Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

poruka: 2.376
|
čitano: 578.338
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
16OR kaže...

Veselo

 

A romove koje su pustili sve je to beta, eto ti testiras pa prijavi :)

Jer kao beta ih i navode na mi community i global mi i eea rom

Znam da nije smijesno al jebi ga, kad te nece nece

 

 

Cek, sta je kod tebe, mi9t sa global mi romom?

 Ma stable rom imam, dakle ocekujem da radi kako treba a ne da se moram ponasat kao da je beta rom, cekat 2 tjedna da vidim jel ljudi kukaju kak ne valja nes i to.. kak mogu pustit stable rom a ne testirat ga i onda nakon 2 dana povuku taj update 

13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ma nemas, mislis da imas al nemas

Puste ga par dana rendom i ne dobiju ga svi

 

Ovo ti je objavljeno 20.og kad su i pustili

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
josipst kaže...

Na 11.0.3. eea verzija rade samo Messenger, WhatsApp i gmail obavijesti na AOD.

Ici ce vjerojatno na eu rom, jer tamo tih problema nema, osim vibera.

 

E tako je bilo i kod mene. Znaci rijesili su k...

13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ma onda najbolje da idem na eu stable rom, nisam ni znao da je ovo beta a pise mi stable.. eu rom nema nekih problema? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

@domac5 u mene je isti rom i ista verzija kao i kod tebe, sve radi bez greške. Čak mi je baterija bolja nego prije.

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
prefontaine kaže...

@domac5 u mene je isti rom i ista verzija kao i kod tebe, sve radi bez greške. Čak mi je baterija bolja nego prije.

 Pa radi i meni sad kako treba.. ovo se. desilo prvi put na tom romu, evo jucer je normalno napunio.. i sad ti racunaj jel to sigurno 

8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
domac5 kaže...
prefontaine kaže...

@domac5 u mene je isti rom i ista verzija kao i kod tebe, sve radi bez greške. Čak mi je baterija bolja nego prije.

 Pa radi i meni sad kako treba.. ovo se. desilo prvi put na tom romu, evo jucer je normalno napunio.. i sad ti racunaj jel to sigurno 

 Pomaže kad se napravi hard reset nakon velikog updatea. Moguće je da se nesto nije dobro posložilo. 

 

 

---------------

 

Usput da pitam ekipu

 

Što staviti da blokiram oglase ? Se mogu blokirati oglasi u igrama  i aplikacijama da ne iskaču stalno ?

5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Mogu, adblock je jedini koji to radi savršeno. Al moraš rootat mobitel. Onda usput staviš i xiaomi.eu rom.

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Mojojo kaže...

Mogu, adblock je jedini koji to radi savršeno. Al moraš rootat mobitel. Onda usput staviš i xiaomi.eu rom.

 daj ne drobi ... 

14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
T700 kaže...
domac5 kaže...
prefontaine kaže...

@domac5 u mene je isti rom i ista verzija kao i kod tebe, sve radi bez greške. Čak mi je baterija bolja nego prije.

 Pa radi i meni sad kako treba.. ovo se. desilo prvi put na tom romu, evo jucer je normalno napunio.. i sad ti racunaj jel to sigurno 

 Pomaže kad se napravi hard reset nakon velikog updatea. Moguće je da se nesto nije dobro posložilo. 

 

 

---------------

 

Usput da pitam ekipu

 

Što staviti da blokiram oglase ? Se mogu blokirati oglasi u igrama  i aplikacijama da ne iskaču stalno ?

 imas i privatni dns...  dns.adguard.com... blokira app oglase...

VenAtoR#2231
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Adblock je jedini koji to radi savršeno.

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Ubi me Garmin... Ova glupa notifikacija nebitna... I nemogu je uopce maknut sa swipeom kao sve ostale...ako ju iskljucim prestanem dobijat notifikacije poruka na sat...a to mi treba... Mob stalno na vibri a vidim sve jel tko zove ili salje poruku... Jel neko ima ovakav problem da nemoze maknut notifikaciju?
VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Pa nemoj isključit nego samo podesi da aplikacija ne prikazuje obavijesti.
14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Drzi prst na toj obavijesti pa iskljuci 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
robogo kaže...
Pa nemoj isključit nego samo podesi da aplikacija ne prikazuje obavijesti.

 i prestanem primat sve obavijesti.... poruke i pozivi i to...

VenAtoR#2231
5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ma možeš samo to specifično ugasit, ajde u plaikacije i onbavijestim, nađi specifično tu obavijest i ugasi je. Ne bi treba bit problem. I jesi li uopće googla zašto ti stoji ta notifikacija?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Pa nisam retarditan da neznam da mogu ugasit bas bas nju... I kazem kad ugasim nju prestanem dobijat i ostale sve dok nereinstaliram garmin connect... I naravno da znam... Sinkronizirao se sat s mobom... Cim udes u connect sat se svaki put sinkronizira i to je samo obavjest za to....
VenAtoR#2231
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Oprosti, moran pitat, puno je retardiranih, pa nikad neznaš. Onda je očito neki glupi bug, čudno mi je da ti ubije baš sve notifikacije
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Ma razumijem 🤣.. Pa nesta sam gledo po netu ima problema al nisam nasao da ovako sta bude....a bas me zivcira... Ovako je mobitelu vibro malo slab... Odnosno slabiji nego na Samiju Note 8 sta sam imo prije i onda neosjetim da vibrira...a zivcira me kad na poslu zena il netko salje 459 poruka za redom...
VenAtoR#2231
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Je i mene siluju te puste poruke, bilo bi lipo da stave opciju da nakon druge poruke od istog kontakta prestane svirat i vibrirat, al eto, šta je, tu je.
11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ajd da ovfje pitam..posto nemogu prodat svoj mi 9t..nudi mi se u zamjenu one plus 6t star  3 mj...dal da ga zamjenim?

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
jocommb kaže...
robogo kaže...
Pa nemoj isključit nego samo podesi da aplikacija ne prikazuje obavijesti.

 i prestanem primat sve obavijesti.... poruke i pozivi i to...

 Pa ja ne, meni rade uredno sve obavijesti samo sam isključio tu poruku na mobitelu kako sam opisao gore

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
mariolla79 kaže...

Ajd da ovfje pitam..posto nemogu prodat svoj mi 9t..nudi mi se u zamjenu one plus 6t star  3 mj...dal da ga zamjenim?

 Da.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Znaci bolji uredjajmakar imao slabiju kameru ali ima osi i manju batku..i makar je 2018 flag?

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
mariolla79 kaže...

Znaci bolji uredjajmakar imao slabiju kameru ali ima osi i manju batku..i makar je 2018 flag?

 Nemam pojma.

Žena ima Mi 9T, buraz 6T. A njemu više vjerujem 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Evo zamjenio..sad je 6t kod mene..malo da de maknem s mi9 na par dana

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ja osobno ne bih zbog baterije prelazio s xiaomija. A ti svakako javi utiske.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ja imam mi 9 koji sam dobio..a mi 9t sam imao prije mi 9 i njega stavio na njusku ali nisam uspio prodat pa mi se lik javio da mi nudi one+ 6t a posto nikad nisam imao one plu rekoh da probam...sad za batku neznam jer kad sam instalirao android 10 cini mi se da je batka krace trajala na 9t nego kad je bio na a9... Lik mi kaze za ovaj 6t da je njemu do 8-9 h bio sot..bumo probali...cak mi i ovaj waterdrop toliko nesmeta...cam pretpostavljam da je losija ali mi se cini da ima ois..mozda stavim gcam da isprobam

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Neznam jesam li ja jedini ali primjetio jedan bug

 

dobio sam gps aplikaciju za navigaciju skupa sa kartama i želim to odzipati i  samo djelomično to uradi, a večina mapa je prazna.

 

mislio da je do tog filea da je ostečen ali isti radi u emulaciji u bluestacku pa nije do toga greška.

 

pa sam stavio drugu aplikaciju za odzipanje i ona isto to ne radi kako treba.

 

 

I na kraju, to sam odzipa na računalu i prebacio odzipane fileove na mob i sada radi.  Jel to neka greška u sustavu ili ???

 

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice