Stolica / Fotelja za računalo? izdvojena tema

poruka: 1.403
|
čitano: 765.946
|
moderatori: pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Kako riješiti problem sa tim da svaka pc stolica propada, popušta i spušta se, promjenio 2 u godini dana, po 250 eura plaćene u Jysk, njihovi best buy modeli, a ja ispod 90kg - kako je to moguće?

13 godina
online
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
crocro23 kaže...

Kako riješiti problem sa tim da svaka pc stolica propada, popušta i spušta se, promjenio 2 u godini dana, po 250 eura plaćene u Jysk, njihovi best buy modeli, a ja ispod 90kg - kako je to moguće?

 Kupis stolac koji nije smece :)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
13 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Skoro svima ce otici amortizer nekada, ali meni su i jeftinije potrajale bar 5 godina, 85kg. Jedino sto ih ja relativno pazim, a i dam barem 400€. Amortizer se da kupiti, samo pitanje koliko love...
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2024 14:56 (Mad Ant).
5 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Kod mene Steelcase leap već 5 godina. Plaćena koliko je plaćena jbg ali ne propada, materijal se nije istrošio, rukohvati nisu izlizani i sve radi kao prvi dan. Ja120kg i nisam baš pažljiv prema stolici.
14 godina
online
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
markoveliki kaže...
Kod mene Steelcase leap već 5 godina. Plaćena koliko je plaćena jbg ali ne propada, materijal se nije istrošio, rukohvati nisu izlizani i sve radi kao prvi dan. Ja120kg i nisam baš pažljiv prema stolici.

zato i daju toliku garanciju

14 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Pozdrav, Razer Iskur XL, kupljena prije nepuna dva mjeseca u Mall.hr.

Sa stolicom se u zadnja 3-4 dana počelo dešavat da kad sjednem, ona propadne.

To se ne dešava često, možda jednom ili eventualno dva puta u danu.

 

Vidim na Razer sajtu link, da to znači da bi trebalo mijenjat onaj ciindar.

Dal postoji kakvo riješenje koje mogu sam bezbolno i ne pretjerano skupo odradit ili mi ne gine ganjanje s Mall.hr vezano za jamstvo ?

Unaprijed zahvale

11 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

probaj negdje cilindar kupit, znam da je ekipa tu davno znala gdje se takvo nesto moze kupit

8 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ja sam u ovih uzeo prije godinu dana i još drži. https://www.sked.com.hr/product/proizvod-1/

 

“You had me at ‘Meat Tornado.’”
11 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

da li netko ima navedenu STOLICU i kako je zadovoljan, visina 190cm i 105kg

11 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

to ti je ova stolica, pogledaj si recenzije na amazonu pa odluci

 

cak ti je i jeftinija tamo i sa skupom dostavom

11 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

a kupio sam ju jer nije bilo odgovora, jucer je stigla danas montirao, super je, ali mi je sjediste kratko. pise 51cm al savijanje prema nogama krece na 37cm i ostatak je u zraku nekako, doma imam "gamersku" i skoro cijela noga lezi na stolici. ovdje je dosta u zraku. mislim da ide nazad.

11 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

naletio sam na nju u drugom salonu stolica na webu. Tamo vele da je za ljude 160-180 i po tome ovo kaj si reko ima smisla

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.7.2024 19:09 (Del_Boy97).
11 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

da to je to, visina je losa. al bi ih ja jos dodatko kaznio sve koji koriste lazna imena stolice da ih ne mozes naci na netu...

11 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

ma riješi je se pa trazi novu, evo ja sad recimo gledam refurbane herman millerice i steelcaseove sa offeco.nl

 

Recenzije su im jako dobre a i ekipa na redditu ih pretezito hvali

13 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?
9 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

isprobavao izložene argon i argon xl ( sa naslonom za glavu) u emezeti prije par godina koji su mi jako slični tom axelu
argon
Bilo sve jako rasklimano i zadnji dio sjedišta previše zavijao prema dolje pa sam imao osječaj kao da sjedim nekome na ramenima.
U ikei:
huvudspelara - 50eur - koma, ima nekakvu šipku iza mrežastog naslona, dobro te opali kad se sjedneš.
Marcus - isto šipka samo je niže dolje pa se moraš zavaliti skroz u naslon da ju osjetiš.
Utespelare - neudobna za leđa.
Matchspel - brutalni nasloni za ruke.
Stryspel - lumbalna potpora je tvrda plastika i ide gore/dolje, za 200 eura su mogli neku podstavu dodati.

14 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ikea ima mjesečnu ponudu u kojoj su Markus za 120€ i Jarvfjallet za 150€, ako netko treba.

The most interesting information comes from children, for they tell all they know and then stop.
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.8.2024 21:28 (Arto).
16 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Jesi probao ovu - https://www.ikea.com/hr/hr/p/hattefjaell-uredska-stolica-s-naslonima-za-ruke-gunnared-srednje-siva-bijela-60538960/

Ja ju imam, meni odlična. Markus mi je sranje, ubija me na donjem dijelu leđa.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
11 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

pitanjce

noble chair hero bolja od secretlab titana ?

BBall,Tech,Ink....all the way....
12 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ima li koga s long-term iskustvom s onim Ergovision stolcima i Ikeinim stolcima?

 

Trenutno sjedim na škripavom sranju iz lesnine i trebam nešto što neće počet škripat nakon 6 mjeseci uporabe.

 

Thnx

16 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Ja imam ikeinu, pogledaj malo u postovima koju jer nije markus, preko godinu dana radim od kuce i kao prvog dana je. Kvalitetna, teska, ne skripi nista i udobna mi je. Za to ti je najbolje ako mozes otici do ikee i tamo ih sve isprobati i uzeti koja ti najbolje odgovara.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
11 godina
online
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
crocro23 kaže...

Kako riješiti problem sa tim da svaka pc stolica propada, popušta i spušta se, promjenio 2 u godini dana, po 250 eura plaćene u Jysk, njihovi best buy modeli, a ja ispod 90kg - kako je to moguće?

 

A da umjesto bolje stolice kupiš bolju vagu? 

 

https://www.youtube.com/shorts/YhtI8Egz7Tw

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.8.2024 18:56 (UncleJimbo).
10 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ima netko kakvu preporuku za stolicu sa sto udobnijim sjedistem? Imam Jarvfjallet iz Ikee cca godinu dana i ne mogu sjedit duze jer je sjediste tvrdo... Sve si razmisljam nazad na gaming stolice, koliko god su "loše" bar hemoroidi ne umiru

Battlelog: D3lBoy-00
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice