Upute: Instalacija Win Viste ili 7 s USB sticka izdvojena tema

poruka: 334
|
čitano: 283.975
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Upute: Instalacija Win Viste ili 7 s USB stick

btw, koristiš 'pogrešnu' winver..

 

(vjerojanto je antivirus bio uzrok.. objašnjenje,.. nakon što si isključio antivirus, izbacio medij.. )

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.12.2017 18:37 (ihush).
14 godina
offline
Re: Upute: Instalacija Win Viste ili 7 s USB stick

Sada kada je proradilo antivirus je bio uključen. Proradilo nakon što sam skinuo i instalirao Intelove USB 3.0 drivere sa stranice proizvođača matične ploče(ASUS). USBovi su inače radili, ali nešto je bilo u tom driver packu što mu je falilo. Već sam instalirao sistem na laptop preko USB-a, tako da znam da je uredno.

winver je takva od kako sam kupio SSD(više od 3 godine bez reinstalacije, sa HDDom nisam mogao ni dvije godine bez reinstalacije), nikad nisam prešao na 10ku na računaru.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
15 godina
neaktivan
offline
Upute: Instalacija Win Viste ili 7 s USB sticka

Ispricavam se ali stvarno sam zaglibio i presa domenu svog znanja. 

 

Do sad sam uvik jednostavno instalira fresh Windowse preko USB-a. Ali evo dosa mi je laptop u ruke koji je imao win10 na sebi i cura hoce da joj bude win7. Objasnia san joj kako i sta da napravi. Kaze da je instalacija isla sve ok dok u jednom trenutku nije javilo neki error i da ne moze instalirat win. Nije zapamtila koji je error, ali uglavnom nakon toga smo probali s razlicitim windowsima (7 i 8). Boot USB smo radili preko yumi-a i preko rufusa. Uglavnom da skratim sad joj odjednom javlja grub4dos.chenall.net/e/15 file not found  .. Ne znam sad kako se izvuci iz ovoga.. Nije mi bas blizu da mogu do njenog lapa i pri ruci ima samo usb i drugi komp koji ima pristup internetu. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Upute: Instalacija Win Viste ili 7 s USB sticka

Bio je neki linux gore?

 

Iz setupa ući u Command prompt pa izvršiti 

 

bootrec.exe /fixmbr
bootrec.exe /fixboot

 

i formatirati sve particije i nek Windowsi naprave novu/e NTFS particije.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice