SP u nogometu - Brazil 2014.

poruka: 3.439
|
čitano: 202.912
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Ma samo nek počne, ne mogu se dočekati, dok vidim u kakvoj formi nam je većina igrača optimist sam što se tiče prolaska skupine. Vidjet ćemo, samo da ne bude ozljeda. 

Švabe su Švabe, uvijek među favoritima zbog njihovog mentaliteta. Na zadnja 3 SP-a su bili minimalno u polufinalu i igrali lijep nogomet, na prošlom SP po mnogima i najljepši. Tko zna, i klima bude igrala veliku ulogu u svemu tome i da li će se svi brzo priviknuti na visoku vlagu i temperature. Južnoamerikancima i Afrikancima to nije problem tako da bi moglo biti svakakvih iznenađenja. 

 

A stadioni budu gotovi, tako je svaki puta kad neka manje razvijenija država dobije neko veliko natjecanje za organizirati. Sve u zadnji čas ali na kraju se završi.

14 godina
neaktivan
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Švabe nisu nikad igrali "lijep" nogomet. Oni su disciplinirani, kvalitetni igrači ali da u njihovoj igri ima nekakve ljepote ili strasti? Nema. Brazil, Španjolska, Nizozemska itd.. Oni igraju "lijep" nogomet ali švabe su uvijek pristupali nogometu vojničkom preciznošću i disciplinom. Kod njih se točno zna ko je u timu za šta zadužen i koje mu je mjesto. Vjerojatno zato  i jesu toliko dobri.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.5.2014 19:53 (peroko).
15 godina
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
vrinho kaže...

Ma samo nek počne, ne mogu se dočekati, dok vidim u kakvoj formi nam je većina igrača optimist sam što se tiče prolaska skupine. Vidjet ćemo, samo da ne bude ozljeda. 

Švabe su Švabe, uvijek među favoritima zbog njihovog mentaliteta. Na zadnja 3 SP-a su bili minimalno u polufinalu i igrali lijep nogomet, na prošlom SP po mnogima i najljepši. Tko zna, i klima bude igrala veliku ulogu u svemu tome i da li će se svi brzo priviknuti na visoku vlagu i temperature. Južnoamerikancima i Afrikancima to nije problem tako da bi moglo biti svakakvih iznenađenja. 

 

A stadioni budu gotovi, tako je svaki puta kad neka manje razvijenija država dobije neko veliko natjecanje za organizirati. Sve u zadnji čas ali na kraju se završi.

Ali to ne vrijedi baš toliko za one Afrikance i Južnoamerikance koji igraju po europi već par godina i već su navikli na europsko umjereno vrijeme, pogotovo ako igraju u Engleskoj.

 

Koliko vidim mi sljedeću prijateljsku utakmicu igramo 31.05. sa Malijem te 06.06. sa Australijom.

 

Modrić 24.05 igra finale u Lisabonu i doći će umoran.

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.5.2014 19:53 (Hyperion).
15 godina
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Sastavljen širi popis igrača za svjetsko prvenstvo:

 

Vratari: Stipe Pletikosa (Rostov), Danijel Subašić (Monaco), Oliver Zelenika (Lokomotiva)

Braniči: Darijo Srna (Šahtar), Dejan Lovren (Southampton), Vedran Ćorluka (Lokomotiv), Gordon Schildenfeld (Panathinaikos), Danijel Pranjić (Panathinaikos), Ivan Strinić (Dnipro), Domagoj Vida (Dynamo Kijev), Šime Vrsaljko (Genoa), Igor Bubnjić (Udinese)

Vezni igrači: Luka Modrić (Real Madrid), Ivan Rakitić (Sevilla), Niko Kranjčar (QPR), Ognjen Vukojević (Dynamo Kijev), Ivan Perišić (Wolfsburg), Mateo Kovačić (Internazionale), Milan Badelj (HSV), Ivo Iličević (HSV), Marcelo Brozović (Dinamo), Ivan Močinić (Rijeka), Mario Pašalić (Hajduk), Sammir (Getafe)

Napadači: Mario Mandžukić (Bayern), Ivica Olić (Wolfsburg), Eduardo Alves da Silva (Šahtar), Nikica Jelavić (Hull City), Ante Rebić (Fiorentina), Duje Čop (Dinamo)

 

 

Na forumima i portalima samoprozvani izbornici već protestiraju najviše oko Zelenike, Sammira i Čopa te zašto Niko K. nije pozvao Milića i Kramarića.

 

BTW: 29 dana do otvaranja svjetskog prvenstva

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.5.2014 11:54 (Hyperion).
14 godina
neaktivan
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Znači našu skupinu prolazi Brazil i Cameroon

 

 

14 godina
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
Nije loša ekipa. Sviđa mi se što trener sam bira igrače. Ne tamo neki seljo Mamić. Izabrao je one koji su zaslužili.
http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
15 godina
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
Praetorian1 kaže...

Znači našu skupinu prolazi Brazil i Cameroon

Eto tipičan komentar bez obrazloženja.

 

To je popis 30 igrača i 7 od njih otpada, najvjerovatnije Sammir, Brozović, Pašalić, Čop, Močinić, Bubnjić i Rebić, no to je na Kovaču da odluči.

Fortune favours the brave
13 godina
neaktivan
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Pa da, pa vidjet ce kroz pripreme i prijateljske Niko .... 

Jebiga, mala smo zemlja i nemamo tako velik kadar igraca da svih 30 moze biti kvalitetnih ..

16 godina
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
vrinho kaže...

Ma samo nek počne, ne mogu se dočekati, dok vidim u kakvoj formi nam je većina igrača optimist sam što se tiče prolaska skupine. Vidjet ćemo, samo da ne bude ozljeda. 

Švabe su Švabe, uvijek među favoritima zbog njihovog mentaliteta. Na zadnja 3 SP-a su bili minimalno u polufinalu i igrali lijep nogomet, na prošlom SP po mnogima i najljepši. Tko zna, i klima bude igrala veliku ulogu u svemu tome i da li će se svi brzo priviknuti na visoku vlagu i temperature. Južnoamerikancima i Afrikancima to nije problem tako da bi moglo biti svakakvih iznenađenja. 

 

A stadioni budu gotovi, tako je svaki puta kad neka manje razvijenija država dobije neko veliko natjecanje za organizirati. Sve u zadnji čas ali na kraju se završi.

Brazil baš i ne spada pod manje razvijene države,Nevinašce kod njih je največi problem izraziti kriminal i nasilje i opčenito ogromne razlike između slojeva bogatih i onih siromašnih.Možda to sad glupo zvuči u praksi, ali realno SP U Brazilu za večinu stanovnika koji nemaju niti krova nad glavom ništa ne znači.S obzirom kolko je love na to potrošeno, a potrošeno je puno previše love dugoročno to za sam Brazil nikako nije dobro.Šta če bit nakon SP U Brazilu, vezano za situaciju u toj državi s obzirom na bezobraznu količinu love koja je ulupana u te Nogometne tričarije umjesto u obnovu i poboljšanje životnog standarda u Brazilu.

 

Kad je Grčka dobila Ljetne Olimpijske igre 2004, mnoge mudre glave u njihovoj državi su govorile kako to na dulji rok nije dobro jer potrošilo se puno previše love.Normalno ondašnja Grčka vlada je znala bolje kaj drugo, Ljetne Olimpijske igre 2004 su prošle dugovi i krediti su ostali a kaj se nakon par godina dogodilo u Grčkoj to znamo. Dakle jad bijeda i siromaštvo, te praktički bankrot Grčke države suma sumarum ajmo razbacat lovu na sport a šta če bit ubuduče boli nas briga. {#}

 

http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/sto-se-dogada-nasim-drustvom/37246.aspx?page=1461&jumpto=4195798&sort=asc&view=flat

 

 

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
12 godina
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
Hyperion kaže...
Praetorian1 kaže...

Znači našu skupinu prolazi Brazil i Cameroon

Eto tipičan komentar bez obrazloženja.

 

To je popis 30 igrača i 7 od njih otpada, najvjerovatnije Sammir, Brozović, Pašalić, Čop, Močinić, Bubnjić i Rebić, no to je na Kovaču da odluči.

prije da bi Badelj otpao a Sammir ušao

https://www.youtube.com/user/007strmi
14 godina
online
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
fakEEE kaže...

Jebiga, mala smo zemlja i nemamo tako velik kadar igraca da svih 30 moze biti kvalitetnih ..

Loša logika.

Po tome bi kinezi trebali biti najbolji u svemu.

 

Na samu temu popisa, rekao bih očekivano, nema velikih iznenađenja.

Swedish latin super funk.
10 godina
neaktivan
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

da se mene pita sammir,rebić,čop,brozović i perišic ne bi ni bili na popisu a kamoli da igraju..ali ako je kovač tako odlucio nadam se da nije za..ebo {#}

16 godina
neaktivan
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Imamo momčad koja može proći skupinu. Obrana je malo slabija, ali u ostalim segmentima smo i više nego dobri.

 

Ako Sammir pokaže kvalitetu u ove dvije prijateljske, ne vidim zašto ga Kovač ne bi zvao na prvenstvo. Vrlo vjerojatno ne zaslužuje biti u početnih 11, možda ni u užem krugu zamjena, ali baš da bi bolji izbor bili igrači bez iskustva u A repki ili igrači koji griju klupu u klubovima, nisam siguran. Priča se da je Sammir čisto solidan u Getafeu... Ako ništa drugo, bude prevodio :D

Broz before hoes
10 godina
neaktivan
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
i_rambo_plache kaže...

Imamo momčad koja može proći skupinu. Obrana je malo slabija, ali u ostalim segmentima smo i više nego dobri.

 

Ako Sammir pokaže kvalitetu u ove dvije prijateljske, ne vidim zašto ga Kovač ne bi zvao na prvenstvo. Vrlo vjerojatno ne zaslužuje biti u početnih 11, možda ni u užem krugu zamjena, ali baš da bi bolji izbor bili igrači bez iskustva u A repki ili igrači koji griju klupu u klubovima, nisam siguran. Priča se da je Sammir čisto solidan u Getafeu... Ako ništa drugo, bude prevodio :D

zivi bili pa vidjeli {#}

15 godina
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
kopa24 kaže...

da se mene pita sammir,rebić,čop,brozović i perišic ne bi ni bili na popisu a kamoli da igraju..ali ako je kovač tako odlucio nadam se da nije za..ebo {#}

A kog bi to stavio umjesto njih? Mi boljih igrača nemamo trenutno

 

Perišić je odličan u wolfsburgu, nadam se da je uhvatio formu i jedino nam je lijevo krilo te će definitivno u Brazil.

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.5.2014 21:46 (Hyperion).
10 godina
neaktivan
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
Hyperion kaže...
kopa24 kaže...

da se mene pita sammir,rebić,čop,brozović i perišic ne bi ni bili na popisu a kamoli da igraju..ali ako je kovač tako odlucio nadam se da nije za..ebo {#}

A kog bi to stavio umjesto njih? Mi boljih igrača nemamo trenutno

 

Perišić je odličan u wolsfburgu, nadam se da je uhvatio formu i jedino nam je lijevo krilo te će definitivno u Brazil.

mogao je pozvat mlade igrace koji pokazuju potencijal a ne ove igrace zadnjih par utakmica kad je igrala hrvatska nisu apsolutno nista pokazali a sta se tice lijevog krila mogao bi strinić po meni je on bolji nego perišić

12 godina
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
kopa24 kaže...

mogao je pozvat mlade igrace koji pokazuju potencijal a ne ove igrace zadnjih par utakmica kad je igrala hrvatska nisu apsolutno nista pokazali a sta se tice lijevog krila mogao bi strinić po meni je on bolji nego perišić

strinić?pa daj mi nebi igrao u prvoj županijskoj

https://www.youtube.com/user/007strmi
13 godina
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Trebali smo dovest Mourinha na klupu pa bi nam fino Olić igrao LB.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Evo jedna za nadolazeće SP :D

https://www.youtube.com/user/007strmi
14 godina
neaktivan
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
Da nije mozda Honduras?
Real eyes realize real lies...
13 godina
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Prije bih rekao Brazil. Hulk i Oscar, banana za Danny Alvesa. Jedino za dupina nisam siguran što predstavlja.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.5.2014 8:16 (Hexfire).
14 godina
neaktivan
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
Neymara jbt, ali ne kuzis sprd u mom komentaru.
Real eyes realize real lies...
13 godina
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
N3N0 kaže...
Neymara jbt, ali ne kuzis sprd u mom komentaru.

Nisam uopće razmišljao o tvom komentaru jer sam isprva mislio da je sama "zagonetka" kompleksnija malo. Pretpostavio sam da je Oscar možda za Neymara pa mi nije palo na pamet ovo drugo. Čilex.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
Hexfire kaže...
N3N0 kaže...
Neymara jbt, ali ne kuzis sprd u mom komentaru.

Nisam uopće razmišljao o tvom komentaru jer sam isprva mislio da je sama "zagonetka" kompleksnija malo. Pretpostavio sam da je Oscar možda za Neymara pa mi nije palo na pamet ovo drugo. Čilex.

Hahaha i ja sam pomislio da je Oscar za Neymara kao "Oscar za glumu/dive", nisam se uopće sjetio Oscara iz Chelsea, no opet me dupin asosicirao na diveanje... XD

Fortune favours the brave
10 godina
neaktivan
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
sstrmi kaže...
kopa24 kaže...

mogao je pozvat mlade igrace koji pokazuju potencijal a ne ove igrace zadnjih par utakmica kad je igrala hrvatska nisu apsolutno nista pokazali a sta se tice lijevog krila mogao bi strinić po meni je on bolji nego perišić

strinić?pa daj mi nebi igrao u prvoj županijskoj

svako ima pravo na svoje misljenje 

13 godina
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
Hexfire kaže...
N3N0 kaže...
Neymara jbt, ali ne kuzis sprd u mom komentaru.

Nisam uopće razmišljao o tvom komentaru jer sam isprva mislio da je sama "zagonetka" kompleksnija malo. Pretpostavio sam da je Oscar možda za Neymara pa mi nije palo na pamet ovo drugo. Čilex.

Ja mislio da je banana Balotelli

Nisam rasist da nebi bilo zabune :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
kopa24 kaže...
sstrmi kaže...
kopa24 kaže...

mogao je pozvat mlade igrace koji pokazuju potencijal a ne ove igrace zadnjih par utakmica kad je igrala hrvatska nisu apsolutno nista pokazali a sta se tice lijevog krila mogao bi strinić po meni je on bolji nego perišić

strinić?pa daj mi nebi igrao u prvoj županijskoj

svako ima pravo na svoje misljenje 

Pa mišljenje je promašeno jer je opće poznato da Strinić u napadu nemože ništa, dok je u obrani sigurniji od Pranjića. To Pranjić može mijenjati Perišića jer je LM zapravo, u Panathinaikosu je ovu sezonu igrao CM. A i što se lijevog krila tiče vidjet ćemo na pripremama, ako Iličević ne bude išao Perišić će morati na desno, onda ostaje prostora na lijevom...

Real eyes realize real lies...
13 godina
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
David87 kaže...
Hexfire kaže...
N3N0 kaže...
Neymara jbt, ali ne kuzis sprd u mom komentaru.

Nisam uopće razmišljao o tvom komentaru jer sam isprva mislio da je sama "zagonetka" kompleksnija malo. Pretpostavio sam da je Oscar možda za Neymara pa mi nije palo na pamet ovo drugo. Čilex.

Ja mislio da je banana Balotelli

Nisam rasist da nebi bilo zabune :)

Meni je zbog Hulka prvo na pamet pao Balloteli. Ona njegova proslava. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

evo još jedna :D 

ja bi radije pranjića bilo kad nego strinića

https://www.youtube.com/user/007strmi
14 godina
neaktivan
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
kopa24 kaže...

da se mene pita sammir,rebić,čop,brozović i perišic ne bi ni bili na popisu a kamoli da igraju..ali ako je kovač tako odlucio nadam se da nije za..ebo {#}

 

Zašto Rebić i Perišić? Istina da Rebić nije igrao puno ovu sezonu (zbog ozljede), ali je definitivno jedan od naših najvećih mladih potencijala. Evo zadnju utakmicu je ušao i za 2min postigao gol. Šteta zbog ozljeda, ali nadam se da će sljedeće sezone igrati puno više u Fiorentini. Što se Perišića tiče bili smo svjedoci njegovih loših igara u reprezentaciji, ali mora se znati da je također imao problema sa ozljedama neko vrijeme i nije baš bio u formi. Da ne spominjem da u reprezentaciji ne igra svoju prirodnu poziciju. Drugu polovicu sezone se izgleda vratio u formu i to je onaj stari Perišić. Tko prati Bundesligu i Wolfsburg zna kako je zadnjih 6 kola svaku utakmicu zabijao i bio među najboljima na terenu, stvarno svaka mu čast i očekujem da će sad na pripremnim utakmicama pokazati o kakvom se igraču radi.

 

Što se tiče ostalih igrača Iličević je već otpao, a ostali neka se iskažu na pripremama pa ćemo vidjeti. Iako po meni kao treći golman je trebao Kalinić iz Hajduka, a Bubnjić, Strinić, Vida, Brozović, Močinić, Pašalić, Sammir, Vukojević, Čop i Jelavić nemaju dovoljno kapaciteta za reprezentaciju. Iz razloga što su neki od njih jednostavno panjevi, a drugi su premladi i imaju potencijala, ali nisu još dorasli velikim utakmicama i njihovo vrijeme će tek doći.

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.5.2014 23:57 (nj0fra).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice