Real Madrid C.F. izdvojena tema

poruka: 5.160
|
čitano: 799.215
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
mazy651 kaže...

U subotu se igra finale LP. Činjenica je da će to biti teška tekma jer borussija je stvarno posložena momčad. Međutim, tješi me činjenica da Real ne gubi finala i time će još i pomoći Dinamu kod playoffa za novu sezonu pa s toga očekujem da ćemo uzet finale LP i okruniti sjajnu sezonu koja je bila pod stalnim ozljedama ključnih igrača. 
p.s kažu da u tjednu iza finala će Real službeno predstaviti Mbappea

 Ne znam što očekivati, ali neće mi biti nimalo žao ako i Borussija uzme. Ne bih se čudio da nas dobe, ali bome ni da skroz puknu ko prošle sezone u zadnjem kolu Bundeslige. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
moderator
offline
Re: Real Madrid C.F.
Samo pobjeda Reala dolazi u obzir!

Tako teško su, ne po prvi put, došli do finala, tko zna kome je sve ovo zadnje finale u karijeri - treba to okruniti na pravi način, za povijest!

A usput bi učinili nevjerojatnu uslugu Dinamu. Toliko je bilo preduvjeta za Dinamo da se okoristi svojim koeficijentom u promjenama pravila za LP, da mi je priča o izravnom plasmanu u LP prije godinu dana djelovala kao SF. To je istina otpalo, ali i PO kao "utješna" nagrada bi bio san snova. Takvo što još
nikada nismo doživjeli.
...
15 godina
offline
Real Madrid C.F.

Ništa  bez Luke

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
16 godina
moderator
offline
Re: Real Madrid C.F.
Da, u prvom poluvremenu bezopasni po gol BD. Vidjet ćemo u drugom, kada uđe Luka... 😀
...
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Ovi će se ispuhati do 120 minute i onda osvajamo na penale.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

CARVAJAL!!!!!!!!!! VAMOS

16 godina
moderator
offline
Re: Real Madrid C.F.
Bravo!

Šteta što Luka nije ušao ranije, ali pobjeda opravdava svaki potez trenera.
...
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Čeferin na aparatima

9 godina
offline
Real Madrid C.F.

Hahaha.Vidjelo se da mu je muka.Hala Madrid.

15 godina
offline
Real Madrid C.F.

Samo 15, malo je to 

Tigar Krezumica
9 godina
offline
Real Madrid C.F.

Luka osvojio vise liga prvaka nego barcelona ukupno 😂😂😂

13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Hala Madrid ❤️ 

12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Kakav mentalitet ima ova ekipa. Izjava Pereza nakon utakmice " čestitam igračima na osvajanju 15. Lige prvaka, već razmišljamo i želimo 16.tu iduće godine" . Strašna ekipa , a bogami bit će i pojačanja. 

Lukita, Nacho, Carvajal, Kroos - 6 trofeja u LP

Barcelona - 5 trofeja LP

 

Naklon do poda!

10 godina
offline
Real Madrid C.F.

ajde da je i ovo konacno zavrseno

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.6.2024 14:17 (toma20).
12 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
toma20 kaže...

ajde da je i ovo konacno zavrseno

 Plus sve više je izvjesno da će do kraja transfer roka sletiti i Davies 

6 godina
offline
Real Madrid C.F.

Nema potrebe sada trpqti toliko igraca. Imaju sve. Samo novu pridoslicu smirit i postavit na pravi put. Smanjit mu taj ego. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Službeno : Kylian Mbappe je novi igrač Real Madrida!

Jeste li svjesni ljudi kakvu mladu ekipu Real ima.  Militao 26 god, Tchouameni 24 god, Valverde 25 god, Camavinga 21 god, Bellingham 20 god, Mbappe 25 god, Diaz 24 god, Guller 19 god, Vini 23 god, Rodrygo 23 god. K tome dodamo par iskusnih poput našeg Lukite, Carvajala, Courtoisa, Alabe, Rudigera i imaš mega momčad sa spojem iskustva, talenta i mladosti. Svaka čast na politici Don Florentina Pereza, ovo je moguće samo u njegovoj režiji.

Vamos!

13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
+ Endrick i Lunin. Davies ako dođe isto super pojačanje, barem na papiru.

Uvijek postoji to "ako" ekipa ostane na okupu, ali budućnost izgleda svijetla. Baš me zanima tko će se izboriti za prvih 11 umjesto Kroosa ako formacija ostane ista.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Tascam kaže...

Luka osvojio vise liga prvaka nego barcelona ukupno 😂😂😂

 I kad osvoje naslov LP, pacijenti opsjednuti Barcelonom... žalosno

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
mrzech kaže...
Tascam kaže...

Luka osvojio vise liga prvaka nego barcelona ukupno 😂😂😂

 I kad osvoje naslov LP, pacijenti opsjednuti Barcelonom... žalosno

 Čak i Nacho je osvojio više nego vi 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
mrzech kaže...
Tascam kaže...

Luka osvojio vise liga prvaka nego barcelona ukupno 😂😂😂

 I kad osvoje naslov LP, pacijenti opsjednuti Barcelonom... žalosno

 Znao sam da čitate temu,zato sam i napisao.Nego kada već čitate mogli ste i čestitati pobjednicima.No  nema se što očekivati od navijača bankrotirane katalonske prčije 

15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Hexfire kaže...

 Čak i Nacho je osvojio više nego vi 

Nego "mi"?

Mi nismo ništa osvojili, ali nisi ni ti ni bagra tu oko tebe koja je čula za Real otkad je zalizani pederko zaigrao.

Ali imaš pravo, Nacho je očito bolji i od Messija.

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Tascam kaže...

 Znao sam da čitate temu,zato sam i napisao.Nego kada već čitate mogli ste i čestitati pobjednicima.No  nema se što očekivati od navijača bankrotirane katalonske prčije 

 Kompleksi su gadna stvar, bit će bolje kad odrasteš.

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
9 godina
offline
Real Madrid C.F.

Kako sada odjednom ne postoji MI u navijackom zargonu?

Niste nista osvojili,nema se para ,pa se mijenja retorika...

 

A sto se tice kompleksa tu ste i ajduka presisali

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.6.2024 18:41 (Tascam).
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Au koliko je kompleksa taj kako ga ti nazivaš "zalizani pederko" tebi nanio. Samo da nije bilo plaćenih sudaca, ne bi ni pola toga osvojila Barcelona što je na krađu i prevaru. A ti sad dokaži nakon one afere o kojoj cijeli svijet bruji i brujao je da nije tako. Linkova na tu temu milijun. Budi mi pozdravljen

 

13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Real Madrid u problemima. U trofejnoj sobi stigne još 3 pehara LP. Nakon toga morati će se proširiti taj prostor. 

Eto, nakon titule LP i velikog transfera, RM stigle muke.  

15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
mazy651 kaže...

Au koliko je kompleksa taj kako ga ti nazivaš "zalizani pederko" tebi nanio. Samo da nije bilo plaćenih sudaca, ne bi ni pola toga osvojila Barcelona što je na krađu i prevaru. A ti sad dokaži nakon one afere o kojoj cijeli svijet bruji i brujao je da nije tako. Linkova na tu temu milijun. Budi mi pozdravljen

 

 Navijač Reala je zadnji koji treba kenjat o plaćenim sucima, sve ste osvojili na prevaru, pa i ovogodišnje trofeje. Sramota od kluba. Uživajte u vlastitim lažima. 

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
12 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
mrzech kaže...
mazy651 kaže...

Au koliko je kompleksa taj kako ga ti nazivaš "zalizani pederko" tebi nanio. Samo da nije bilo plaćenih sudaca, ne bi ni pola toga osvojila Barcelona što je na krađu i prevaru. A ti sad dokaži nakon one afere o kojoj cijeli svijet bruji i brujao je da nije tako. Linkova na tu temu milijun. Budi mi pozdravljen

 

 Navijač Reala je zadnji koji treba kenjat o plaćenim sucima, sve ste osvojili na prevaru, pa i ovogodišnje trofeje. Sramota od kluba. Uživajte u vlastitim lažima. 

 Kaže navijač Barcelone, najkorumpiranijeg i najdovratnijeg kluba ikada, uz dokazane afere podplaćivanja sudaca, muljanja s transferima i plaćama igrača. Krađom u svakom natjecanju, počevši od Lige prvaka i sudačkih odluka, pa do El Classica, valjanja po terenu i učenja svojih igrača simuliranju, padanju, valjanju itd. Uživaj ti u svojim lažima i obmanama, jedino i sam sebe možeš lagat. Boli, boli, a boljet će još i više. 
Barcelona je točno ko i u nas HDZ, osuđena kriminalna stranka, ali dok je ovaca za šišanje tebi sličnih bit će i vune. 

9 godina
offline
Real Madrid C.F.

Navijači bankrotirane katalonske prčije se vole vraćati u prošlost, jer ništa nisu osvojli, pa da im ispunimo želju.Jedan sjajan komentar 

 

Barca ne bi uzela ligu prvaka 2009 da nije režirana najveća pljačka u povijesti lige prvaka u uzvratnoj polufinalnoj utakmici protiv Chelsea.Sudac se skrivao godinama na tajnoj adresi da ga ne ubiju navijači Chelsea.Barca naravno ne bi osvojila pošto ne bi igrala u finalu.Crveni karton Lehmanu 2006 u finalu lige prvaka protiv Arsenala.Krađa protiv Arsenala 2011 kada Van Persie dobija drugi žuti karton zbog šutiranja lopte kod graničnog zaleđa pri rezultatu 1:1 s kojim Arsenal prolazi.Krađa protiv PSG kod pobjede 6-1 gdje Mascherano po vlastitom priznanju radi faul za crveni karton i penal nad Di Marijom i produženje utakmice 7 minuta u ono vrijeme se nadoknade nikada nisu produžavale iznad 3-4minute.Direktan crveni karton u polufinalu lige prvaka 2010 interovom Tiago Motti u 25minuti gdje se Busquets valja i viri kroz prste i gleda dodjeljivanje crvenog kartona.Najsmješnije dosuđeni penal uopće u povijesti nogometa za Barcu protiv Eibara i to baš u jednoj od godina kada je plaćala "video sudaca" ...mogao bih ovako do sutra ali mi se ne da nabrajati sve. Ono što je najiritantnije u toj eri Barcelone bilo je to valjanje,iznuđivanje kartona,pritisci na suce..za kraj ću spomenuti Žutog da usporedi Real i Barcu pošto je igrao u oba kluba ."Barca je seljačka zadruga za Real Madrid" kaže Robi.

9 godina
offline
Real Madrid C.F.

Ko o cemu kurva o postenju, svaka cast budali koja to procita 

 

Barcelona - Mes que un club
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice