Windows 7 Problemi

poruka: 342
|
čitano: 77.205
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Windows 7 Problemi
F1-IVO kaže...
rjanko kaže...

trebam malu pomoć nije baš problem neki al instalirao nove windowse i pola programa koje sam instalirao imaju ovaj znak i svaki put kad kliknem pitam jel želim da se ovo otvori itd.

na prošlim windowsima 7 nisam to imao...kako se miče taj znak??? hvala

Isključiš User account control u Control panelu i restartaš komp ali to ti nije baš pametno.

Može li se UAC ugasiti samo za određene programe?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7 Problemi
bradonja_85 kaže...
F1-IVO kaže...
rjanko kaže...

trebam malu pomoć nije baš problem neki al instalirao nove windowse i pola programa koje sam instalirao imaju ovaj znak i svaki put kad kliknem pitam jel želim da se ovo otvori itd.

na prošlim windowsima 7 nisam to imao...kako se miče taj znak??? hvala

Isključiš User account control u Control panelu i restartaš komp ali to ti nije baš pametno.

Može li se UAC ugasiti samo za određene programe?

nebi ja to ugasio al npr instaliram program za koji znam da je ok htio bi taj znak maknuti jer nema potrebe...neznam kako..al stisnem start i svi programi s tim znakom...hehe

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.3.2013 23:52 (rjanko).
13 godina
offline
Re: Windows 7 Problemi

Ja sam skrouz ugasio UAC jer program koji sam stavio u startup mi svaki put kod paljenja PC-a izbaci onu poruku želim li pokrenuti taj program. Bilo bi super kad bih mogao samo za njega ugasiti UAC.

Bi li pomoglo da stavim kvačicu na Run this program as an administrator?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7 Problemi
bradonja_85 kaže...

 as an administrator?

da ako si admin na tom računalu..al pogledaj malo startup s nekim programčićem-

Cum sapienti viro libenter diserimus
16 godina
neaktivan
offline
Windows 7 Problemi

kod WinUpdate traži Silverlight disk(?)- Error Kod64C, imaju ljudi sl problem al su ga sredili s WinFix online, meni je ispričao da je popravio runtime 2008 i još štošta, al i dalje ne mogu instalirat KB2814124 (neka zakrpa za IExplorer 10). Čak sam pokrenuo IE 10, čisto da vidim šta je to..radi uredno, ali taj update iritira iako sam ga otkvačio s ažuriranja
Ima netko ovdje sličan problem?

edit:

POPRAVIO

Cum sapienti viro libenter diserimus
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2013 14:36 (micho0305).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Windows 7 Problemi
Kad pokušam otvorit USB javlja mi ovu grešku error in $ WE. FAT Missing entry:blah digao sam novi windows i sve bitno mi ostalo na tom USB ne znam više šta da radim izludio sam i molio bi nekog ko se razumije da pomogne kako da popravim tu grešku ?
PIC PIC
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Windows 7 Problemi

Imam problem s označavanjem na radnoj površini, prazan prostor miš ne označi plavom bojom... znate možda kako to popraviti? nije neki veliki problem ali mi ide na živce... u exploreru radi normalno(kad označim dođe plavi okvir)

ovako označi ovako označi
a ovako bi trebalo a ovako bi trebalo
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2013 12:33 (natko753).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows 7 Problemi
natko753 kaže...

Imam problem s označavanjem na radnoj površini, prazan prostor miš ne označi plavom bojom... znate možda kako to popraviti? nije neki veliki problem ali mi ide na živce... u exploreru radi normalno(kad označim dođe plavi okvir)

Mislim da ti tako mora biti u slučaju radne površine, barem je tako kod mene.

Valentin
11 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7 Problemi

na drugom računalu označava plavo, a i kod mene je označavalo plavo, još se sjećam da sam po površini gore dole označavao kad mi je bilo dosadno

11 godina
protjeran
offline
Re: Windows 7 Problemi

1.Control panel

2.System and security

3.System

4.Advanced system settings

5.Settings

6.neka windows odluči šta je najbolje za moj pc

7.Apply

 

natko753 To bi trebalo bit to  {#}

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2013 18:27 (CroKoks).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7 Problemi
CroKoks kaže...

1.Control panel

2.System and security

3.System

4.Advanced system settings

5.Settings

6.neka windows odluči šta je najbolje za moj pc

7.Apply

 

natko753 To bi trebalo bit to  {#}

 

hvala, pomoglo je...sada mogu bez živciranja raditi

11 godina
protjeran
offline
Windows 7 Problemi

natko753 Tko pita ne skita {#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows 7 Problemi

Znali netko kako uljepšati windows 7 da bude ljepši nego što dođe po instalaciji nezanimaju me nikakve teme tipa kostura,auta,golih zenski{#} i sl.-

Softwer
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7 Problemi
Softwer kaže...

Znali netko kako uljepšati windows 7 da bude ljepši nego što dođe po instalaciji nezanimaju me nikakve teme tipa kostura,auta,golih zenski{#} i sl.-

prolistaj temu, al nemoj trolat ko ja

Cum sapienti viro libenter diserimus
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.3.2013 10:06 (micho0305).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7 Problemi
Neznam jeli bilo, ali jucer sam instalirao win7 po prvi put na komp (jer mi nije bas jak komp i xp je bio dovoljan). Imam tplink wifi usb adapter i sa cd-a sam instalirao driver, spojio se na svoj router i pise mi "no internet access". Jucer sam potrosio cijelo popodne da pokusam popravit sa masu nacina koji su po internetu, i proradio je nakon sto sam restartirao komp dok mi je usb tethering (preko androida) bio ukljucen. Onda sam otisao i komp ode u sleep mode, ja se vratio opet ne radi. Zna li netko u cemu je pravi problem, mjenjao sam dns, resetirao neke logove, sve zivo...
We Are Barcelona, We Come, We See, We Conquer!
11 godina
offline
Windows 7 Problemi

Ljudi treba mi pomoc.Trebam staviti neki file u

appData/Roaming... folder.Ali ja taj folder pod

user nemam nigdje.Gdje bi se mogao nalaziti?

Hvala

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7 Problemi
Endymon kaže...

Ljudi treba mi pomoc.Trebam staviti neki file u

appData/Roaming... folder.Ali ja taj folder pod

user nemam nigdje.Gdje bi se mogao nalaziti?

Hvala

Moraš u folder options označit show hidden files & folders

 

 

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
11 godina
neaktivan
offline
Windows 7 Problemi
Dobar dan , kupio sam novi laptop (compaq 610) instalirao sam windows 7 32 bitni i nakon sto ga upalim dolazi mi plavi ekran pa se resetira, garanciju jos imam ali me zanima zasto se to dogada?
Plavi ekran Plavi ekran
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.4.2013 19:24 (Ruskiller).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows 7 Problemi
Ruskiller kaže...
Dobar dan , kupio sam novi laptop (compaq 610) instalirao sam windows 7 32 bitni i nakon sto ga upalim dolazi mi plavi ekran pa se resetira, garanciju jos imam ali me zanima zasto se to dogada?

Windowsi su original ili s torrenta?

Jesi neke drivere instalirao?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7 Problemi
Torenta su i imaju najvise seedera , sad sam isao memory check na biosu i pise mi failed memory address
15 godina
offline
Re: Windows 7 Problemi
Ruskiller kaže...
Torenta su i imaju najvise seedera , sad sam isao memory check na biosu i pise mi failed memory address

-loš kontakt ili neispravan RAM.. otvori, pritisni RAM.. ili reklamiraj.

-bježi od yogurtasih OSeva.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Re: Windows 7 Problemi
Ruskiller kaže...
Torenta su i imaju najvise seedera , sad sam isao memory check na biosu i pise mi failed memory address

Onda znaš do čega je.

Pošto je novi nosi na reklamaciju.

14 godina
offline
Re: Windows 7 Problemi
Ruskiller kaže...
Dobar dan , kupio sam novi laptop (compaq 610) instalirao sam windows 7 32 bitni i nakon sto ga upalim dolazi mi plavi ekran pa se resetira, garanciju jos imam ali me zanima zasto se to dogada?

http://www.bug.hr/forum/topic/razni-hardverski-problemi/bsod-sto-zasto-kako/21360.aspx

11 godina
neaktivan
offline
Windows 7 Problemi
Laptop uspjesno reklamiran , u zamjeni sam dobio lenovo g585, instalirao sam windowse i zasad sve radi;)
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Windows 7 Problemi

Kako da ovo obrišem i vratim google search? Imao sam nekakav virus, njega sam obrisao, ali ovo je ostalo

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows 7 Problemi

Jel se radi o mozilli?

Ako je pokušaj to uklonit tamo gdje namještaš pretraživače

 

14 godina
offline
Re: Windows 7 Problemi
bradonja_85 kaže...

Jel se radi o mozilli?

Ako je pokušaj to uklonit tamo gdje namještaš pretraživače

 

je, puno hvala

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
16 godina
neaktivan
offline
Windows 7 Problemi

Neznam jel ovo ide u Zvučne kartice ili ovdje..al

Prvo je bilo ok(sl1), na "podražaj" zvuk se čuo iz svih kutija.

Onda na Realtek (sa svim mogućim experimentiranjem, kabeli, dodavanje, oduzimanje, mijenjanje ulaza, savjeti preko neta) nikako da se pokrenu stražnji(BR&BL),sl2

Naravno, popi$ditis, uninstall drivers i sada mi (slika 3), neće da instalira Realtek drivere iznova već se drži High Def Audio od W7.

Prebrisao sam "double drivers", deinstaliro HiDefAudio od Win7, sve u safeMod..

U prijašnjim verzijama (prije reinstalacije OS) je radilo bez beda, na prvu, s jackovima spojenim na karticu i 7.1 sistem po bojama.

NE ŽELIM reinstalirat OS, molim ne trolajte.

Možda je stvar u CallOfDuty/blackOpp, instalirao sam s njim novi update directX 11, al kako da to eliminiram?

ako je stvar u to, uopće..

 

 

 

 

 

sl1 sl1
sl2 sl2
sl3 sl3
Cum sapienti viro libenter diserimus
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.5.2013 14:47 (micho0305).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Windows 7 Problemi

Pozdrav, imam problem s pokazvačem/pointerom več oko mjesec dana, koji se vidi na lijevoj strani slike. To mi se događa svakih 5 - 15 min. Imam miš Logitech G400s i testirao sam ga već 2 puta na 2 različita laptopa i kod njih se to ne događa, poprilično sam siguran da nije problem u mišu, makar sam ga testirao samo ~10 min.

 

Dan poslije nakon sam kupio miš instalirao sam iz znatiželje MarkC registry acceleration fix (da vidim kakvih če promjena biti) kojeg sam sad prije tjedan dana maknuo upravo zbog tog problema, ali taj je problem i dalje ostao. Imam cijelo vrijeme uključen Logitech gaming software i postavke su: 1600 DPI, 250 Polling rate i akceleracija isključena. Taj problem se javlja i kad je ugašen LGS. Ponekad kad to "trzanje" traje (trza samo u vertikalnom smjeru), dignem miš malo u zrak i nakon 2 sekunde ga stavim na podlogu i trzanje u večini slučajeve prestane, ako ne, onda ga opet dignem. Imam Windows 7 Ultimate 64-bit. Također sam probao izbrisati miš iz Device Manager-a i onda ga opet spojiti na drugi USB, ali opet isto. Da, i kontaktirao sam Logitech službu, pokazao im to, ali kažu da nije problem u mišu i da se obratim Microsoftu, a to neću. Tražio sam po netu rješenja za taj problem, ali ih nema.

 

Malo kompliciran problem, znam. Dali bi se taj problem mogao nekako propraviti bez da reinstaliram Windows?

Titan!um
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows 7 Problemi

na Toshiba Satelite instalirao sam W7 Ultimate(sveOK) ali nakon Update+ServicePack1 pri svakom pokretanju mi otvara StartUp repair i..ništa. Kad sitisnem bilo Restart, bilo Finish, računalo se pogasi.

Probao sam s System Restore disk sve opcije, kroz Command bootrec.exe, scannow,rstrui.exe..ništa. SystemRestore kaže da nije uspio, ali ne prikazuje gdje je zapelo.Probao sam s popravkom kroz

 instalacijski disk, nula bodova. nNa Netu nisam(za sada) pronašao sličan problem. Ima li netko rješenje? Hvala

EDIT:

kroz SystemRestore prikazuje mi samo jedan Restore point, a sigurno ih imam desetak, kako prikazat druge? (kvačica na Show more restore points ne pomaže)

Cum sapienti viro libenter diserimus
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.11.2013 17:19 (micho0305).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice