Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.974
|
čitano: 3.249.352
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Jasno je da mercedes do dolaska Russela nije imao vrhunskog vozaca pa je potezao za takvim stvarima, nista novo i neocekivano za njih. :D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.7.2022 23:58 (deepshitcro).
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
deepshitcro kaže...
Jasno je da mercedes do dolaska Russela nije imao vrhunskog vozaca pa je potezao za takvim stvarima, nista novo i neocekivano za njih. :D

 tako je čak će ga De Vries zamijeniti na fp1 sutra koliko je loš

8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Mclaren donosi sedam ozbiljnijih poboljsanja u Francusku, Ferrari za svoje motore donosi novi sustav kvacila, danas leclerc testira nove aero komponente, sainz vrlo vjerojatno dobiva cetvrtu po redu pogonsku jedinicu sto znaci start sa zacelja.
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.7.2022 17:52 (deepshitcro).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Jao šta im Ferrari napravi. Napokon team work.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
22 mjeseca
protjeran
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Odlučit će tire management. Leclerc je nešto bio pun upitnika oko guma.

8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Za ocekivati je bar dva ulaska u box, mislim da ce staza biti pretopla za taktiziranje sa jednim ulaskom.
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.7.2022 22:25 (deepshitcro).
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Klasika. Ferrari brži u jednom krugu, ali će pojesti gume prije desetog kruga utrke. Sve u svemu miriše mi pobjeda Maxa. Austrija je bila iznimka.

Problem broj 2 za crvene - LEC ima dva red bulla iza sebe i znamo da će imati zanimljive strategije. Sainz starta zadnji i neće biti faktor u utrci.

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Sutra opet lagana pobjeda Leclerca. Red Bull neće moći ništa kao ni u zadnje dvije utrke.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
22 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
deepshitcro kaže...
Za ocekivati je bar dva ulaska u box, mislim da ce staza biti pretopla za taktiziranje sa jednim ulaskom.

 Da, očekuju se isti uvjeti kao i danas. 

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Treba nam ova pobjeda danas,imam dojam da je Ferrari ovaj put osjetno brzi od RB..za razliku do sad di su bili neck ti neck!
AUDIOFIL
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Meni se cini sad na početku da je RB dosta brži ali nadam se da sam u krivu.

Eto i prve dobre trke Hamiltona ove sezone,a Sainz vozi maraton malo po malo grabi.
twice the pride double the fall
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Opet katastrofa za Ferrari. RB bude osvojio prvenstvo samo na poklonima. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Navodno opet papučica gasa... Ovaj vrisak LeClerca na radiu sve govori.

Ferrari s ovakvim šlamperajom niti ne zaslužuje titulu, tragikomično.
twice the pride double the fall
12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Odsad svaki vikend na kladionici stavljam DNF za Ferrarije, jedan će proći sigurno

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Sainz danas ima ogromna muda, jako lijepo vozi.

Sainz je bolji strateg nego cijeli pitwall Ferraria...šalu na stranu trebali su ga prije u pit pozvati po sviježe gume,a ne 10 kruga prije kraja..
twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.7.2022 16:21 (dad0r).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Pit wall ferrari je živa komedija, bolje da vozači sami odlučuju o strategiji i ulasku u box.

 

Mercedes bi do kraja sezone mogao postat druga momčad u prvenstvu, završavaju utrke iza vodečih, a izgleda da su počeli biti sve boji u utrci, uzimaju sve što im se ponudi.

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

koja dosadna trka, cak mi zao sta nisam morao raditi i danas...barem sam ajde odspavao prvu polovicu

stvarno staza izuzev kocenja u sikanu, katastrofa cijeli ostatak...

a ferrari necu komentirati, sram me sta navijam za njih od sredine 90tih

22 mjeseca
protjeran
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ovo je već postalo groteskno. Koliko se sjećam tri puta je Leclerc imao DNF dok je vodio trku. Znači to je možda i čitavih 75 bodova plus eventualno još koji za najbrži krug. Naravno da bi stanje na tablici bilo skroz drugačije, ali slaba je vajda od toga. Uglavnom je Ferrari i njihov QC krivac što su uništili sezonu Leclercu i Maxu dali laganicu do kraja prvenstva. Red Bull je bolji i što je najvažnije pouzdaniji bolid i uz to imaju najboljeg vozača i još kad dobije ovakve poklone fušerskog Ferrarija već sada se mogu baciti u razvoj bolida za sljedeću sezonu. Meni osobno je krivo jer poštujem tradiciju pa su mi Ferrari i McLaren nekako pri srcu. Baš šteta jer sam taman pomislio da sam se prevario u procjeni da će ova sezona bit poput onih Mercedesovim. Nažalost... ipak će bit.

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ferrari treba ugasit na par godina potjerat sve pocevsi od Binotta i ponovo.

Ovo je takvo gubljenje zivaca da nemam volje pratit F1 uopce.

Bravo Maxu, a Charles jbg rookie greska. Cisto sumnjam da je do pedale, jasno ko dan je da je dodao gas prerano.

A pit wall citav necu komentirat. Ovaj na ulasku u turn 1 usred overtakea i dere mu se box box na uho...
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.7.2022 16:54 (Mitch).
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Nakon X godina pomalo počeo navijati za nekog, za crvene. Morat ću popit nešto i leć.
Koja koma i jao onome tko za njih navija. Ono 2007. inertno još uzeli od stare garde i nesposobnosti McLarena i to je to. Tako će i ostati dok se barem 50% tima ne izrotira. Njima trebaju muda/odlučnost te puno više pedantnosti (uz znanje, naravno).

Sama utrka je ponudila par dobrih okršaja, no generalno i dalje poprilično dosadna staza, baš me umor ulovio i oči išle skupa jedan dobar dio.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
22 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

To je sad kritika u afektu. Njima je sad osnovno okrenit sve naopako, provest temeljitu provjeru baš svega, i bolida i pitwalla i okrenit se novoj sezoni jer ova je gotova. Da li je Binotto sposoban za tako nešto? Sumnjam jer mi se čini premekan. Jedino pokušat dovest nazad Todta. Mene trenutno oduševljava Mercedes. I dalje je druga liga, ali ipak se ponešto približio prvima. Počeli su sezonu u katastrofalnom stanju i uz veliki rad su tu gdje su. Sve češće na podiju, okay zahvaljujući Ferrariju, ali... pouzadani su, vozači uzimaju sve što im se ponudi. Hamilton je počeo voziti s većim guštom čim mu je bolid bolji, a kad on vozi s guštom onda i danas nema boljega od njega.

12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Kao u svakom sportu velika je razlika izmedju odlicnog vozaca i prvaka. Leclerc je ovo prvo,a Max drugo. Hejteri ce reci Leclerc bolji...pa tu je staza da to pokaze...isto kao sta mnogi kazu Real uvijek osvaja LP na srecu...Neki imaju mentalitet pobjednika,a neki ne. Max je to pokazao lani. Nebo je njemu granica,a tek 24g.

8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Mercedes je napravio pouzdan bolid, i sada rade na poboljsanjima. Jos kad im FIA pomogne sa izmjenom pravila oko purpoisinga budu pobjedivali, iako sest ekipa striktno kaze da su protiv izmjene pravila i da se ide na ruku samo mercedesu i mclarenu. Kaze toto prije utrke kako je dosadno jer su Ferrari i red bull ispred svih, nije mu bilo dosadno prethodnih sezona kada su oni realno imali i vecu prednost u odnosu na druge. Koliko licemjerno, od sefa momcadi, do prvog (sporijeg) vozaca, to je tragikomicno. Vec i kod samih vozaca se vidi da vise postuju sve druge konkurente nego lewisa, ali moraju ga hvalit da se ne bi sve moguce zabe, babe, lgbt+ udruge okkomile na njih. Majstori za stvaranje pritiska.
Fileficho, potpisujem komentar iako sam zagrizeni fan crvenih.
Kaze Leclerc da je bila njegova pogreska, i da sa takvim pogreskama ne zasluzuje osvojiti titulu, decko je realan i iskren.
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.7.2022 18:33 (deepshitcro).
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
FileFicho kaže...

Kao u svakom sportu velika je razlika izmedju odlicnog vozaca i prvaka. Leclerc je ovo prvo,a Max drugo. Hejteri ce reci Leclerc bolji...pa tu je staza da to pokaze...isto kao sta mnogi kazu Real uvijek osvaja LP na srecu...Neki imaju mentalitet pobjednika,a neki ne. Max je to pokazao lani. Nebo je njemu granica,a tek 24g.

 Da nije bilo ovi silni poklona nebi bio prvi i nebi tako komentirao.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...
FileFicho kaže...

Kao u svakom sportu velika je razlika izmedju odlicnog vozaca i prvaka. Leclerc je ovo prvo,a Max drugo. Hejteri ce reci Leclerc bolji...pa tu je staza da to pokaze...isto kao sta mnogi kazu Real uvijek osvaja LP na srecu...Neki imaju mentalitet pobjednika,a neki ne. Max je to pokazao lani. Nebo je njemu granica,a tek 24g.

 Da nije bilo ovi silni poklona nebi bio prvi i nebi tako komentirao.

Pa po poklonima se vidi tko je klasa hahaha. Ako je već Leclerc bolji, zašto nije ispred Maxa? Ne vidim smisao tvog komentara. 

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
FileFicho kaže...
x18x05x kaže...
FileFicho kaže...

Kao u svakom sportu velika je razlika izmedju odlicnog vozaca i prvaka. Leclerc je ovo prvo,a Max drugo. Hejteri ce reci Leclerc bolji...pa tu je staza da to pokaze...isto kao sta mnogi kazu Real uvijek osvaja LP na srecu...Neki imaju mentalitet pobjednika,a neki ne. Max je to pokazao lani. Nebo je njemu granica,a tek 24g.

 Da nije bilo ovi silni poklona nebi bio prvi i nebi tako komentirao.

Pa po poklonima se vidi tko je klasa hahaha. Ako je već Leclerc bolji, zašto nije ispred Maxa? Ne vidim smisao tvog komentara. 

 Ako si se uključio u F1 sezonu tek sad, vidio bi da nije Lec taj koji ne valja nego Ferrari sve usere. Ovo danas je njegova prva greška i ako je uopće njegova greška. Tako da ja ne vidim smisao tvog komentara.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
22 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
FileFicho kaže...
x18x05x kaže...
FileFicho kaže...

Kao u svakom sportu velika je razlika izmedju odlicnog vozaca i prvaka. Leclerc je ovo prvo,a Max drugo. Hejteri ce reci Leclerc bolji...pa tu je staza da to pokaze...isto kao sta mnogi kazu Real uvijek osvaja LP na srecu...Neki imaju mentalitet pobjednika,a neki ne. Max je to pokazao lani. Nebo je njemu granica,a tek 24g.

 Da nije bilo ovi silni poklona nebi bio prvi i nebi tako komentirao.

Pa po poklonima se vidi tko je klasa hahaha. Ako je već Leclerc bolji, zašto nije ispred Maxa? Ne vidim smisao tvog komentara. 

 A slušaj, teško je bit ispred Maxa ako te bolid ili pitwall zezne toliko puta, a to se Leclercu dogodilo. Okay i Max je početkom sezone imao problema, ali kad bi sve bilo idealno razlika bi sigurno bila manja. Teško je voziti normalno kad ne vjeruješ bolidu.

16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
.
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
volegradele kaže...
Treba nam ova pobjeda danas,imam dojam da je Ferrari ovaj put osjetno brzi od RB..za razliku do sad di su bili neck ti neck!

Da, konačno Ferrari je poboljašo i brzinu na pravcima, i Lecler konačno može na startu zadržati vodeću poziciju (čitaj: da ga do prve krivine ne pretekne Max), i Sainz pokazuje svu nadmoć Ferrarija.... ALI... jedno veliko ALI...

...

 

Pogreške vozača,

Pogreške u strategiji,

Pogreške u komunikaciji,

i još nekih 5-6 faktora...

 

 

... možeš kaio i ja (navijač Ferrarija) otpisati ih ovu sezonu i (za Naslov pobjednika i za naslov Konstruktora) ali kao što Binoto kaže "bolje da smo ove sezone brzi i jaki pa i nek ne osvojimo ništa pa ćemo za sledeću nešto naučiti"...

Sad koliko treba puta da se opeku a da nešto nauče... blage veze ne'am. 

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ma nista od ove sezone..strpljen spasen..btw jucer je Sainz imao najvecu max brzinu..mislim 344 km/h..a di je ono kad su jedan do drugog Sainz i Perez isli..tu se vidila snaga Ferraria!
Sainz je mogao i vise zavrsit na kraju da ga strategija nije sjebala!

Malo vozaci malo losa strategija i dobijes pasta sutu!!
AUDIOFIL
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice