NBA liga izdvojena tema

poruka: 3.505
|
čitano: 568.984
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: NBA liga

Kako su se Cavsi vratili u minuti. Onaj glumac se baca i misli dobit faul u zadnjoj sekundi.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
8 godina
neaktivan
offline
NBA liga

nisam gledao cijelu tekmu, samo highlights i kolko sam cuo Warriorsi su u zadnjoj 4.-ini imali +14, a to je big deal. Nisu znali zavrsit tekmu, a Cavsi su samo cekali i na kraju im je Irving donio pobjedu. Po meni gledamo reprizu finala i ove sezone

artuditu
14 godina
offline
Re: NBA liga

Bile su tri nba utakmice za redom na Sportklubu. Pogledao Cavse i mogu reći da su se vratili iz mrtvih.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
13 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Zale sa GSW fanboysi da su ih sudije pokrale, doduse bilo je upitnih odluka, najupadnija sto LeBron nije dobio tehnicku za vjesanje poslije kucanja i za navodni faul Jeffersona nad Durantom. Gledao sam taj replay i meni se iskreno cini da je desnom nogom svjesno lovio Durantovo stopalo (Jefferson je poznat po podmetanju noge ako se ne varam), prvo je jednom promasio pa zakacio drugi put.

Ali karma je kurva, neka se vraca Golden Stateu za sve one podmukle udarce koje je Green davao a izvlacio se bez prekrsaja. Zabole me sopstvena jaja kad se sjetim sta je radio jadnom Adamsu.

15 godina
online
NBA liga

propuhali su 14 razlike 9 minuta prije kraja, izvlacenjem na sudenje se samo dublje zakopavaju. moraju si oni priznat da su postali umisljenje budale i nac se u glavama. pa kolko su mi bili simpaticni one sezone kad su digli naslov, svi su bili na zemlji i nisu se kurcili, sad plesu nakon svakog kosa, smiju se ko neke budale, i normalno protiv jednih cavsa 9 minuta prije kraja odluce se sprdat, e pa s lebronom nema sprdanja. i ful mi je drago zbog smrada kd-a, mislio je doc ce u gsw i samo lagano nizat pobjede, e protiv jakih momcadi nebu to bas tak islo.

10 godina
offline
Re: NBA liga
mar123 kaže...

propuhali su 14 razlike 9 minuta prije kraja, izvlacenjem na sudenje se samo dublje zakopavaju. moraju si oni priznat da su postali umisljenje budale i nac se u glavama. pa kolko su mi bili simpaticni one sezone kad su digli naslov, svi su bili na zemlji i nisu se kurcili, sad plesu nakon svakog kosa, smiju se ko neke budale, i normalno protiv jednih cavsa 9 minuta prije kraja odluce se sprdat, e pa s lebronom nema sprdanja. i ful mi je drago zbog smrada kd-a, mislio je doc ce u gsw i samo lagano nizat pobjede, e protiv jakih momcadi nebu to bas tak islo.

 jakih i Lakersa 

15 godina
online
NBA liga

mozes samo zamislit kolko sam tad bio sretan kao fan lakersa.

8 godina
neaktivan
offline
NBA liga

jako dobar hakl se trenutno igra, Rocketsi su top i ako uspiju imat ovakvu formu do kraja sezone, tko zna kaj se moze ocekivat u doigravanju, Harden zvijer iako mi se igracki ne sviđa. Za mene su iznenađenje Jazzeri i Celticsi, jako su dobro uigrani i imaju momcad koja moze skidat i najjace. Vise ocekujem od Bullsa i Portlanda.

artuditu
8 godina
neaktivan
offline
NBA liga

tema je aktivna ko glazbena karijera Nivec Temperatura..

 

Ide par dope tekmi u nizu! Navijam za CP3 protiv Westbrooka, James vs Durant, Westbrook vs Durant i Harden vs Daymond Green

artuditu
14 godina
offline
Re: NBA liga

Slabo ljudi prate košarku. 

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
8 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
Ahh sta radi Nikola Jokic u denveru ovo je strasno,momak 1995 god a najveci potencijal sto se tice centara lige,veceras u 1 cetvrtini 16 poena
15 godina
online
Re: NBA liga
Dado91 kaže...
Ahh sta radi Nikola Jokic u denveru ovo je strasno,momak 1995 god a najveci potencijal sto se tice centara lige,veceras u 1 cetvrtini 16 poena

 samo cu rec joel embiid.

8 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Cavsi ostali na -35!!! To nikako nisam ocekivao, ali eto desilo se. Za mene je jedan od jacih igraca trenuno Giannis Antetokounmpo!

artuditu
15 godina
online
NBA liga

Jucer nisam mogo pogledat cavse i gsw zbog faksa i kolokvija al bi ju danas skinuo od nekud, zna li netko gdje mogu skinut tekmu?

pogasio sam sve drustvene mreze i pola interneta da si ne spoilam tako da sam malo ogranicen sto se istrazivanja tice. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
mar123 kaže...

Jucer nisam mogo pogledat cavse i gsw zbog faksa i kolokvija al bi ju danas skinuo od nekud, zna li netko gdje mogu skinut tekmu?

pogasio sam sve drustvene mreze i pola interneta da si ne spoilam tako da sam malo ogranicen sto se istrazivanja tice. 

 bit ce ovdje danas, sutra... http://tvrex.net/2017/01/

artuditu
13 godina
offline
NBA liga

imas i vamo

8 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
Ne znam sto poredis ,vidjecemo na godinu sta ce biti A drugo Nikola Jokic je s nasih prostora ,igrao do skora aba ligu a joel embild sa coleege ,ja samo kazem momak je nevjerovatan kako napreduje to nije normalno.Ima strasne asistencije,pogadja trojke mnogo skokova i predstavlja jednu od glavnih figura u Denveru,ne kazem ja vec tako kaze i NBA organizacija
8 godina
neaktivan
offline
NBA liga

CP3 out 6-8 tjedana. Full tezak udarac za Clipperse, bas su mi sjeli ove godine, igraju odlicno. Najteza tekma im je 2801 protiv Warriorsa, do tada imaju 3,4 tekme i mogli bi izvuc sve pobjede

artuditu
15 godina
online
Re: NBA liga
Dado91 kaže...
Ne znam sto poredis ,vidjecemo na godinu sta ce biti A drugo Nikola Jokic je s nasih prostora ,igrao do skora aba ligu a joel embild sa coleege ,ja samo kazem momak je nevjerovatan kako napreduje to nije normalno.Ima strasne asistencije,pogadja trojke mnogo skokova i predstavlja jednu od glavnih figura u Denveru,ne kazem ja vec tako kaze i NBA organizacija

 ne kazem ja nista protiv jokica, slazem se odlican je, napredak je vidljiv, dodavanja i pregled terena su mu odlicni. po meni jaca je ta aba liga od collega, kao prvo nece svi igraci s collega bit profesionalni igraci a kamoli dobri profesionalni igraci, konkurencija i stil igre su slabiji. embiid isto tako dolazi s ozljede zbog koje god dana nije uopce igro nigdje. covjek ima jedne od najboljih post movesa trenutno u ligi, moze blokirat bilokog u postu(pogledaj malo zadnje highlightse sto radi centrima), vec su ga momcadi pocele udvajat a neka i tri igraca ga cuvaju. isto tako ima dobar range pa moze zabit i s poludistance i tricu, a kad ti centar takve snage moze zabit i sut onda znas da imas buduceg superstara, pogotovo uz njegov pobjednicki mentalitet.

tu se jos treba i dotaknut karl anthony townsa, lik je nevjerojatno dobar i mozda i mozda najveci potencija s drafta jos od lebrona, prvo mozes mu pogledat brojke kakve vec sad stavlja u utakmicama, nevjerojatno brz i pokretan centar, krece se s loptom ko guard, moze cuvat post kao i perimetar, krade lopte i blokira. sut isto moze zabit od bilokud, jednostavno vec gotov igrac koji sve to samo moze dic na veci postotak(ovdje govorim o vanjskom sutu). samo je pitanje vremena kad ce vukovi bljesnut i osvojit ligu, kad la vine i wiggins jos narastu i budu bili konstantni te jos s pickom kojeg ce vjerojatno dobit ove godine, vukovi imaju jako jako svijetlu buducnost.

 

inace zanimljiva stvar, ove godine rookie igraci su samo pet puta postigli 20+ poena i 10+ skokova, to su uspjeli samo embiid i dario saric, embiid 4 puta i saric jednom. sixersi sad imaju problem prekvalitetnih visokih igraca i morat ce se odradit detaljna analiza koga od njih trejdat.

8 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Bravo za Ivicu Zubca! Prvi "double-double" u dresu Lakersa. Nadam se da će mu Walton produžit malo minutažu.

15 godina
online
NBA liga

ma ja bi ga ubacio u prvu postavu, bit ce efikasniji od mozgova za istu minutazu, a i bolje ce se razvijat. a to bi bio i plus za klupu koja bi tad mozgova imala i bila bi jos bolja.

8 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Mozgov mi je stvarno preplacen, znam da je Zubac jos premlad i da Walton jos radi na njegovoj igri, ali decko stvarno ima talenta. U svakom slucaju radije s njim u prvu postavu,nego sa Mozgovom. 

15 godina
online
NBA liga

mozgov je tu trebao imati ulogu mentora mladoj ekipi i ocekivalo se nesto bolje brojke od njega. kao mentor vjerojatno i je dobar isto kao i deng i metta(dobro on bar nije puno placen) ali brojke su mu nikakve, jedino za sto sluzi je za putbackove kad neko promasi tricu, odigra dva dobra pick and rolla po tekmi i to je to od njega, zakucavanja zakucavanja i samo zakucavanja, nema lednu tehniku, nezna si sam iskreirat sut, nekad pogodi kojeg mid rangera i to je to. takvih centara na bacanje po meni, a od one obrane koja se spominjala nema nista, pa jaci nam je randle u obrani jer se puno trudi pa blokira nekad u kontrama cak. po meni ogromni minus lakersa je bas obrana, ne znaju je igrat mladi igraci i bojim se da ju nemaju od kog naucit. ingram je obrambeni potencijal samo takav, ali treba to neko isklesat, D Lo je los, jednostavno se ne trudi igrat obranu, nick young ju klasicno nema pojma igrat i tu dolazimo do prve postave koja nezna kako se branit i zato prima ogromnu kolicinu koseva. spasava ih napad kad ih krene jer su dosta ucinkoviti ali bas zbog lose obrane su popusili dosta dobivenih utakmica.

8 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Spomenuo bih samo par ljudi s kojim sam nezadovoljan....Nick Young- obrana mu je stran pojam,opcenito sam razocaran s njim jer mogao je biti netko i nesto,ali covjeka jednostavno zaboli hoce li mu klub izgubiti ili ne, ne mogu ga shvatiti ozbiljno s tolikim smjeskanjem... Loul Deng - prespor,sut uzasan,nepotreban....Marcelo Huertas- muka mi dodje kad vidim da je u igri, samo trcaka po parketu i dodaje, cak i kad ima otvoren šut on doda loptu i tako u krug... ali pohvalio bi jednog igraca "Larry Nance Jr.". Najveci adut u rosteru, drago mi je da su on i Zubac stvorili neko prijateljstvo i sto mu Larry pomaze, covjek igra s toliko energije i pozrtovnosti da bi se Young trebao posramiti.

15 godina
online
NBA liga

ma momcad je krcata mladim talentima, kako si spomenuo tu je larry nance koji je jednostavno sve bolji i bolji u svakom segmentu igre, kad je doso nije znao nista osim zakucat, sad je pojaco iq, vrti pick and roll, zabija sut, odlican kao igrac koji ce dolazit s klupe(vidim ga kao mozda boljeg kantera u buducnosti). imamo robinsona koji se jako puno trudi u igri, covjek skace ko lud na loptu, pokusava svaki promasaj ubacit zakucavanjem unutra, isto odlican igrac s klupe. tu je jos clarkson, koji po meni nema nema kosarkaski iq ali covjek ima super sut, sto je i najbitnije ako ga razvijamo da ulazi s klupe i ubaci po 13-14 poena uz 3-4 asista. julius je tu kao po meni trenutno najrazvijeniji "klinac" u momcadi, od igraca koji kad je doso nije mogo zabit nista, nije se mogo brzo kretat, sad je doso do igraca koji moze cak i tricu zabit, koji je digo postotak slobodnih preko 10 posto, igrac koji je vrhunski rebounder(prosle sezone top 10 u ligi bio a bila mu rookie godina), krece se brzo s loptom i ima dobre prodore i lednu tehniku za svoju visinu, odlicna buducnost je pred njim. tu je jos i d angello koji me u napadu jako podsjeca na hardena, ta lijeva ruka, taj izbacaj, kad ga ide ta lakoca ubacivanja koseva, pa i prodori, problem je sto obranu nema no ako napad bude i priblizan hardenu to i nema veze. i kao najnovije pojacanje brandon ingram, igrac koji po meni svaki put kad ga gledam igra kao sa nekim strahom, kao da se nije potpuno opustio, ima trenutaka kad izgleda odlicno, kad zabija poene, kad onim svojim dugim rukama neda protivniku da igdje prode, u njemu lezi ogroman potencijal, sam KD je reko da vidi sebe kad pogleda ingrama.

 

buducnost LA-a izgleda dobro, samo se nadam da nece trejdat nekog od mladih da dovedu neku zvjezdu sa 30+ godina sto su prije radili pa popusimo zbog ozljede te zvijezde, neka fino grade s ovim klincima, pa i kobe bryant je nekad bio klinac u LA-u koji je u prvoj svojoj sezoni imao 8 poena u prosjeku.

8 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Upravo to, samo da ne trejdaju mlade igrace. Da trejdaju neke starije igrace ne bih imao nista protiv  

16 godina
offline
Re: NBA liga
mar123 kaže...

ma momcad je krcata mladim talentima, kako si spomenuo tu je larry nance koji je jednostavno sve bolji i bolji u svakom segmentu igre, kad je doso nije znao nista osim zakucat, sad je pojaco iq, vrti pick and roll, zabija sut, odlican kao igrac koji ce dolazit s klupe(vidim ga kao mozda boljeg kantera u buducnosti).

 jedini problem je što je podložan ozljedama koje su posljedica njegove atraktivnosti (npr u summer league kad je sletio na šaku i propustio mjesec dana). inače u tandemu sa Zubcem će biti najbolji obrambeni centarski par za godinu-dve.

 

a kaj se tiče mozgova, dovoljno je bilo pogledat utakmicu protiv Cavsa di je sam sebe blokirao kad je imao slobodan ulaz do koša i zakucao u prvi obruč bez da ga je itko smetao...preplaćeni i predugi ugovor za ono što pruža ( ni Deng nije puno bolji ove sezone).

 

šteta što ove godine Lakersi nemaju pick u prvoj rundi, osim ako im se posreći u lutriji pa završe sa jednim od prva tri picka...jedan pravi play kao što su Fultz,Ball ili Nkitilina bi im dobro došao

16 godina
offline
Re: NBA liga
mattax kaže...

Upravo to, samo da ne trejdaju mlade igrace. Da trejdaju neke starije igrace ne bih imao nista protiv  

 ingram,randle, russell, nance, zubac neće biti trejdani, problem je što ostali ne mogu donijeti neku dodanu vrijednost natrag, možda Lou Williams i Nick Young. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
Sta napravi Jokic lakersima 😯😱😱
16 godina
offline
Re: NBA liga
Dado91 kaže...
Sta napravi Jokic lakersima 😯😱😱

 i svejedno ga je Zubac dva put zalijepio...

Jokić je napadački dobar ali obrambeno i ne baš

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice