'Ne vozite Rimčeve! Baterije se mogu samozapaliti'

poruka: 8
|
čitano: 5.561
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
'Ne vozite Rimčeve! Baterije se mogu samozapaliti'

Važna obavijest za vozače Rimčevih bicikala: 'Ne vozite ih! Baterije se mogu samozapaliti' - 

Tvrtka Greyp Bikes u vlasništvu Porschea i Mate Rimca upozorila je kupce svojih električnih bicikala na probleme s baterijama. Preporuka je da ih ne voze dok ne dobiju nove baterije. Na stranicama tvrtke prije dva dana objavljeno je da se ide u opoziv baterijskih jedinca, a kupcima je obećana besplatna zamjena do 1. srpnja ove godine
Zanimljivo, zašto ovdje nije obavijeljeno ništa o tome? 
 
3 3 hvala 0
6 godina
offline
'Ne vozite Rimčeve! Baterije se mogu samozapaliti'

? Svaka Li-ion baterija se može samozapalit. Problem bi bio kad bi se zapalila, a da nisam pored bicikla tako da odmaknem isti od objekata i ostale imovine. Uostalom, užasno su skupi, jako malo prodanih stoga ne čudi me zašto toga nema ovdje. Meni se zapalio pack kad sam kupio lot starih od laptopa. Možeš samo maknut od zapaljivih stvari i čekat da izgori jer čak kad ti uzmeš nešto zraka litiju, (npr stavit u neku metalnu posudu i poklopit) ne možeš stvorit vakum i on će i dalje tinjat unutra dok opet ne dobije dovoljan dotok kisika za potpuno izgaranje.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.3.2022 14:24 (cvaja997).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
'Ne vozite Rimčeve! Baterije se mogu samozapaliti'
I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
'Ne vozite Rimčeve! Baterije se mogu samozapaliti'

jer svi imamo dovoljno para da kupimo taj bike :D

 

ahahahahaha

 

 

#poor :D oh wait... #POOR :/

NULL!=NULL
 
3 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
'Ne vozite Rimčeve! Baterije se mogu samozapaliti'

Di je onaj lik da napiše kako Rimac rula nadmoćno... 😂 

Živimo Hajduk
 
2 1 hvala 0
Re: 'Ne vozite Rimčeve! Baterije se mogu samozapal

Poginuo, zapalila mu se bicikla u stanu.

The planet broke before the Guard did!
12 godina
offline
Re: 'Ne vozite Rimčeve! Baterije se mogu samozapal
važno da se pedale ne zapale😀😮😆
Sve da i imam,otkud mi
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: 'Ne vozite Rimčeve! Baterije se mogu samozapal
cvaja997 kaže...

? Svaka Li-ion baterija se može samozapalit. Problem bi bio kad bi se zapalila, a da nisam pored bicikla tako da odmaknem isti od objekata i ostale imovine. Uostalom, užasno su skupi, jako malo prodanih stoga ne čudi me zašto toga nema ovdje. Meni se zapalio pack kad sam kupio lot starih od laptopa. Možeš samo maknut od zapaljivih stvari i čekat da izgori jer čak kad ti uzmeš nešto zraka litiju, (npr stavit u neku metalnu posudu i poklopit) ne možeš stvorit vakum i on će i dalje tinjat unutra dok opet ne dobije dovoljan dotok kisika za potpuno izgaranje.

 
Tako je, metalni požar je vrlo zeznuta stvar za gasit, vatrogasci to dobro znaju.
A pogotovo ako se zapali nuklearno gorivo, do čega je zamalo došlo u bazenu reaktora 4 u Fukušimi.
Near miss at Fukushima is a warning for U.S., panel says | Science | AAAS

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice