{Novi Projekt} Potreba.net

poruka: 7
|
čitano: 1.164
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
{Novi Projekt} Potreba.net

Evo kako ja nikako ne mogu mirovati, stalno pokrečem nekakve projekte. Jedan od njih je i ovaj (ne, nisam odustao od recenzija ;)

 

 

Ideja je pokrenuti stranicu koja bi nudila izradu avatara, logo-a, pozadina, web stranica u joomli i wordpressu itd. Također bi se nudio tečaj iz joomle, wordpressa, rada u raznim besplatnim grafičkim programima...

 

Neke bi stvari bile besplatne a neke bi se naplačivale. Sve bi bilo lijepo složeno u jednu stranicu, naravno tu bi bili i popusti na količinu, akcije itd. Što mislite o tome?

 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: {Novi Projekt} Potreba.net

Neznam drugima al meni je nece iti da otvori

 

 

12 godina
offline
Re: {Novi Projekt} Potreba.net
Orinem kaže...

Neznam drugima al meni je nece iti da otvori

 

 

Ma nije stranica u pokretu to je samo ideja :)

13 godina
offline
{Novi Projekt} Potreba.net

Haha..ideja je odlicna, ali daj prvo zavrsi jedno pa drugo pocni jer ovako ces se sav spetaljat i neces znat vise sta za sta

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----pocetnik u LoL-----MineCraft BRO----
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: {Novi Projekt} Potreba.net
FiCoO kaže...

Haha..ideja je odlicna, ali daj prvo zavrsi jedno pa drugo pocni jer ovako ces se sav spetaljat i neces znat vise sta za sta

ma znat ce on ne brini 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Re: {Novi Projekt} Potreba.net
FiCoO kaže...

Haha..ideja je odlicna, ali daj prvo zavrsi jedno pa drugo pocni jer ovako ces se sav spetaljat i neces znat vise sta za sta

Multitasking funkcionalan {#}

13 godina
offline
Re: {Novi Projekt} Potreba.net
TheRunner kaže...
FiCoO kaže...

Haha..ideja je odlicna, ali daj prvo zavrsi jedno pa drugo pocni jer ovako ces se sav spetaljat i neces znat vise sta za sta

Multitasking funkcionalan {#}

hehe dobra dobra{#}

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----pocetnik u LoL-----MineCraft BRO----
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice