WD širi svoju 'Home Entertainment' ponudu

poruka: 3
|
čitano: 1.837
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
WD širi svoju 'Home Entertainment' ponudu

Western Digital od danas je u SAD-u pokrenuo prodaju svog novog multimedijskog playera nazvanog WD TV Live Hub. Riječ je o nastavku uspješnje WD TV serije, koji u odnosu na svoje prethodnike ima ugrađen tvrdi disk kapaciteta 1TB.

 

WD TV Live Hub posjeduje sve mogućnosti svog prethodnika, WD TV Livea, uz dodatak još nekih zanimljivih funkcija (osim već spomenutog ugrađenog HDD-a). Tako ovaj novi uređaj ima ugrađen media server putem kojeg može reproducirati svoj sadržaj na više uređaja u kućanstvu, a može se spajati na brojne internetske servise, kao što su Facebook, YouTube, Flickr, Pandora, Live365, Mediafly i AccuWeather.

 

Ujedno se može podešavati korisničko sučelje, daljinski upravljač je programabilan, a novost je i HDMI 1.4 izlaz (HDMI 1.3 na prethodnicima), te skidanje filmova i serija sa servisa Blockbuster On Demand (samo u SAD-u).

 

Konektori su isti kao i na WD TV LIveu, dakle ima dva USB-a, HDMI 1.4, Kompozitni i komponentni izlaz i ethernet. Od video formata podržava sve najpopularnije, odnosno AVI (Xvid, AVC, MPEG1/2/4), MPG/MPEG, VOB, MKV (h.264, x.264, AVC, MPEG1/2/4, VC-1), TS/TP/M2T (MPEG1/2/4, AVC, VC-1), MP4/MOV (MPEG4, h.264), M2TS, WMV9. Što se titlova tiče, podržani su SRT, ASS, SSA, SUB, SMI fajlovi, od audio formata podržani su MP3, WAV/PCM/LPCM, WMA, AAC, FLAC, MKA, AIF/AIFF, OGG, Dolby Digital, DTS, kao i playliste PLS, M3U, WPL, a od slikovnih formata možete pregledavati JPEG, GIF, TIF/TIFF, BMP, PNG fajlove.

 

Cijena novog WD TV LIve Hub-a u SAD-u je 200 dolara, što znači da bi kod nas, usporedimo li ga s prethodnikom, mogao koštati oko 1500 kuna.

WD TV Live Hub WD TV Live Hub
Čvarci su bomboni od svinje
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: WD širi svoju 'Home Entertainment' ponudu

ja sam malo gledao taj servis flickr i za nekih 10 $ možeš gledati filmova koliko želiš u jednom mjesecu i još dobiješ 1 dvd po mjesecu,od wd imam wd tv live i zadovoljan sam samo mi se ne sviđa što ne možeš namjestiti da titlovi odgovaraju filmu ako pokupiš neke krive titlove,ako slučajno kasnu ili idu naprijed nikako mi ne ide za rukom da sinkroniziram

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
16 godina
neaktivan
offline
RE: WD širi svoju 'Home Entertainment' ponudu
blackalbum kaže...

ja sam malo gledao taj servis flickr i za nekih 10 $ možeš gledati filmova koliko želiš u jednom mjesecu i još dobiješ 1 dvd po mjesecu,od wd imam wd tv live i zadovoljan sam samo mi se ne sviđa što ne možeš namjestiti da titlovi odgovaraju filmu ako pokupiš neke krive titlove,ako slučajno kasnu ili idu naprijed nikako mi ne ide za rukom da sinkroniziram

Čitam na newsgrupama o svim tim playerima, koji se množe kao gljive poslije kiše, i zaključujem da, s obzirom da ima i ovo što si naveo, Mede8er je zasad možda i najbolji u rangu razumne cijene (dakle 1000-1500 kn)

Čvarci su bomboni od svinje
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice