Kakvi su VIVAX-ovi televizori

poruka: 50
|
čitano: 135.271
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Kakvi su VIVAX-ovi televizori

A ne znam sto ljudi ocekuju od jeftikaner proizvoda:

Koliko para toliko muzike, bio to Vivax ili  Quadro, Philips ...

 

Koliko mi je od prije poznato, Vivax ugradjuje Samsugove panele starije generacije.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kakvi su VIVAX-ovi televizori
toxic kaže...
gennaro_gattuso kaže...

VIVAX bi mozda kupio za garažu. ali i tamo ne bi imao svrhe. 

 

laganini spammeru odsnjufaj odavdje....

 

sada za ostale :

 

odakle to da su vivax losi quadro itd..??

 

mozda je i prije bilo tako ali danas se sve vise manje sve proizvodi u kini tako i samsung lg itd..

 

uglavno sta reci na ovo prijetelj kupio PHILIPSOV LCD OKO 7K soma kuna nosio ga vec 2 puta na popravak u roku 2 mjeseca..

 

drugi lik je kupio quadro nikakvih problema nema a slika je ista..

 

btw. danas je sve to lutrija za kupit..

 

ja sam sebi kupio za 5k kuna sharpov lcd jer kao nacuo sam da je to jedini pravi japanac jos uvjek e sada ko kome maste oci nezam ali cinjenica je da nemam nikakvih problema sa njime isto tako vjerujem ako covjek kupuje vivax lcd da nece imat problema sa njime a i ako ce imat postoji garancija..

 

 

mama ti je spammer!!!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kakvi su VIVAX-ovi televizori
Pixel kaže...

A ne znam sto ljudi ocekuju od jeftikaner proizvoda:

Koliko para toliko muzike, bio to Vivax ili  Quadro, Philips ...

 

Koliko mi je od prije poznato, Vivax ugradjuje Samsugove panele starije generacije.

Philips jeftikaner?Od kad je to istina?Kupiš mi jedan ovakav?

http://www.bug.hr/digitalije/televizori/philips/cinema-219/525.aspx

15 godina
offline
RE: Kakvi su VIVAX-ovi televizori
AjgorR kaže...
Pixel kaže...

A ne znam sto ljudi ocekuju od jeftikaner proizvoda:

Koliko para toliko muzike, bio to Vivax ili  Quadro, Philips ...

 

Koliko mi je od prije poznato, Vivax ugradjuje Samsugove panele starije generacije.

Philips jeftikaner?Od kad je to istina?Kupiš mi jedan ovakav?

http://www.bug.hr/digitalije/televizori/philips/cinema-219/525.aspx

 

Nisam rekao da je Philips jeftikaner, ali rekao sam da i Philips ima jeftini proizvod.

Sto mislis da Philips lcd tv od 4000 Kn ima bolju sliku od Vivax-a ili da je nesto bitno kvalitetniji.

To je doslovno isto sranje s drugom naljepnicom.

 

Necu ti kupiti jedan onakav jer ne volim lcd-ove Smijeh

Da si trazio Pioneer plazmu dobio bi je , ali sada je vac kasno Smijeh

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kakvi su VIVAX-ovi televizori
Pixel kaže...
AjgorR kaže...
Pixel kaže...

A ne znam sto ljudi ocekuju od jeftikaner proizvoda:

Koliko para toliko muzike, bio to Vivax ili  Quadro, Philips ...

 

Koliko mi je od prije poznato, Vivax ugradjuje Samsugove panele starije generacije.

Philips jeftikaner?Od kad je to istina?Kupiš mi jedan ovakav?

http://www.bug.hr/digitalije/televizori/philips/cinema-219/525.aspx

 

Nisam rekao da je Philips jeftikaner, ali rekao sam da i Philips ima jeftini proizvod.

Sto mislis da Philips lcd tv od 4000 Kn ima bolju sliku od Vivax-a ili da je nesto bitno kvalitetniji.

To je doslovno isto sranje s drugom naljepnicom.

 

Necu ti kupiti jedan onakav jer ne volim lcd-ove Smijeh

Da si trazio Pioneer plazmu dobio bi je , ali sada je vac kasno Smijeh

E,hebiga,ti si ko moj kolega sa posla,samo po Pioneeru,no dobro biće drugi put

15 godina
offline
RE: Kakvi su VIVAX-ovi televizori
AjgorR kaže...
Pixel kaže...
AjgorR kaže...
Pixel kaže...

A ne znam sto ljudi ocekuju od jeftikaner proizvoda:

Koliko para toliko muzike, bio to Vivax ili  Quadro, Philips ...

 

Koliko mi je od prije poznato, Vivax ugradjuje Samsugove panele starije generacije.

Philips jeftikaner?Od kad je to istina?Kupiš mi jedan ovakav?

http://www.bug.hr/digitalije/televizori/philips/cinema-219/525.aspx

 

Nisam rekao da je Philips jeftikaner, ali rekao sam da i Philips ima jeftini proizvod.

Sto mislis da Philips lcd tv od 4000 Kn ima bolju sliku od Vivax-a ili da je nesto bitno kvalitetniji.

To je doslovno isto sranje s drugom naljepnicom.

 

Necu ti kupiti jedan onakav jer ne volim lcd-ove Smijeh

Da si trazio Pioneer plazmu dobio bi je , ali sada je vac kasno Smijeh

E,hebiga,ti si ko moj kolega sa posla,samo po Pioneeru,no dobro biće drugi put

 

Zna ti kolega sto valja Smijeh

15 godina
offline
Kakvi su VIVAX-ovi televizori

Svaki tv koji kupis ti je kinesko sranje ajmo rec,al vivax ima 3 god garancije ak se nevaram a za 3 godine ko ziv ko mrtav

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kakvi su VIVAX-ovi televizori
razer1911 kaže...

Svaki tv koji kupis ti je kinesko sranje ajmo rec,al vivax ima 3 god garancije ak se nevaram a za 3 godine ko ziv ko mrtav

nije istina,moja lg plazma napravljena u poljskoj

15 godina
offline
RE: Kakvi su VIVAX-ovi televizori
razer1911 kaže...

Svaki tv koji kupis ti je kinesko sranje ajmo rec,al vivax ima 3 god garancije ak se nevaram a za 3 godine ko ziv ko mrtav

 Vecina stvari u konzumnoj klasi je

ali ako kupujes robu vise klase, tamo je situacija drugacija jer nitko si ne zeli prpusitit riziku  dam u top modeli  budu problematicni.

Sto sam god  do sada kupio iz vise klase, nista nije bilo proizvedeno u Kini ili slicnoj zemlji.

 

Ako hoces kvalitetu moras je i platiti.

 

 

Iako ce se i to promijeniti, dam se kladiti da ce za desetak godina Kina  biti vodci proizviodjac nekih elitnih brendova.

Oni su sada u fazi ucenja, a kad nauce posao, ostalima se crno pise.

Tako je bilo prije i s japancima. Prije se smijalo na japansku elektroniku, a danas su najnapredniji po tom pitanju i s ponosom se pokazuje kad na uredjaju pise da je iz Japana.

Vec danas kinezi dosta dobro kopiraju neke elitne brendove ali nije to jos to, ne kuze oni jos smisao toga. Ali budu , ima vremena. A kad postanu, vjerojatno ce onda Afrika biti ono sto je Kina danas

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kakvi su VIVAX-ovi televizori
razer1911 kaže...

Svaki tv koji kupis ti je kinesko sranje ajmo rec,al vivax ima 3 god garancije ak se nevaram a za 3 godine ko ziv ko mrtav

Pa ne bi se baš složio sa tom tvrdnjom,moja Toshiba je made in Uk,kolega sa posla si je jučer kupio Pioneera made in Japan

16 godina
neaktivan
offline
Kakvi su VIVAX-ovi televizori

O Vivax-ima sam cuo sam najgore, da brzo krepaju itd..

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kakvi su VIVAX-ovi televizori
Pixel kaže...

A ne znam sto ljudi ocekuju od jeftikaner proizvoda:

Koliko para toliko muzike, bio to Vivax ili  Quadro, Philips ...

 

Koliko mi je od prije poznato, Vivax ugradjuje Samsugove panele starije generacije.

 

 

Znam da je tema malo stara, ali neka se zna....

 

Evo, meni je crko VIVAX vec 2x. Ekran LCD 40". I kada smo ga rastavili posto je prosla garancija unutra lijepo pise: LG-Phillips LCD.

Nikad vise u zivotu Vivax, LG i Phillips.

Samo da se ljudi ne zavaravaju, iako su komponente i ekran od drugih proizvodaca, proizvodne specifikacije su nize i samim time jeftinije za izradu.

Tek toliko da oni sto kazu da je to sve isto sr***, varaju se. Samsung i Panasonic su po meni vodeci u TV-ima. Osobito nove Panasocin NEO PDP.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.10.2010 19:54 (AtlantisCro).
14 godina
offline
RE: Kakvi su VIVAX-ovi televizori
Pixel kaže...

Iako ce se i to promijeniti, dam se kladiti da ce za desetak godina Kina  biti vodci proizviodjac nekih elitnih brendova.

Oni su sada u fazi ucenja, a kad nauce posao, ostalima se crno pise.

Tako je bilo prije i s japancima. Prije se smijalo na japansku elektroniku, a danas su najnapredniji po tom pitanju i s ponosom se pokazuje kad na uredjaju pise da je iz Japana.

Vec danas kinezi dosta dobro kopiraju neke elitne brendove ali nije to jos to, ne kuze oni jos smisao toga. Ali budu , ima vremena. A kad postanu, vjerojatno ce onda Afrika biti ono sto je Kina danas

 

Nisam toliko star da se sjećam ismijavanja japanske elektronike, ali prije 20-tak godina su Samsung i LG (tada Goldstar) bili primjeri smeća, a vidi ih gdje su sada.

 

Ipak, Samsung i LG su i tada bili stvarne tvrtke, a Vivax i Quadro su samo brendovi.

11 godina
neaktivan
offline
Kakvi su VIVAX-ovi televizori

Zdravo ljudi!

 

Imam Vivax lcd TV od 23"(inca) HD-ready srebrene boje. Sa ovim televizorom koji sam kupijo od prilike pre 5 godina imam peroblem. Kada ukljucim TV sa daljinskim ili sa dugme -Power ON crvena ledica na TV postaje zelena po nekoliko sekundi ona postaje ponovo crvena. Sve ovo znaci da TV nece da se ukljuci. Kada je vruc dan posle nekoliko pokusaja (7-15) TV sa ukljucuje. Ujutro ili preko noci TV nikako nece da se ukljuci?!

Dali neko zna u cemu moze biti problem? {#}{#}

Puno hvala na eventualnoj pomoci!

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Vivax imago lcd TV 2210 - problem?!

Zdravo ljudi!

Imam Vivax lcd TV 2210 od 22"(inca) HD-ready srebrene boje. Sa ovim televizorom koji sam kupijo od prilike pre 6 godina imam problem. Kada ukljucim TV sa daljinskim ili sa dugme -Power ON crvena ledica na TV postaje zelena po nekoliko sekundi ona postaje ponovo crvena. Sve ovo znaci da TV nece da se ukljuci. Kada je vruc dan posle nekoliko pokusaja (7-15) TV sa ukljucuje. Ujutro ili preko noci TV nikako nece da se ukljuci?!{#}

Dali neko zna u cemu moze biti problem? 

Evo na ovaj web sajt mozete pogledati televizor: http://www.pik.ba/artikal/12144575/vivax-lcd-tv-2210-akcija/.

Hvala na eventualni odgovor!

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.7.2014 14:03 (Gost22).
10 godina
neaktivan
offline
Kakvi su VIVAX-ovi televizori

postovani mene zanima kako da naredit titlove na led tv-32le73 televizor radi super nema greske

MARIJO KOBAS
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Kakvi su VIVAX-ovi televizori
Imam Vivax LED TV-43S60 sa ugrađenim Androidom 7...kad sam ga kupio ustvari bacio sam pare.Nočna mora od televizora.Gledajuči filmove preko Androida redovno se zamrzava..moram ga isključiti iz napajanja jer na daljinski u tom trenutku TV ne reagira.Slika kakva takva.Jako sporo otvaranje aplikacija na Androidu...ustvari sve je loše.Kupio sam ga u Pevexu.Moja preporuka zaobiđite ga u širokom luku.
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.11.2021 13:02 (snedeljk123).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kakvi su VIVAX-ovi televizori

ja imam vivaxa, ali glupog već 5 godina, 47" neznam model, i radi tip top i dalje. Slika nije u rangu skupljih proizvođača, ali sam rad tva je ok. Mislim da sa ovim jeftinijim televizorima treba izbjegavat ove koji imaju android na sebi, najbolje nekog bez uzet i mibox ili firestick, 10 puta bolje iskustvo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kakvi su VIVAX-ovi televizori

zašto dižete skoro 6 godina staru temu?

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.11.2021 13:13 (ibme74).
15 godina
neaktivan
offline
Kakvi su VIVAX-ovi televizori

Poz. Da, sad sam vidio da je ovo stara tema.

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.1.2022 23:36 (dein).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice