MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.537
|
čitano: 1.428.842
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Brejking njus . Mirko se vraća iz mirovine. Budimo iskreni ; svi smo  znali da će se to desit jel njega je umirovila suspenzija, a nije otišao samovoljno. UFC ga je oslobodio ugovora.

 

 

http://fightsite.hr/rubrike/vijesti-iz-regije/mirko-filipovic-se-vraca-najesen-u-rizinovom-ringu/

Pro audio equipment
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.7.2016 11:42 (Nikacc).
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Nikacc kaže...

Brejkink njus . Mirko se vraća iz mirovine. Budimo iskreni ; svi smo  znali da će se to desit jel njega je umirovila suspenzija, a nije otišao samovoljno. UFC ga je oslobodio ugovora.

 

 

http://fightsite.hr/rubrike/vijesti-iz-regije/mirko-filipovic-se-vraca-najesen-u-rizinovom-ringu/

 Ovo je već valjda deseti comeback iz tkz. "mirovine". 

16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Šupački potez. Fightsite krivo navodi da se suspenzija odnosi na borbe unutar UFC-a. Odnosi se na borbe unutar područja na kojem djeluje USADA, znači SAD. Može se on borit za UFC u Japanu il Brazilu, al UFC to nikad ne bi dozvolio jer bi mu se to obilo o glavu. 

Zbog ovog mi je pao u očima. Ne znači da neću navijati za njega, al ne cijenim ga ni približno kao prije.

 

--

 

Hunt zbog Lesnarovog "pada" želi pola love il odlazi:

http://www.bloodyelbow.com/2016/7/15/12204562/ufc-mma-news-interview-mark-hunt-brock-lesnar-usada-peds-steroids

 

--

 

Ronda se vraća, ali ne zna kad.

http://www.bloodyelbow.com/2016/7/16/12204470/ronda-rousey-vows-to-be-champion-again-revenge-is-a-motherf-r-ufc-news

15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Nikacc kaže...

Brejking njus . Mirko se vraća iz mirovine. Budimo iskreni ; svi smo  znali da će se to desit jel njega je umirovila suspenzija, a nije otišao samovoljno. UFC ga je oslobodio ugovora.

 

 

http://fightsite.hr/rubrike/vijesti-iz-regije/mirko-filipovic-se-vraca-najesen-u-rizinovom-ringu/

 Koliko god to zvucalo suludo i koliko god mi mislili da vise pretjeruje sa tim povratcima, mora se ipak priznat da se vraca jer to voli i da ce se sigurno trudit da borbe budu sto bolje i bolje, za razliku od nekih klaunova u UFC-u kojima je najvaznije da pokupe lovu i prodju bez ijedne ogrebotine.

Od mene ima veliki respekt za ono sto nam je dao u Pride-u i zbog ovih milijun povrataka.

14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Mirko je službeno redikul ako se odluči stvarno borit. Niti ima smisla niti je to normalno više.
Za lesnara ništa čudno, a Huntu svaka čast šta pokazuje zube! I treba to napravit, nek uzme i sve pare!
Baš mi je drago.
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
10 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Bit ce zanimljivo na Rizinu.

16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Spacecraft kaže...

Bit ce zanimljivo na Rizinu.

 Čisto sumnjam.

16 godina
moderator
online
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Imam neki osječaj da se za to znalo i prije početka borbe, ali da nisu dozvolili da se bori, ufc200 bi bio još veći fiasko, i lova na računu od prodaje bi sigurno bila manja.

Zamislite da su dva dana prije 2 od 3 najbolje borbe otkazane, pa ppv bi bio rekordno nizak...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Pa dobro i treaži sve pare ;)
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Wanderlei silva odjednom narastao 10 cm ,njegova visina je 177 ,a od mirka 187 ,ne kuzim kako su na ovom videu iste visine.

na 9:05 se vidi , a uz onu zensku svi izgledaju ko patuljci :) komedija.

16 godina
moderator
online
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Nije baš 10, jedno 7-8 cm. Al sve će se to istopiti do borbe, kad će se morati boriti bos. :)
16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)
9 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Koljena i laktove u glavu je već odavno trebalo zabranit.

Ja samo čekam da lakat za vrijeme borbe završi u oku nekog od boraca, bojim se i pomislit sto bi bilo ...

Battlelog: Glavas_ZG
16 godina
moderator
online
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Glavas_ZG kaže...

Koljena i laktove u glavu je već odavno trebalo zabranit.

Ja samo čekam da lakat za vrijeme borbe završi u oku nekog od boraca, bojim se i pomislit sto bi bilo ...

I jedno i drugo je bezveze. Ali mora se primijetiti da se, za razliku od par godinap prije, danas rijetko vide laktovi. Borci su uglavnom odustali od njih.

15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Ne znam baš , laktovi se dosta cesto koriste na podu ,iako me neki borci jako cude znaci lakat im bude na glavi protivnika i kao da zaborave ili ga nece koristiti ,a samo trebas malo podici i spustiti lakat na glavu
16 godina
moderator
online
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
loky4i4 kaže...
Ne znam baš , laktovi se dosta cesto koriste na podu ,iako me neki borci jako cude znaci lakat im bude na glavi protivnika i kao da zaborave ili ga nece koristiti ,a samo trebas malo podici i spustiti lakat na glavu

Ne sjećaš se kako je bilo prije više godina, kad je Pride propao, Strikeforce propadao, a UFC dobivao na popularnosti u našim krajevima? Dosta često se s boraca cijedila krv s glave zbog laktova, i to toliko puno da sam se već tada pitao zašto to ne zabrane. Ali čovjek se osvjesti kad se sjeti da Ameri vole gledati krv. Danas je rijetko za vidjeti da se nekog raskrvari laktom.

16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Sjetite se samo one FIlipovićeve egzibicije u UFC-u, kad ga je netko (ne sječam se tko je bio u pitanju) uništio s laktovima.

Jel bio u pitanju možda Junior?

 

Uglavnom, laktovi u perteru, pogtovo ako uđeš u mount, su praktički sigurna ozljeda borca na leđima.

 

Koljena isto tako, ali svjedno obožavam vidjeti leteće koljeno, pa nisam ni na jednoj strani ovdje.

 

Ne znam što ovaj gore borac misli, kao da će se vratiti brzo UFC-u, ali meni ovo na snimci izgleda užasno loše...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
rooswelt1991 kaže...

Sjetite se samo one FIlipovićeve egzibicije u UFC-u, kad ga je netko (ne sječam se tko je bio u pitanju) uništio s laktovima.

Jel bio u pitanju možda Junior?

 

 Prva (a i bilo je i u drugoj) borba s Gonzagom

15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
rooswelt1991 kaže...

Sjetite se samo one FIlipovićeve egzibicije u UFC-u, kad ga je netko (ne sječam se tko je bio u pitanju) uništio s laktovima.

...

 Evo da se prisjetimo :)

 

16:50 ako link sam ne skoci

15 godina
neaktivan
offline
14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Ma laktove ne koriste oni koji to ne vježbaju kao tehniku i to s razlogom. Više sebe mogu sjebat s krivim udarcem nego protivnika.
Koljena u glavu bi trebalo zabranit, al kolina u ostale djelove tijela ne. Isto za laktove.
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Condit maia prebaceno 27.8 kao glavna borba
16 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
loky4i4 kaže...
Condit maia prebaceno 27.8 kao glavna borba

 Šteta, razvodnjavaju UFC 202.. A i šteta za njih dvojiuc, ovo vjerojatno znači manju zaradu, jer se s razlogom svi otimaju za mjesto na UFC-u 202, kao i bilo kojem drugom PPV-u gdje je Conor. Iako mislim da će ova borba McGregora, zbog same svoje prirode, privući manji interes od zadnje 2-3.

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.7.2016 3:17 (FlyBoy).
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

 Još veća faca tko povjeruje u ovo. 

 

Ne želi cinkati druge borce, ali eto idemo cinkati USADA-u da su mi kao rekli u povjerenju da ako cinkam nekog da će mi skinut suspenziju. 

 

Koliko će se taj čovjek još sramotit?

 

Plus, na šta bi ličilo to da je i pristao na taj "dogovor"? Mirku skinuta suspenzija, Werdum suspendiran zbog kršenja pravila USADA-e. Mirko izjavio da ga je vidio prije 10-11 godina kako se bode u njegovoj dvorani?

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.7.2016 16:35 (Ranko Kukumar).
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Ranko Kukumar kaže...

 

Koliko će se taj čovjek još sramotit?

 

 Evo, da sam sebe citiram 

 

http://www.croring.com/news/cro-cop-vodi-dvoje-fanova-sa-sobom-na-borbu-u-japan/17034.aspx

16 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Pogledao netko jučerašnji event?

Holm-Schevchenko: Holly zna nekad biti tako frustrirajuća za gledati... Izvrstan je counter borac, ali kad ona treba inicirati ne snalazi se baš najbolje. WBW divizija pravi kaos trenutno, nemam pojma tko bi tu šta mogao. Pena recimo ima šanse po meni...

Barboza-Gil: Edson jr. kao i uviejk užitak za gledati. Kickovi kakve nitko drugi u UFC-u nema. Gil se dobro držao, ali kickovi su učinili svoje i nije više imao puno šanse.

Nganou (ili kako se piše) -Mihajlović: Za francuza smo vidjeli u ZG-u kako je atletičan i jak. Ima sve predispozicije, mora samo poraditi na tehnici i biti će među opasnijima u diviziji.

Herrig isto lijep choke, iako je ta strawweight divizija poprilično šaljiva..

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
16 godina
moderator
online
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
FlyBoy kaže...

Nganou (ili kako se piše) -Mihajlović: Za francuza smo vidjeli u ZG-u kako je atletičan i jak. Ima sve predispozicije, mora samo poraditi na tehnici i biti će među opasnijima u diviziji.

Samo što je ova pobjeda glupo izgledala. Na ponovljenoj snimci se jako lijepo vidi da mu skoro ništa od udaraca nije prošlo, odnosno da je Herb Dean (najbolji sudac po Sherdogu) prekinuo borbu na temelju umjetničkog dojma, a ne stvarnih udaraca ili stvarne opasnosti za borca. Dobro, mislim, tko je Mihajloviću kriv što se zatvorio ko kornjača (i ne kuži što takvim govorom tijela poručuje), no "sudija" je ipak mogao malo dulje pustiti akciju, bar da još koji pošteni udarac sjedne.

16 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
mbaksa kaže...

Samo što je ova pobjeda glupo izgledala. Na ponovljenoj snimci se jako lijepo vidi da mu skoro ništa od udaraca nije prošlo, odnosno da je Herb Dean (najbolji sudac po Sherdogu) prekinuo borbu na temelju umjetničkog dojma, a ne stvarnih udaraca ili stvarne opasnosti za borca. Dobro, mislim, tko je Mihajloviću kriv što se zatvorio ko kornjača (i ne kuži što takvim govorom tijela poručuje), no "sudija" je ipak mogao malo dulje pustiti akciju, bar da još koji pošteni udarac sjedne.

 SLažem se, i mislio sam to navesti u postu ali zaboravio.

A Herb Dean često ima katastrofalne prekide, ili pusti borca da pogine ili prerano...

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice