Real Madrid - Kraljevski klub! zaključana tema

poruka: 23.325
|
čitano: 2.582.924
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid C.F.
10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!

U toj utakmici nema favorita.Svatko moze pobijediti.Kako mislis nema Suareza?
Nevidim zasto nebi dobio priliku do prve minute cisto zbog psihickog efekta na momcad,ispred jednog Pedra ili Munira... 

This time next year we'll be millionaires
16 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Del_Boy97 kaže...

inače se meni čini da neki ovdje misle da im dresove pravi sami Bog, a ne adidas koji uzima većinu od prodaje tih dresova, a neki postotak uzima i država (porez)

Ja sam načuo da najveći udio ima Real Madrid jer ipak prodaje svoje ime te sam lijepi/šiva brojeve, imena i patcheve na dresove i prodaje ih preko svog store-a.

 

Ako uzmemo u obzir da dres košta 65€ na webshopu, mali dio ide adidasu za čisti dres bez ičega, ostatak ide Real Madridu koji naravno s tim mora platit zaposlenike i porez, a poštarinu plaća kupac.

 

Neznam zašto bi Real plaćao dresove preko 10-20€ kad se rade od 4 plastične boce, plaćaju veleprodajnu cijenu i imaju popust na količinu.

 

Na kraju dana ipak se plaća ime i logo Real Madrida, a ne adidasa.

 

Pogledaj samo koliko dođe jeftini generični dres od Adidasa koji se radi od potpuno istog materijala. (generični - ~30$, Real Madrid bez imena i broja - ~90$)

 

 

 

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.10.2014 0:24 (Hyperion).
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Pa ono, nije uigran s ostatkom ekipe i to, iako bi on mogao pospremiti sve sta leluja u obrani al bumo vidli :)

Fakat dobar El Clasico je na vidiku....

16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

onako gubljenje lopti na svojoj polovici od strane isca, u subotu će značiti gol

Life is too short to remove USB safely
13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
fakEEE kaže...

Hex, ponekad stvarno imas ok komentare, no ni ja ne volim kad se neko svaki puta pravi realistom i barem malo nasere o necem nakon svega

 

1. samo zato da bi dobio pokoji TU barcelonasa koji prate ovu temu....

 

2. I da, cini se da se mijenjaju potpuno isti igraci sa potpuno istim karakteristikima no ipak svake sezone dobivamo jednu drugu dimenziju

 

3. i zato nas ni jedne sezone ne moze nitko procitati.... 

1. Treba od nečega i živjeti... Vidjet ćemo nakon promjene TU/TD sustava, lako vam se sad sakrivati iza toga.

 

2. Nema ništa loše u "jednoj drugoj dimenziji", iako nikako da mi barem jedan od vas objasni koju su to drugu dimenziju donijeli transferi Jamesa, Isca i Balea, a odlasci Di Marie i Ozila. Barca bi nam jučer zbog Isca uvalila 5 komada, a tu se priča da je on za 40m eura bio odličan posao. A jbt život...

 

3. Iz ovog tvog "ni jedne sezone nas se ne može pročitati" ispada kao da je Real zadnjih 10 godina najdominantnija ekipa na svijetu i da svake sezone grabimo po 3-4 važna trofeja... 

 

Jedino što većina vas zna je uzdizati Ronalda, izvlačiti se na nekakvu prodaju dresova i statistiku, pljuvati po Messiju, a kda nema pravog argumenta objaviti da je neki post pisan od strane simpatizera barce pa je zato u startu bezvezan. Baš čudno da je onda ova tema toliko popularna i kvalitetna...

 

 

 

on topic:

Od El Classica očekujem 3 boda bilo kako osvojena da prvenstvno zadrži što veću dozu neizvjesnosti. Je da je rano i sve to, ali uvijek je ljepše vidjeti da su barem 2-3 kluba na vrhu blizu po bodovima. Očekujem Suareza od prve kod Barce, ne vidim zašto ne. Onaj Pedro je niš koristi, a ovi mladi teško da su dobri ko Suarez u najgoroj formi ikad. Jučer se Liver raspao nakon onog prvog spretnog gola, ali do onda su ipak bili jači u sredini. Barca je još iskusnija, psihološki su sigurno u prednosti u odnosu na nas i baš me zanima hoće li se ići na neko rješenje tipa Illara/Khedira ili dati Iscu još jednu šansu. Nadam se da tekma bude odlična kao i zadnjih par EL Classica. 4:3 za nas ili tako neki rezultat.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
odjavljen
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Koja hrpa gluposti.

Losing all hope was freedom
11 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Nikada mi dan nije počeo bolje :D

http://instagram.com/p/ufTrRoxizo/?modal=true

 

Veliko hvala stranici: Balkan Dres ;)

 

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
matić_žu kaže...

Nikada mi dan nije počeo bolje :D

http://instagram.com/p/ufTrRoxizo/?modal=true

 

Veliko hvala stranici: Balkan Dres ;)

 

Fora je, koliko košta?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
protjeran
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Hex vidim govoris o promjeni TD/TU sustava?Znaci sve ce biti javno?

This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Boixus Nois PS kaže...

Hex vidim govoris o promjeni TD/TU sustava?Znaci sve ce biti javno?

http://www.bug.hr/forum/topic/ideje-sugestije-prijava-problema-pomoc-vezi/daljnji-status-tu--td/213894.aspx

Tako je. Bit će kako je bilo prije, samo nešto unaprijeđeno. 

 

OT

Čudno jučer Ancelotti nije Modrića odmarao, a navodno je bio ozlijeđen. Nadam se da će biti 100 % spreman Luka za classico.

13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Boixus Nois PS kaže...

Hex vidim govoris o promjeni TD/TU sustava?Znaci sve ce biti javno?

Bilo je već prije javno, pa su ljudi spammali sa "opet si mi dao TD buhuhuh", pa su maknuli opciju da se vidi ime onog tko je dao TD. To je dovelo do toga da ljudi spamaju sa "opet mi je netko dao TD buhuhu", što i nije neki veliki napredak. Najavili su da bude promjena u vezi sa time, a kakve vidjet ćemo.

 

Cordas kaže...

Čudno jučer Ancelotti nije Modrića odmarao, a navodno je bio ozlijeđen. Nadam se da će biti 100 % spreman Luka za classico.

Definitivno. Očekivao sam da možda već u poluvremenu i on i Kroos ostanu u svlačionici, a držao ih je obojicu skoro do kraja. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Hexfire kaže...
matić_žu kaže...

Nikada mi dan nije počeo bolje :D

http://instagram.com/p/ufTrRoxizo/?modal=true

 

Veliko hvala stranici: Balkan Dres ;)

 

Fora je, koliko košta?

40€ sam ja platio sa hlačicama, sami dres je 28€+2€ bedževi, komplet je 50€

 

 

https://vine.co/v/OhZH9TUVr7L neki kažu da se coutinho još uvijek vrti

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.10.2014 15:16 (matić_žu).
16 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
matić_žu kaže...

40€ sam ja platio sa hlačicama, sami dres je 28€+2€ bedževi, komplet je 50€

To je ok cijena, pred kraj sezone je na kupi-dres bila akcija besplatne hlačice ili štucne.

 

Nisam još ni od jednih uzimao, ali ako budem, sigurno ću uzet tu repliku. Orginalni dresovi su pljačka.

Fortune favours the brave
12 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Hyperion kaže...
matić_žu kaže...

40€ sam ja platio sa hlačicama, sami dres je 28€+2€ bedževi, komplet je 50€

To je ok cijena, pred kraj sezone je na kupi-dres bila akcija besplatne hlačice ili štucne.

 

Nisam još ni od jednih uzimao, ali ako budem, sigurno ću uzet tu repliku. Orginalni dresovi su pljačka.

To je kao neka replika originala?

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
14 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
hrvooje kaže...

onako gubljenje lopti na svojoj polovici od strane isca, u subotu će značiti gol

Isco nije igrac kakav realu treba,on je fantazist i soler a takvih imamo vec:) u vezi trebaju igraci sa dobrim passom i malo gresaka, dosta lopti gube u napadu tako da Isco je po meni bio najgori pojedinac prtiv Liva najvise lopti je izgubio  slab je defanzivo, i da ja isto smatram da je FLOP ,nije on los igrac ali to nije ono sto realu treba

When you are halfway up,you are always halfway down
13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
carcharodon kaže...
hrvooje kaže...

onako gubljenje lopti na svojoj polovici od strane isca, u subotu će značiti gol

Isco nije igrac kakav realu treba,on je fantazist i soler a takvih imamo vec:) u vezi trebaju igraci sa dobrim passom i malo gresaka, dosta lopti gube u napadu tako da Isco je po meni bio najgori pojedinac prtiv Liva najvise lopti je izgubio  slab je defanzivo, i da ja isto smatram da je FLOP ,nije on los igrac ali to nije ono sto realu treba

Ali barem je koštao samo 40m eura

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
drakula789 kaže...

To je kao neka replika originala?

Da, ali na prvu se ne primjeti, razlika je u detaljima i čuo sam da je original nešto lakši i ugodniji za nosit.

Ali i ono što prodaju na web shopu je replika dresova što igrači nose.

 

Imaju neki AdiZero kit-ovi možda su ti pravi originali jer im je cijena astronomska (253€ za dres, hlačice i štucne) -> LINK

 

BTW: Prošlosezonski dresovi (bijeli, plavi i narančasti) se daju kupit na sniženju trenutno za 35€, a hlačice za 15€. Vjerovatno će još pasti cijena.

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.10.2014 22:29 (Hyperion).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
drakula789 kaže...
Hyperion kaže...
matić_žu kaže...

40€ sam ja platio sa hlačicama, sami dres je 28€+2€ bedževi, komplet je 50€

To je ok cijena, pred kraj sezone je na kupi-dres bila akcija besplatne hlačice ili štucne.

 

Nisam još ni od jednih uzimao, ali ako budem, sigurno ću uzet tu repliku. Orginalni dresovi su pljačka.

To je kao neka replika originala?

Pa ako si dummy za dresove, pod to "dummy" mislim na to da ne pratiš toliko o samoj proizvodnji, novim kreacijama ili pak te ne zanima, onda bi ti moglo izgledati kao original.
Jer svaka čast ljudima iz HONG KONGA, estetski liči na original, ima sve kao i dres kojeg igrači nose, pa je čak i grb pravi(neka vrsta topljene gume i plastike), ali ipak materijal dresa odudara, tu se jako razlikuje. No za ovako malu lovu dres je fenomenalan.

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
16 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Sutra je EL Classico u ranih 18h, naravno mi koji nemamo MaxTV, EvoTV i slične usluge osuđeni smo kao i inače na HRT 2 (koji to naravno neće prenosit) ili na razne internet streamove.

 

Ancelotti kaže da neće mijenjati taktiku unatoč "wildcardu" Suarezu, a bivši realovac Enrique kaže da neće mijenjati taktiku zbog izbivanja Bale-a.

 

Ramos će startati, a Pepe je upitan zbog navodno manje ozljede.

 

Isco bi također trebao startati, odnosno očekuje se više manje ista postava kao protiv Liverpoola (sa vjerovatnim izmjenom Arbeloa -> Carvajal, a nadam se i Marcelo->Coentrao)

 

Najveći upitnici kod Barcelone su da li startati Rakitića ili Xavi-a te Pedra ili Suareza. Enrique je rekao da će Suarez sigurno igrati no ne i kada i koliko dugo će igrati.

 

 

Ostalo:

Casemiro je zbog dobrih igara u Portu pozvan u reprezentaciju Brazila.

 

Khedira je navodno smanjio zahtjeve za plaću da bi ga Arsenal kupio.

 

 

Ancelotti i Ronaldo u reklami za Nike Mercurial kopačke XD

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.10.2014 19:29 (Hyperion).
12 godina
online
Real Madrid - Kraljevski klub!

Coentrao je ozljeđen tako da on neće igrati

http://social.xfire.com/profile/strmi007
10 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

suarez ili pedro, teške li odluke

16 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Del_Boy97 kaže...

suarez ili pedro, teške li odluke

Na prvi pogled nije, ali kad malo razmisliš Suarez nije niti jednom trenirao s ekipom, kamoli igrao utakmicu, ali vi očito mislite da je i takav bolji od Pedra?

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.10.2014 21:35 (Hyperion).
10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Hyperion kaže...
Del_Boy97 kaže...

suarez ili pedro, teške li odluke

Na prvi pogled nije, ali kad malo razmisliš Suarez nije niti jednom trenirao s ekipom, kamoli igrao utakmicu, ali vi očito mislite da je i takav bolji od Pedra?

kako nije trenirao?Trenira vec mjesec ili dva

This time next year we'll be millionaires
16 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Boixus Nois PS kaže...

kako nije trenirao?Trenira vec mjesec ili dva

Trenirao je s Barcelonom B, zabranjeno mu je treniranje sa prvom momčadi Barcelone, možda se nesjećaš kazne?

Fortune favours the brave
10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!

mozda se ti nesjecas ali on trenira sa prvom ekipom...Slika sa danasnjeg treniga

 

This time next year we'll be millionaires
10 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

E jesi mu argumentirao. Nakon barcelonine zalbe odluceno je da smije trenirati s prvom ekipom i igrati nesluzbene utakmice, dok je u prvotno izrecenoj kazni izjavljeno da ne smije niti trenirati niti igrati bilo kakve utakmice.

Nadam se da ti je sad malo jasnije.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.10.2014 21:52 (weedeveryday420).
16 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Hvala na informaciji, ipak ne pratim Barcelonu skroz.

Fortune favours the brave
12 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

S nestrpljenjem iščekujem utakmicu. Zanima me kako će to Carlo posložiti. Nema Balea, što meni osobni niti nije neki minus, čak što više, možda i plus. Pratio sam Jamesa na prošloj utakmici na toj poziciji, i nakon svake izgubljene lopte sprintao je nazad pomoći Arbeloi u obrani. To je možda ono što će nam trebati večeras. 

U biti, ako Messi bude raspoložen vrlo vjerojatno nećemo dobro proći, ali opet ako ne bude njegova večer, ne vjerujem da ćemo loše proći, barem sudeći po prethodnim utakmicama Barcelone koje sam gledao. Gotovo svaki pogodak je on pokrenuo.

13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Cordas kaže...

S nestrpljenjem iščekujem utakmicu. Zanima me kako će to Carlo posložiti. Nema Balea, što meni osobni niti nije neki minus, čak što više, možda i plus. Pratio sam Jamesa na prošloj utakmici na toj poziciji, i nakon svake izgubljene lopte sprintao je nazad pomoći Arbeloi u obrani. To je možda ono što će nam trebati večeras. 

U biti, ako Messi bude raspoložen vrlo vjerojatno nećemo dobro proći, ali opet ako ne bude njegova večer, ne vjerujem da ćemo loše proći, barem sudeći po prethodnim utakmicama Barcelone koje sam gledao. Gotovo svaki pogodak je on pokrenuo.

Meni se ovo kod njega sviđa. Stoji da je preplaćen i sve to, ali vidi se da mu je jako stalo da se dokaže i iznenađujuće je solidan defanzivno.

 

Messi je Messi, tu jednostavno nema pomoći. Ne vjerujem da će ijedna momčad završiti tekmu bez primljenog gola. Nadajmo se samo da će na našem kontu biti jedan više.

 

Očekujem Suareza od prve u vrhu napada. Ne bi to bilo to da ga ne vidimo.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
protjeran
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Ovo je utakmica koja nesmije proci u svadjanju,prepiranjima...Nek Barcelona i izgubi ako je to zasluzila,samo da onaj tko uzme 3 boda (ako uzme) nek to bude zasluzeno...

A sto se tice Suareza neznam,vjerovatno ni on nezna hoce li igrati...

 

This time next year we'll be millionaires
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid C.F.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice