''Zmija'' na youtube-u

poruka: 13
|
čitano: 4.967
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
''Zmija'' na youtube-u

Evo upravo sam pročitao na gizmodo.com, da je pronađen easter egg na youtube-u, koji vam dozvoljava da igrate popularnu igricu ''snake'', dovoljno je da odete na bilo koji video u kategoriji gaming, i da pritisnete tipku lijevo na vašoj tipkovnici

 

izvor: gizmodo.com

 

edit: na gizmocu pise gore i lijevo skupa, ali na drugim stranicama pise samo lijevo

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.7.2010 17:56 (mind_challenge).
Moj PC  
2 0 hvala 8
14 godina
neaktivan
offline
''Zmija'' na youtube-u

Lol, nesto tipa pacman na guglu sam kaj je ovo easter egg.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
''Zmija'' na youtube-u

haha stvarno radi evo baš igran zmiju na trailer od starcraft 2...

Prof. dr. sc. torrentologije
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: ''Zmija'' na youtube-u
mind_challenge kaže...

Evo upravo sam pročitao na gizmodo.com, da je pronađen easter egg na youtube-u, koji vam dozvoljava da igrate popularnu igricu ''snake'', dovoljno je da odete na bilo koji video u kategoriji gaming, i da pritisnete tipku lijevo na vašoj tipkovnici

 

izvor: gizmodo.com

lijevo+gore.... cool

would you die for me, would you die for what i`ve longed to be...
15 godina
offline
RE: ''Zmija'' na youtube-u
skank666 kaže...
mind_challenge kaže...

Evo upravo sam pročitao na gizmodo.com, da je pronađen easter egg na youtube-u, koji vam dozvoljava da igrate popularnu igricu ''snake'', dovoljno je da odete na bilo koji video u kategoriji gaming, i da pritisnete tipku lijevo na vašoj tipkovnici

 

izvor: gizmodo.com

lijevo+gore.... cool

  meni radi i samo sa lijevo, netreba gore

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
15 godina
offline
RE: ''Zmija'' na youtube-u
mind_challenge kaže...

Evo upravo sam pročitao na gizmodo.com, da je pronađen easter egg na youtube-u, koji vam dozvoljava da igrate popularnu igricu ''snake'', dovoljno je da odete na bilo koji video u kategoriji gaming, i da pritisnete tipku lijevo na vašoj tipkovnici

 

izvor: gizmodo.com

nije lijevo, već gore i lijevo zajedno

Bug Online Xfire Clan - http://www.xfire.com/communities/bugonlineforum/ Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
15 godina
offline
''Zmija'' na youtube-u
čini li se to meni, ili ovo više ne radi?
Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
''Zmija'' na youtube-u

Meni radi normalno, samo kad stisnem lijevo pa gore onda mi premota, treba stisnut gore pa lijevo

Bug Online Xfire Clan - http://www.xfire.com/communities/bugonlineforum/ Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
 
0 0 hvala 2
15 godina
offline
RE: ''Zmija'' na youtube-u
Mitch kaže...

Meni radi normalno, samo kad stisnem lijevo pa gore onda mi premota, treba stisnut gore pa lijevo

meni neće nikako, ni u jednoj kombinaciji, niti prvo gore pa lijevo, niti prvo lijevo pa gore

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
15 godina
offline
''Zmija'' na youtube-u

neće ni meni! =(

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
''Zmija'' na youtube-u

Evo i meni radi, samo treba brzo pritisnuti lijevo+gore i pojavi se zmijica u okviru videa koji se gleda. Zanimljivo, ali je bezveze, kako da se koncentrisem na gledanje videa i igranje zmije i to jos sve u jednom prozoru. Ne vidim bas smisao u ovome, osim da mozda namijenski odem na youtube da bih igrao zmije za sta postoje mnogo bolja rijesenja.

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
''Zmija'' na youtube-u

Nije toliko niti zabavno, nekako je prebrzo i neprecizno Smijeh Ali eto, nećemo se bunit

Down goes the window, out goes the heat!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
''Zmija'' na youtube-u

Radi to najbolje je da stisnete sve cetiri strelice u isto vrijeme meni isto na nekim videima ne radi ali na ovom uvijek   

  ali prvo pauzirajte video pa ga ponovno pokrenite 100%radi 

tell me what you see
 
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice