Logitech Z506

poruka: 9
|
čitano: 3.903
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Logitech Z506

Kralj računalne i audio – video periferije Logitech predstavio je najnovijeg pripadnika svoje surround obitelji. Zvučnici oznake Z506 trebali bi unaprijediti zvuk bilo kojeg uređaja koji na njega spojite. Više o tome ovdje.

 
4 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech Z506

Evo ti TU za ovo kralj ;)

:)
16 godina
online
Logitech Z506

Znam da je stara tema, ali da ne otvaram novu.

 

Jel netko ima ove zvucnike? Kakvi su. Mislio sam uzeti, ali jedina stavr sto me odbija je nedostatak surrounda.

Kako sam procitao na par mjesta da surroundne funkcionira najbolje. Pa me zanimaju iskustva, jel mogu cuti svaki zvuk posebno ili to nje to. Meni zvucnici trebaju iskljucivo za HD filmove sa Dolby Digital i DTS zvukom.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Logitech Z506
goodye kaže...

Znam da je stara tema, ali da ne otvaram novu.

 

Jel netko ima ove zvucnike? Kakvi su. Mislio sam uzeti, ali jedina stavr sto me odbija je nedostatak surrounda.

Kako sam procitao na par mjesta da surroundne funkcionira najbolje. Pa me zanimaju iskustva, jel mogu cuti svaki zvuk posebno ili to nje to. Meni zvucnici trebaju iskljucivo za HD filmove sa Dolby Digital i DTS zvukom.

 

Novi surround sistem zvučnika iz Logitecha....

jes ti uopce cito vijest???....di nema surrounda... pa po samom broju zvucnika vidis da reproducira 6 kanalni zvuk...znaci za HD filmove gledat dosta....

a ako hoces HDdts onda ti treba 7.1 sustav i veeelika soba

13 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech Z506

dali su bolji ti zvucnici ili logitech x530?

13 godina
neaktivan
offline
Logitech Z506

predobro je :D

nadam se da budu uspijeli stime

/-\|\|T{}|\|I{}
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech Z506

s cim da budu uspjeli?

13 godina
neaktivan
offline
Logitech Z506

Mislim ako ih kupim da budu dobre a sto je bolje,vise igram igrice pa jel je bolje to ili slusalice,i koje slusalice?

/-\|\|T{}|\|I{}
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech Z506

pa neznam..mene zanima dali su to dobri zvucnici..i koje mi se vise isplati tj koji su bolji x530 ili z506? :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice