Xiaomi Mi4c

poruka: 217
|
čitano: 51.890
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Xiaomi Mi4c

xiaomi je najbolja tvrtka u povijesti covjecanstva <3 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi4c

Jesi li ulogiran u isti Mi Account ?

Xiaomi Redmi 1S + Mi Wifi Router + Mi Band - MIUI Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi4c
Cromaki kaže...

Jesi li ulogiran u isti Mi Account ?

 bio jesam,ali sad nisam jer sam flashao kineski rom,a prije toga sam napravio wipe.

12 godina
protjeran
offline
Xiaomi Mi4c

koliko $ mogu dobiti za brickani mi4c i mogu li traziti od njih novi mobitel,a da ja njima posaljem ovaj, njihov bezobrazluk i odnos prema kupcima prelaze sve granice.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.2.2016 11:19 (kexzoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi4c

brickan u kom smislu?

daj malo više detalja da vidimo dal se može kaj ili ne

 

 fastboot mode?

 

ako možeš, flešaj TWRP i stavi multi ROM

 

 

MI4C
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi4c
MASVA kaže...

brickan u kom smislu?

daj malo više detalja da vidimo dal se može kaj ili ne

 

 fastboot mode?

 

ako možeš, flešaj TWRP i stavi multi ROM

 

 

 pisao sam u ovoj temi prije mjesec dana i objasnio svoj problem,mogu u fastboot,mogu puniti bateriju preko mi suitea,dobio sam odobrenje za otkljucavanje bootloadera,ali ne mogu ga otkljucati jer nisam logiran na taj miui acc na mobitelu,ne mogu flashati preko miflash toola jer mi pise da je mobitel zakljucan.

16 godina
offline
Xiaomi Mi4c

jel možeš u recovery?

probaj napraviti wipe data

 

probaj ovo

http://en.miui.com/thread-211309-1-1.html

MI4C
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.2.2016 14:18 (MASVA).
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi4c
MASVA kaže...

jel možeš u recovery?

probaj napraviti wipe data

 

probaj ovo

http://en.miui.com/thread-211309-1-1.html

 ne mogu u recovery,ne mogu ukljuciti telefon,jedine 2 stvari koje mogu su fastboot i punjenje preko mi pc suitea,probao sam te sve tutoriale i ne ide,puno ljudi dobiva isti error kao i ja,a ovi iz xiaomija nas ignoriraju i prave budalama.

8 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi4c
A tko je tebi kriv šta si drkao po mobitelu i dirao ono što ne bi smio?
Sad pljuješ po cijeloj xiaomi firmi po forumu i svi su ti krivi, a sam si pokvario telefon.
 
0 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi4c
tommy_vercetti kaže...
A tko je tebi kriv šta si drkao po mobitelu i dirao ono što ne bi smio?
Sad pljuješ po cijeloj xiaomi firmi po forumu i svi su ti krivi, a sam si pokvario telefon.

 drkao tj. radio sam te stvari cesto i znao sam sta radim,prije sam normalno stavljao romove i nije nikada bilo nikakvih problema dok oni nisu zakljucali bootloadere,molio bih punoglavce poput tebe koji nisu upućeni u neke stvari da nista ne komentiraju,a ovo moje pljuvanje po xiaomiju je opravdano,pljujem zato sto zelim da ljudi znaju što sve mogu ocekivati od xiaomija.naš priglupi narod pokušava prikazati xiaomi kao nekakvu savrsenu,bozanstvenu tvrtku,a kad odete na njihove forume možete vidjeti hrpu nezadovoljnih korisnika.uostalom ne vidim razlog zasto tebi moje pljuvanje smeta,kad je to samo ukazivanje na nedostatke i nesposobnost jednog tehnoloskog giganta.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.2.2016 15:22 (kexzoR).
8 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi4c

Dečko, ni jedan proizvođač pa tako ni Xiaomi ne podržava flashanje i slične zahvate ne telefonu.

To radiš na SVOJU ODGOVORNOST i nije ti Xiaomi kao kompanija kriva ako nešto pokvariš.

Znači, sjebao si telefon jer si radio nešto što se ne preporuča i sad cmizdriš po forumu protiv proizvođača.

Xiaomi nema ama baš nikakvu odgovornost za tvoj pokvareni telefon, tako da je tvoj pljuvanje po njima smiješno.

12 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi4c
tommy_vercetti kaže...

Dečko, ni jedan proizvođač pa tako ni Xiaomi ne podržava flashanje i slične zahvate ne telefonu.

To radiš na SVOJU ODGOVORNOST i nije ti Xiaomi kao kompanija kriva ako nešto pokvariš.

Znači, sjebao si telefon jer si radio nešto što se ne preporuča i sad cmizdriš po forumu protiv proizvođača.

Xiaomi nema ama baš nikakvu odgovornost za tvoj pokvareni telefon, tako da je tvoj pljuvanje po njima smiješno.

 nije istina,ali dobro, oprostit cemo ti,npr. kako ce beta testeri testirati rom ako ga ne flashaju? i ako xiaomi ne zeli da mrdam po mobitelu zasto su mi ga prodali s otkljucanim bootloaderom+zašto su sami izradili aplikaciju za otkljucavanje(loše je napravljena).ja mogu raditi sa svojim mobitelom što god hocu.

8 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi4c
kexzoR kaže...

ja mogu raditi sa svojim mobitelom što god hocu.

 Naravno da možeš, na svoju odgovornost, a to ti se ovaj puta obilo o glavu.

16 godina
offline
Xiaomi Mi4c

ajde ne osuđujte čovjeka

povukao je update ili flešao clean ROM kao što bi i svatko drugi i flešao

nije bio upućen da će se bootloader zaključati

i kaj sad, osjeća se izigranim toliko koliko je i sam kriv

možda bi i mi na njegovu mjestu se osjećali tako, daš za mob 250 $ i stoji ti doma ko cigla

zar je potrebno pratiti/čitati svaki update koji nam nude i što će se desiti ako ga flešamo

pretpostavka je da novi update donosi nešto bolje, da su ispravljeni bugovi u prošloj verziji ali nije uvijek tako

ljudi se ne bi osjećali toliko frustrirano tim zaključavanjem da su sam proces otključavanja pojednostavili/ubrzali odobravanje unlocka

davno sam rekao da će im taj strmoglavi uspon i uspjeh rezultirati nekakvim njihovim glupostima

njihov najveći problem je što ne slušaju korisnike i previše su orjentirani na samo jednu stranu (tko prati znati će o čemu pričam)

ne možeš se kurčiti da si globalno orjentirana tvrtka i nudiš takav ROM a nemaš u njemu ni google aplikacije (da da znam da ih je lako instalirati)

nadrobio sam tu svega i svačega al ko ima volje pročitao je sve

 

 

MI4C
 
2 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi4c
MASVA kaže...

ajde ne osuđujte čovjeka

povukao je update ili flešao clean ROM kao što bi i svatko drugi i flešao

nije bio upućen da će se bootloader zaključati

i kaj sad, osjeća se izigranim toliko koliko je i sam kriv

možda bi i mi na njegovu mjestu se osjećali tako, daš za mob 250 $ i stoji ti doma ko cigla

zar je potrebno pratiti/čitati svaki update koji nam nude i što će se desiti ako ga flešamo

pretpostavka je da novi update donosi nešto bolje, da su ispravljeni bugovi u prošloj verziji ali nije uvijek tako

ljudi se ne bi osjećali toliko frustrirano tim zaključavanjem da su sam proces otključavanja pojednostavili/ubrzali odobravanje unlocka

davno sam rekao da će im taj strmoglavi uspon i uspjeh rezultirati nekakvim njihovim glupostima

njihov najveći problem je što ne slušaju korisnike i previše su orjentirani na samo jednu stranu (tko prati znati će o čemu pričam)

ne možeš se kurčiti da si globalno orjentirana tvrtka i nudiš takav ROM a nemaš u njemu ni google aplikacije (da da znam da ih je lako instalirati)

nadrobio sam tu svega i svačega al ko ima volje pročitao je sve

 

 

 tako je,sto je najzalosnije nekima i nisu odobrili unlock iz nepoznatog razloga,sada ti jadni ljudi moraju cekati 30 dana kako bi opet poslali zahtjev.da je xiaomi rekao,ok kexzoR pricekaj 10 dana i nakon tog perioda ces moci koristiti svoj mobitel,ja bih rekao ok i ne bi pljuvao po njima.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.2.2016 17:58 (kexzoR).
12 godina
offline
Xiaomi Mi4c

Slažem se s kexzoR...čuj zaključaju ti mobitel - katastrofa.

Xiaomi kao i sve ostale kineske marke nikad neće biti u rangu top proizvođača. Mogu oni prodati mobitela i mobitela ali oni su dalje kinezi.

Jedan od primjera zašto su sabani je ovo što se dogodilo kolegi.

 

Radje dam 1000kn više pa znam šta mogu očekivati nego htjet nešto uštedite pa naj...

 

 

 
1 3 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi4c
R36 kaže...

Slažem se s kexzoR...čuj zaključaju ti mobitel - katastrofa.

Xiaomi kao i sve ostale kineske marke nikad neće biti u rangu top proizvođača. Mogu oni prodati mobitela i mobitela ali oni su dalje kinezi.

Jedan od primjera zašto su sabani je ovo što se dogodilo kolegi.

 

Radje dam 1000kn više pa znam šta mogu očekivati nego htjet nešto uštedite pa naj...

 

 

 da ne bude zabune,ja sam bio prezadovoljan mobitelom dok oni nisu sjebali  stvari,najvise me frustira njihov bezobrazluk i nezainteresiranost za kupce,mozete slobodno otici na njihov forum i vidjet cete da uopce ne odgovaraju ljudima.jedino što napišu je da moramo čekati,ja čekam mjesec dana i ne vidim kraj.njihov sistem otkljucavanja bl-a je totalan promasaj i nije mi jasno kakvi ljudi tamo rade.ovo nije malen problem,ovo je ogroman problem jer su ljudi platili svoje mobitele(u mome slucaju,s dostavom 340$),a ne mogu ih koristiti,tako da je ovo što xiaomi radi neka vrsta krađe.jos bih naveo da mi je taj mi4c jedini mobitel koji imam,tako da se jako tesko snalaziti u 21. stoljecu bez mobitela.cini mi se da je jedini nacin da se ovo rijesi izrada novog misuitea koji ce omoguciti otkljucavanje bez obzira jesi li logiran na mi acc na mobitelu,a za to ce trebati jos mjesec dana...

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.2.2016 18:48 (kexzoR).
8 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi4c
R36 kaže...

Radje dam 1000kn više pa znam šta mogu očekivati nego htjet nešto uštedite pa naj...

 

 

 A što to možeš očekivati?? Da će ti bilo koji proizvođač izaći u susret ako flešaš njihov telefon i petljaš po fajlovima po kojima ne bi trebao?

Daj nemoj pričat gluposti.

Ako hoćeš ispravan telefon onda ga koristiš kao stock,ako hoćeš petljati po njemu onda budi spreman na rizik.

 

P.S. Barem je Xiaomi poznat po maximalnoj customizaciji i stvarno nisu potrebni nikakvi romovi i flešanja.

12 godina
protjeran
offline
Xiaomi Mi4c

evo samo da se pohvalim,nakon mjesec dana muke uspio sam unbrickati mobitel.

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi4c

Imam jedan prilicno iritantan problem - uopće mi ne prikazuje contact photos kad zovem ljude ili kad primam pozive. Mislio sam da je to zato što sam pobrisao MIUI Gallery, ali sad sam ju vratio,a slika i dalje nema. Je to neki bug, zna netko, dali ostali imaju takav problem?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi4c
tommy_vercetti kaže...
R36 kaže...

Radje dam 1000kn više pa znam šta mogu očekivati nego htjet nešto uštedite pa naj...

 

 

 A što to možeš očekivati?? Da će ti bilo koji proizvođač izaći u susret ako flešaš njihov telefon i petljaš po fajlovima po kojima ne bi trebao?

Daj nemoj pričat gluposti.

Ako hoćeš ispravan telefon onda ga koristiš kao stock,ako hoćeš petljati po njemu onda budi spreman na rizik.

 

P.S. Barem je Xiaomi poznat po maximalnoj customizaciji i stvarno nisu potrebni nikakvi romovi i flešanja.

O čemu ti pričaš. Od S3 pa do S6.,G2,G3...na svaki od njih sam stavljao custom rom.,petljao po njima pa se ni jedan nije zaključao.

 

Ovo s Xiaomiom da se zaključa na mj dana je čista bedastoča.

 

Ne postoji mobitel kojem nisu potrebni nikakvi romovi...svako ga slaže prema svom guštu.,kao što po meni na BMW M5 nisu potreben nikave dorade ali če se naći onaj koji hoče brže i više...

 

 

11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi4c
kexzoR kaže...

evo samo da se pohvalim,nakon mjesec dana muke uspio sam unbrickati mobitel.

 mislim da bi sad bilo uredu od tebe da taj mobitel prodas.. jer ipak, kako ces moc koristit mobitel od prevaranata i bezobraznika?

12 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi4c
icip kaže...
kexzoR kaže...

evo samo da se pohvalim,nakon mjesec dana muke uspio sam unbrickati mobitel.

 mislim da bi sad bilo uredu od tebe da taj mobitel prodas.. jer ipak, kako ces moc koristit mobitel od prevaranata i bezobraznika?

 kao što sam već napisao,mobitel je super, samo su njihovi developeri usrali stvar i što tebe boli k što cu ja raditi sa SVOJIM mobitelom?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi4c

ako bi nam mogao objasniti kako si uspio to da odradiš

12 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi4c
raza kaže...

ako bi nam mogao objasniti kako si uspio to da odradiš

 pa nista,samo sam spojio mobitel s kompom i preko mi flash unlock aplikacije otkljucao,fora je u tome sto nisam dobio nikakvu obavijest od xiaomija.

13 godina
offline
Xiaomi Mi4c

Sad sam i ja već lagano naživciran s ovim mobom. Stalno nešto, stalno neke sitnice koje mi kidaju živce. Dakle, sad mi uopće nije htio pronaći novi update za DEV EU ROM, a nakon šta sam ga skinuo preko kompa i apdejtao, morao sam ponovno staviti Adaway, ali sad mi odjednom javlja da mobitel nije rootan looool. Pa kako nije rootan kad sam ga rootao? Šta ga moram nakon svakog apdejta?

 

Samo da pojasnim, kad odem na Security - Permissions - Root Access, tamo mi uopce ne nudi Ad Away, a kad zelim uci u AdAway, onda mi kaže "either the su binary could not be found or you did not allow root permission for adaway"

 

A do trenutku dok nisam apdejtao, sve je radilo normalno.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2016 23:13 (marijanooo).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi4c
marijanooo kaže...

Našao sam ovaj video:

 

Mislim, volio bi razjasniti... Da li su upute iz ovog videa dovoljne da se roota mob? Ili treba još nekakav Super su ili kako već? Ili ga treba rootati svaki tjedan? Možda sam ja nešto krivo polovio..

13 godina
offline
Xiaomi Mi4c

Sad čitam da je moguće da sam izgubio root jer sam najnoviji dev rom instalirao preko twrp. a nisam mogao ni birati, sam ga je tako pokrenuo. da li je to moguce? kako mogu opet pridobiti root? ne da mi se sve isponova, a i strah me da mi se ne zbricka mob

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi4c

Ekipa koja ima mob, jedno pitanje.. Ako se uzme ovaj model, je li po novoj Xiaomijevoj politici moguce dobiti model s EU dev romom ili barem isti staviti na njega naknadno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi4c
marijanooo kaže...
marijanooo kaže...

Našao sam ovaj video:

 

Mislim, volio bi razjasniti... Da li su upute iz ovog videa dovoljne da se roota mob? Ili treba još nekakav Super su ili kako već? Ili ga treba rootati svaki tjedan? Možda sam ja nešto krivo polovio..

 Dakle, zanima me, nakon što sam napravio sve iz ovog videa - Flashify, instalacija kineske verzije ROM-a sa rootom, twrp, instalacija dev eu roma.. da li sam nakon toga trebao još napraviti stvari sa sljedećeg linka? http://en.miui.com/thread-166465-1-1.html

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice