Felge za Golf 5

poruka: 6
|
čitano: 3.428
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Felge za Golf 5

Pozdrav svim članovima, našao sam jedne lijepe felge 18ke ET10 8.5 i 11 jota. Planirao sam da ih postavim na golfa 5icu pa mi treba mala pomoć. Da li je iko imao iskustvo sa takvim, da li će pasati, znam da bi najbolje bilo probati na licu mjesta ali za to ne postoji mogućnost i onda da ne bi kupovao što bi rekli na slijepo, da ne bacam novac bezveze odlučio sam ovdje da se obratim sa nadom da će se naći neko da mi pomogne.

Hvala unaprijed

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Felge za Golf 5

Ove felge su na knap za bmw 3, a kamoli za Golfa.... Sumnjam da idu na njega bez širenja blatobrana i gevindanja

#fsb
10 godina
offline
Re: Felge za Golf 5

zaboravi te felge to je široko, da je dimenzija više stale bi na RS6 i tamo bi bilo problema sa njima haha. Koji Golf 5 je u pitanju? i koja mu je standardna dimenzija?

6 godina
neaktivan
offline
Re: Felge za Golf 5

Ma obična 5ica, inače su stajale 18ke et oko 40 i nešto jota 8-9 i nije bilo problema

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.7.2022 11:33 (Mega17).
14 godina
offline
Re: Felge za Golf 5
Mega17 kaže...

Ma obična 5ica, inače su stajale 18ke et oko 40 i nešto jota 8-9 i nije bilo problema

kako si s time prošao tehnički?! 
Ovdje možeš vidjeti koje su tvornički homologirane dimenzije. Uglavnom za standardnog golfa 5 je 7½ maksimalna širina.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Felge za Golf 5

Ja sam iz BiH, a kod nas ovamo možeš i bez točkova proći tehnički... Hvala u svakom slučaju

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice