Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD

poruka: 129
|
čitano: 94.090
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD
dr.House2222 kaže...
tnakir kaže...

Nego jos jednom da pitam? Jel moguce setati po izborniku DVD-a? Znam da sam jednom bio uspio pritiskajuci random buttone, ali nisam to uspio ponoviti?

Kako misliš šetati? Ajd malo detalnije objasni, možda ti mogu pomoći...

Pa ono... setanje po dvd izborniku, odabir jezika, odabir scene i to? Neznam kako idem naprijed natrag.

Idemo kod Petre Sanader na party... nema joj staroga doma!
14 godina
neaktivan
offline
Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD

Ako misliš na šetanje u glavnom izborniku, onda znači kada se nalaziš na nekoj opciji stisneš "Back" i onda opet možeš ili i lijevo i desno... Eto ako si na to mislio, ako nisi onda stvarno neznam na što misliš, sorry!

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD
dr.House2222 kaže...

Ako misliš na šetanje u glavnom izborniku, onda znači kada se nalaziš na nekoj opciji stisneš "Back" i onda opet možeš ili i lijevo i desno... Eto ako si na to mislio, ako nisi onda stvarno neznam na što misliš, sorry!

Meni to ne radi :(

Idemo kod Petre Sanader na party... nema joj staroga doma!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD

E jbg, onda nemaš sreće... Probaj ići na vraćanje tvorničkih postavki, pogledaj onda da li radi, ako ne, onda stavi ovu zadnju verziju 1.0.7. i valjda će raditi...Pozzz

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD
dr.House2222 kaže...

Mislim da uređaj ne podržava datoteke sa DTS zvukom... Ukoliko film ima takav zvuk trebaš ga pretvoriti u AC3

 

http://www.videohelp.com/tools/PopCorn_MKV_AudioConverter

eee tnx to je kod mene problem ali jel ima koje rjesenje da se ne triba konvertirat jer mi je komp usran i starno mi se ne da svaki video konvertirat

Ej ,ljudi jel netko zna kako se koristi ovaj program, nije mi baš najjasnije što trebam napraviti i kako? Hvala Vam!

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
13 godina
neaktivan
offline
RE: Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD

Moze,mozes ga spojiti "chinc"kablom (SPIDF-izlaz) ili HDMI kablom i imat ces DTS zvuk.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD

A koji kabal mi treba za izlaz iz tog SPIDF-a??? Mislim kako da ga prebacim na tipičan "chinc" do tv-a?

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
13 godina
neaktivan
offline
RE: Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD
dr.House2222 kaže...

A koji kabal mi treba za izlaz iz tog SPIDF-a??? Mislim kako da ga prebacim na tipičan "chinc" do tv-a?

 

Taj chinch (digitalni) ne ide na analogne ulaze i nećeš ništa dobiti.

 

14 godina
neaktivan
offline
Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD

Pa da...baš to, bio sam neki dan u trgovini i tamo mi kaže da je i nemoguće prebaciti na "cinch" kabal, a i btw. taj kabal od 2m dođe 50kn, tako da i mogu ne bih dao za kabal 50kn....Pretjerano....

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD

Priključujem se i ja ovom forumu. Prilično se lošem snalazim u svim tim formatima. Evo pitanja. Sa DVD-a film je prebačen, sa dvdfabom na vanjski hard. Sada me zanima kako da gledam te filmove koji su na vanjskom hardu preko INFINITY-a 8000HD. To pitam zato jer filmove mogu reproducirati na televiziji ali nema titlove. Shvaćam da bi trebao titlove prebaciti u format koji podržava infinity, samo neznam sa čime, i neznam pod čime da načem na vanjskom hardu te filove, jer kada otvorim video-ts folder onda su tu samo neki vob i bup file. Pozdrav i unaprijed hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD

Bježite od tih Infinity-ja, to su rebrendirani Vivax-i.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD
Barkleycro kaže...

Priključujem se i ja ovom forumu. Prilično se lošem snalazim u svim tim formatima. Evo pitanja. Sa DVD-a film je prebačen, sa dvdfabom na vanjski hard. Sada me zanima kako da gledam te filmove koji su na vanjskom hardu preko INFINITY-a 8000HD. To pitam zato jer filmove mogu reproducirati na televiziji ali nema titlove. Shvaćam da bi trebao titlove prebaciti u format koji podržava infinity, samo neznam sa čime, i neznam pod čime da načem na vanjskom hardu te filove, jer kada otvorim video-ts folder onda su tu samo neki vob i bup file. Pozdrav i unaprijed hvala

 

Infinity podržava samo SRT titlove i naziv srt titla mora biti isti kao i naziv filma (osim extenzije, naravno).

 

 

vexx5555 kaže...

Bježite od tih Infinity-ja, to su rebrendirani Vivax-i.

 

Meni je ovo smiješna a pogotovo neargumentirana izjava. Istina je da postoji više sličnih modela na tržištu, ali Infinity definitivno nudi najviše, koliko znam softveri najčešće izlaze i podržava i snimanje i NTFS i sve, dok drugim modelima obično nešto fali.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD
krikesa kaže...

 

Meni je ovo smiješna a pogotovo neargumentirana izjava. Istina je da postoji više sličnih modela na tržištu, ali Infinity definitivno nudi najviše, koliko znam softveri najčešće izlaze i podržava i snimanje i NTFS i sve, dok drugim modelima obično nešto fali.

 Ako ti samo ime Vivax nije dovoljan argument, onda stvarno...

 

Prije bih rekao da Strong nudi najviše u svojoj ponudi, a LifeView-ove uređaje da ne spominjem-oni su klasa za sebe.

 

Ovo boldano je sve puno argumenata, nema što, lijepo si objasnio. Vidi se da nemaš pojma-moja baba bi tako objasnila.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.3.2011 11:22 (vexx5555).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD
vexx5555 kaže...

  Ako ti samo ime Vivax nije dovoljan argument, onda stvarno...

 

Prije bih rekao da Strong nudi najviše u svojoj ponudi, a LifeView-ove uređaje da ne spominjem-oni su klasa za sebe.

 

Ovo boldano je sve puno argumenata, nema što, lijepo si objasnio. Vidi se da nemaš pojma-moja baba bi tako objasnila.

  Nikakav flejm me ne zanima, a vidim da si raspoložen za to. Među sličnim modelima koje sam naveo je i Strong, koji je ipak neki brand. Samo da znaš, Infinity je imao NTFS podršku barem 6mjeseci prije stronga, ostalim modelima u cjenovnom rangu obično nešto fali (nema snimanje, nema ntfs podršku ili nešto treće).

 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD
krikesa kaže...

  Nikakav flejm me ne zanima, a vidim da si raspoložen za to. Među sličnim modelima koje sam naveo je i Strong, koji je ipak neki brand. Samo da znaš, Infinity je imao NTFS podršku barem 6mjeseci prije stronga, ostalim modelima u cjenovnom rangu obično nešto fali (nema snimanje, nema ntfs podršku ili nešto treće).

 

 Ni mene flame ne zanima, ali ako tvrdiš nešto daj dokaze-barem si ime modela mogao navesti. Ja tvrdim da je Vivax=Infinity=Elta=Elit smeće. Radio sam u servisu elektronike i to nije bez pokrića. Ja ne tvrdim da će će ti uređaj krepat čim ga uštekaš u utičnicu, ili da su loši po mogućnostima (ne znam zašto je tebi to bitno) nego da im je kvaliteta slaba. Kada ti prijemnik ubije Lcd TV od par soma kuna onda znaš koliko je sati.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
14 godina
offline
Re: Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD
dr.House2222 kaže...

Pa da...baš to, bio sam neki dan u trgovini i tamo mi kaže da je i nemoguće prebaciti na "cinch" kabal, a i btw. taj kabal od 2m dođe 50kn, tako da i mogu ne bih dao za kabal 50kn....Pretjerano....

 

Ne komentiraj ako se ne kužiš u te stvari. Za sve ostalo tu je Google. Taj SPDIF izlaz je digitalni i ispaja se obično u pojačalo. Ako nemaš pojačalo, nemaš kako iskoristiti SPDIF.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD
vexx5555 kaže...

  Ni mene flame ne zanima, ali ako tvrdiš nešto daj dokaze-barem si ime modela mogao navesti. Ja tvrdim da je Vivax=Infinity=Elta=Elit smeće. Radio sam u servisu elektronike i to nije bez pokrića. Ja ne tvrdim da će će ti uređaj krepat čim ga uštekaš u utičnicu, ili da su loši po mogućnostima (ne znam zašto je tebi to bitno) nego da im je kvaliteta slaba. Kada ti prijemnik ubije Lcd TV od par soma kuna onda znaš koliko je sati.

 

Evo, Strong je ipak neki brand prisutan godinama na DVB-S i DVB-T poljima a 8110 je jaaaako sličan Infinty-ju 8000HD, osnovna razlika je u softveru i raznim mogućnostima, koje su na jedan Infinity dodane prije nego na strong, ali vidim da ti prvenstveno misliš na hardver.

Ovo da prijemnik ubija LCD-e, to sam davno čuo da su neki prijemnici znali to napraviti, ali je to isto bio iznimno rijedak slučaj. ZNAM i isto sa pokrićem mogu reći da niti jedan Infinity to nije napravio, ovo se odnosi na bilo koji Infinity ili Digimax prijemnik koji se prodavao.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD
Lisac1606 kaže...
dr.House2222 kaže...

Pa da...baš to, bio sam neki dan u trgovini i tamo mi kaže da je i nemoguće prebaciti na "cinch" kabal, a i btw. taj kabal od 2m dođe 50kn, tako da i mogu ne bih dao za kabal 50kn....Pretjerano....

 

Ne komentiraj ako se ne kužiš u te stvari. Za sve ostalo tu je Google. Taj SPDIF izlaz je digitalni i ispaja se obično u pojačalo. Ako nemaš pojačalo, nemaš kako iskoristiti SPDIF.

Ovo je stvarno prešlo svaku mjeru! Na ovome forumu da se pojavi bilo tko vi bi ga samo dočekali kao gladni psi da ga pojedete. Pa jbt, zar nije smisao foruma da pomažemo jedni drugima???????????? A ne, samo da netko nešto kaže, i da ga ostali rastrgaju....Svijet odlazi u k..... definitivno dok je ovakvih ljudi "koji su aktivni članovi spremni pomoći drugima". Stvarno jadno....

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
15 godina
odjavljen
offline
Re: Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD
krikesa kaže...

Evo, Strong je ipak neki brand prisutan godinama na DVB-S i DVB-T poljima a 8110 je jaaaako sličan Infinty-ju 8000HD, osnovna razlika je u softveru i raznim mogućnostima, koje su na jedan Infinity dodane prije nego na strong, ali vidim da ti prvenstveno misliš na hardver.

Ovo da prijemnik ubija LCD-e, to sam davno čuo da su neki prijemnici znali to napraviti, ali je to isto bio iznimno rijedak slučaj. ZNAM i isto sa pokrićem mogu reći da niti jedan Infinity to nije napravio, ovo se odnosi na bilo koji Infinity ili Digimax prijemnik koji se prodavao.

 Znači, ti si ih servisirao i/ili prodavao pa znaš?

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
13 godina
neaktivan
offline
Re: Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD
vexx5555 kaže...

  Znači, ti si ih servisirao i/ili prodavao pa znaš?

  Da ;)

 

15 godina
offline
Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD

Po meni je uredjaj ok. Samo mu je malo software glupav i bugav.

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD
krikesa kaže...
  Da ;)

 Znači prodavao si ih. Super-ja sam ih servisirao.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
13 godina
neaktivan
offline
Re: Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD
vexx5555 kaže...

  Znači prodavao si ih. Super-ja sam ih servisirao.

Centralni servis za Infinity-je mi je tu pod nosom, znam točno kakvi su kvarovi dolazili i sve, znam da se nitko nije žalio da im je prijemnik ubio LCD ili slično.

15 godina
offline
Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD

Od danas imam problema s infinity 8000 hd. Kad pokrenem mkv koji ima dts zvuk, sve uzasno krci, a nije prije (u biti nije bilo zvuka). FW je zadnji, sedmica. Spojeno na tv preko hdmi-a.

 

Sta bi to moglo biti?

TrustNo1
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD
Miki77 kaže...

Od danas imam problema s infinity 8000 hd. Kad pokrenem mkv koji ima dts zvuk, sve uzasno krci, a nije prije (u biti nije bilo zvuka). FW je zadnji, sedmica. Spojeno na tv preko hdmi-a.

 

Sta bi to moglo biti?

 Vivax sindrom. Pogađa sve rebrandirane Vivax uređaje.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
15 godina
offline
Re: Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD
vexx5555 kaže...

 Vivax sindrom. Pogađa sve rebrandirane Vivax uređaje.

Evo danas proradilo, sve radi perfektno! Svasta!

TrustNo1
15 godina
odjavljen
offline
Re: Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD
Miki77 kaže...

Evo danas proradilo, sve radi perfektno! Svasta!

 Kao što bi ljudi iz engleskog govornog područja rekli: Get used to it! {#}

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
15 godina
offline
Re: Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD
vexx5555 kaže...
Miki77 kaže...

Od danas imam problema s infinity 8000 hd. Kad pokrenem mkv koji ima dts zvuk, sve uzasno krci, a nije prije (u biti nije bilo zvuka). FW je zadnji, sedmica. Spojeno na tv preko hdmi-a.

 

Sta bi to moglo biti?

 Vivax sindrom. Pogađa sve rebrandirane Vivax uređaje.

Koji su simptomi?

15 godina
odjavljen
offline
Re: Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD
tnakir kaže...
Koji su simptomi?

 Kolega ti je opisao neke. Također se tu javlja pretjerano grijanje uređaja, povremen gašanje i paljenje bez da je korisnik dirao daljinski upravljač, spaljivanje ploče vašeg lcd televizora, loš prijem te dosta problema pri korištenju multimedijskih datoteka.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
15 godina
offline
Re: Infinity DVB-T obitelj : INFINITY 8000HD
vexx5555 kaže...
tnakir kaže...
Koji su simptomi?

 Kolega ti je opisao neke. Također se tu javlja pretjerano grijanje uređaja, povremen gašanje i paljenje bez da je korisnik dirao daljinski upravljač, spaljivanje ploče vašeg lcd televizora, loš prijem te dosta problema pri korištenju multimedijskih datoteka.

Ovo ti ozbiljno? Hvala bogu imam staru CRT televiziju.

 

Ovo sto je markirano zutom je istina.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice