Treyarch: "Ništa nismo izvukli iz MW2"

poruka: 12
|
čitano: 1.964
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Treyarch: "Ništa nismo izvukli iz MW2"

Sudeći prema intervjuu koji je Mark Lamia, direktor studija koji razvija idući nastavak u COD serijalu dao CVG-u, Treyarch nije izvukao ništa iz Modern Warfarea 2, budući da je razvoj Black Opsa započeo godinu dana prije izlaska posljednje igre u serijalu. Prema njegovim riječima, Black Ops i MW2 prilično su odvojene kada govorimo o samom razvoju.

 

Kada su ga upitali kako će se Black Ops nositi sa posljednjom igrom Infinity Warda, Lamia je rekao: "Sa radom na Black Opsu započeli smo godinu dana prije izlaska Modern Warfarea 2. Tako da si ovo pitanje nismo postavljali budući da su oni (IW) radili svoju igru a mi (Treyarch) svoju. Mi smo potpuno drugi developeri, dva potpuno različita tima."

 

"Ono o čemu smo razmišljali bila je izrada nove Call of Duty igre i o tome da igrači očekuju još jedno vrhunsko iskustvo. Naravno, u potpunosti smo vjerovali da će IW napraviti odličnu igru, međutim ta igra još nije bila izašla tako da ništa iz nje nismo mogli izvući da bi iskoristili za svoju igru niti bi to napravili."

 

"Sve se vrtilo oko izrade nečeg novoga i svježega - nečega što daje igračima raznolikost i razlog da se vrate COD serijalu zbog novih iskustava."

 

U istom intervjuu, Lamia je otkrio da se studio 100% fokusira na Call of Duty kao što je bilo rečeno i na BOL-u prije nekoliko dana.

 

Originalan članak možete pogledati ovdje.

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.6.2010 22:38 (Danny_HR).
 
11 0 hvala 14
15 godina
protjeran
offline
RE: Treyarch: "Ništa nismo izvukli iz MW2"

Lijepo. u stvari meni se i jeste svidio COD5 World at War od Treyarcha.

A sad htio bih malo testirati grafu na DX11 COD ako to bude omogućeno. Jedan kolega sa foruma je rekao da COD nikad nisu bili niti DX10?

:S

free speech for the dumbxD
14 godina
odjavljen
offline
RE: Treyarch: "Ništa nismo izvukli iz MW2"
stoncin3 kaže...

Lijepo. u stvari meni se i jeste svidio COD5 World at War od Treyarcha.

A sad htio bih malo testirati grafu na DX11 COD ako to bude omogućeno. Jedan kolega sa foruma je rekao da COD nikad nisu bili niti DX10?

:S

  Ne nikada niti DX10, a kamoli DX11. Njihov engine je DX9, a isti se koristi na Xboxu 360 tako da nema potrebe dodavanjem DX10/DX11 moda. DX9 je temelj za sve. I mislim da će tako biti   i sa COD: Black Ops, neće biti više od DX9.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
15 godina
protjeran
offline
RE: Treyarch: "Ništa nismo izvukli iz MW2"

Šteta. Vidiš, a opet lijepo izgleda, Nisam ni išao za time.. Znaš li možda koji povod tomu? Koji razlog zašto se nisu odlučili na upgrade sa DX9 na DX10.1 i sada 11?Mršti se

free speech for the dumbxD
14 godina
odjavljen
offline
RE: Treyarch: "Ništa nismo izvukli iz MW2"
stoncin3 kaže...

Šteta. Vidiš, a opet lijepo izgleda, Nisam ni išao za time.. Znaš li možda koji povod tomu? Koji razlog zašto se nisu odlučili na upgrade sa DX9 na DX10.1 i sada 11?Mršti se

  Nema potrebe. Kažem , XBox 360 koristi isti API, a njima su konzole primarne. I onda im je gubitak vremena pisanje igre za DX10/DX11. Budući da njihova igra nenudi ništa specialno u grafičkom smislu, dovoljne su im mogučnosti koje pruža DX9, a i odmah dobiju kompatibilnost sa Xboxom i optimiziranu igru koja leti i na starim DX9 grafama. Nema potrebe za bilo ičim naprednijim od DX9.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
15 godina
protjeran
offline
RE: Treyarch: "Ništa nismo izvukli iz MW2"

Zato i moš sa običnom grafom dobit lock na 250!Smijeh

free speech for the dumbxD
14 godina
neaktivan
offline
RE: Treyarch: "Ništa nismo izvukli iz MW2"
stoncin3 kaže...

Zato i moš sa običnom grafom dobit lock na 250!Smijeh

mislim da ne baš,bolje 125 nego 250 koji varira stalno

15 godina
offline
Treyarch: "Ništa nismo izvukli iz MW2"

Neznam za vas,ali ja u MW2 nisam imao velik broj sličica, pogotovo kada bude dim/prašina onda padne jako nisko.

 

No dobro prošao igru jednom i gotovo neda mi se više, ako budem ijedan cod ponovno prelazio to će biti cod 4.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Treyarch: "Ništa nismo izvukli iz MW2"

Ja igram Cod 4. ta igrica je stvorena za mp,nisam igro bolju. U Hrvatskoj nije toliko dobro razvijena,zato je Cod 2. u Hrvatskoj jedna od najačih gaming scena,to se slobodno možemo pohvalit. A sa Cod 4. i ne baš toliko nažalost,jer vani više ide Cod 4. nego Cod 2. Zato sad u Hrvatskoj uvode više Lanova za Cod 4. oče oni u Europu to još neznam,znat če nam reči kad bude i Hrvatskih Clanova osim Imex-a,Gjeckt-a.

15 godina
protjeran
offline
RE: Treyarch: "Ništa nismo izvukli iz MW2"

Neka im je ako je do tematike promjena igre. Samo neka SP ne padne u kvaliteti i Bog im dao zdravlja. Svi se žale na Treyarch, nez zaš, meni je petica sasvim ok COD..? Mis znam MW je postao ime, igra godine, zakon MP, IW (infinity ward) je prodao nez koliko milijuna kopija ukupno sa konzolašima, ali po meni Treyarch isto može ako hoće!Smijeh

free speech for the dumbxD
14 godina
offline
Treyarch: "Ništa nismo izvukli iz MW2"

Dobar je Treyarch. Definitivno. Samo bih bio najsretniji kada bi sav fokus usmjerili u multi.

Da ne ispadne kao mw2 gdje su puno doradili single i coop,a multi je mogao biti puno bolji

sto se tice nekih tehnickih strana.

 

No sve u svemu definitivno cu ga igrat kao i sve njihove naslove prije.

http://tridizajn.com/index.php
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Treyarch: "Ništa nismo izvukli iz MW2"

Možda Treyarch nije napravio loš posao- no definitivno je izreciklirao već izlizane ruske kampanje. Ja i dalje čekam njemački blitzkrieg na Francusku, bitku na Kreti itd, ali mislim da se uzaludno nadam.

 

Pacifik je bio malo osvježenje, iako mene osobno nije posebno dojmio- ponajviše zbog maloumno napravljenih japanaca koji se samo deru banzai (?).

Μολὼν λαβέ! "Daj mi dim da ugasim svijetlo dana, daj mi jedan dim."
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice