Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

poruka: 1.717
|
čitano: 776.925
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Neugodno im bilo pitati bi li prešao kod njih pa te na ovaj način pokušavaju pridobiti. 

 

Šalu na stranu, pogledaj mail adresu s koje je došao taj mail, možda se radi o nekakvoj prevari.

13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Marko :D kaže...

Neugodno im bilo pitati bi li prešao kod njih pa te na ovaj način pokušavaju pridobiti. 

 

Šalu na stranu, pogledaj mail adresu s koje je došao taj mail, možda se radi o nekakvoj prevari.

 Ovo je bilo sa elektronski.racuni_et_telemach.hr

dali je to ta adresa s koje dobivate račune na e-mail?
Čekam njihov odgovor jer su mi rekli da opišem problem i pošaljem na info_et_telemach.hr


13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Eh sad, ne znam s koje e-mail adrese dolazi e-Račun jer ga nemam aktiviranog. Meni šalju na kućnu adresu, u aplikaciju i preko SMS-a.

7 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Super. Doći će ti računi nekog drugog korisnika s imenom, prezimenom, OIBom... Lijepo se drže GDPR-a, nema što :)
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
robogo kaže...
Super. Doći će ti računi nekog drugog korisnika s imenom, prezimenom, OIBom... Lijepo se drže GDPR-a, nema što :)

Misliš? Rekli su mu da u bazi nemaju nikoga s tom e-mail adresom. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.11.2023 19:03 (Marko :D).
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
robogo kaže...
Super. Doći će ti računi nekog drugog korisnika s imenom, prezimenom, OIBom... Lijepo se drže GDPR-a, nema što :)

 Ne sekiram se previše. U obitelji imam odvjetnika a oni to ne znaju jer sam pokušo na ljepo s njima

Marko :D kaže...
robogo kaže...
Super. Doći će ti računi nekog drugog korisnika s imenom, prezimenom, OIBom... Lijepo se drže GDPR-a, nema što :)

Misliš? Rekli su mu da u bazi nemaju nikoga s tom e-mail adresom. 

 

2 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Greskom poslano. Molim delete

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.11.2023 11:31 (gnautix).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
gnautix kaže...

Greskom poslano.

 To su i oni naveli u e-mailu. Ali sada čekam odgovor na pitanje "Odakle im moja e-mail adresa"?

2 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Gale92 kaže...
gnautix kaže...

Greskom poslano.

 To su i oni naveli u e-mailu. Ali sada čekam odgovor na pitanje "Odakle im moja e-mail adresa"?

 Hahahah ma ja sam nesto greskom poslao u ovu temu pa se poklopilo da sam Vama odgovorio

13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
gnautix kaže...

 Hahahah ma ja sam nesto greskom poslao u ovu temu pa se poklopilo da sam Vama odgovorio

  nema veze. :) Ugl moj je problem gotov. 

13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Gale92 kaže...
gnautix kaže...

Greskom poslano.

 To su i oni naveli u e-mailu. Ali sada čekam odgovor na pitanje "Odakle im moja e-mail adresa"?

kada ugovaraš e-račun, daš email adresu.. korisnik može dati bilo koju, pa i tvoju.. i eto tebi maila

13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
ministar kaže...

kada ugovaraš e-račun, daš email adresu.. korisnik može dati bilo koju, pa i tvoju.. i eto tebi maila

 to znam i ja al odkud baš XY osobi moj mail. Pritom taj svoj mail ne dajem poslovno a ni privatno baš. To je moje iduće pitanje na koje će mi morati dati odgovor. Tko im je dao tu e-mail adresu

13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Imaš li neko često korišteno ime i prezime? Ako da, tu ti je odgovor. 😄

13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Marko :D kaže...

Imaš li neko često korišteno ime i prezime? Ako da, tu ti je odgovor. 😄

 100%

8 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Ne mogu naći opciju pa da Vas pitam. Ako se uzme EON Trio paket, znaci internet i TV. Da li postoji opcija uzeti drugi receiver i ako ima po kojoj cijeni? Hvala 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Pitaj njih jer ja nigdje u cjeniku ne vidim opciju dodatnog prijemnika.

14 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Nema, sam si kupis drugi box ili stick i na njemu đabe gledas jos jedan eon tv
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Znači prije nego što ću preći na Telemach, brzina interneta je bila između 35-40 mbps, a kad sam kod njih prešao pa to su sami problemi. 12 mbps plafon i ne ide više. Zvao sam ih 100 puta i kažu mi da ne može više, a na Iskonu bila veća. A procedura oko raskida ugovora bez plaćanja penala koliko to traje? Ako netko može napisat iskustvo i možda dat neki savjet da ih se što prije maknem od njih

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Zlatno pravilo: ako ti nije dostupna optika ili kabel, ostani na Iskonu ili još bolje HT-u. Vlasnik sve bakrene infrastrukture u Hrvatskoj je HT i oni će uvijek za svoje korisnike osposobiti paricu da daje najveću moguću brzinu.

 

Moj savjet ti je da pišeš prigovor na kvalitetu usluge, pa ako ne dobiješ željeni odgovor pišeš prigovor ponovno. Kad to sve riješiš onda tek možeš poslat cijeli slučaj na HAKOM, a bilo bi dobro da im pritom i pošalješ neki dokaz da si na Iskonu imao veću brzinu. Jer na temelju nekvalitetne usluge možeš dobiti raskid bez penala.

14 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
antimon99 kaže...

Znači prije nego što ću preći na Telemach, brzina interneta je bila između 35-40 mbps, a kad sam kod njih prešao pa to su sami problemi. 12 mbps plafon i ne ide više. Zvao sam ih 100 puta i kažu mi da ne može više, a na Iskonu bila veća. A procedura oko raskida ugovora bez plaćanja penala koliko to traje? Ako netko može napisat iskustvo i možda dat neki savjet da ih se što prije maknem od njih

 Imao sličan problem u smislu stabilnosti brzine. Nakon 6mj natezanja nisu mogli popravit kvar pa su mi skinuli ugovornu obvezu i prešao sam na HT. Tam sve radi ko po špagi.

4 godine
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Odnos Telemacha prema korisnicima vidi se i iz toga što već mjesecima na pojednim SK kanalima ide paraleno hrvatski i srpski komentator pa se onda ne čuje ništa....danas na SK 4 cijelu utakmicu Baskonia - Valencia nadvikivali su se tako njih dvoje..... jel moguće da to ovi genijalci ne primjete odnosno da nitko od njih ne gleda što prikazuju korisnicima u Hrvatskoj?

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Ulica Ulice kaže...

Odnos Telemacha prema korisnicima vidi se i iz toga što već mjesecima na pojednim SK kanalima ide paraleno hrvatski i srpski komentator pa se onda ne čuje ništa....danas na SK 4 cijelu utakmicu Baskonia - Valencia nadvikivali su se tako njih dvoje..... jel moguće da to ovi genijalci ne primjete odnosno da nitko od njih ne gleda što prikazuju korisnicima u Hrvatskoj?

Isto vrijedi i za tebe; uvijek ti ostaje mogućnost prigovora na uslugu. 

3 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Sad mjerim brzinu preko hakometra pa da njima mogu poslat ako ovi budu stvarali probleme oko raskida. I kažem službi da je do njih pa da pošalju tehničara, a lik ti meni "problem je riješen, ne može kod vas veća brzina". Kao to nije kvar pa tehničar neće izać na teren. Pitao sam HT za MAX2 5G i dostupan je na mojoj adresi... Sigurno ću to uzet jel vidim da preko bakra sami problemi a njih sve zaboli za to.

4 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Marko :D kaže...
Ulica Ulice kaže...

Odnos Telemacha prema korisnicima vidi se i iz toga što već mjesecima na pojednim SK kanalima ide paraleno hrvatski i srpski komentator pa se onda ne čuje ništa....danas na SK 4 cijelu utakmicu Baskonia - Valencia nadvikivali su se tako njih dvoje..... jel moguće da to ovi genijalci ne primjete odnosno da nitko od njih ne gleda što prikazuju korisnicima u Hrvatskoj?

Isto vrijedi i za tebe; uvijek ti ostaje mogućnost prigovora na uslugu. 

 Da je to bilo danas, OK... isto se već ponavlja mjesecima, svaki vikend barem na nekoliko prijenosa ista situacija....

za takve situcije nije potreban prigovor već bi bilo dovoljno da netko iole odgovoran iz Telemacha malo baci pogled na kanale čije gledanje naplaćuju korisnicima....

a kad bi i prigovorio, što bi se desilo?

NIŠTA.....jer su kolege s raznih foruma već u više navrata pisali i upozoravali na tu situaciju..... kako su u Telemachu to shvatili, vidjeli smo i danas....

13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Ulica Ulice kaže...
Marko :D kaže...
Ulica Ulice kaže...

Odnos Telemacha prema korisnicima vidi se i iz toga što već mjesecima na pojednim SK kanalima ide paraleno hrvatski i srpski komentator pa se onda ne čuje ništa....danas na SK 4 cijelu utakmicu Baskonia - Valencia nadvikivali su se tako njih dvoje..... jel moguće da to ovi genijalci ne primjete odnosno da nitko od njih ne gleda što prikazuju korisnicima u Hrvatskoj?

Isto vrijedi i za tebe; uvijek ti ostaje mogućnost prigovora na uslugu. 

 Da je to bilo danas, OK... isto se već ponavlja mjesecima, svaki vikend barem na nekoliko prijenosa ista situacija....

za takve situcije nije potreban prigovor već bi bilo dovoljno da netko iole odgovoran iz Telemacha malo baci pogled na kanale čije gledanje naplaćuju korisnicima....

a kad bi i prigovorio, što bi se desilo?

NIŠTA.....jer su kolege s raznih foruma već u više navrata pisali i upozoravali na tu situaciju..... kako su u Telemachu to shvatili, vidjeli smo i danas....

Vi bi taj problem u stvari trebali snimiti i zatim poslati upit u United Mediu koja stoji iza SK kanala, a ne Telemachu. Telemach samo prenosi kanali, nema nikakve veze s produkcijom istih. Tako da probajte baš to, kontaktirati United Mediu, pa vidjeti što će oni reći na to. Ali bilo bi dobro da im pošaljete snimku kao dokaz, da ne ispadne da muljate.

6 mjeseci
neaktivan
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Ekipa, ima netko iskustva s Telemachom koji koristi HT-ovu infrastrukturu? Naime, trenutno imam optiku od HT-a u stanu i razmišljam o prijelazu na Telemach jer mi nude više i jeftinije, ali u ulici je samo HT-ova infrastruktura pa sam nekako skeptičan kada koriste tuđu infrastrukturu i bojim se da bi mogao imati česte tehničke probleme (tako je barem nekad bilo dok su drugi operateri koristili HT infrastrukturu).

 
0 0 hvala 0
15 godina
suspendiran
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Ja sam bio na Ht infra i solidno je ali sad mi je stabilnije na telemahovoj.

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
13 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Jel to Telemach sprema 5G pokućni? Na stranici se nalaze uvjeti korištenja za uslugu HOME 5G, EON DUO START 5G, EON DUO FULL 5G i EON DUO PREMIUM 5G.

 

Najzanimljivije stavke uvjeta:

 

4. Paketi su dostupni isključivo na području RH na kojem je dostupna 5G tehnologija na frekvencijskom području od 3.5 GHz (band n78) u pokretnoj elektroničkoj mreži Telemach Hrvatska i to na lokacijama gdje izračunati parametri pokazuju na zadovoljavjući prijem signala.

7. Korisnik u paketima ima na raspolaganju 2 TB podatkovnog prometa po maksimalnoj mogućoj brzini pristupa internetu: u paketima HOME 5G i EON DUO START 5G do 200/100 Mbps, u paketu EON DUO FULL 5G do 300/100 Mbps i u paketu EON DUO PREMIUM 5G do 400/100 Mbps. Korisniku koji dosegne 2TB mjesečnog prometa, Telemach će smanjiti brzinu pristupa internetu do 20/10 Mbps kod preuzimanja i slanja podataka do kraja kalendarskog mjeseca.

12. Paketi EON DUO START 5G, EON DUO FULL 5G i EON DUO PREMIUM 5G uključuju EON TV uslugu. EON usluga u smislu ovih Uvjeta korištenja podrazumijeva uslugu omogućavanja korisnicima pristupa videosadržajima, audiosadržajima, interaktivnim te multimedijskim uslugama i sadržajima.

 

https://cdn.telemach.hr/public/upload/pdf/Uvjeti_koristenja_HOME_5G_i_EON_DUO_START_5G_EON_DUO_FULL_5G_i_EON_DUO_PREMIUM_5G_paketa.pdf

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2023 0:00 (Marko :D).
 
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Memphis kaže...
Nema, sam si kupis drugi box ili stick i na njemu đabe gledas jos jedan eon tv

Ipak se može.

15 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Marko :D kaže...

Jel to Telemach sprema 5G pokućni? Na stranici se nalaze uvjeti korištenja za uslugu HOME 5G, EON DUO START 5G, EON DUO FULL 5G i EON DUO PREMIUM 5G.

 

Najzanimljivije stavke uvjeta:

 

4. Paketi su dostupni isključivo na području RH na kojem je dostupna 5G tehnologija na frekvencijskom području od 3.5 GHz (band n78) u pokretnoj elektroničkoj mreži Telemach Hrvatska i to na lokacijama gdje izračunati parametri pokazuju na zadovoljavjući prijem signala.

7. Korisnik u paketima ima na raspolaganju 2 TB podatkovnog prometa po maksimalnoj mogućoj brzini pristupa internetu: u paketima HOME 5G i EON DUO START 5G do 200/100 Mbps, u paketu EON DUO FULL 5G do 300/100 Mbps i u paketu EON DUO PREMIUM 5G do 400/100 Mbps. Korisniku koji dosegne 2TB mjesečnog prometa, Telemach će smanjiti brzinu pristupa internetu do 20/10 Mbps kod preuzimanja i slanja podataka do kraja kalendarskog mjeseca.

12. Paketi EON DUO START 5G, EON DUO FULL 5G i EON DUO PREMIUM 5G uključuju EON TV uslugu. EON usluga u smislu ovih Uvjeta korištenja podrazumijeva uslugu omogućavanja korisnicima pristupa videosadržajima, audiosadržajima, interaktivnim te multimedijskim uslugama i sadržajima.

 

https://cdn.telemach.hr/public/upload/pdf/Uvjeti_koristenja_HOME_5G_i_EON_DUO_START_5G_EON_DUO_FULL_5G_i_EON_DUO_PREMIUM_5G_paketa.pdf

 to je tako vec od pocetka godine ali nista sluzbeno

battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice