Real Madrid - Kraljevski klub! zaključana tema

poruka: 23.325
|
čitano: 2.559.962
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid C.F.
12 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Mislim da bi x mogao biti,a i bio bi dobar to rezultat.ALi nemogu vjerovati da benz opet igra,ja sam uvjeren da on igra zbog Zidana jer inače nevidim razlog zašto bi taj panj bio prvi sastav

13 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
piksic kaže...

Danas je dan.

 

Diego - Arbeloa, Pepe, Ramos, Marcelo - Khedira, Illarra - Di Maria, Modrić, Cristiano Ronaldo (daje gol, zicer) - Benzema

 

Loše. Ancelotti se boji, Isco i Morata trebaju početi. Barca je najslabija u zadnjih 6 godina. Bilo bi šteta da to ne iskoriste.

Ja bi Carvajala umjesto Arbeloe, kad god ga je stavio odigrao je duplo bolje nego Arbeloa, kako ofanzivno tako i defanzivno.

Battlelog: D-Ki11aML
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

bitno da nam marcelo igra, ronaldo ce imat stalno protok lopte od marcela.a nisam vidio jel bale igra od prve?

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
14 godina
odjavljen
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Carvajal ne igra jer je na toj strani Neymar. A njega kao treba dobro čuvati jer kao zna. Zato je tu Arbeloa koji je iskusan i koji više ostaje iza, a to je bitno jer bude Marcelo puno naprijed.

 

Bale je trebao igrati jer je kao spreman, ali zapravo nije. Di Maria su uvijek trudi protiv Barce, i u dobroj je formi i on treba početi. Neki pišu da počinju Bale i Di Maria, a CR u napadu. Neki vele da počinju Isco i Di Maria, a CR u napadu.

 

Morata bi trebao početi. I sam Ancelotti je rekao da se Benzema potrošio u srijedu, a onda je rekao da ipak on igra. Loše.

 

Isto neki vele da u obrani počinju Varane i Pepe. Ne znam a je to pametno jer Varane nije dugo igrao, makar je tako bilo i zadnji put pa ih je riješio.

 

Šteta kaj nema Alonsa jer bude se igralo najviše na sredini, a Illarramendi je mlad i neiskusan. Khedira treba dobro odigrati. Svi ostali su zdravi, Ancelotti ima najbolje igrače na raspolaganju, sad je na njemu da ih posloži i da pobjede.

Losing all hope was freedom
15 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
piksic kaže...

Carvajal ne igra jer je na toj strani Neymar. A njega kao treba dobro čuvati jer kao zna. Zato je tu Arbeloa koji je iskusan i koji više ostaje iza, a to je bitno jer bude Marcelo puno naprijed.

 

Bale je trebao igrati jer je kao spreman, ali zapravo nije. Di Maria su uvijek trudi protiv Barce, i u dobroj je formi i on treba početi. Neki pišu da počinju Bale i Di Maria, a CR u napadu. Neki vele da počinju Isco i Di Maria, a CR u napadu.

 

Morata bi trebao početi. I sam Ancelotti je rekao da se Benzema potrošio u srijedu, a onda je rekao da ipak on igra. Loše.

 

Isto neki vele da u obrani počinju Varane i Pepe. Ne znam a je to pametno jer Varane nije dugo igrao, makar je tako bilo i zadnji put pa ih je riješio.

 

Šteta kaj nema Alonsa jer bude se igralo najviše na sredini, a Illarramendi je mlad i neiskusan. Khedira treba dobro odigrati. Svi ostali su zdravi, Ancelotti ima najbolje igrače na raspolaganju, sad je na njemu da ih posloži i da pobjede.

kako je žalosno što ljudi koji prate Real ne vide koliko taj igrač radi...

U njemu ste dobili ono što dugo niste imali a to je novi Makelele. Illara ima enormna pluća, vjerujem da u svakoj utakmici koju je igroa imao najviše pokrivenog prostora i km u nogama a da nije pokazivao znakove umora. Taj igrač je odličan i treba ga gurati u vatru.

Keep Calm and Carry On
14 godina
odjavljen
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Ja znam kako je on dobar. I jako se trudi. Ali iskustvo, da se znaš dobro postaviti, da znaš donijeti najbolju odluku u nekom trenutku, to se stječe s godinama. Zato bi Alonso bio bolji od njega, samo zato.

Losing all hope was freedom
15 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
piksic kaže...

Ja znam kako je on dobar. I jako se trudi. Ali iskustvo, da se znaš dobro postaviti, da znaš donijeti najbolju odluku u nekom trenutku, to se stječe s godinama. Zato bi Alonso bio bolji od njega, samo zato.

Ali već kad možeš birat, onda Khedira ide van, alonso i illara ostaju unutra, to je moje razmišlanje. oba su bolji od khedire

Keep Calm and Carry On
14 godina
odjavljen
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Normalno

Losing all hope was freedom
13 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
toxic kaže...
piksic kaže...

Ja znam kako je on dobar. I jako se trudi. Ali iskustvo, da se znaš dobro postaviti, da znaš donijeti najbolju odluku u nekom trenutku, to se stječe s godinama. Zato bi Alonso bio bolji od njega, samo zato.

Ali već kad možeš birat, onda Khedira ide van, alonso i illara ostaju unutra, to je moje razmišlanje. oba su bolji od khedire

Trenutno je Alonso jos u fazi oporavka od ozljede tako da je ovo jedina opcija. Casemiro je par godina mlađi i dosta ne iskusniji od Ilarre,

eventualno bi se moglo Modrica stavit na poziciju defanzivnog veznog(umjesto Ilarre/Khedire), a Isca naprijed.

Battlelog: D-Ki11aML
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.10.2013 13:44 (Legendic1911).
12 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Samo da se nakon utakmice ne prica o sucima i sve ce biti dobro,ne sumnjam da cemo gledati odlicnu utakmicu,a i takva se ocekuje kad su u obe momcadi zvijezda do zvijezde...neka bolji pobjedi!!

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.10.2013 14:38 (barcafan12).
16 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Poznati sastavi, malo nesvakidasnja postava:

 

Real Madrid: Diego López; Carvajal, Varane, Sergio Ramos, Pepe, Marcelo; Khedira, Modrić; Bale, Di María, Cristiano

15 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Real Madrid's starting XI: Diego López, Varane, Pepe, Ramos, Khedira, Ronaldo, Bale, Marcelo, Carvajal, Modric, Di María

 

Lijepo bome!

 

Edit: Preteklo me.

Edit2: Sad vidim da ima viška stoper pa će vjerojatno Pepe u sredinu, to mi se nesviđa baš.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.10.2013 17:20 (RePlaY).
13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
RePlaY kaže...

Real Madrid's starting XI: Diego López, Varane, Pepe, Ramos, Khedira, Ronaldo, Bale, Marcelo, Carvajal, Modric, Di María

 

Lijepo bome!

 

Edit: Preteklo me.

Edit2: Sad vidim da ima viška stoper pa će vjerojatno Pepe u sredinu, to mi se nesviđa baš.

Teško je reći kak točno će to biti na terenu. Pepe možda u sredini kao flaster na Messiju, ali upitno je da li će od toga biti koristi jer gubimo pravog veznjaka ili možda Ramos desno, a Carvajal ispred njega da se neutralizira Neymar ili Messi ako bude na krilu. Manje vjerojatno rješenje. Definitivno čudna postava i ne sviđa mi se ovako na prvu, što prije takve tekme ide u nekakvo eksperimentiranje, ali možda će dobro izgledati.

 

Uskoro ćemo sve znati.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!
R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
10 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Pepe i Khedira dva borca u vezi koji lome Barcine napade. Prema naprijed je sve u Modricevim nogama jer je jedini igrac u cijelom sastavu koji zna drzati loptu i dati dobru loptu u prostor (osim mozda Di Marie). Ovo je oravi sastav za zustro branjenje i igru na kontre, obrana uzima loptu, Di Maria i Modric iznose, a brzi Bale i Ronaldo zavrsavaju. Svidja mi se sastav jer Barci u posjedu ionako ne mogu parirati, ali se s ovim igracima mogu kvalitetno braniti i biti ubojiti iz kontri.

13 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Evo jedno rješenje iz Barca teme koje sasvim solidno radi, hvala dečkima tamo.

 

Odete na http://tvzavan.bnet.hr, skinete njihov player, registrirate se i možete gledati tekmu na Sport Klub 1. Tjedan dana imate pristup programima i kvaliteta slike je zadovoljavajuća. Nije HD, ali bolje od nekog flash rješenja. Trenutno je Liverpool na kanalu i ide bez trzanja ili ikakvih problema.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
monkey2 kaže...

Pepe i Khedira dva borca u vezi koji lome Barcine napade. Prema naprijed je sve u Modricevim nogama jer je jedini igrac u cijelom sastavu koji zna drzati loptu i dati dobru loptu u prostor (osim mozda Di Marie). Ovo je oravi sastav za zustro branjenje i igru na kontre, obrana uzima loptu, Di Maria i Modric iznose, a brzi Bale i Ronaldo zavrsavaju. Svidja mi se sastav jer Barci u posjedu ionako ne mogu parirati, ali se s ovim igracima mogu kvalitetno braniti i biti ubojiti iz kontri.

real je tim koji ne smije igrati na kontre protiv barce.ravnomjeran smo protivnik te mislim da mozemo bez problema igrati napadacki nogomet

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
cod4gamer kaže...
monkey2 kaže...

Pepe i Khedira dva borca u vezi koji lome Barcine napade. Prema naprijed je sve u Modricevim nogama jer je jedini igrac u cijelom sastavu koji zna drzati loptu i dati dobru loptu u prostor (osim mozda Di Marie). Ovo je oravi sastav za zustro branjenje i igru na kontre, obrana uzima loptu, Di Maria i Modric iznose, a brzi Bale i Ronaldo zavrsavaju. Svidja mi se sastav jer Barci u posjedu ionako ne mogu parirati, ali se s ovim igracima mogu kvalitetno braniti i biti ubojiti iz kontri.

real je tim koji ne smije igrati na kontre protiv barce.ravnomjeran smo protivnik te mislim da mozemo bez problema igrati napadacki nogomet

 

Da zato od 10 igraca 7 su "obrambeni" barem tako izgleda na papiru..bez uvrede, nek bolji danas pobijedi po mogucnosti bez gluposti od strane sudaca.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.10.2013 17:51 (dad0r).
14 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

http://livetv.ru/en/eventinfo/196924_barcelona_real_madrid/

 

evo vam streamova koliko hocete,nemojte se samo svi spajat na ovaj od 50 fps :))

12 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Hexfire kaže...

Evo jedno rješenje iz Barca teme koje sasvim solidno radi, hvala dečkima tamo.

 

Odete na http://tvzavan.bnet.hr, skinete njihov player, registrirate se i možete gledati tekmu na Sport Klub 1. Tjedan dana imate pristup programima i kvaliteta slike je zadovoljavajuća. Nije HD, ali bolje od nekog flash rješenja. Trenutno je Liverpool na kanalu i ide bez trzanja ili ikakvih problema.

 

Odlicno je!

 

BTW, zanimljiv sastav, Ramos u sredini

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
12 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

onaj jazavac nam zabio gol -.-

World Championships: 3, GP started :161, GP wins: 41, podium finishes: 80, pole positions: 65 Best f1 driver ever!!
13 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Je8at ga, lopta je okrugla a golman nam je postupio kao prava panjina, refleks kao u kreplog konja, na našu veliku žalost!! 

 

Ali neka, još sat vremena nam ostaje da pokažemo da smo bolji, makar imamo prekršaja manje od barcelone! 

ATJ Lučko
12 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Bitno da oni nama govore da suci nama pomazu, a maloprije ovaj rukom zadrzo loptu pa nikom nista!

World Championships: 3, GP started :161, GP wins: 41, podium finishes: 80, pole positions: 65 Best f1 driver ever!!
13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
martinez1 kaže...

Bitno da oni nama govore da suci nama pomazu, a maloprije ovaj rukom zadrzo loptu pa nikom nista!

aj ne kenjaj 

za sad sudac cist solidno sudi bar kolko ja gledam od 25 minute...

WoT IG: RavenHR --- http://wotlabs.net/sig_dark/eu/RavenHR/signature.png
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.10.2013 18:48 (Intel&ATI).
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

real se probudio...a ovo za ruku vidi se da je dirao ali sudac je to tesko mogao vidjeti

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
13 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!

Jebo mu ja mater taman se Baleu vracala ...

15 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!
14 godina
odjavljen
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Katastrofa, Ancelotti je curica. Ramos na desnog beka, Isco umjesto Carvajala, Morata umjesto Di Marie. Treba napasti i odigrati muški, a ne se bojati.

Losing all hope was freedom
15 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Apocalyptico kaže...

Jebo mu ja mater taman se Baleu vracala ...

vjerojatno bi stigla do njega za jedno 15 godina {#}

13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

bale out benzema in

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid C.F.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice