MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.518
|
čitano: 1.331.691
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 mjeseci
online
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
fromcelltohell kaže...
3dfx kaže...

 

Da je netko drugi bio umjesto Greena, ne bi prezivio, sucu treba zabranit vise da sudi ikad

 

 

 Suđenje u UFC-u se srozalo na niske grane, i suci u ringu a i ovi kaj boduju van ringa su žešća sprdačina postali.

 

 ja se baš mislio kako je suđenje napokon bilo kako treba. sudac je pustio borbu do kraja, kao što se to nekada radilo dok se borce nije počelo tretirati kao sakupljače tratinčica. uz to dobar event, bolji od glavnog UFC PPV eventa.

6 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
millennial kaže...
fromcelltohell kaže...
3dfx kaže...

 

Da je netko drugi bio umjesto Greena, ne bi prezivio, sucu treba zabranit vise da sudi ikad

 

 

 Suđenje u UFC-u se srozalo na niske grane, i suci u ringu a i ovi kaj boduju van ringa su žešća sprdačina postali.

 

 ja se baš mislio kako je suđenje napokon bilo kako treba. sudac je pustio borbu do kraja, kao što se to nekada radilo dok se borce nije počelo tretirati kao sakupljače tratinčica. uz to dobar event, bolji od glavnog UFC PPV eventa.

ovo je bilo na rubu smrt, ne znam zasto bi htio gledati kako netko u nesvjesti dobiva nepotrebne udarce u glavu, dode k sebi, i onda opet padne u nesvjest, i jos dobije 2-3 udarca

to nema veze sa sportom i potpuno je suludo, nitko ne voli "early stopage" ali ovo nije bilo ni blizu tome

 

 

 

INTEL ne AMD ne NVIDIA ne INTEL ne AMD ne NVIDIA
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
millennial kaže...

sudac je pustio borbu do kraja, kao što se to nekada radilo dok se borce nije počelo tretirati kao sakupljače tratinčica.

 Dobri stari Yamasaki, zaslužan za više ozljeda mozga nego lobotomija.

Say hello to my little friend
14 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
3dfx kaž

ovo je bilo na rubu smrt, ne znam zasto bi htio gledati kako netko u nesvjesti dobiva nepotrebne udarce u glavu, dode k sebi, i onda opet padne u nesvjest, i jos dobije 2-3 udarca

to nema veze sa sportom i potpuno je suludo, nitko ne voli "early stopage" ali ovo nije bilo ni blizu tome

 

 

 

 Slažem se, slična stvar sa Alvarezom i Perriem. Prva runda Alvarez je bacio sve živo na ovoga. Uzdrmao ga par puta ali Perry i dalje ide, u drugoj rundi nanjeo štete Alvarezu i vidjelo se da ne usporava. 

 

Alvarez rekao u kutu da ne vidi na oko (orbitalna vjv napukla) i treneri su ga odmah izvukli van. Naravno da bih ja kao fan volio vidjeti što bi se dogodilo, ali ruku na srce moment je bio na strani Perrya i pojeo je sve što je Alvarez imao za njega ovo je bila dobra odluka kuta. Nema potrebe da završi kao Bisping.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.12.2023 19:48 (DISPLAY).
9 mjeseci
online
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
3dfx kaže...
millennial kaže...
fromcelltohell kaže...
3dfx kaže...

 

Da je netko drugi bio umjesto Greena, ne bi prezivio, sucu treba zabranit vise da sudi ikad

 

 

 Suđenje u UFC-u se srozalo na niske grane, i suci u ringu a i ovi kaj boduju van ringa su žešća sprdačina postali.

 

 ja se baš mislio kako je suđenje napokon bilo kako treba. sudac je pustio borbu do kraja, kao što se to nekada radilo dok se borce nije počelo tretirati kao sakupljače tratinčica. uz to dobar event, bolji od glavnog UFC PPV eventa.

ovo je bilo na rubu smrt, ne znam zasto bi htio gledati kako netko u nesvjesti dobiva nepotrebne udarce u glavu, dode k sebi, i onda opet padne u nesvjest, i jos dobije 2-3 udarca

to nema veze sa sportom i potpuno je suludo, nitko ne voli "early stopage" ali ovo nije bilo ni blizu tome 

u 2:13 na 2:12 do kraja runde je ostao bez svijesti u 2:11 je sudac zaustavio borbu, znači trebalo mu je malo preko sekunde. do tada se Green normalno branio i nije bilo potrebe za prekidom. dobro suđenje.

kakav rub smrti? to su profesionalni borci, a ne balerine. ti u sportu u kojem je cilj razbiti protivniku glavu ili nešto drugo smatraš suludim ako se uputi udarac nakon što protivnik više nije u stanju uzvratiti? zbog takvog razmišljanja se danas borbe prekidaju čim borac padne na pod, a nekada su se iz takvih situacija rađale najbolje borbe.

 

6 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
millennial kaže...

u 2:13 na 2:12 do kraja runde je ostao bez svijesti u 2:11 je sudac zaustavio borbu, znači trebalo mu je malo preko sekunde. do tada se Green normalno branio i nije bilo potrebe za prekidom. dobro suđenje.

kakav rub smrti? to su profesionalni borci, a ne balerine. ti u sportu u kojem je cilj razbiti protivniku glavu ili nešto drugo smatraš suludim ako se uputi udarac nakon što protivnik više nije u stanju uzvratiti? zbog takvog razmišljanja se danas borbe prekidaju čim borac padne na pod, a nekada su se iz takvih situacija rađale najbolje borbe.

 

 

naravno da ne smatram suludim dobiti 1-3 udarca nakon nokaut udarca, jer je to takva brzina i to je normalno da sudac ne stigne prekinuti borbu

 

ono sto nije normalno je da lik lezi na trbuhu u nesvjesti, ne brani se, drugi lik ga mounta i udara 12 puta u glavu dok sudac gleda 20 cm od njih i to dopusta, katastrofa

 

Green je dobio DEVETNAEST evo i brojkom 19, takozvanih "unanswered punches" prije nego je borba prekinuta

 

sve da i nije bio u nokautu, sudac je trebao prekinuti borbu, kako god okrenes lik je kretencina koja vise nikad nece suditi u UFC-u i ima srece sto je odmah pobjegao iz dvorane, jer su ga neki od broaca iz publike trazili, a i Bisping je htio porazgovarat s njime malo, medutim Fitzgerald ga je smirio.

 

nisu balerine, ali nisu ni meso za nasu zabavu

 

 

 

 

 

 

INTEL ne AMD ne NVIDIA ne INTEL ne AMD ne NVIDIA
9 mjeseci
online
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
3dfx kaže...
millennial kaže...

u 2:13 na 2:12 do kraja runde je ostao bez svijesti u 2:11 je sudac zaustavio borbu, znači trebalo mu je malo preko sekunde. do tada se Green normalno branio i nije bilo potrebe za prekidom. dobro suđenje.

kakav rub smrti? to su profesionalni borci, a ne balerine. ti u sportu u kojem je cilj razbiti protivniku glavu ili nešto drugo smatraš suludim ako se uputi udarac nakon što protivnik više nije u stanju uzvratiti? zbog takvog razmišljanja se danas borbe prekidaju čim borac padne na pod, a nekada su se iz takvih situacija rađale najbolje borbe.

 

 

naravno da ne smatram suludim dobiti 1-3 udarca nakon nokaut udarca, jer je to takva brzina i to je normalno da sudac ne stigne prekinuti borbu

 

ono sto nije normalno je da lik lezi na trbuhu u nesvjesti, ne brani se, drugi lik ga mounta i udara 12 puta u glavu dok sudac gleda 20 cm od njih i to dopusta, katastrofa

 

Green je dobio DEVETNAEST evo i brojkom 19, takozvanih "unanswered punches" prije nego je borba prekinuta

 

sve da i nije bio u nokautu, sudac je trebao prekinuti borbu, kako god okrenes lik je kretencina koja vise nikad nece suditi u UFC-u i ima srece sto je odmah pobjegao iz dvorane, jer su ga neki od broaca iz publike trazili, a i Bisping je htio porazgovarat s njime malo, medutim Fitzgerald ga je smirio.

 

nisu balerine, ali nisu ni meso za nasu zabavu

 

 

 

 

 

 

 očito nismo gledali istu borbu. Green se aktivno branio sve do 2:13 do kraja runde, i tada prima udarac koji ga baca u nesvjest i u roku od sekunde i pol sudac prekida borbu. Ne znam gdje si vidio da leži na trbuhu u nesvjesti i prima 12 udaraca. Pogledaj ponovno.

 

Da je prekinuo borbu po tvome Green bi bio prvi koji bi skočio na noge i napao ga zašto je prekinuo borbu, već viđeno jako puno puta.

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
millennial kaže...
3dfx kaže...

 očito nismo gledali istu borbu. Green se aktivno branio sve do 2:13 do kraja runde, i tada prima udarac koji ga baca u nesvjest i u roku od sekunde i pol sudac prekida borbu. Ne znam gdje si vidio da leži na trbuhu u nesvjesti i prima 12 udaraca. Pogledaj ponovno.

 

Da je prekinuo borbu po tvome Green bi bio prvi koji bi skočio na noge i napao ga zašto je prekinuo borbu, već viđeno jako puno puta.

 Ne, ležanje na trbuhu s rukama preko glave dok te netko mlati iz sve snage sigurno nije aktivno branjenje. Ako je tebi to bilo normalno onda nešto stvarno nije u redu s tobom.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Po meni je morao ranije prekinuti borbu. Imao sam osjećaj da sudac ima nešto protiv Greena pa mu ovako vraća. Sve u svemu, vrlo opasno po borca. To je sport i nama je to zanimljivo gledati, ali ipak su to samo ljudi. 

7 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
millennial kaže...

 

 

 

 

 

 očito nismo gledali istu borbu. Green se aktivno branio sve do 2:13 do kraja runde, i tada prima udarac koji ga baca u nesvjest i u roku od sekunde i pol sudac prekida borbu. Ne znam gdje si vidio da leži na trbuhu u nesvjesti i prima 12 udaraca. Pogledaj ponovno.

 

Da je prekinuo borbu po tvome Green bi bio prvi koji bi skočio na noge i napao ga zašto je prekinuo borbu, već viđeno jako puno puta.

 ti si definitivno gledao neku drugu borbu

"Green was unconscious as he fell to the mat, but Turner, was allowed to land 17 unanswered strikes while Green was prone on the canvas."

“The difference is we’ve had some refs say some dumb s*** in the past, like: ‘Oh, I allowed her to be a warrior tonight,’ and goofy s*** like that. [Hatley] knows that he made a mistake tonight, and he does not feel good about it.”

"Former UFC champion Daniel Cormier said, “[It’s] one of the absolute worst stoppages in MMA history,”

featherweight Sodiq Yusuff wrote on X, formerly Twitter: “That[’s] insane man. I’ve never been actually mad at a ref before. Someone could die of s*** like that. WTF. FIRE THAT F***ING REF!!!!!!!”

"That was truly uncomfortable to watch, and it’s hard to disagree with anyone who says it was one of the most egregious referee errors we’ve seen in recent history – and perhaps, ever." Mike Bohn

“Yes, I am [surprised the referee didn’t stop it sooner],” Turner said. “I was like come on. Like how much more."

 

Kad Turner kaze da mu nije jasno zasto sudac nije zaustavio borbu, ne znam sta rec dalje

 

jedno je Masvidal vs Askren, ili Francis vs Stipe, ovo je bilo previse u svakom smislu

 

nedaj boze da se Greenu nesto desi u narednih par dana, nadam se da ce sve biti ok

 

12 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Hoće biti prenos Fnc Tomo Spahović

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Večeras zadnji ufc event ove godine. Lude borbe, luda presica. Jedva čekam! Colby s onom izjavom na presici totalno promijenio borbu, imam osjećaj nakon borbe da bi moglo doći do gužve, slično kao khabib-conor.

9 mjeseci
online
MMA (Mixed Martial Arts)

uvodni program za sada jako dobar. Aldana - Rosa, kakva žestoka bitka. idemo dalje... stigao je i narančasti, rulja je u ekstazi. 

9 mjeseci
online
MMA (Mixed Martial Arts)

i ode prva borba glavnog programa, brzo i žestoko. kakav nokaut, jebeno. ekipa kojoj je teško pao prekid Bobija neka radije preskoči ovu borbu. 

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Koje razočaranje! Colby je izgledao užasno. Leon odradio pametno borbu i obranio pojas, imao je lakši sparing. Najzanimljivija borba večeri je bila tuča Seana i DDP u publici :D

7 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Spahović - Fabjan na jučerašnjem FNCu 14 je bio teški show, nije neka kvaliteta borbe ali mora se priznat da je zanimljivo, tako nešto je bilo potrebno domaćoj MMA sceni.

14 godina
online
MMA (Mixed Martial Arts)

UFC borci postali pametniji, skužili da je puno lakše prodat borbu ako se spomnju mame, tate, žene i dr. na novinarskim konferencijama nego da si lome noseve, ruke i noge u kavezu.

15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Baš to, ova borba je bila sramotna.
Ni jedan ni drugi nisu imali namjeru ništa riskirati. Bez obzira na ishod borbe, i dalje će Colby biti bolji draw zbog svog tog cirkusa oko njega.
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
15 godina
online
MMA (Mixed Martial Arts)

Pogledao early pa prelimse i onda main card, ali ne do kraja već sam zaspao negdje krajem Pantoja vs Royval.

Maloprije pogledam Rocky vs Lajavac i bolje da nisam potrošio pol sata života na to.

Ne znam kome taj papak Clownington može biti zanimljiv sa svojim trash talkom, bolje bi mu bilo da se pokrije ušima i zavuče u nekakvu rupu.

Tigar Krezumica
12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Koji redikul ovaj Colby on diže ruke nakon zadnje runde..Leon ga izdominirao u svim aspektima borbe,bez obzira sto je borba izgledala kao sparing!
A ne kužim ovog Fergusona zasto ne prekine UFC karijeru..premda Paddy je bija vrlo loš znao sam da sljedi jos jedan poraz Fergusona..misli 5-6 u nizu ako ne i vise!
Ovaj Paddy nebi ovakav danas mlađem Fergusonu blizu pobjede dosa..
AUDIOFIL
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Baš hladan tuš za kraj. Obojica su izgubili u ovom fightu. Colby izgubio bez ispaljenog metka, a Leon propustio ogromnu priliku da ga završi prekidom jer ovaj već dugo nije izgledao tako loše.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 mjeseci
online
MMA (Mixed Martial Arts)

loš glavni program, a djelovao je obećavajuće. Colby, toliko blejanja, prijetnji i ostalog sranja da bi na kraju odradio onakvu borbu. 

7 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

hvala za linkove. Ovaj prvi je bio vrhunski, HD kvaliteta i niti jednom nije bilo prekida, buffera ili stuttera 

 

sto se tice borbi, ne znam jel do mene, ali boks je tako dosadan za gledat, sve vise i vise. stvarno se moram trudit da to gledam

 

dosadno, jadno, neuzbudljivo i bez ikakvve napetosti, totalny snooz fest :(

 

Bivol vs Arthur mi je bila onak dobra, ovo ostalo mi je bas bezveve, vise se zabavim gledajuci sparing u lokalnoj dvorani 

 

ne mislim samo na meceve, vec i na produkciju i organizaciju, sve zajedno kao paket

 

UFC i ONE FC su nekoliko koplja ispred boksackih promocija vec duze vrijeme, i samo napreduju, a ovi nazaduju, cak bih rekao da je regionalni FNC bolji od boksackih promocija

 

za Hrgovicevu borbu, sta rec komedija totalna, kao da su lika nasli slucajno na cesti, dali mu pare i rekli samo stoji tamo minutu dok te ovaj ne klepi

 

 

 

 

14 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Pogledaj si BKFC, boks sa golim šakama.
Dovode bivše ufc borce imaš borbi poput Chad Mendes vs Eddie Alvarez ili Mike Perry vs Alvarez gdje je rokanje :D
11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
DISPLAY kaže...
Pogledaj si BKFC, boks sa golim šakama.
Dovode bivše ufc borce imaš borbi poput Chad Mendes vs Eddie Alvarez ili Mike Perry vs Alvarez gdje je rokanje :D

znam za to, ne privlaci me.

 

to mi se nije svidjelo ni kad je bilo normalno do UFC 14

 

samo sam napisao osvrt generalno na sto je boks spao, u smislu produkcije, zabave, vjestine, hajpanja i slicno, od "starih dana"

 

UFC, ONE FC pa cak i u zadnje vrijeme Karate Kombat su daleeeeeko po svemu, imo.

9 mjeseci
online
MMA (Mixed Martial Arts)

sad ti udovolji svima...

 

"Let us die in there" - Referee Marc Goddard faces verbal onslaught from UFC fighters

https://www.sportskeeda.com/mma/news-let-us-die-there-referee-marc-goddard-faces-verbal-onslaught-ufc-fighters-alleged-early-stoppage-alex-pereira-vs-jiri-prochazka

 

Bullsh*t! Early stoppage!!! Marc Goddard does it again!!! We are fighters, let us fight!!!

 

Bobby što kažeš na ovo? 

9 mjeseci
online
MMA (Mixed Martial Arts)

Nego, jeste li primijetili kakv3 nožice ima Wilder? Meni to ne djeluje dobro i zdravo. Kao da je gladovao zadnjih 6 mjeseci.

 

mislio sam da mi nešto nije u redu s teveom.

 

 

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

PFL vs Belator prvaci https://www.youtube.com/live/Skk1fFPrnNg?si=rDYkmnZw80aKtHTn

 

Main card naravno stream, neki od gore navedenih

 

Komentatori, Chael Sonnen, Randy Couture i Dan Hardy - prejebeno 

16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Bader popušio kao neki rookie, bas lose.
Ostali ocekivano, neloše borbe.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice