Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 29.028
|
čitano: 3.308.247
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Ja sam bio prije 9 godina i mogu reći da mi je bilo jako lijepo i zabavno.. Upoznali smo neke dečke iz Hrvastske i tako smo se nas 7-8 družili 2 dana. Osjećaj na toj stazi je stvarno nešto u odnosu na recimo Red bull ring u Austriji gdje sam također bio. Monza mi je ipak ostal na 1 mjestu Odlazak na f1 nije jeftin, ali priuštiti si jednom u životu preporučam svakome

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.9.2022 20:25 (Džekson).
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
steve90 kaže...
Bukva kaže...

 Koliko znam na Perezov bolid je stavljen floor po 2023 regama i njegov primarni posao je hraniti telemetriju i biti dovoljno pri vrhu da RB ne riskira konstruktorski naslov.

Hvala, nisam ovo znao.. Znaš možda gdje si to pročitao, ili je samo bilo priče tijekom prijenosa utrke?

Nemam točno za 2023 rege, ali možeš Googlati Perez floor, pa vidjeti. Recimo https://racingnews365.com/horner-explains-why-perez-ran-different-dutch-gp-floor-to-verstappen

 

Mislim da je to bio Twitter nekog iz RB-a ili tako nešto gdje su rekli da sa Perezom prikupljaju telemetriju za 2023 promjenu podnice.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
13 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Overflow1984 kaže...

Ekipa, da ne tražim sad po cijelom forumu ... Vjerojatno netko zna pa mi olakša potragu

 

Uglavnom, kad su obično popusti za onaj F1 Pass (gledanje utrka i svega ostalog uživo, itd) .. Ovo što je trenutno 65€ .. I kolko ispadne cijena tad?

 

Imate kakav info dal se moze spojiti više korisnika s razlicitih IP adresa istovremeno? I koliko? (Da se, u slučaju da se to uzme, podjele troškovi)

 

Gledam preko IPTV-a i ne mislim mjenjat to, al ako se vec može izvesti da se podjeli cijena na par korisnika, uz popust, ne bi bilo loše ni to kao opcija..

 I mene ovo zanima pa ća se valjda netko javiti 

9 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

To biva početkom sezone... tako da nema druge nego čekati slijedeću. Ne sjećam se da su ikad bili popusti usred sezone.

21 mjesec
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ide italija. Nadam se da ferari barem nece tamo zajebati stvari. Koje su vase prognoze za top 5 u italiji ?
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Za one koji imaju Eon za F1, a jos koriste optiku. Telemach sad ima optiku na HTovoj infrastrukturi, tako da mozete preci na Eon paket (optika, Eon, Eon box, telefon, Tidal). Meni je usteda na 24mj u odnosu na ovo sto sada koristim (Iskon + Eon) 1400kn. Jos ako uracunam da mogu otkazati Spotify i da dobijem dodatni Eon box, kao i vecu brzinu (1 Gb/s, naspram 200 mbit/s sto imam sada), definitivno no brainer ponuda.

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Imam HT optiku, kaže Telemach da je njihova i dalje nedostupna.
You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
3 godine
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
miki_the_pirat kaže...

To biva početkom sezone... tako da nema druge nego čekati slijedeću. Ne sjećam se da su ikad bili popusti usred sezone.

 Imas mozda info dal je moguce pretplatu djelit s nekim?

 

Npr, za slucaj da uzmem s frendom.. Ako je moguće, na koliko različitih IP adresa bi išlo?

 

Sjećaš se možda kakva je obično cijena s popustom?

 

Hvala

11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Ma tako je i kod mene, ostavio podatke na webu od Telemacha, zvali me sa ponudom. Znam da je u zgradi (Borovje, Zg), samo HTova optika, tako da me iznenadilo, ali mi je rekao agent da oni sad rentaju HTovu infrastrukturu....kako to ne znam. Samo ce mijenjati ruter, nema razvlacenja novih kablova.

 

F1 ce ostati na SK s obzirom da je United group vlasnik i SK i Telemacha.

 

Ferrari ce imati novi livery i vozacke kombinezone za Monzu.

 

 

8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Tako je, ide zuta boja ovaj vikend !! Idemo zuti !!! :D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Verstappen, Charles, Hamilton, Russel, Sainz.

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
deepshitcro kaže...
Tako je, ide zuta boja ovaj vikend !! Idemo zuti !!! :D

 Vjerovao ili ne... originalna boja firme Ferrari je ŽUTA. Rekao mi zaposlenik u galeriji u Maranellu.

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Meni je jedno super žuti natpis Ferrari na zadnjem krilu. Da su napravili samo žuto krilo s crnim Ferrari natpisom bilo bi dosta. Ovo na poklopcu motora mi je bezveze. Nije ko McLarenom Gulf, JPS... Jednostavno nemam povezanost s tom žutom grafikom.

In vino veritas
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Nema nitko, ali obavilo je svoje. Prica se o tome... :D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Mariner kaže...
deepshitcro kaže...
Tako je, ide zuta boja ovaj vikend !! Idemo zuti !!! :D

 Vjerovao ili ne... originalna boja firme Ferrari je ŽUTA. Rekao mi zaposlenik u galeriji u Maranellu.

Ja nisam znao za ovo ali mi treba neki izvor da ne googlam.. kako bi postavio na svoj Zid neke informacije. 

Našao sam: "From the Scuderia's beginnings in 1929 and later when the car company was founded 75 years ago, Enzo Ferrari chose yellow, which along with blue is one of the colours of the Modena emblem, to feature on the company's coat of arms, the Prancing Horse with the tricolour band at the top,” reads a statement from Ferrari." ali rezulratiti su stari 1d od pretrage.

Because anything Korea does, Japan does it better.
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.9.2022 16:15 (Envy).
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

A googlaj, traži... što ću ti ja.

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Opće je poznato da su talijani dobili crvenu boju za utrkivanje. Svi njihovi brendovi su bili crveni, Britanci su bili zeleni, Njemci su bili bijeli itd. Kasnije je to stalo, ali je Ferrari ostao na crvenom.

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Bok, vi koji ste bili ili idete na F1 ovaj vikend u Italiju imate kakve tips and tricks, kaj se tiće mjesta gledanja, prijevoza i sl.? Karte su stajače

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Hamilton starta zadnji, novi PU

7 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Gasly neće voziti, zasad dio vikenda, na savjet liječničke ekipe.
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Za Binotta je najbolje da prijavi da ima kovid. Jer ako će ga igdje razapeti, onda je to pred 100 tisuća Tifosa Ferrarija.

23 mjeseca
protjeran
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Možda će i Sainz na začelje.

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ima ih dosta koji bi mogli krenuti po nove PU. Daniel, Astoni... I sad recimo umjesto da kreneš s 20. pozicije, eto tebe već nadomak top 10. Ja bih tražio neko rješenje da "penal" bude ipak veći. 

In vino veritas
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Porsche odustao od F1 2026. 

Nisu se mogli dogovoriti s RB. Nije ni čudo, jer su "za male novce" htjeli doći do 50% već dokazano šampionske momčadi. Smješno, jer jedina prevaga bi bila motor a Honda još uvijek može natrag + RB do 2026. će imati svoju infrastrukturu. 

Sad me interesira nakon svih ustupaka, F1 je uspio privući "samo" Audi. 

In vino veritas
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Max novi PU. -5 pozicija.

Perez očekivano novi PU. -10 pozicija

Carlos nova baterija, MGU-K i mjenjač. -20 pozicija.

Tsunoda -10 pozicija ali ne zbog promjene dijelova.

Bottas, Schumacher i Magnusses navodno isto mijenjaju nešto.

In vino veritas
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

zasto max ima -5 a čeko -10, a kako si napisao oboje su mijenjali PU?

14 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Mile kaže...

Bok, vi koji ste bili ili idete na F1 ovaj vikend u Italiju imate kakve tips and tricks, kaj se tiće mjesta gledanja, prijevoza i sl.? Karte su stajače

 Za mene je najbolje mjesto taman prije ravnice (veliki zavoj prije startne ravnice). Ima hodanja dok dođeš na stazu, ali je po meni best (ima sjedećih mjesta betoniranih, ali to ti je tipa 3,4 reda). Od uzbuđenja ne sjediš nego stojiš :)

 

Skužiti ćeš ako znaš stazu napamet gdje mislim

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Džekson kaže...
Mile kaže...

Bok, vi koji ste bili ili idete na F1 ovaj vikend u Italiju imate kakve tips and tricks, kaj se tiće mjesta gledanja, prijevoza i sl.? Karte su stajače

 Za mene je najbolje mjesto taman prije ravnice (veliki zavoj prije startne ravnice). Ima hodanja dok dođeš na stazu, ali je po meni best (ima sjedećih mjesta betoniranih, ali to ti je tipa 3,4 reda). Od uzbuđenja ne sjediš nego stojiš :)

 

Skužiti ćeš ako znaš stazu napamet gdje mislim

Taj zavoj se inače zove Parabolica

9 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

vjerojatno je seržinjo još nešto mijenjao

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Nema uzbuđenja.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice