Angry Birds na WP7!

poruka: 1
|
čitano: 1.344
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Angry Birds na WP7!

Od ranih jutarnjih sata  srijede je moguće pruzeti najpopularniju igru namjenjenu pametnim telefonima i na uređajima upogonjenim Windows phone 7 platformom.

vjerujem da samu igru nije potrebno predstavljati, sam gameplay je ostao nepromjenjen. Klasična tower demolition igra.

Igru je moguće preuzeti s marketplacea, dostupan je free trial koji uključuje nekoliko desetaka levela.

Težina igre je 17 MB, značeći da se igra može downloadati direktno s marketplacea preko mobilnih mreža, bez potrebe za spajanjem na WiFi ili PC.

 

Cijena igre je sasvim pristojnih 2,99$, a od verzije za iOS i Android platforme razlikuje se integriranjem s MS-ovom XBOX Live uslugom.

  Skraćeno, ono što se time dobiva, je, sakupljanje achievmentsa koji su vidljivi na vašem Live profilu, kao i usporedbu high scoresa s vašim Live prijateljima.

 

Kako kod nas kupovina na marketplaceu još nije službeno podržana (iako postoje jednostavni work-aroundi) isprobao sam trial verziju. Ono što vam mogu potvrditi da se sve glatko vrti, u 60-ak frameova po sekundi.

 

Review 

 

 

 

Također, protekli tjedan je dodana još jedna od must have igara na marketplace.

Riječ je o poznatoj, i zaraznoj Plants vs Zombies  igri, u punoj inkarnaciji, također s integriranom Live uslugom.

Cijena je malo veća, iznosi 5,99$ što je naišlo na određenu kritiku korisnika budući da je cijena 2$ veća nego kod korisnika iOS-a, a praktički je riječ o istom proizvodu.

Međutim, to nije puno odagnalo korisnike, pa je tako u rekordnom vremenu postala jedna od najpopularnijih aplikacija.

 

Evo, ovo je dobar znak da Ms poduzima nešto glede popularizacije WP-a, kao i obogaćivanja user-experienca.

 

Review

 

 

 

 

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.6.2011 1:35 (FlyBoy).
Moj PC  
3 0 hvala 3
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice