Novi MAXTV reciver izdvojena tema

poruka: 1.618
|
čitano: 658.830
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ulica Ulice kaže...

Kako je da je, kad se ne plača dodatno uz temeljnu IPTV pretplatu, dobro je....

Inače, niti ja se nisam prijavio u novu app da ne bi izgubio pristup starom Max tv to go.... ali se i to da riješiti pozivom premo SZK....

prednost nove aplikacije je u tome što ima sve kanale kao i IPTV te na svima ima mogućnost gledanja 14 dana unazad....

Pa skoro svi su imali maxtvtogu besplatno ili uz malu svotu na ugovor od dvije godine. Sada je "besplatno" ali imamo kvalitetu 360,480p i moramo biti zadovoljni u 2023 . Pa neka mi daju legalnu opciju da dodatno platim HD jer ovo nitko nece korisiti , eventulno za vijesti poslušat jer sport i filmove možeš zaboraviti. I to je napredak , besplatna šrot kvaliteta i 14 dana unatrag i moramo biti zadovoljni ? Dobro je "netko" rekao da smo stoka sitnog zuba i sada vidim da nije lagao. 

15 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Hehe sad sam i ja probao ovo na webu. To je komedija kako je loša slika. Creditse na kraju filma koji je bio u tijeku na HBO 1 nisam mogao pročitati koliko je sve bilo zamuljano.

Na 1Gbit linku. Nadam se da je još u eksperimentalnoj fazi pa zato.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.9.2023 23:05 (Bitanga).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi MAXTV reciver

mali heads-up, android stb-ovi kreću u opticaj krajem mjeseca i to samo ekipi sa min 20mbps na bakru sigurnih te svima na optici. imati će siguran 4k nekih kanala (vjv arene i hbo paket/kanali), neće biti fiksiran na jednu adresu kao kaon ili samsung već će se moći koristiti kao evotv na neki način, bitno je samo imati bandwidth za opticaj prometa. točan model prijamnika dobijem info kad krene u opticaj krajem ovog mjeseca.

 

p.s.: bit će promjena u paketima koji se nude isto tako, varijacije neke na fazonu max3 sve neće više biti max2 paketa, cijene još nemamo jer nisu finalizirane.

https://idzan.eu | Hrvatski Telekom Customer Support Agent, non-Tech sektor
Moj PC  
0 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
midzan21 kaže...

mali heads-up, android stb-ovi kreću u opticaj krajem mjeseca i to samo ekipi sa min 20mbps na bakru sigurnih te svima na optici. imati će siguran 4k nekih kanala (vjv arene i hbo paket/kanali), neće biti fiksiran na jednu adresu kao kaon ili samsung već će se moći koristiti kao evotv na neki način, bitno je samo imati bandwidth za opticaj prometa. točan model prijamnika dobijem info kad krene u opticaj krajem ovog mjeseca.

 

p.s.: bit će promjena u paketima koji se nude isto tako, varijacije neke na fazonu max3 sve neće više biti max2 paketa, cijene još nemamo jer nisu finalizirane.

 

To treba tražiti zamjenu STBa ili će se svima poslati novi automatski?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Bitanga kaže...
midzan21 kaže...

mali heads-up, android stb-ovi kreću u opticaj krajem mjeseca i to samo ekipi sa min 20mbps na bakru sigurnih te svima na optici. imati će siguran 4k nekih kanala (vjv arene i hbo paket/kanali), neće biti fiksiran na jednu adresu kao kaon ili samsung već će se moći koristiti kao evotv na neki način, bitno je samo imati bandwidth za opticaj prometa. točan model prijamnika dobijem info kad krene u opticaj krajem ovog mjeseca.

 

p.s.: bit će promjena u paketima koji se nude isto tako, varijacije neke na fazonu max3 sve neće više biti max2 paketa, cijene još nemamo jer nisu finalizirane.

 

To treba tražiti zamjenu STBa ili će se svima poslati novi automatski?

 bit ce moguce zatraziti zamjenu stb-a, nije jos potvrđeno ali bi trebalo ići novim korisnicima koji imaju bandwidth odmah taj android stb ili ovi stari.

https://idzan.eu | Hrvatski Telekom Customer Support Agent, non-Tech sektor
8 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Kako se radi o android receiveru…. koliko “kasni” slika? Prvenstveno mislim na sport. Znamo svi da ovi nelegalni kasne 20 sekundi i više. Nadam se da je ovdje druga priča u pitanju.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Prije 2 dana mi stigla optika i mijenjali su mi ruter i novi maxtv uređaj (izgleda isto ko stari).

Naravno da je ostao problem kad su tehnicari otisli...

 

Pritiskom na daljanski od MaxTV dok ne dođe slika na TV prođe vise od 1min!

 

To prije nego sto su stavi ovaj novi uređaj nije bio slucaj i Maxtv se palio u roku od max 5 sec.

U cemu bi mogao biti problem???

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Novi MAXTV reciver
djigibao kaže...

Prije 2 dana mi stigla optika i mijenjali su mi ruter i novi maxtv uređaj (izgleda isto ko stari).

Naravno da je ostao problem kad su tehnicari otisli...

 

Pritiskom na daljanski od MaxTV dok ne dođe slika na TV prođe vise od 1min!

 

To prije nego sto su stavi ovaj novi uređaj nije bio slucaj i Maxtv se palio u roku od max 5 sec.

U cemu bi mogao biti problem???

 Da nije upaljen eco mod?

16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Pa je.
Ali tako je bilo i na starom, da mi se smanji ona svijetlost na maxtv-u (ono bijelo bljesti na ful).
Probat cu sa ugasenim eco modom.

 

EDIT:

Radi OK sa ugasenim Eco modom.

 

Hvala

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.9.2023 9:31 (djigibao).
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
djigibao kaže...

Pa je.
Ali tako je bilo i na starom, da mi se smanji ona svijetlost na maxtv-u (ono bijelo bljesti na ful).
Probat cu sa ugasenim eco modom.

 

EDIT:

Radi OK sa ugasenim Eco modom.

 

Hvala

 
Samo uzmi flomaster i prefarbaj ledice, tako sam ja napravio na oba doma. Inače je svjetlo užas.
Eventualno ostavi malu točkicu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
offline
Re: Novi MAXTV reciver
djigibao kaže...

Pa je.
Ali tako je bilo i na starom, da mi se smanji ona svijetlost na maxtv-u (ono bijelo bljesti na ful).
Probat cu sa ugasenim eco modom.

 

EDIT:

Radi OK sa ugasenim Eco modom.

 

Hvala

 Da, ta jaka ledica je na onoj Samsungovoj GXHT500EL varijanti. Izdrži još dok ne podijele androide.

16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
model je:
GX-HT501EL
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
9 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
midzan21 kaže...

mali heads-up, android stb-ovi kreću u opticaj krajem mjeseca i to samo ekipi sa min 20mbps na bakru sigurnih te svima na optici. imati će siguran 4k nekih kanala (vjv arene i hbo paket/kanali), neće biti fiksiran na jednu adresu kao kaon ili samsung već će se moći koristiti kao evotv na neki način, bitno je samo imati bandwidth za opticaj prometa. točan model prijamnika dobijem info kad krene u opticaj krajem ovog mjeseca.

 

p.s.: bit će promjena u paketima koji se nude isto tako, varijacije neke na fazonu max3 sve neće više biti max2 paketa, cijene još nemamo jer nisu finalizirane.

 kakav 4k, pa niti Arena niti HBO nema 4k verziju programa

3 godine
offline
Re: Novi MAXTV reciver
djigibao kaže...
model je:
GX-HT501EL

 Onda moram priznati da ne znam zašto tako jako svijetli. Imao sam taj model i ne vidi se uopće da svijetli ( nije bio u eco modu), dok sam za GXHT500EL čuo da je prejaka ledica.

20 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver

treba li zvati i zatražiti ih ili će ih sami poslati?

 

4 godine
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Tascam kaže...

 kakav 4k, pa niti Arena niti HBO nema 4k verziju programa

 Vjerovatno će biti Maxsport ak niš drugo  i ja si mislim da će za početak biti neki sportski kanal 

 

@midzan

Ti mi dobro izgledaš da bi prvi ovdje mogao recenzirati novu TV uslugu i prijemnike, jer radiš u Telekomu 

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
12 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
po cjeniku hrvatskog telekoma se vidi da je dodan android receiver sto je vec ovdje na forumu bilo i spominjano.
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

I sta ćemo dobit te nove Android recivere?
imali nekog pomaka u odnosu na ove aktualne il?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

"Ljepsi" UI, gase PayPerView, unaprijeđena snimalica. Toliko sam u 30 sekundi gledanja u pdf za tehničare ubrao. Bezveze.

3 godine
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Nuclear_Phoenix kaže...

"Ljepsi" UI, gase PayPerView, unaprijeđena snimalica. Toliko sam u 30 sekundi gledanja u pdf za tehničare ubrao. Bezveze.

 Znaci 4k za sport mozemo opet zaboraviti ?

8 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Sarevok kaže...

 Znaci 4k za sport mozemo opet zaboraviti ?

Budem pogledao još jednom, ali poprilično sam siguran da ništa od toga. Vjerojatno bi na sva zvona to razglasili.

 

BTW, STBove koji idu novim korisnicima treba upgradeati, za postojeće nisam baš ubrao što sa njima ali procedura za nove je očaj. Procedura je na 2-3 A4 stranice, treba stick sa fw-om, treba biti jako pažljiv (tehničari to rade, ne korisnik). Bit će problema...

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.9.2023 11:05 (Nuclear_Phoenix).
8 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Dakle, ovo niste čuli od mene...

 

Od ovog tjedna sva nova uključenja se spajaju na novo platformu. Idu Samsung i Kaon sa novim fw. Niti jedan trenutni uređaj nema taj novi fw, potreban je upgrade. Upgrade nove instalacije radi tehničar - sad je softver 3xx na Samsungu, 5x na Kaonu, novi je 4xx i 9x.

 

Postojeći će isto ići na novu platformu (automatske nadogradnje, u nekakvim "blokovima") a glavno je: "atraktivno korisničko sučelje", dorađeni catchup (na svim kanalima!), PPV se uklanja (tko je to koristio...), nova maxtv app - MaxTv ToGO ne radi na novoj platformi (nemojte skidati tu novu jer vam neće raditi i ubit će staru usput!!!), neke gluposti oko roditeljske zaštite. Žali bože ugl.

 

O Android boxevima niti slova ali kako se sad Samsung i Kaon označavaju kao "legacy", bit će nešto....

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.9.2023 11:51 (Nuclear_Phoenix).
6 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Mogu raditi obe, samo treba zvati SZK da vam stave maksimalni broj uređaja na 4 za staru app jer nakon aktivacije nove app, vrijednost maksimalnih uređaja se stavi na 0.

Također što se tiče web verzije, u početku je sve išlo u HDu, a kad je web stranica "procurila" smanjili su rezoluciju privremeno.

Neće biti nikakva 360p i 480p rezolucija. Ne pišite gluposti. Ostaju 2 uređaja sa streamom istodobno, no broj prijavljenih je sada neograničen.
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.9.2023 15:20 (blueskyhr).
8 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Zna li se hoće li ta nova app raditi na LG televizorima? Jer trenutna aplikacija ne radi, barem ne na C2 OLED-u.
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.9.2023 17:49 (corco).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Koliko znam nova app je razvijana prvenstveno za Android/iOS. Izgleda da će svi koji imaju non-Android TV-e morati kupiti nekakav Android box.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Spominju se za sada samo Google Play store i App store.

11 godina
offline
Novi MAXTV reciver

https://www.hrvatskitelekom.hr/televizija/maxtv

 

Koliko vidim nema aplikacije za smart TV , samo tablet , mobiteli i računala koja i dalje imaju negledljivu i sramotnu katastrofu od rezolucije . 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Ne znam zašto ne puste Andriod TV app vani. Ona je već prisutna na novom boxu...

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Ja se bojim da oni uopće ne misle javno objaviti aplikaciju za Android TV nego samo interno instalirati, da ljudi ne dijele podatke s drugima.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Imam info da ide aplikacija za par dana!

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice