Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 29.069
|
čitano: 3.340.031
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Odlicna utrka, iako su se moji crveni umirovili... :D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ferrari cijeli vikend baš loš u svemu. Sviđa mi se kako su se Mercedes i McLaren podigli i to baš jako. 

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Top utrka,steta za potop Ferraria!
AUDIOFIL
13 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Reminder da je danas the great race - 24 sata Le Mansa, kreće u 12. Sudeći po ovogodišnjim Wec utrkama čeka nas spektakl. U kvalifikacijama je top 8 bilo unutar pola sekunde.
16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Samo ispravka, ne kreće u 12 nego u 16h.

 

A bar na papiru i po do sada viđenom trebalo bi da bude odlična borba.

Ovu planiram ispratiti od početka do kraja uz kraću dremku nekada u toku noći.

8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Gdje gledate ?
7 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Kimi Antonelli je br. 2 za Mercedes u 2025.
16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
robogo kaže...
Kimi Antonelli je br. 2 za Mercedes u 2025.

 Neki link?

 

NA stranicama na kojim ja pratim još uvijek se piše da će ili biti vozač williamsa, ili rezerva mercedesa za 26-tu...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Istina, u 4 je. U 12 je samo warm up session.

Ja sam uzeo na fiawec.tv samo Lemans paket, al mislim da Eurosport prenosi cijelu utrku ako imaš.
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Vise sam uziva u ovih 25 min, nego u zadnjih 10 godina f1
13 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Triler. Žao mi što je što je pala ova kišica, sad su svi najjači osim dva Ferrarija bačeni unazad jedan pit stop, a bilo je baš slasno dok su svi bili na kupu.

Alpine je iznenađenje utrke do sad, imaju brzinu.
13 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Odlično vrijeme za uključiti se, nekoliko sati safety cara gotovo, svi su na kupu i fajtaju se. Go Cadillac!
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ja natezem za ferrari
Al tko god da uzme pobjedu nece mi bit krivo, jer je jebeno zabavno.

Samo ovaj mrtvi komentator na eurosportu(balkan) me dotukao haha
13 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ja se nadam Cadillac, teško al nikad ne znaš. Realno Toyota, imali su previše nesreće u kvalifikacijama ali voze fantastičnu utrku, a i samo su dvije u odnosu na sve ostale frontrunnere.

Samo ne bi da bude Porsche, previše ih je (iako su iznenađujuće relativno loši ovdje s obzirom kak je bolid generalno jak ove godine).

I LMGT3 Iron dames. Imale su nevjerojatno lošu sreću u Spa dok su apsolutno dominirale, tu ih je opet ošamario netko iz LMP1 dok su bile 4...

BTW, imaš besplatan stream radio Lemans, ugasi balkanskog komentatora i uzivaj.

13 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Neee 83. :( Šteta zbog Kubice, jedini simpatični Ferrari
16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Mislim da BMW-u Ferrari #83 nije ni malo simpatičan. 

Kako ih je Kubica izbacio u ograduina pravcu, malo je bilo 30 sekundi kazne.

 

Najavljena je kiša za posljednji sat utrke, mogla bi biti zanimljiva i neizvijesna završnica.

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.6.2024 13:40 (Widowmaker).
16 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

Što se desilo s #8 Toyotom? Otišao sam jesti i samo su pali...

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Kontakt sa Ferrarijem #51.

Okrenuo se na stazi i morao čekati da prođe hrpa automobila da se uključi nazad.

13 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Da, vidio sam to. I Hypercar ni LMGT3 BMWi služe zadnje dvije utrke kao vreće za napucavanje. Doduše mislim da je 20ka u Spa izbacila jedan Porsche van.

Eto, I drugi Ferrari se pridružio u izbacivanju. Kakav idiotski potez u Mulssane. I onda još ta vrata i unsafe release za 50... Ne kužim taj Ferrari. I u početku utrke su ubrali par kazni.
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.6.2024 14:11 (Chronosus).
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ovo zadnje je po meni trkacki incident
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.6.2024 14:30 (sporttest).
13 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Dobio je čitavih 5 sekundi kazne. Izbacio je glavnog favorita za pobjedu iz jednadžbe.

Isto, potpuno nejasno kako je 50 izbjegao kaznu za unsafe release. Komentatori su iste sekunde rekli da je to 100% kazna. Više od sat vremena nije bilo javljeno da uopće postoji istraga, a onda samo da nema kazne.
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Navodno jer ga je propustio, pa mu nije “oduzeo prednost”

Al odlicna taktika ferraria, do zadnje decimale izracunato
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Odlična utrka, nije bilo nekih ogromnih preokreta, ali stalno su nijanse mijenjale poredak i 9 hypercarsa je završilo u istom krugu poslije 24h utrkivanja.

Impresivno.

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Alpine traži bilo kakav cheat code samo da krene.

 

Da sam Williams, kupio bih Renault/Alpine infrastrukturu pod svaku cijenu, a prodao ovo što ima Andrettiju. 

In vino veritas
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Gledao utrku dok sam kuhao rucak onako preko oka..zanima me zasto Norris nije usao u box odmah iza Verstapena..bio mu je na 4 sec..ostao par krugova gdje nista nije dobio u odnosu ma Maxa nego izgubio 5-6 sec..tako uvjek jedan korak kasni i fali mu 3/4 kruga da ga sustigne!
AUDIOFIL
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
volegradele kaže...
Gledao utrku dok sam kuhao rucak onako preko oka..zanima me zasto Norris nije usao u box odmah iza Verstapena..bio mu je na 4 sec..ostao par krugova gdje nista nije dobio u odnosu ma Maxa nego izgubio 5-6 sec..tako uvjek jedan korak kasni i fali mu 3/4 kruga da ga sustigne!

Strategija al pari Rusiji 2021, eto zašto.

Njegova odluka što se moglo na kraju i vidjeti da je bio ljut i razočaran.

Loš start, djelomično loše odluke uz dobru vožnju i na kraju nije rezultiralo borbom za P1.

Ali ona kisela njuška ZB na podij ceremoniji je sve 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
7 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
volegradele kaže...
Gledao utrku dok sam kuhao rucak onako preko oka..zanima me zasto Norris nije usao u box odmah iza Verstapena..bio mu je na 4 sec..ostao par krugova gdje nista nije dobio u odnosu ma Maxa nego izgubio 5-6 sec..tako uvjek jedan korak kasni i fali mu 3/4 kruga da ga sustigne!

Lando odlučio da ostane vani i eto.

 

S jedne strane mi je super što McL daje vozačima slobodu da sudjeluju u odlukama (vidi Ferrari), s druge strane ispadne bezveze kad se ne sluša stručni stožer (koji nekad i nije baš stručan, vidi Ferrari).

13 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
sporttest kaže...
Navodno jer ga je propustio, pa mu nije “oduzeo prednost”

Al odlicna taktika ferraria, do zadnje decimale izracunato

 

Evo sad hladn(ij)e glave - reci kako ovo nije unsafe release?

 

 

Lollipop man diže spušta zastavicu nesiguran dal da ga pusti il ne jer dolazi LMP2, što cima vozača koji na kraju očito odluči preuzeti stvar u svoje ruke i izleti iako ovaj nije na kraju digao zastavicu već mu je malo obrisao bok auta. Izlazi potpuno paralelno s LMP2 koji mora i kočiti jer nije siguran što će Ferrari napraviti. Tek onda se Ferrari malo povlači nazad iz fast lanea i propušta LMP2.

Misilim da je ovo jedan od ljepših primjera unsafe releasea.

 

Slušaj komentatore (od kojih je jedan Anthony Davidson koji je nakon odlaska iz F1 postao prvak u WEC-u 2014.) : "It's not a question mark, it's a definite".

A onda sljedećih sat vremenanije uopće izašla obavijest da je uopće to pod istragom...

Poruka je uređivana zadnji put jučer u 10:40 (Chronosus).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice