mogu ti ništa više reći nego da probaš pa onda vidiš kakvo će ti mišljenje biti. I meni su draži manualci ali opet.. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Penryn kaže...
Karlek_19 kaže...

A ovo s automatikom mislim da je placebo, tj. navika. Nije dio nazovimo opreme zbog kojeg bi dublje posegnuo u džep. Radije za te nofce uzmem jači motor/višu razinu opreme. (čitaj nešto gdje se odjeti razlika, a ne nešto za ljenčine )

A slušaj, ne mogu ti ništa više reći nego da probaš pa onda vidiš kakvo će ti mišljenje biti. I meni su draži manualci ali opet.. 

 

Dobro kazes, volim i ja manualac, ali se ne bih zalio da imam neki dual clutch, bolestina, i fino po guzvama i gradu se vozis ko kralj.

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Karlek_19 kaže...

Nisam vozio jer me ni sam vrag nebi natjerao za volan limuzine..

 

A ovo s automatikom mislim da je placebo, tj. navika. Nije dio nazovimo opreme zbog kojeg bi dublje posegnuo u džep. Radije za te nofce uzmem jači motor/višu razinu opreme. (čitaj nešto gdje se odjeti razlika, a ne nešto za ljenčine )

 

Kad probaš voziti moderni AT mjenjač onda sudi.

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
BMK kaže...

@nine

 

De brate pretapeciraj taj volan i neke eibach -3cm da to bude tip topčina :D.

 

volan bi radije zamijenio, a spuštanje - no way 

ma zapravo mi se slabo uopće kemija po autu u zadnje vrijeme..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Karlek_19 kaže...

Nisam vozio jer me ni sam vrag nebi natjerao za volan limuzine..

 

A ovo s automatikom mislim da je placebo, tj. navika. Nije dio nazovimo opreme zbog kojeg bi dublje posegnuo u džep. Radije za te nofce uzmem jači motor/višu razinu opreme. (čitaj nešto gdje se odjeti razlika, a ne nešto za ljenčine )

Placebo? A manualac=>"veći gušt" nije?

Upravo se s automatskim mjenjačem najviše osjeti razlika, jer su promjene brže i glađe, te neosjetljive po tebe i auto u bilo kom drugom smislu osim po padu/rastu okretaja.

 

nine kaže...

volan bi radije zamijenio, a spuštanje - no way 

ma zapravo mi se slabo uopće kemija po autu u zadnje vrijeme..

Počeo dolazit đedovski osjećaj?  

Polako kontaš da je vrijeme da ovo ode u cios a da sebi uzmeš nekog merca dizlo automatik? 

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Valjda njuskalo, kakav cios :D.

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pozdrav,

 

trebam savjet oko kupnje (ljetnih) guma, dvoumim se izmedju Dunlop Sport BluReseponse i Goodyear EfficientGrip Performance, da li ima netko konkretna iskustva s oba modela ili savjet koji odabrati?

 

Zahvaljujem.

WordPress ❤
16 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Što je bilo s kočionom tekućinom? 

Inače prema ADAC-ovom testu gume su otprilike podjednake. Ja bi Michelin Primacy 3. 

http://www.hak.hr/datoteka/1364/test-ljetnih-guma.pdf

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.8.2015 20:49 (Penryn).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
BMK kaže...

Valjda njuskalo, kakav cios :D.

 

Upravo tako, nije to golf da bimu bilo mjesto pod presom 

:D
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Penryn kaže...

Što je bilo s kočionom tekućinom? 

Inače prema ADAC-ovom testu gume su otprilike podjednake. Ja bi Michelin Primacy 3. 

http://www.hak.hr/datoteka/1364/test-ljetnih-guma.pdf

 Sve 5, natocio onu s INE i nije se ispraznila tako da srecom nigdje ne curi :)

 

Zahvaljujem na pomoci, vidio sam da je taj model najbolje prosao na testu, ali ga nazalost u sava trade (Rijeka) nemaju (ili barem ne reklamiraju na stranici), da li ima netko preporuku vulkanizera u Rijeci gdje nude i Michelinke?

WordPress ❤
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Hmm gledam sad ove Primacy 3 i ima hrpa pod-modela, u cemu je razlika? http://www.vulkal.hr/c/239?specs=351%2C321%2C275%2C62%2C%2C%2C&pagenumber=2

 

Kuzim ovu razliku izmedju max brzine ali to je razlika od par kuna, ne kuzim zasto je ovaj jedan model 1000kn.

 

Edit: Ako sam dobro shvatio taj model kosta toliko jer se guma moze "koristiti" jos neko vrijeme nakon sto je probusena.

WordPress ❤
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.8.2015 21:25 (OriginalEXE).
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Moram nekaj napisati. Pa nek idem k vragu.

 

Jucer blagdan Gospa ak se ne varam nije ni bitno. Ljudi na Mariji Bistrici ima mnogo vjerujem da su svi zaluđeni u Isusa Krista. I sve 5. Hocu u Globocec (obliznje mjesto) kroz trg i najprije me g. policajac zaustavi da kamo bi ja. Ja reko u globocec. On me bljedo gleda da di je to. Pa dok mu objasnim pusti me. Naravno trg pun ljudi i naravno svi se komotno spanciraju po trgu. ja cekam. vozim se 0.0001 km/h da nekoga ne lupim s autom. Ali mene niko ne sljivi 5%. E onda dvije babe se spominjaju nasred moga traka. Stanem, okenut sam im zleđa. Zatururam motor jako lagano cca 200-300 okretaja iznad lera. Nista. Zaturiram opet ali do 2k. One se ne micu. Zaturiram do 4k. Nista. Onda mi je dopizdjelo i nasred trga sam sjel na trubu. Zenske se okrecu, svi bulje u mene. Kazem rukama da se nek maknu s proklete ceste. Imate heben trg, heben nogostup i hebenu zebru. Molite se bogu u crkvi a klafrajte u birtiji uz klavu a ne na cesti meni ispred auta!!!. Nista, otiđem. Vratim se i idem s frendom na kavu. Naravno parkinga ni za ljek. Otiđem s trga u veliki parking ispred hotela. Redar me uredno zaustavlja. parkirna karta 35 jebenih kuna!!!!. Reko prijatelju imam godisnju za cijelu opcinu. Kao na blagdane ne vrijedi. Ja reko si ti malo nadrogiran? ak je godišnja onda vrijedi 365dana bez obzira jel meni imendan ili tebi blagdan. Ja ti to platil nem. I pusti me na parking.

 

Secer na kraju, kad je pop daval intervju za tv rekel je da se ocekuje 75t ljudi. Mora da mu je prisjelo kad nije ubral dosta para... 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.8.2015 22:04 (Lord_Marko).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mystik kaže...

Počeo dolazit đedovski osjećaj?  

Polako kontaš da je vrijeme da ovo ode u cios a da sebi uzmeš nekog merca dizlo automatik? 

 

to kaj mi se ne kemija, ne znači da hoću drugi auto 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

 

 

Znam u kaj ću dati Golfa polijepiti!

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
WackyZG kaže...

 

 

 

Znam u kaj ću dati Golfa polijepiti!

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.8.2015 0:36 (1BIT).
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Šime productions proudly presents a new atv and quad video with friends. enjoy! 

 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

Globocec (obliznje mjesto) kroz trg 

 Šta si išao u globocec, ja tam imam viksu.

 

Jel itko ide na onaj carmeet tamo kod cityja nedeljom,vidam ih svaki put kad budem u birtiji stalno ista ekipa, a malo mi bed uletit ovako, nit znam ikog, a nit mi je auto nešto

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

No isuse boze si imate vikse u zagorju. Na pilanu sam iso. Al imam i par prijatelja kaj zive u globocecu i prije globoceca...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Penryn kaže...

Što je bilo s kočionom tekućinom? 

Inače prema ADAC-ovom testu gume su otprilike podjednake. Ja bi Michelin Primacy 3. 

http://www.hak.hr/datoteka/1364/test-ljetnih-guma.pdf

 Uzeo Michelinke u Vulkalu, hvala jos jednom na pomoci :)

WordPress ❤
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

jel ima ko iskustva s onim markerima za ogrebotine na e-bayu?  trebam neki a ni sam ne znam koji uzet

Bolje biti glup nego celav, manje se vidi...
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
domac5 kaže...

jel ima ko iskustva s onim markerima za ogrebotine na e-bayu?  trebam neki a ni sam ne znam koji uzet

 Nisam osobno probao, ali koliko sam pročitao po internetu, sitne (plitke) ogrebotine prekriva, ali duboke ne, znači ako te neko baš dobro pošarao ključem do lima, nema pomoći od markera...

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

promjenio plocice prednje, bile mrtve skroz

odradio style u porecu...nisam osvojio nista, bitno da je top 5 u soft stylu bil mazda 3 bijela sa 17kama XXR ili kako vec one felge sta sad svi pomalo stavljaju, spustena i retrovizori sticker bomb...nista vise...3x manje preinaka od mene...neka

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

To ti je obični auto vosak i to pokriva samo lagane ogrebotine,ako imaš samo lagane ogrebotine bolje uzmi neki auto-vosak za 50 kn ih imaš u pevecu i toga imaš za cijeli auto barem 20 puta preći sa voskom.

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

promjenio plocice prednje, bile mrtve skroz

odradio style u porecu...nisam osvojio nista, bitno da je top 5 u soft stylu bil mazda 3 bijela sa 17kama XXR ili kako vec one felge sta sad svi pomalo stavljaju, spustena i retrovizori sticker bomb...nista vise...3x manje preinaka od mene...neka

 mozda da si stavio vise angry birdsa u auto.. mozda bi pomoglo.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Nakon voznje dosao red da operem quada. Cak me majka pohvalila da sam cak jedanputa dosao doma a da nisam u blatu ko svinja . Rezime nakon vožnje: izgubljen donji okvir tablice (sreca pa sam ju zaserafil), filter zraka je trebalo oprat kak se nasaugal prašine, airbox sam izvadil i opral te cijeli quad. I nazalost grana mi pofrkala bakreni lajtung od zadnje desne bremze. To cu morat dat napravit po mjeri kod frenda koji se bavi s hidroauliku.  Sve u svemu napravljeno oko 110km. I cak sam iznenađen kaj sam potrošil samo 8l goriva kaj je ekstremno malo s obzirom da smo se jednim djelom vozili dva na quadu. Nadam se da bude sljedeca voznja s vise akcije i vise blata da konacno ukljucim 4x4  

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
11 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Šta si to 3x više izmjenio?

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

MMMMMMMMMMMMMMMMM

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

neznam zasto nemogu citirati, ugl @ neo.zg:

 

spustanje sa amort+opruge, zadnji most 2.0 16v + diskovi (prije dobosi), angel eyesi, stavljene maglenke + spoiler iza (moj megan je bio bazni i nije imao toga), zadnji okviri stopova ofarbani iz crnog u plavo, kompletni spuh od grane do kraja samo zadnji protocni + nastavak, folije na maglenkama, strut bar u zlatno, gljiva + cijev, felge druge + farbane, auto farban cijeli u custom boju (tamnija od serijale), williams naljepnice (xD), kraci mjenjac, skoljka, duboki volan, led osvjetljenje unutra, muzika+4 zvucnika+tweeteri, sub, pojacalo, farbani znakovi u srebrno mat, kljesta u crveno...

 

najvj sam jos toga zaboravio, ali to su sve tocke koje se ocjenjuju u stylu...

 

a lik na mazdi imao spustanje+felge+stickerbomb na retrovizoru...unutra nisam gledao, al mozda je imao muziku, sicevi original...dakle ono 4-5 prerada, a koliko ih gore vidis kod mene?

 

mislim ne bunim se, mazda je predivna, malo sam posprehao na talijanski sa likom o autu, al svejedno mi krivo sta je dobio nagradu sa 4-5 prerada...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice