Postoji koji preglednik za word dokumente?

poruka: 5
|
čitano: 4.950
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Postoji koji preglednik za word dokumente?

da li postoji kakav preglednik da nemoram otvarati svaki dokument a on mi samo pokazuje kao prvu stranicu ili nesto tako ..... hvalaaaa

nema gaaa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Postoji koji preglednik za word dokumente?

Postoji Word Viewer 2003, imaš ga na svakom BUG dvd-u u stalnoj kolekciji.

Q6600, 4gb 1066Mhz Corsair,HD4870 512mb, Gigabyte EP35-DS3, TT Soprano, Logitech Wave + MX 518, Z-4 MSI Wind : Atom 1.6, 1Gb DDRII, Intel® 945GS, 80 GB, XP home
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Postoji koji preglednik za word dokumente?
Comfort kaže...

da li postoji kakav preglednik da nemoram otvarati svaki dokument a on mi samo pokazuje kao prvu stranicu ili nesto tako ..... hvalaaaa

Word Viewer 2003. Ima "genijalaca" koji koriste M$ Office 2007 (legalno ili ilegalno, nije važno) koji po defaultu sprema u .docx format i očekuju (usput se i čude) da i drugi to "ISO standardizirano" smeće ne mogu pročitati.

U svakom slučaju, preuzmi Open Office 3. Čita docx i doc. U doc format može i spremati.
Developers,developers,developers...coming and coming and coming... Dao bi sto Amerika, Sve na svijetu ja bi dao Tek da sjednem na verandu Pa uz karte i bevandu brojim valove. Votka i džin to je sada in dobra lova, brza kola, ribe oko stola
15 godina
neaktivan
offline
Postoji koji preglednik za word dokumente?

Postoji i novija verzija od Word Viewera 2003.

Word Viewer

 

A oni koji nemaju Office 2007, a žele otvarati i datoteke snimljene u njegovom novom formatu, jednostavno besplatno skinu Microsoft Office Compatibility Pack for Word, Excel, and PowerPoint 2007 File Formats ,pa će moći i u Officu 2000, 2002 (XP) i 2003 otvarati ove datoteke (*.docx, *.xlsx, *.ppsx).

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.1.2009 21:52 (klimama).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Postoji koji preglednik za word dokumente?
the_tux kaže...
Comfort kaže...

da li postoji kakav preglednik da nemoram otvarati svaki dokument a on mi samo pokazuje kao prvu stranicu ili nesto tako ..... hvalaaaa

Word Viewer 2003. Ima "genijalaca" koji koriste M$ Office 2007 (legalno ili ilegalno, nije važno) koji po defaultu sprema u .docx format i očekuju (usput se i čude) da i drugi to "ISO standardizirano" smeće ne mogu pročitati.

U svakom slučaju, preuzmi Open Office 3. Čita docx i doc. U doc format može i spremati.
 ćemu toliki bijes prema .docx formatu?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice