Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

poruka: 2.376
|
čitano: 578.044
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Profesor007 kaže...

Hy, dali se isplati usparati i uzeti xiaomi mi 9Se model naspram 9t? koje su znacajnije razlike? Hvala.

Koliko kuna i što ti je bitno kod mobitela?

 

Mi 9 SE je gotovo nemoguće naći u prodaji i vrijedi sve što je kolega igor napisao.

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
16OR kaže...

Ne znam gdje ces kupiti mi9se, osim ako ima polovnog

 

I ako ti je cca6,5 inca preveliko, onda je manji kompaktniji uredjaj kao mi 9se jedina prednost naspram mi9t

Ali osjetmo slabija baterija, procesor mu je nesto slabiji, sve ostalo je manje vise isto, osim naravno sto mi9t imam pop up kameru, pa nista "ne kvari" izgled ekrana, ali umanjuje brzinu i potrebu koristenja face ulocka

 

 

 

 Istina da je baterija manja ali na maratnon testovima pokazala se odlična u kombinaciji sa nešto neznatno slabijim procesorom.

 

4 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Bok,imam 2 problema koja nisam imao na prošlom modelu Xiaomi-a(RN 4X).Prvi je da mi se za vrijeme dolaznih poziva obavezno spušta statusna traka.Drugi problem je da kad zovem neki broj koji je zauzet(a uključena mu je opcija da mu zvoni mob i tokom razgovora),ne iskače mi oblačić sa obavijesti-broj koji zovete je zauzet,pokušajte kasnije-pa puštam da mob zvoni 20 puta umjesto da nakon drugog zvona spustim i probam kasnije
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
I meni se tijekom razgovora spusti statusna traka što me nervira. Ovo drugo nisam primijetio.
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Memphis kaže...
16OR kaže...

Ne znam gdje ces kupiti mi9se, osim ako ima polovnog

 

I ako ti je cca6,5 inca preveliko, onda je manji kompaktniji uredjaj kao mi 9se jedina prednost naspram mi9t

Ali osjetmo slabija baterija, procesor mu je nesto slabiji, sve ostalo je manje vise isto, osim naravno sto mi9t imam pop up kameru, pa nista "ne kvari" izgled ekrana, ali umanjuje brzinu i potrebu koristenja face ulocka

 

 

 

 Istina da je baterija manja ali na maratnon testovima pokazala se odlična u kombinaciji sa nešto neznatno slabijim procesorom.

 

I onda pogledas ovo

 

I usporedis te zadnje tablice i shvatis da je baterija osjetno slabija u odnosu na mi9t, sto je i logicno jer je skoro 1000mah manja, koliko god suludo bilo usporedjivat, pitanje u postu je i bilo razlika izmedju mi9se i mi9t

 

S tim da u frenkijevom testu, test radjen u 2 dana, sa odmaranjem od 19h, uredjaji gube u mirovanju puno, mi9t 12% (moj gubi ravno 0%, u mirovanju od cca 8h, svaki put, mozda 1%, ako je baterija ispod cca 30%

 

Da je nastavio u komadu test, imao bi sigurno preko 14h

 

Znaci rezime mi9se 10h30min, mi9t cca 14h30min, po meni je to osjetno slabije, i ponavljam opravdano u odnosu na 1000mah manje kapaciteta

13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Uhom spustite traku, ako malo odmknes telefon i upali se ekran

Dogodi mi se nekad, ali rijetko

 

Ovo za poziv na cekanju, nisam siguran, al mislim da pise uvijek

Imas obicni ili pro model

 

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
nikad se statusna traka ne spušta kad ja zovem,nego uvijek kad mene netko zove
imam obični Mi 9T,a nijedna od ovih stvari mi se nije dešavala na starome RN 4X iz 2017-te
12 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Upravo mi je i žena rekla da se njoj na 9T počela spuštati statusna traka

WTF :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
16OR kaže...
Memphis kaže...
16OR kaže...

Ne znam gdje ces kupiti mi9se, osim ako ima polovnog

 

I ako ti je cca6,5 inca preveliko, onda je manji kompaktniji uredjaj kao mi 9se jedina prednost naspram mi9t

Ali osjetmo slabija baterija, procesor mu je nesto slabiji, sve ostalo je manje vise isto, osim naravno sto mi9t imam pop up kameru, pa nista "ne kvari" izgled ekrana, ali umanjuje brzinu i potrebu koristenja face ulocka

 

 

 

 Istina da je baterija manja ali na maratnon testovima pokazala se odlična u kombinaciji sa nešto neznatno slabijim procesorom.

 

I onda pogledas ovo

 

I usporedis te zadnje tablice i shvatis da je baterija osjetno slabija u odnosu na mi9t, sto je i logicno jer je skoro 1000mah manja, koliko god suludo bilo usporedjivat, pitanje u postu je i bilo razlika izmedju mi9se i mi9t

 

S tim da u frenkijevom testu, test radjen u 2 dana, sa odmaranjem od 19h, uredjaji gube u mirovanju puno, mi9t 12% (moj gubi ravno 0%, u mirovanju od cca 8h, svaki put, mozda 1%, ako je baterija ispod cca 30%

 

Da je nastavio u komadu test, imao bi sigurno preko 14h

 

Znaci rezime mi9se 10h30min, mi9t cca 14h30min, po meni je to osjetno slabije, i ponavljam opravdano u odnosu na 1000mah manje kapaciteta

Ajde ne drobi gluposti. Pa naravno da će duže trajat baterija ako je veća za 1000mh. S obzirom na kapacitet koji Mi9SE ima traje odlično. Usporedi sa drugim kompaktnim uređajima kao S10e koji je telefon iste veličine istog kapaciteta pa ćeš vidjet kae trajnost.

Svašta.

13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Svasta

 

Jel fino pitao znacajnije razlike 9se i 9t

I ti se javljas tim testom i mene citiras, dokazujes da je odlicna, nitko ne spori da je odlicna, usporedno sa mi 9t je osjetno slabija i amen

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.4.2020 10:45 (16OR).
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
16OR kaže...

Svasta

 

Jel fino pitao znacajnije razlike 9se i 9t

I ti se javljas tim testom i mene citiras, dokazujes da je odlicna, nitko ne spori da je odlicna, usporedno sa mi 9t je osjetno slabija i amen

 

 

 Daj dosadan si ... 

10 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Pozdrav, 

 

Je li ima netko problem sa vibriranjem za vrijeme punjenja? Nasumično nekad samo kratko zavibrira mobitel, ništa se ne događa na njemu, nema download, nema ništa..

Prijatelj ima isti mobitel, ista stvar. Je li netko to imao?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

MIUI 12 - 20.4.27 First Beta Rom za K20 Pro

 

http://bigota.d.miui.com/20.4.27/miui_RAPHAEL_20.4.27_a29ff932d8_10.0.zip

 

...javite ako netko proba...

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

MIUI 12 - 20.4.27 First Beta Rom za K20 Pro

 

http://bigota.d.miui.com/20.4.27/miui_RAPHAEL_20.4.27_a29ff932d8_10.0.zip

 

...javite ako netko proba...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
majki44 kaže...

Pozdrav, 

 

Je li ima netko problem sa vibriranjem za vrijeme punjenja? Nasumično nekad samo kratko zavibrira mobitel, ništa se ne događa na njemu, nema download, nema ništa..

Prijatelj ima isti mobitel, ista stvar. Je li netko to imao?

 na mi9t ne, al isto mi je radio na mi note 3, dobrih god dana i nisam otkrio zbog cega te rendom vibracije, i nije bilo veze jel na punjacu il ne

na svakom iducem azuriranju sam mislio da ce nestati, ali nije, pomirio se s tim, dok nisam prodao mob

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Nisu mi više redovne, nekad mi se to dogodi navečer kad ga stavim puniti, a nekad nema po par tjedana.. ne kužim, tražio sam po dosta foruma i ima prijava da ljudi to imaju, ali nitko nema nikakvo konkretno rješenje, bar ja još uvijek nisam uspio pronaći..

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
majki44 kaže...

Pozdrav, 

 

Je li ima netko problem sa vibriranjem za vrijeme punjenja? Nasumično nekad samo kratko zavibrira mobitel, ništa se ne događa na njemu, nema download, nema ništa..

Prijatelj ima isti mobitel, ista stvar. Je li netko to imao?

Jesi li siguran da ti ne gubi kontakt? Svaki put kad se prekine veza i ponovno uspostavi mobitel zavibrira.

Štapić za uši, malo alkohola i očisti kontakte, zna se unutra skupiti i svakakvog smeća, prašine i sličnog.

10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
mzopg kaže...
majki44 kaže...

Pozdrav, 

 

Je li ima netko problem sa vibriranjem za vrijeme punjenja? Nasumično nekad samo kratko zavibrira mobitel, ništa se ne događa na njemu, nema download, nema ništa..

Prijatelj ima isti mobitel, ista stvar. Je li netko to imao?

Jesi li siguran da ti ne gubi kontakt? Svaki put kad se prekine veza i ponovno uspostavi mobitel zavibrira.

Štapić za uši, malo alkohola i očisti kontakte, zna se unutra skupiti i svakakvog smeća, prašine i sličnog.

 Da i meni se ovo cini da je problem.

 

Umjesto stapica za uho predlazem cetkicu za zube :)

12 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Pozdrav!

 

Gdje je najbolja cijena za 9T 128gb?

Neki kuponi...?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Chriss kaže...

Pozdrav!

 

Gdje je najbolja cijena za 9T 128gb?

Neki kuponi...?

 Prilično sam siguran da ovdje:


https://a.aliexpress.com/_BToihg

http://trakt.tv/user/MjezZza
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Al preko gearbesta vise manje isto samo sta se za ovo preko alija treba dati 200kn vise za izbjegavanje carine...

4 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Bok,imam 2 problema koja nisam imao na prošlom modelu Xiaomi-a(RN 4X).Prvi je da mi se za vrijeme dolaznih poziva obavezno spušta statusna traka.Drugi problem je da kad zovem neki broj koji je zauzet(a uključena mu je opcija da mu zvoni mob i tokom razgovora),ne iskače mi oblačić sa obavijesti-broj koji zovete je zauzet,pokušajte kasnije-pa puštam da mob zvoni 20 puta umjesto da nakon drugog zvona spustim i probam kasnije
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ljudi dogodilo mi se teško sr*nje, molim vas sve za pomoć.


Ugasia mi se mob, ne može mi se više upalit. Ne znam jel riknuo display, jel crkla baterija, ne znam ništa....

Stavim punit mobitel i čujem zvuk započetog punjenja, ali nema ništa se ne pali. Ostavio sam ga par sati i dalje ništa. 
Ne znam što mi je činiti, probao sam googlat i tražio youtube videa, našao samo probleme. 

Nemam rješenje nikakvo i nigdje nisam našao odgovor. Ako ne znate kako popraviti, znate li koji je dobar xiaomi serviser u ZG da ga kontaktiram?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Bolje 5 do 12 nego ni jedna poslije 1! :)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
maxy0 kaže...
Chriss kaže...

Pozdrav!

 

Gdje je najbolja cijena za 9T 128gb?

Neki kuponi...?

 Prilično sam siguran da ovdje:


https://a.aliexpress.com/_BToihg

 Dakle 200kn niža cijena nego u Hr. (i to kad nije akcija a bude svako malo). Svaka vam čast ko god sada naručuje iz Kine taj mob....Meni to nikad neće biti jasno.

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.5.2020 10:59 (gnomisa).
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
gnomisa kaže...
maxy0 kaže...
Chriss kaže...

Pozdrav!

 

Gdje je najbolja cijena za 9T 128gb?

Neki kuponi...?

 Prilično sam siguran da ovdje:


https://a.aliexpress.com/_BToihg

 Dakle 200kn niža cijena nego u Hr. (i to kad nije akcija a bude svako malo). Svaka vam čast ko god sada naručuje iz Kine taj mob....Meni to nikad neće biti jasno.

 Sad je mozda 200 al u pocetku je to bilo oko 1000 kn. Sad jasnije?

http://trakt.tv/user/MjezZza
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
maxy0 kaže...
gnomisa kaže...
maxy0 kaže...
Chriss kaže...

Pozdrav!

 

Gdje je najbolja cijena za 9T 128gb?

Neki kuponi...?

 Prilično sam siguran da ovdje:


https://a.aliexpress.com/_BToihg

 Dakle 200kn niža cijena nego u Hr. (i to kad nije akcija a bude svako malo). Svaka vam čast ko god sada naručuje iz Kine taj mob....Meni to nikad neće biti jasno.

 Sad je mozda 200 al u pocetku je to bilo oko 1000 kn. Sad jasnije?

 Savjet i link si dao neki dan. Dakle kome što nije jasno...

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.5.2020 12:44 (gnomisa).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
1.Lovac kaže...

Ljudi dogodilo mi se teško sr*nje, molim vas sve za pomoć.


Ugasia mi se mob, ne može mi se više upalit. Ne znam jel riknuo display, jel crkla baterija, ne znam ništa....

Stavim punit mobitel i čujem zvuk započetog punjenja, ali nema ništa se ne pali. Ostavio sam ga par sati i dalje ništa. 
Ne znam što mi je činiti, probao sam googlat i tražio youtube videa, našao samo probleme. 

Nemam rješenje nikakvo i nigdje nisam našao odgovor. Ako ne znate kako popraviti, znate li koji je dobar xiaomi serviser u ZG da ga kontaktiram?

Ovlašteni servis:

https://bijelic-co.hr/hr/kontakt

13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Baš razmišljam. Ovaj mob je i dalje best buy. Za 2 tkn ovaj mob nema konkurenciju. Zašto bi neko kupovao Note 9s za 1700 kn odnosno Note 8 pro za 1800kn pored ovog?

 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
gnomisa kaže...

Baš razmišljam. Ovaj mob je i dalje best buy. Za 2 tkn ovaj mob nema konkurenciju. Zašto bi neko kupovao Note 9s za 1700 kn odnosno Note 8 pro za 1800kn pored ovog?

 Uzeo sam u 8.mjesecu prosle godine 6/128 gb za 2400 kn novi, cijena je i dalje ista kolko vidim 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice