SP u nogometu - Brazil 2014.

poruka: 3.439
|
čitano: 203.137
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Evo službenih statistika, kao i one iz utamice.

Muller je i najviše pretrčao na prvenstvu, ne samo sveukupno nego i s loptom.

14 godina
neaktivan
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
Aliser kaže...

Što se tiće zlatne lopte:

 

1. Messi

2. Muller

3. Robben

 

Slučajno sam naletio na ovo prilikom gledanja wikipedie: http://en.wikipedia.org/wiki/2014_FIFA_World_Cup#Statistics

 

Sami pogledajte, reko da podijelim sa vama :P

Možeš ti imati takav osobni dojam vjerovatno zbog simpatija prema Messiu ali svi stručnjaci se slažu da je nagradu dobio ne zasluženo pa dovoljno je pogledati njegovo držanje pri primanju nagrade i njemu je to jasno.

 

Ako Maradona kao Argentinac to prizna a evo sad je i sam Blatter izjavio 'Ovaj put ne želim biti diplomat... Leo Messi nije zaslužio Zlatnu loptu!'

Sve potpuno jasno.

13 godina
neaktivan
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
zrimo kaže...

Možeš ti imati takav osobni dojam vjerovatno zbog simpatija prema Messiu ali svi stručnjaci se slažu da je nagradu dobio ne zasluženo pa dovoljno je pogledati njegovo držanje pri primanju nagrade i njemu je to jasno.

 

Ako Maradona kao Argentinac to prizna a evo sad je i sam Blatter izjavio 'Ovaj put ne želim biti diplomat... Leo Messi nije zaslužio Zlatnu loptu!'

Sve potpuno jasno.

 

 

Hmm..ne znam odakle tebi da imam simpatiju prema Messiu, ja nisam njegov fan uopšte, i sam sam pitao zašto je on dobio zlatnu loptu, zbog čega je i nastala diskusija na ovoj temi oko toga.. ja lično isto smatram da nije on zaslužio, kao i većina drugih ljudi (čitam dosta portala i stranice na kojima ljudi komentarišu da on zaista nije zaslužio).

 

Isto tako sam i sam rekao da su Muller, Robben ili Rodriguez više zaslužili od njega, ali no dobro.

U meni ostaje samo bol i bijes. - Mel
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.7.2014 20:30 (Aliser).
14 godina
neaktivan
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Ja sam se priznam imao podijeljena osjećaja u finalu jer je na jednoj strani Njemačka potpuno zaslužila titulu igrama naručito nakon razbijanja Brazila o kojemu će se govoriti desetljećima ali sa druge strane nadao sam se da Messi zabije gol u finalu i ode u legendu te donese Argentincima pehar na sred Marakane.

 

Ova milostinja mu nije bila potrebna.

13 godina
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Nije da se ne slažem, ali nemoj mi koristiti Blattera kao argument. Lik je obični cirkusant. Ko Marković dok je bio na čelu HNS-a.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
neaktivan
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
zrimo kaže...

Možeš ti imati takav osobni dojam vjerovatno zbog simpatija prema Messiu ali svi stručnjaci se slažu da je nagradu dobio ne zasluženo pa dovoljno je pogledati njegovo držanje pri primanju nagrade i njemu je to jasno.

 

Ako Maradona kao Argentinac to prizna a evo sad je i sam Blatter izjavio 'Ovaj put ne želim biti diplomat... Leo Messi nije zaslužio Zlatnu loptu!'

Sve potpuno jasno.

Ako hoćeš osobno, nije zaslužio, a ono što statistike pokazuju zaslužio je

Pa nijedan reprezentativac osim Jamesa nije vukao toliko repku kao Messi, čak je Messi statistički i jači od Jamesa

A to njegovo ponašanje prilikom primanja nagrade nije zbog toga što on misli da nije zaslužio (ovo je ful krivo napisano), već zbog toga što nije osvojio SP sa Argentinom i ima još jednu priliku kad bude imao 31 godinu

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
Hexfire kaže...

Pretpostavljam da se tema uskoro zatvara, pa evo par razmišljanja o zadnjoj tekmi i cijelom prevenstvu.

 

Jučerašnja tekma je bila solidna. Vidjelo se tu odmah da su svi oni koji su predviđali laku tekmu za Njemačku skroz fulali. Čak je Argentina možda sveukupno imala bolje prilike. Gledano cjelokupno prvenstvo, ipak je Njemačka više zaslužila ovaj naslov. Ono što me najviše razočaralo je bio izbornik Argentine. Uopće nemam osjećaj da taj čovjek zna što radi. Kad sam vidio da u drugom poluvremenu ulazi Aguero bilo mi je logično da vadi Higuaina koji se nije baš iskazao, a on izvadi Lavezzija koji je bio vjerojatno najbolji igrač Argentine u prvom poluvremenu. Skroz kriva procjena. I još ga zamijeni čovjekom koji je ozlijeđen cijelu godine praktički. Mislim da bi Argentinci slavili nakon 90 minuta da nije radio promjenu. Od svih panjeva koji su bili okruženi Messijem, Lavezzi je jučer bio taj koji je mogao zamijeniti Di Mariu i donijeti prevagu.

 

 

i na utakmici ranije mislim da je zamijenio pereza. kao da je birao svog najraspoloženijeg pojedinca i onda ga vadio van. šteta, baš im je odmagao

Life is too short to remove USB safely
12 godina
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.
https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Nijemcu su pobjednici SP i van terena:

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.7.2014 7:10 (skoosha).
12 godina
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Kao sto je neki brazilac napisao.Oni su za 6 mjeseci napravili vise nego sto je Dilma u 4 godine.To je nijemac, nista drugo od njih i ne mozes ocekivati.

 

btw.Evo u Berlinu ih docekalo nekoliko stotina tisuca ljudi {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.7.2014 12:39 (coso9288).
12 godina
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Posto vjerujem da tema nece jos dugo, da se oprostimo od SP-a 2014 {#}

 

 

13 godina
neaktivan
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

hahahhaa

16 godina
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.

hehe Kao love parade nekoch u 90tima ;)!

15 godina
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.

Ovaj komentar o Eduardo je pogođen točno u sridu, i svaka riječ je na svom mjestu. Samo što se u HR ga diže u nebesa, a on zadnjih godina ne igra uopće ili igra neke minzerne minute u Shaktaru, a ovo o Mamićevom utjecaju je smješno traženja alibija.

 

 

http://www.tportal.hr/sport/sp2014/342862/Eduardov-odlazak-je-dosao-niti-trenutka-prerano.html

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
11 godina
neaktivan
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
kostolomac kaže...

Ovaj komentar o Eduardo je pogođen točno u sridu, i svaka riječ je na svom mjestu. Samo što se u HR ga diže u nebesa, a on zadnjih godina ne igra uopće ili igra neke minzerne minute u Shaktaru, a ovo o Mamićevom utjecaju je smješno traženja alibija.

 

 

http://www.tportal.hr/sport/sp2014/342862/Eduardov-odlazak-je-dosao-niti-trenutka-prerano.html

 

Slažem se s tobom, iako ne možeš poreći da prije ozlijede je bio odličan. Zato je i bilo kako je bilo.. Kasnije, nije to to više.

- HTC 8S -
11 godina
neaktivan
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
kostolomac kaže...

Ovaj komentar o Eduardo je pogođen točno u sridu, i svaka riječ je na svom mjestu. Samo što se u HR ga diže u nebesa, a on zadnjih godina ne igra uopće ili igra neke minzerne minute u Shaktaru, a ovo o Mamićevom utjecaju je smješno traženja alibija.

 

 

http://www.tportal.hr/sport/sp2014/342862/Eduardov-odlazak-je-dosao-niti-trenutka-prerano.html

Daleko od toga da je on "onaj" Dudu, ali po meni je on zasigurno zaslužio igrat ispred onog panja Jelavića. Dudu je tip igrača koji nemora ništa ekstra napravit, ali ce se u 88' nac na pravom mjestu i zabit koji gol (kao npr. protiv Walesa gdje nas je spasio i tko zna šta bi bilo da tamo nismo dobili). 

 

I stvarno mislim da ga je mogao stavit na barem 5-10 minuta protiv Brazila. Pa kad ce se Eduardu pružit takva prilika više ikad u životu. Uskratio ga je Kovač za nešto što se nikada nece moc nadoknadit. Protiv "svog" Brazila usred Brazila na otvaranju SP-a. Pa daj zamisli šta mu je čovjek uskratio. A sad s druge strane pogledaj Van Gaala kako je ubacio Vorma u u 90+ protiv Brazila kako bi barem na trenutak osjetioigranje na SP- u i  kako bi svatko od igrača osjetio kako je to igrati SP u Brazilu. I sad neka meni netko kaže kako Eduardo nije zaslužio barem 5 min protiv Brazila. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.7.2014 11:57 (antiljano27).
14 godina
neaktivan
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Kovač me je baš razočarao, ne taktikom i igrama naše repke jer nisam ništa ni očekivao od panjeva naših. Nego po njegovom odnosu prema nekim igračima i nekim njegovim postupcima...

14 godina
neaktivan
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
Samo me Scolari iznervirao vise od Kovaca sa svojim izjavama. Toliko.
Real eyes realize real lies...
16 godina
neaktivan
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Baš su mi bezvezne te priče pa kao kod kuće je, pa ga tetka došla gledat, pa kad će opet imat priliku.. Kao da smo u dječjem vrtiću. 

Life is too short to remove USB safely
12 godina
neaktivan
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
hrvooje kaže...

Baš su mi bezvezne te priče pa kao kod kuće je, pa ga tetka došla gledat, pa kad će opet imat priliku.. Kao da smo u dječjem vrtiću. 

I meni su, ali stvarno nije imao razloga ostavit ga na klupi. Trebao nam je gol, a napad nam je bio loš.

16 godina
neaktivan
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
Zeromaxy21 kaže...
hrvooje kaže...

Baš su mi bezvezne te priče pa kao kod kuće je, pa ga tetka došla gledat, pa kad će opet imat priliku.. Kao da smo u dječjem vrtiću. 

I meni su, ali stvarno nije imao razloga ostavit ga na klupi. Trebao nam je gol, a napad nam je bio loš.

nije nam napad bio loš, nego je igra tima bila loša. kojih je to 10 prilika napad zapucao? gol ne mora zabiti napad, može bilo koji igrač na terenu. treniram djecu i ne mogu ih sve uvest. šta da ima kažem, naljutite se kao vukojević i eduardo? za mene su oni dezerteri. ne igraš ti ni za kovača, ni za štimca ni mamića, igraš za hrvatsku zastavu.

Life is too short to remove USB safely
14 godina
neaktivan
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Ne kakaj...

15 godina
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
hrvooje kaže...
Zeromaxy21 kaže...
hrvooje kaže...

Baš su mi bezvezne te priče pa kao kod kuće je, pa ga tetka došla gledat, pa kad će opet imat priliku.. Kao da smo u dječjem vrtiću. 

I meni su, ali stvarno nije imao razloga ostavit ga na klupi. Trebao nam je gol, a napad nam je bio loš.

nije nam napad bio loš, nego je igra tima bila loša. kojih je to 10 prilika napad zapucao? gol ne mora zabiti napad, može bilo koji igrač na terenu. treniram djecu i ne mogu ih sve uvest. šta da ima kažem, naljutite se kao vukojević i eduardo? za mene su oni dezerteri. ne igraš ti ni za kovača, ni za štimca ni mamića, igraš za hrvatsku zastavu.

napad nam je bio los i to je sigurno, pa ako vidis da panj Jelavić nemoze zabiti zasto ga onda jos stavlja, i kad nam je bila najpotrebnija zamjena on stavlja jelavića u igru(govorim o mexicu)definitivno najgora odluka ikad..I tu se ima pravo ljutiti eduardo, jer je u svim pogledima bolji od njega

10 godina
neaktivan
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
dado16 kaže...
hrvooje kaže...
Zeromaxy21 kaže...
hrvooje kaže...

Baš su mi bezvezne te priče pa kao kod kuće je, pa ga tetka došla gledat, pa kad će opet imat priliku.. Kao da smo u dječjem vrtiću. 

I meni su, ali stvarno nije imao razloga ostavit ga na klupi. Trebao nam je gol, a napad nam je bio loš.

nije nam napad bio loš, nego je igra tima bila loša. kojih je to 10 prilika napad zapucao? gol ne mora zabiti napad, može bilo koji igrač na terenu. treniram djecu i ne mogu ih sve uvest. šta da ima kažem, naljutite se kao vukojević i eduardo? za mene su oni dezerteri. ne igraš ti ni za kovača, ni za štimca ni mamića, igraš za hrvatsku zastavu.

napad nam je bio los i to je sigurno, pa ako vidis da panj Jelavić nemoze zabiti zasto ga onda jos stavlja, i kad nam je bila najpotrebnija zamjena on stavlja jelavića u igru(govorim o mexicu)definitivno najgora odluka ikad..I tu se ima pravo ljutiti eduardo, jer je u svim pogledima bolji od njega

sta god ti rekao Jelavic je napravio puno vise kada je usao nego Mandzo, nekoliko se puta Jelavic vratio po loptu, osvojio zracnih duela, prizemljio loptu, nije uopce odigrao toliko lose koliko ga pljujete bezveze

15 godina
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
Ja neznam jesam li mozda drugu utakmicu gledao..
12 godina
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

U kojoj je to utakmici Jelavic napravio sve nabrojano... ? 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
ma to je kolega sarkastican
15 godina
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Opet Dudu udara po Kovaču. Ovaj put osporava i njegovu igru, te to što je plakao na našu himnu.{#} Na što je ovaj spao, mogao se oprostiti kao gospodin.

LINK

13 godina
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
Jack Sparrow kaže...

Opet Dudu udara po Kovaču. Ovaj put osporava i njegovu igru, te to što je plakao na našu himnu.{#} Na što je ovaj spao, mogao se oprostiti kao gospodin.

LINK

 

Iako smatram da nije trebao tako istupiti no vecinu toga je dobro rekao.

 

Po Kovaču treba udriti jer mozda dode k sebi malo jer po njegovim intervjuima vidljivo da nema niti malo samokritičnosti i da je uvjeren da je njegova "taktika" bogom dana , a igru nemamo koju j3benu igru ovo napucavanje lopti naprijed i svim utakmicama smo igrali koda nam je vezni redi ostao u svlacionici.

 

Da ne govorim o igracima koji ne da nisu trebali igrati nego nisu niti trebali dobiti poziv u repku a ovo da se nas narod pali na patetiku i da se žari na nacionalizam vec ptice na grani znaju nista novo.

twice the pride double the fall
15 godina
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Ma dobro to što govori da je promašio taktiku i što nije igrao, ali ovo što osporava njegove kvalitete, karijeru i proziva ga glumcem mu nije trebalo.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice