Polaganje vozačkog izdvojena tema

poruka: 2.915
|
čitano: 1.247.348
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

107/120 {#}

One bright morning when my work is over I will fly away home ...Bob Marley
Moj PC  
2 7 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
Cerina15 kaže...

107/120 {#}

Kad sam ja polagao B imao sam 112/120 i odmah iz prvog puta položio PPiSP. :)

13 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Evo da se i ja pohvalim, prosao sam iz prve 120/120 za B,C kategoriju pitanja {#}

Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

6500 Kn za C kategoriju i još oko 6000 kn za državni ispit za vozača {#} {#} {#} ooooooooo Bože, težak je put do volana.......

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Polaganje vozačkog

zna li netko kolko bi me izasla vozacka za a kategoriju, kako se krecu cijene?

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
mar123 kaže...

zna li netko kolko bi me izasla vozacka za a kategoriju, kako se krecu cijene?

Zar ti nije teško otič do policije (MUP) pa da tamo raspitaš?  

Nenad
12 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
mar123 kaže...

zna li netko kolko bi me izasla vozacka za a kategoriju, kako se krecu cijene?

Ah čuješ, imaš više A kategorija... AM, A1, A2 i A. Sad koju ti želiš nezz, mislim da punu A kategoriju ne možeš dobiti prije 24 godine a cijena je oko 6000 kn + PDV = ukupno oko 7200 kn. 

Ako imaš B tada je cijena puno niža.

Ovo je cijenik autoškole gdje sam ja polagao pa pogledaj http://www.autoskola-kontakt.com/index.php?option=com_content&view=article&id=54&Itemid=66 

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.6.2013 11:12 (mantgxtruck).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog

Je li mogu ja s ne punih 17 godina (u 9. mjesecu ću 17.) možda polagati propise i prvu pomoć? Bilo bi super kad bi mogo to preko praznika riješit...

15 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Defa.psd kaže...

Je li mogu ja s ne punih 17 godina (u 9. mjesecu ću 17.) možda polagati propise i prvu pomoć? Bilo bi super kad bi mogo to preko praznika riješit...

Ne. 17 i pol.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
14 godina
offline
Polaganje vozačkog

cuo sam da se sad po novom ceka 3 tjedna za vozacku pa me zanima jel istina to?

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
Sheeva kaže...

cuo sam da se sad po novom ceka 3 tjedna za vozacku pa me zanima jel istina to?

Jest,frend mi mora 3 tjedna cekati na vozacku,ali je dobio neku potvrdu pa sa time vozi (nes kao ona kartica sto dobijes kad ides raditi osobnu)

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
12 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

30.1.2013. sam položio vozački za B kategoriju, danas sam položio A2 kategoriju, imam liječnički pregled još od 6. mjeseca 2012. godine, mogu li ići po novu vozačku s tom liječničkom potvrdom ili moram opet na pregled? Naglašavam da od 30.1. već imam vozačku tako da ovo nije prvo izdavanje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog

Moras ponovno na pregled, po novome lijecnicki nesmje biti stariji od 6 mjeseci.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog

Hvala...sad opet moram pljunut 300-400 kn

15 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Evo da se pohvalim malo,danas imao prvo predavanje! {#}

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Polaganje vozačkog

a ja na 14 -om satu voznje :D

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Ja za tjedan dana polažem propise, danas nam instruktor dao da rješimo 780 pitanja {#} za vježbu (nisam briljirao)... no dobro, drugi tjedan ču učiti svaki dan do subote pa da to položim.

LOL EUNE: h3lhunter v2, D&D Neverwinter: Lordh3lhunter
Moj PC  
0 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Mi smo imali 400 pitanja
Samobor je lepa varoš
12 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Zna li netko o polaganju za glisere? Kako ide situacija s time, gdje se vozi (u ZGu sam), koliko sati, kakva je stvar s propisima, imam trenutno B kategoriju i sve kategorije koje se dobiju uz B i imam A1 i A2. Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Pazite, smanjili su trajanje ljecnickog uvjerenjea na 6 MJESECI.

 

Dakle morate sve polozit i rijesit u roku 6mj od kad upisete AS, inace opet +430kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
peterstern9 kaže...

Zna li netko o polaganju za glisere? Kako ide situacija s time, gdje se vozi (u ZGu sam), koliko sati, kakva je stvar s propisima, imam trenutno B kategoriju i sve kategorije koje se dobiju uz B i imam A1 i A2. Hvala.

Mislim da nema vožnje, čuo sam da ti samo postavi par laganih pitanja i to je to, a sve se riješi u 1 dan. Nisam još polagao, prijavio sam se i čekam da se popuni grupa(u Crikvenici, ne znam gdje u Zg), pa nemoj uzeti kao 100% točno.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.8.2013 22:53 (power_user).
15 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
power_user kaže...
peterstern9 kaže...

Zna li netko o polaganju za glisere? Kako ide situacija s time, gdje se vozi (u ZGu sam), koliko sati, kakva je stvar s propisima, imam trenutno B kategoriju i sve kategorije koje se dobiju uz B i imam A1 i A2. Hvala.

Mislim da nema vožnje, čuo sam da ti samo postavi par laganih pitanja i to je to, a sve se riješi u 1 dan. Nisam još polagao, prijavio sam se i čekam da se popuni grupa(u Crikvenici, ne znam gdje u Zg), pa nemoj uzeti kao 100% točno.

Točno. Nema nikakve vožnje. U Zg se polaže u ministarstvu pomorstva (u kockici). Prelagano je ugl.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
12 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Hvala. Koja je to onda kategorija? Jel mi upisu normalno u vozacku ili dobijem neku posebnu dozvolu?

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog

Koliko vrijedi liječničko uvjerenje ?

Da bi pristupili polaganju ispita iz predmeta Upravljanje vozilom liječničko uvjerenje vam vrijedi neograničeno...da bi izvadili vozačku dozvolu liječničko uvjerenje vam vrijedi 6 mjeseci od dana vađenja.
http://www.instruktor-voznje.com.hr/vasa_najcesca_pitanja/
Samobor je lepa varoš
15 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
nemoj ljude plasit ....
Samobor je lepa varoš
15 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
peterstern9 kaže...

Hvala. Koja je to onda kategorija? Jel mi upisu normalno u vozacku ili dobijem neku posebnu dozvolu?

Postoje A i B kategorija. Ti zelis polagat B, koja ti u ispitni program dodaje jos prvu pomoc i radio komunikaciju. 

Jel imas u vozackoj negdje te kategorije? Hehe..

Dobijes posebnu dozvolu.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
geek_boy kaže...

Koliko vrijedi liječničko uvjerenje ?

Da bi pristupili polaganju ispita iz predmeta Upravljanje vozilom liječničko uvjerenje vam vrijedi neograničeno...da bi izvadili vozačku dozvolu liječničko uvjerenje vam vrijedi 6 mjeseci od dana vađenja.
http://www.instruktor-voznje.com.hr/vasa_najcesca_pitanja/

 

Pa daj citaj malo, sta ti znaci kad polozis vozacki a nemres izvadit vozacku, WTF covjece, razmisljaj malo??!!

13 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Pozdrav!

Evo htio bi polagati a kategoriju pa me zanima jel moram ponovno ic na testove i prvu pomoc ako vec imam polozenu B kategoriju??

 
0 3 hvala 0
11 godina
offline
Polaganje vozačkog

Koliko je sad polaganje za A i da li traje dugo kao polaganje za B??

dobus
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

117/120 {#}

LOL EUNE: h3lhunter v2, D&D Neverwinter: Lordh3lhunter
Moj PC  
2 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice