Steve Jobs Boluje od HIV-a zaključana tema

poruka: 41
|
čitano: 7.713
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Steve Jobs Boluje od HIV-a

Skinuo sam kompletnu bazu Wikileaksa, i dok sam scrolao kroz datoteke (a ima ih tisuće) zapazio sam ime Steve Jobs, nije mi znatiželja dala mira i ja sam otvorio, u mapi su bile dvije datoteke, točnije fotografije dokumenata, na prvom je bila uputnica za doktora Assada a Hasouna, mislio sam, nista posebno, svi znaju da je imao problema s jetrom, naposlijetku, datum je bio iz 2004, no na drugoj fotografiji je bilo nesto zanimljivije, pozitivni rezultati za HIV test

znaci li to da nam odlazi jedan od velikana informatičke revolucije (logic suti) ili je to slucajnost, posto nisam strucnjak vi procjenite vjerodostojnost

uputnica uputnica
pozitivan test pozitivan test
to do list: natjerat tnakira da vrati magare, saznat bufferovo ime, izvalit bolesniju foru od mentalista, dat ivi zuti karton (on je meni 4) skrsit dannya i pirata u bc2,natjerat logica da kupi iphone
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.12.2010 1:28 (1337Code_breaker).
 
2 11 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Steve Jobs Boluje od HIV-a

Slike se ne vide.

Inace tema ti je jako neukusna,

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Steve Jobs Boluje od HIV-a
AA-d00d kaže...

Slike se ne vide.

Inace tema ti je jako neukusna,

tema je ovdje zato sto je steve jobs jedan od velikana industrije, tu je od njenih početaka, i, što god mi mislili o njemu, bez njega bi to sve išlo u totalno drugome smijeru, a hiv je smrtonosna bolest

to do list: natjerat tnakira da vrati magare, saznat bufferovo ime, izvalit bolesniju foru od mentalista, dat ivi zuti karton (on je meni 4) skrsit dannya i pirata u bc2,natjerat logica da kupi iphone
15 godina
neaktivan
offline
Steve Jobs Boluje od HIV-a

I ti si to medju prvima otkrio i predstavio kao vijest? To me najvise zacuduje.  :-O

A man without a religion is like a fish without a bicycle
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Steve Jobs Boluje od HIV-a
1337Code_breaker kaže...
hiv je smrtonosna bolest

HIV je retrovirus koji uzrokuje AIDS, znači sam po sebi nije bolest

Do you fear... death? Do you fear that dark abyss? All your deeds laid bare, all your sins punished?
16 godina
neaktivan
offline
Steve Jobs Boluje od HIV-a

Ne. Tema ti je ovdje da se raspravlja o njegovom zdravstvenom stanju ili ocekujes komentare o IT svijetu pod naslovom "Steve Jobs Boluje od HIV-a"?

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Steve Jobs Boluje od HIV-a
rather sniffin glue instead of private networks
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.12.2010 1:26 ((s)izgoreo).
Moj PC  
7 0 hvala 4
14 godina
neaktivan
offline
RE: Steve Jobs Boluje od HIV-a

ako steve jobs umre, kompanija bi mogla krenuti u totalno drugom smijeru, sto je it vijets

to do list: natjerat tnakira da vrati magare, saznat bufferovo ime, izvalit bolesniju foru od mentalista, dat ivi zuti karton (on je meni 4) skrsit dannya i pirata u bc2,natjerat logica da kupi iphone
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.12.2010 1:30 (1337Code_breaker).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Steve Jobs Boluje od HIV-a
neznam zasto nece stavit slike -.-
to do list: natjerat tnakira da vrati magare, saznat bufferovo ime, izvalit bolesniju foru od mentalista, dat ivi zuti karton (on je meni 4) skrsit dannya i pirata u bc2,natjerat logica da kupi iphone
16 godina
offline
Steve Jobs Boluje od HIV-a

Kako ne bi bolovao od HIV-a kada je tolko svojih korisnika naguzio.

Mene uopce ne bi cudilo.

- Psiho246
Moj PC  
47 1 hvala 3
15 godina
odjavljen
offline
Steve Jobs Boluje od HIV-a

Što se tiće funkcioniranju Apple-a bez Jobsa, o tome bi se dalo pričati, ali nečija bolest je njegova privatna stvar, a čak i ako je HIV pozitivan, to ne mora značiti da će uskoro oboliti od AIDS-a. Ljudi s HIV virusom žive i nekoliko desetaka godina do razvoja prvih simptoma, tako da se tu stvano nema o čemu pričati.

Heart: _/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ Brain: __________________________
 
10 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Steve Jobs Boluje od HIV-a

Je privatna stvar, ali nažalost, danas mnoge firme (čitaj: dioničari) zahtjevaju od svojih CEO i sl. dužnosnika ih obavjeste o zdravstvenoj situaciji.

Not advisable for tourists to visit the canals at night
14 godina
neaktivan
offline
Steve Jobs Boluje od HIV-a

Još će se on naživjeti :)

Pitam se samo ako je tako, gdje je to pokupio !? 

http://www.basketballhoopjam.com
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Steve Jobs Boluje od HIV-a
skinuo sam cijelu bazu wikileaksa, dok sam scrolao vifio sam ime steve jobs i iz znatiželje pogledao, znam da je osobno, ali ako je na bugu bilo da se neki veteran industrije ozenio striptizetom, mislim da se ovo vise kvalificira -.-
to do list: natjerat tnakira da vrati magare, saznat bufferovo ime, izvalit bolesniju foru od mentalista, dat ivi zuti karton (on je meni 4) skrsit dannya i pirata u bc2,natjerat logica da kupi iphone
15 godina
neaktivan
offline
RE: Steve Jobs Boluje od HIV-a
Inače život s virusom HIV-a s današnjim terapijama... možeš živjeti i do 40 godina od prvotne zaraze, iako se u javnosti i dalje predstavlja konzervativnija brojka od 18 - 20 godina jer se za obične ljude rabi koktel lijekova koji je stariji, i time jeftiniji...
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Steve Jobs Boluje od HIV-a
gledajte, Jobs je FENOMENALAN biznismen, kad njega nije bilo apple je propadao, cim se vratio...
ako on umre, to ce utjecati na cijelu industriju...
da, on bi mogao pozivjeti jos jako dugo, sigurno ima dosta para za liječenje, ali ako ga odmah udari i dobije bolest, a ne samo virus...
to do list: natjerat tnakira da vrati magare, saznat bufferovo ime, izvalit bolesniju foru od mentalista, dat ivi zuti karton (on je meni 4) skrsit dannya i pirata u bc2,natjerat logica da kupi iphone
15 godina
neaktivan
offline
RE: Steve Jobs Boluje od HIV-a
Nema ti tu da te odmah udari bolest...


Prvo moraš znati kako djeluje HIV i slično...

čisto on ima novaca... on može više manje cijeli svoj život izdurati do 70 - 80 godina ako se zarazio u zadnjih 15 godina...


Nema ti tu toga da ti se odjednom razvije fullblown aids...

Također u svijetu postoje bar 3 slučaja u kojem su osobe testirane na HIV, odjednom nakon nekoliko godina izgubile taj virus... odnosno tijelo je uspjelo pobjediti... Sama dokumentacija tih slučajeva je vidi vraga opskurna, iako se jedan od tih slučajeva dogodio u UK... što znači da nikome nije u interesu da se pronađe dugoročni lijek protiv HIV-a...

Pa i zasto bi bilo... mislim oni na svakome oboljelom (farmaceutske kompanije) zarade tijekom liječenja nešto više od 1.2 mil $$, sve koje plaća država...
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Steve Jobs Boluje od HIV-a
ja mislim da je on vec obolio, ajmo gledat ovako, AIDS unistava imunitet, a on je nedavno isao na transplantaciju jetre, to se moglo dogoditi ovako, on obolio, virus mu unistio imunitet, dobio neku bolest poput zutice, otisla jetra, on smrsavio...
to do list: natjerat tnakira da vrati magare, saznat bufferovo ime, izvalit bolesniju foru od mentalista, dat ivi zuti karton (on je meni 4) skrsit dannya i pirata u bc2,natjerat logica da kupi iphone
15 godina
neaktivan
offline
RE: Steve Jobs Boluje od HIV-a
AIDS ne unistava imunitet...

AIDS nije bolest per se, nego je to sinrom stečene imunodeficijencije, iliti zadnji stadij... Bolesnici koji imaju AIDS umiru od najobičnije upale ili prehlade...

Ja iskreno ne vidim kakve veze ima jetra s AIDS-om... mislim da si malo previše pomjesao pojmove...

Inače žutica se javlja kao simptom oštečenja jetre, obično kod propadanja, ciroze ili hepatitisa (a,b,c i ostalih slova, da i oni postoje samo su rijetki)...


Njegovo stanje meni više ličilo na ono koje je Arsen Dedić prolazio kada je on imao problema s jetrom... Zapravo gotovo sigurno mogu tvrditi da je imao problema s jetrom i samo s jetrom...


Tako da... kako god bilo, trebaš se prvo malo informirati o samim mehanizmima HIV-a, odnosno kasnije AIDS-a, te također gdje prvo i najčešće nastaju problemi...
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
16 godina
neaktivan
offline
Steve Jobs Boluje od HIV-a

Ne, ne, ne...

 

Steve Jobs ne boluje od AIDS-a, on boluje od iAIDS..

 

Ma smilist ce on neku kovanicu koja pocinje sa -> i <-

 

Mozda AiDS?

Bruce Willis and explosions have a long history of friendly cooperation
 
10 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Steve Jobs Boluje od HIV-a
koliko ja znam, AIDS direktno unistava imunitet, zato i je opak, zato sto se imunitet nemoze boriti protiv npr prehlade, pa ga ona ubije...
po mom misljenu, aids mu je dotukao imunitet, a onda mu je neka bolest poput zuticeunistila jetra...
a mozda su mu jetra unistili bas ljekovi...
to do list: natjerat tnakira da vrati magare, saznat bufferovo ime, izvalit bolesniju foru od mentalista, dat ivi zuti karton (on je meni 4) skrsit dannya i pirata u bc2,natjerat logica da kupi iphone
13 godina
neaktivan
offline
Steve Jobs Boluje od HIV-a

Budimo realni  :)

 

lik zaista nije drag

niti je dobar prema ljudima oko sebe (da nije informatičar proizvodio bi oružje jer u tome ne bi vidio ništa loše)

dokazano nije velikodušan i još je naivcima naplačivao kvazi eksluzivnost (i dalje naplačuje)

ne vidim nekog razloga za plač

samo još jedan uspješan biznismen s HIVom

ovo bi nama siročadi iz neke njima nepoznate Hrvatske

samo moglo reći koliko je daleko otišla nama nedostupna medicina

i to je to

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.12.2010 15:04 (53S).
 
0 5 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Steve Jobs Boluje od HIV-a
Loše razumiješ HIV odnosno AIDS...

kazem... ima tu puno više nego te uče u srednjoj školi...

Inače lijekovi za HIV se rade tako da imaju što manji udar na jetru (i čisto jer anitivirusne lijekove ne preradjuje jetra nego limfni sustav)...

Kažem griješiš što se toga tiče...


Ali dobro ocito necu moci promjeniti tvoje misljenje...
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
13 godina
protjeran
offline
Steve Jobs Boluje od HIV-a

On je očito našao vijest da ima problema sa jetrom (tumor zar ne?), te je pomiješao sa AIDSom...

Sting like a bee, flow like a butterfly...
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Steve Jobs Boluje od HIV-a

pravi hrvat netreba doktora, on može iskašljati AIDS... {#}

 

a sada šta wikileaks kaže na ovo:

http://mirror.wikileaks.info/wiki/Correction_of_DPA_article_in_respect_to_WikiLeaks_and_Steve_Jobs_HIV_test/index.html

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Steve Jobs Boluje od HIV-a
1337Code_breaker kaže...

Skinuo sam kompletnu bazu Wikileaksa, bla bla bla bla bla bla.....

Nisam dalje ni citao. Zapoceo s lazi, nastavio s lazi... nedostaje ti paznje, medo? Na krivom si mjestu, probaj skinuti wikipediju.

I am Jack's soft, narcosynthesized consciousness...
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.12.2010 15:11 (Deus ex machina).
13 godina
neaktivan
offline
Steve Jobs Boluje od HIV-a

Još sam zaboravio reči da mi ga je žao

jer je jadan na nekoj kokainskoj zabavi spavao sa tko zna koliko starleta i starletana© (molim uvrstiti u službeni pravopis)

šmrc

 

Dear Mr Jobs pametni znaju čemu služi gumica

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.12.2010 15:15 (53S).
 
1 2 hvala 0
14 godina
offline
Steve Jobs Boluje od HIV-a

Jobs je pederčina. Znam sad kaj me slijedi....milijun thumb downova...i žuti jer sam odma homofob -_-

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.12.2010 15:17 (SolidSnakeCRO).
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Steve Jobs Boluje od HIV-a
53S kaže...

Još sam zaboravio reči da mi ga je žao

jer je jadan na nekoj kokainskoj zabavi spavao sa tko zna koliko starleta i starletana© (molim upisati u službeni pravopis)

šmrc

 

Dear Mr Jobs pametni znaju čemu služi gumica

Sto si takav?zasto nekome zelis zlo?ljubomoran si na njega?

i odakle znas da je spavao sa puno zena i da nije imao gumicu?

ljubomorni si, da

Jahao sam pješice.
14 godina
offline
RE: Steve Jobs Boluje od HIV-a
Deus ex machina kaže...
1337Code_breaker kaže...

Skinuo sam kompletnu bazu Wikileaksa, bla bla bla bla bla bla.....

Nisam dalje ni citao. Zapoceo s lazi, nastavio s lazi... nedostaje ti paznje, medo? Na krivom si mjestu, probaj skinuti wikipediju.

All released leaks archived

http://213.251.145.96/

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice