Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.974
|
čitano: 3.250.507
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...
Korny1603987 kaže...

 

Na f1 portalima komentatori se više manje prepiru oko Maxa i Lewisa, a za to vrijeme svi Ferraristi svijeta se lagano osmjehuju na pomisao o borbi na naslov.

 

 uglavnom navijači ferrarija 

 Pa da, muka im što je Ferrari pobjedio pa onda se prepiru oko vozača drugi timova. Jao koju glupost ti napisa.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...

 Pa da, muka im što je Ferrari pobjedio pa onda se prepiru oko vozača drugi timova. Jao koju glupost ti napisa.

 ne nego ih peče Lewis, u većini grupa prošlogodišnji Maxovi, sadašnji Ferrarijevi fanovi se osvrnu prvo na pobjedu ali nastavak razgovora ide većinom u hejt prema Lewisu, tak da nisam napisao glupost nego je to činjenica

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...
x18x05x kaže...

 Pa da, muka im što je Ferrari pobjedio pa onda se prepiru oko vozača drugi timova. Jao koju glupost ti napisa.

 ne nego ih peče Lewis, u većini grupa prošlogodišnji Maxovi, sadašnji Ferrarijevi fanovi se osvrnu prvo na pobjedu ali nastavak razgovora ide većinom u hejt prema Lewisu, tak da nisam napisao glupost nego je to činjenica

 Realno glupost. Mene kao navijača Ferrarija zaboli neka stvar za Hamiltona i Maxa, još da se idem raspravljat sa nekim o toj dvojici. Moš mislit..

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ferrari dominantan vecinu vikenda, suprotno ocekivanjima da ce RB dominirati zbog vece brzine na pravcu. Ali ocito imaju veliki problem sa nepouzdanoscu bolida.

Max nije nista pokazao u utrci, za razliku od Pereza. Nadam se samo da u RB nece proraditi momcadske odredbe, Perez po meni bolji cijeli vikend - osim Q3 gdje je Max odvezao nesto bolje.

Merc se ocito dize. Naravno imali su srece sa odustajanjem Verstappena. Realno su trenutno treca momcad, po bodovima ipak ispred RB. Russell je imao dosta srece sa SC za promjenu guma i drago mi je da nisu isli u zamjenu mjesta. Iako je Hamilton po meni odvezao utrku bolje od Russella.

McLaren je isto izgledao dobro ovaj vikend, nadam se da je to naznaka povratka.

Staza nezanimljiva i neatraktivna, jos smo i vidjeli nesto akcije kako je moglo biti.
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Forza Ferrari !!! Hamilton mora opet pocet nosit suknje na utrke pa se mozda toto zapali i naredi propustanje svemoguceg... :D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Safety car nije pomogao. Imam osjećaj da je u tom trenu utrka postala dosadnija. 

Mislio sam da će od 5. - 10. pozicije biti veći fight. Možda da je Sainz bio na stazi, bilo bi interesantnije.

Iznenadilo me da je Perez bio pod pritiskom prije prve promjene guma. RB je potrošio gume i čak ni on nije mogao nešto napraviti. 

Albon je dobio rani Božićni poklon. 

Za sada sam najviše razočaran u Aston, AT i Williams. Oni su do sad morali biti puno bolji.

U globalu bi rekao da su se dosta štedjele formule. McLaren nije forsirao, Mercedes je mogao više, i općenito su samo željeli završiti utrku. Kad gledaš ukupne zaostatke na kraju, a bio je safety... McLaren na dolje - presporo za neka uzbuđenja. 

 

Idemo se nadati da će Imola biti bolja.  

In vino veritas
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Dobar dio utrke su ovi od sedmog, osmog, pa negdje do 12. mjesta bili unutar par sekundi, svi sa DRSom, ali su se slabo pretjecali.

Staza je takva....
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...
* * *

 ne nego ih peče Lewis, u većini grupa prošlogodišnji Maxovi, sadašnji Ferrarijevi fanovi se osvrnu prvo na pobjedu ali nastavak razgovora ide većinom u hejt prema Lewisu, tak da nisam napisao glupost nego je to činjenica

Jednom Ferrari - zauvijek Ferrari. Govorim ti to tko je pratio F1 pred samu Šumaher eru. Ne postoji niti jedan klub (nogometni, košarkaški, skijaški) kao što je Ferrari a da ima više navijača na planeti. Doslovce pola planeta su Ferrari navijači. [Toliko nema ni nogometni savez Brazila]. To je nešto posebno. Nije da možeš otići i kupiti polovni Ferrari tek tako (Mercedes možeš), jednostavno da ne znam ni sam kako da ju nazovem arogantnost i licemjerstvo Hamiltona, a volio sam ga kao crnog vozača.

Sad je sve tako providno i jeftino i jadno za Hamiltona, sve zbog toga što nije osvojio (a nadam se da nikada i neće) 8. titulu.

Za prave navijače Ferrarija nema sredine - ako si loš, potoni do dna, resetuj se tvorničke postavke i kreni iz nule a u međuvremenu navijaj za nekoga tko pravi dosadu na stazi (kao zanjih 7 godina (ne računajući 2021. g.) dok ti se tim ne oporavi.

Nije da Ferrari nije čekao 12 godina prije Šumaher ere na pobjedu.. je čekao je, i sada je također dočekao.

Ukratko ako ti se ne sviđa moj post, možeš pozvati - Taxi!

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Maddog_HR kaže...
x18x05x kaže...
RuskeGTT kaže...

ja neznam sta je vama lose u monacu...

 Apsolutno sve.

 Monaco je legendarna staza na kojoj cesto gledamo procesne utrke (cast iznimkama). No bez obzira na to, volio bi da se i dalje vozi bas zato sto je legendarna. Izabacivanje Monaca mi je u rangu izbacivanja Finske iz WRCa.

 

Obozavam stare legendarne staze - Spa, Imola, Interlagos, Silverstone, RB ring su samo neke od njih. Po meni za njih uvijek treba biti mjesta, a ove staze kao npr. Jeddah i Baku neka se mijenjaju. Dapace, cak bi bilo zanimljivije da je pola utrka uvijek fiksno, a da se ostale mijenjaju svake druge godine.

 

No bojim se da ce novac ipak imati glavnu rijec, a ne fanovi.

Monaco je za mene prošlost (objasnit će kolega dole u trećem postu). Pored Azerbejdžana isti može što se mene tiče zamjeniti Monaco. 
Prošao Monacom, tj bio - vidio i to je to. Sada mi je Azerbejdžan neki daleki san.

SPA ne dirati i slične legendarne staze, ali u doba Šumahera koliko ih je bilo noćnih i uličnih utrka?! Yeah vremena se mijenjaju. Bahrein je prošle ili predprošle utrke napravio extreman shou gdje su bile dvije za redom utrke.
 

Korny1603987 kaže...

Mogao je reći i OIL staze. Dođe na isto. Problem je što mene kao gledatelja boli dio tijela koliko će im dati Velika nagrada Lawrenca od Arabije ili pak američki Vegas.

 

* * *

Ok nije Lawrance od Arabije ali bila je ona zadnja Abu Dhabiu, dala nam je najbolju utrku snvova od kada pratim F1.  Nešto što ćemo pričati unucima i o oko čega će se filmovi snimati.

GranDaddo kaže...

* * * ili općenito mladi, ne šljive Monaco 5%. 

Ma daj bože da i toliko.  I ne samo mladi nego i stariji koji F1 prate. Monaco je postao smor na kvadrat.

A sada da li će neka staza biti zanimljiva ili ne - uopće ne ovisi o samoj stazi nego o XYZ^VRT faktora.

Evo jedno pitanje: Kako vam se činila prošlogodišnja SPA? Kiša iz neba i iz zemlje što bi stari narod rekao.
Ako mislite da USA staze nisu zanimljive USA narodu zapitajte se što na svakoj stazi (prošle godine u Austinu) bude pola milijuna ljudi prisutnih!


Koa što se mijenjaju pravila za F1 tako se mijenjaju i same staze. Sve je to ok, samo tko gubi (mislim na Hamiltoncove) ima pravo da se ljuti.

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Envy kaže...
loky4i4 kaže...
* * *

 ne nego ih peče Lewis, u većini grupa prošlogodišnji Maxovi, sadašnji Ferrarijevi fanovi se osvrnu prvo na pobjedu ali nastavak razgovora ide većinom u hejt prema Lewisu, tak da nisam napisao glupost nego je to činjenica

Jednom Ferrari - zauvijek Ferrari. Govorim ti to tko je pratio F1 pred samu Šumaher eru. Ne postoji niti jedan klub (nogometni, košarkaški, skijaški) kao što je Ferrari a da ima više navijača na planeti. Doslovce pola planeta su Ferrari navijači. [Toliko nema ni nogometni savez Brazila]. To je nešto posebno. Nije da možeš otići i kupiti polovni Ferrari tek tako (Mercedes možeš), jednostavno da ne znam ni sam kako da ju nazovem arogantnost i licemjerstvo Hamiltona, a volio sam ga kao crnog vozača.

Sad je sve tako providno i jeftino i jadno za Hamiltona, sve zbog toga što nije osvojio (a nadam se da nikada i neće) 8. titulu.

Za prave navijače Ferrarija nema sredine - ako si loš, potoni do dna, resetuj se tvorničke postavke i kreni iz nule a u međuvremenu navijaj za nekoga tko pravi dosadu na stazi (kao zanjih 7 godina (ne računajući 2021. g.) dok ti se tim ne oporavi.

Nije da Ferrari nije čekao 12 godina prije Šumaher ere na pobjedu.. je čekao je, i sada je također dočekao.

Ukratko ako ti se ne sviđa moj post, možeš pozvati - Taxi!

Envy kaže...
Maddog_HR kaže...
x18x05x kaže...
RuskeGTT kaže...

ja neznam sta je vama lose u monacu...

 Apsolutno sve.

 Monaco je legendarna staza na kojoj cesto gledamo procesne utrke (cast iznimkama). No bez obzira na to, volio bi da se i dalje vozi bas zato sto je legendarna. Izabacivanje Monaca mi je u rangu izbacivanja Finske iz WRCa.

 

Obozavam stare legendarne staze - Spa, Imola, Interlagos, Silverstone, RB ring su samo neke od njih. Po meni za njih uvijek treba biti mjesta, a ove staze kao npr. Jeddah i Baku neka se mijenjaju. Dapace, cak bi bilo zanimljivije da je pola utrka uvijek fiksno, a da se ostale mijenjaju svake druge godine.

 

No bojim se da ce novac ipak imati glavnu rijec, a ne fanovi.

Monaco je za mene prošlost (objasnit će kolega dole u trećem postu). Pored Azerbejdžana isti može što se mene tiče zamjeniti Monaco. 
Prošao Monacom, tj bio - vidio i to je to. Sada mi je Azerbejdžan neki daleki san.

SPA ne dirati i slične legendarne staze, ali u doba Šumahera koliko ih je bilo noćnih i uličnih utrka?! Yeah vremena se mijenjaju. Bahrein je prošle ili predprošle utrke napravio extreman shou gdje su bile dvije za redom utrke.
 

Korny1603987 kaže...

Mogao je reći i OIL staze. Dođe na isto. Problem je što mene kao gledatelja boli dio tijela koliko će im dati Velika nagrada Lawrenca od Arabije ili pak američki Vegas.

 

* * *

Ok nije Lawrance od Arabije ali bila je ona zadnja Abu Dhabiu, dala nam je najbolju utrku snvova od kada pratim F1.  Nešto što ćemo pričati unucima i o oko čega će se filmovi snimati.

GranDaddo kaže...

* * * ili općenito mladi, ne šljive Monaco 5%. 

Ma daj bože da i toliko.  I ne samo mladi nego i stariji koji F1 prate. Monaco je postao smor na kvadrat.

A sada da li će neka staza biti zanimljiva ili ne - uopće ne ovisi o samoj stazi nego o XYZ^VRT faktora.

Evo jedno pitanje: Kako vam se činila prošlogodišnja SPA? Kiša iz neba i iz zemlje što bi stari narod rekao.
Ako mislite da USA staze nisu zanimljive USA narodu zapitajte se što na svakoj stazi (prošle godine u Austinu) bude pola milijuna ljudi prisutnih!


Koa što se mijenjaju pravila za F1 tako se mijenjaju i same staze. Sve je to ok, samo tko gubi (mislim na Hamiltoncove) ima pravo da se ljuti.

naporan si više s kenjanjem po Hamiltonu.. ili napiši nešto pametno ili bolje šuti

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ljudi obično vole prvake, ali Hamilton je uvijek bio arogantan s dozom političkog prodavača magle u rukavicama ultra lijevih rainbow warriora. Za mir u svijetu, za vegetarijanstvo, za dugine boje, za feminizam za sve žive pokrete koje je zapad dao zadnjih 10 godina, i svaka publika je najbolja, zahvala teti koja čisti prašinu.... PR savršenog zeta kojeg bi svaka majka poželjela. I onda krene modni mačak dolaziti na stazu kao spoj ALI Gija i engleskog madam dečkića. Malo lančine oko vrata i gansta style prenemaganja kao da se rodio u istočnom Bronxu pa onda red nošenja haljina i cipela platformi.... pa se onda pojavi u nekom britanskom talk showu s lažnim dioptrijskim naočalama kada glumi profesora i filozofa koji će spasiti svijet svojom mudrosti. Vječni dobar momak i super sportaš dok pobjeđuje, ali kada gubi cvilidreta koji kupi prnje i ne želi se više igrati.

 

Netko je morao dostići gladijatora Schumachera, ali zašto baš ovaj talentirani klaun od sportaša?  Bolje da je to bio Kimi ili Alonso.

 

 

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Korny1603987 kaže...

Ljudi obično vole prvake, ali Hamilton je uvijek bio arogantan s dozom političkog prodavača magle u rukavicama ultra lijevih rainbow warriora. Za mir u svijetu, za vegetarijanstvo, za dugine boje, za feminizam za sve žive pokrete koje je zapad dao zadnjih 10 godina, i svaka publika je najbolja, zahvala teti koja čisti prašinu.... PR savršenog zeta kojeg bi svaka majka poželjela. I onda krene modni mačak dolaziti na stazu kao spoj ALI Gija i engleskog madam dečkića. Malo lančine oko vrata i gansta style prenemaganja kao da se rodio u istočnom Bronxu pa onda red nošenja haljina i cipela platformi.... pa se onda pojavi u nekom britanskom talk showu s lažnim dioptrijskim naočalama kada glumi profesora i filozofa koji će spasiti svijet svojom mudrosti. Vječni dobar momak i super sportaš dok pobjeđuje, ali kada gubi cvilidreta koji kupi prnje i ne želi se više igrati.

 

Netko je morao dostići gladijatora Schumachera, ali zašto baš ovaj talentirani klaun od sportaša?  Bolje da je to bio Kimi ili Alonso.

 

 

 

Evo ga klasični primjerak generacije društvenih mreža... prati život sportaša van sporta i sudi mu na osnovu izgleda i budalaštinja...odoh ovog trena na instagram vidjeti koji sportaš mi se danas sviđa j. ti život.. XD

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
AFARON kaže...
Korny1603987 kaže...

Ljudi obično vole prvake, ali Hamilton je uvijek bio arogantan s dozom političkog prodavača magle u rukavicama ultra lijevih rainbow warriora. Za mir u svijetu, za vegetarijanstvo, za dugine boje, za feminizam za sve žive pokrete koje je zapad dao zadnjih 10 godina, i svaka publika je najbolja, zahvala teti koja čisti prašinu.... PR savršenog zeta kojeg bi svaka majka poželjela. I onda krene modni mačak dolaziti na stazu kao spoj ALI Gija i engleskog madam dečkića. Malo lančine oko vrata i gansta style prenemaganja kao da se rodio u istočnom Bronxu pa onda red nošenja haljina i cipela platformi.... pa se onda pojavi u nekom britanskom talk showu s lažnim dioptrijskim naočalama kada glumi profesora i filozofa koji će spasiti svijet svojom mudrosti. Vječni dobar momak i super sportaš dok pobjeđuje, ali kada gubi cvilidreta koji kupi prnje i ne želi se više igrati.

 

Netko je morao dostići gladijatora Schumachera, ali zašto baš ovaj talentirani klaun od sportaša?  Bolje da je to bio Kimi ili Alonso.

 

 

 

Evo ga klasični primjerak generacije društvenih mreža... prati život sportaša van sporta i sudi mu na osnovu izgleda i budalaštinja...odoh ovog trena na instagram vidjeti koji sportaš mi se danas sviđa j. ti život.. XD

Da bi nekoga ''volio'' kao sportasa, on mora imat karizmu. Moze on biti najveci svih vremena, ako je glumac i nista koristi van ''terena'', po meni osobno... dzaba mu sve to.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
AFARON kaže...

Evo ga klasični primjerak generacije društvenih mreža... prati život sportaša van sporta i sudi mu na osnovu izgleda i budalaštinja...odoh ovog trena na instagram vidjeti koji sportaš mi se danas sviđa j. ti život.. XD

 

Krivo, nemam instagram niti twitter. Ali teško je otvoriti međunarodne vijesti iz sporta bez tih stvari... I rođen sam u 80ima.

5 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Korny1603987 kaže...

Ljudi obično vole prvake, ali Hamilton je uvijek bio arogantan s dozom političkog prodavača magle u rukavicama ultra lijevih rainbow warriora. Za mir u svijetu, za vegetarijanstvo, za dugine boje, za feminizam za sve žive pokrete koje je zapad dao zadnjih 10 godina, i svaka publika je najbolja, zahvala teti koja čisti prašinu.... PR savršenog zeta kojeg bi svaka majka poželjela. I onda krene modni mačak dolaziti na stazu kao spoj ALI Gija i engleskog madam dečkića. Malo lančine oko vrata i gansta style prenemaganja kao da se rodio u istočnom Bronxu pa onda red nošenja haljina i cipela platformi.... pa se onda pojavi u nekom britanskom talk showu s lažnim dioptrijskim naočalama kada glumi profesora i filozofa koji će spasiti svijet svojom mudrosti. Vječni dobar momak i super sportaš dok pobjeđuje, ali kada gubi cvilidreta koji kupi prnje i ne želi se više igrati.

 

Netko je morao dostići gladijatora Schumachera, ali zašto baš ovaj talentirani klaun od sportaša?  Bolje da je to bio Kimi ili Alonso.

 

 

 Ti si opsjednut njime.... Da nemas skrivene afinitete pa se pribojavas..... ;) Plus sigurno je ovim gore sto si ti nabrojao osvojio 7 sampionata i zaradio plemicku titulu ...

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ne razumijem što očekujete od prvaka (bilo kojeg)?!

Da se ne zalaže za "mir u svijetu"?! Nego za kaj?! Za Putina?!

Da se ne zalaže za veganstvo?! Nego za kaj?! Za tovljenje još trilijun krava koje zagađuju više nego auti?! Iako volim govedinu, mislim da je se treba jesti manje.

 

Pa karijere se danas uništavaju jednim twitom, gube se sponzori, evo vidimo što i bogati Rusi gube... Zar Charles nije isti?! Max?! Zar se ne zahvaljuju "čistačicama"?! Ili iskreno ne misliš da neće postati?!

Gledaj Deppa. Sad nije kriv za ništa. Disney mu se ispričava... Fučkaš to. Dosta je jedna baba da te optuži i gotov si.

 

Jel imaš tu nesreću pa slušaš nogometaše?! Pa njih drilaju kad su obično telci koji su jedva dopisno završili srednje da govore upravo "primjerene" izjave. 

 

A sad za osobni izgled, pa jednoj Janici Kostelić se govorilo da je "debela krava", Ronaldu (jedinome) za onu idiotsku frizuru gdje je imitirao dlakavog Gorbatchova i bio "debeli"... Cristiano isuse bože... Opsjednut svojim likom. Za povračati. Ne razumijem što očekivate od ljudi danas.

A Senna?! Moj idol btw. One religijske spike?! 

Schumacher i njegovo uber-prepotentno preseravanje?! 

Lauda čisti primjer germanske metle u guzici.

Kimi nas je zabavljao kad je bio pijan i kad je bio u najmanju ruku telac neprofesionalni. Divota. 

Ili kad je bilo najpotrebnije Mansell i njegov glupi golf. 

 

Russell mi ima još goru uštirkanu osobnost. Još kad čuješ na podcastima kakav je bio dok je bio mlađi. Dripac. Svejedno ako odvozi dobro, treba mu pljeskati. Koga iskreno zanima privatni život Gaslya, Bottasa ili sličnih?! Kam te vrag nosi da čitaš F1 verziju Glorije?!

In vino veritas
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
GranDaddo kaže...

Ne razumijem što očekujete od prvaka (bilo kojeg)?!

Odi popij barem dva normabela da se dobiješ.

No Fear. No Excuses. No Limits. :D
13 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
GranDaddo kaže...

Ne razumijem što očekujete od prvaka (bilo kojeg)?!

Da se ne zalaže za "mir u svijetu"?! Nego za kaj?! Za Putina?!

Da se ne zalaže za veganstvo?! Nego za kaj?! Za tovljenje još trilijun krava koje zagađuju više nego auti?! Iako volim govedinu, mislim da je se treba jesti manje.

 

Pa karijere se danas uništavaju jednim twitom, gube se sponzori, evo vidimo što i bogati Rusi gube... Zar Charles nije isti?! Max?! Zar se ne zahvaljuju "čistačicama"?! Ili iskreno ne misliš da neće postati?!

Gledaj Deppa. Sad nije kriv za ništa. Disney mu se ispričava... Fučkaš to. Dosta je jedna baba da te optuži i gotov si.

 

Jel imaš tu nesreću pa slušaš nogometaše?! Pa njih drilaju kad su obično telci koji su jedva dopisno završili srednje da govore upravo "primjerene" izjave. 

 

A sad za osobni izgled, pa jednoj Janici Kostelić se govorilo da je "debela krava", Ronaldu (jedinome) za onu idiotsku frizuru gdje je imitirao dlakavog Gorbatchova i bio "debeli"... Cristiano isuse bože... Opsjednut svojim likom. Za povračati. Ne razumijem što očekivate od ljudi danas.

A Senna?! Moj idol btw. One religijske spike?! 

Schumacher i njegovo uber-prepotentno preseravanje?! 

Lauda čisti primjer germanske metle u guzici.

Kimi nas je zabavljao kad je bio pijan i kad je bio u najmanju ruku telac neprofesionalni. Divota. 

Ili kad je bilo najpotrebnije Mansell i njegov glupi golf. 

 

Russell mi ima još goru uštirkanu osobnost. Još kad čuješ na podcastima kakav je bio dok je bio mlađi. Dripac. Svejedno ako odvozi dobro, treba mu pljeskati. Koga iskreno zanima privatni život Gaslya, Bottasa ili sličnih?! Kam te vrag nosi da čitaš F1 verziju Glorije?!

 ajde da je netko napokon napisao dobar post u ovom podforumu. svaka čast 

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Zaboli me kujac sta nosi i sta gura van staze…bitno je kako vozi i sto je ostvario..nikad mi nije bio drag jer je guzio Ferrari i sve ostale skupa ali kao vozac ima moj respekt..jedan od najvecih!
AUDIOFIL
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Valentin17 kaže...
GranDaddo kaže...

Ne razumijem što očekujete od prvaka (bilo kojeg)?!

Odi popij barem dva normabela da se dobiješ.

 odi čitaj f1 gloriju

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Za koji tim navijate?

8 Mercedes
10 Red Bull
32 Ferrari
12 McLaren
0 Aston Martin
2 Alpine
1 Haas
1 Williams
0 Alfa Romeo
0 AlphaTauri
Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Pa jedino crveni team ima prave navijace, ovi drugi imaju internet heroje!!
Jest da sam bio na svega dvije utrke F1 a pratim ju cca 20g, smatram se pravim navijacem crvenih i iskusnim provokatorom prema ostalim ekipama... forza Ferrari oduvijek i do kraja !! :D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
deepshitcro kaže...
Pa jedino crveni team ima prave navijace, ovi drugi imaju internet heroje!!

 jedino crveni team ima suncokrete

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Malo zanimljivosto o dizajnu spremnika za gorivo u F1 bolidu.

 

 

 

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Pogledao sam taj vidio baš sinoć, predobro. A to je samo djelić F1 bolida i svih mogućih inovacija, inžinjeringa i tako dalje. Jedan od razloga zašto volim F1 i pratim već više od 20 godina 

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.4.2022 21:10 (itomic009).
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Korny1603987 kaže...

Ljudi obično vole prvake, ali Hamilton je uvijek bio arogantan s dozom političkog prodavača magle u rukavicama ultra lijevih rainbow warriora. Za mir u svijetu, za vegetarijanstvo, za dugine boje, za feminizam za sve žive pokrete koje je zapad dao zadnjih 10 godina, i svaka publika je najbolja, zahvala teti koja čisti prašinu.... PR savršenog zeta kojeg bi svaka majka poželjela. I onda krene modni mačak dolaziti na stazu kao spoj ALI Gija i engleskog madam dečkića. Malo lančine oko vrata i gansta style prenemaganja kao da se rodio u istočnom Bronxu pa onda red nošenja haljina i cipela platformi.... pa se onda pojavi u nekom britanskom talk showu s lažnim dioptrijskim naočalama kada glumi profesora i filozofa koji će spasiti svijet svojom mudrosti. Vječni dobar momak i super sportaš dok pobjeđuje, ali kada gubi cvilidreta koji kupi prnje i ne želi se više igrati.

 

Netko je morao dostići gladijatora Schumachera, ali zašto baš ovaj talentirani klaun od sportaša?  Bolje da je to bio Kimi ili Alonso.

 

 

Svaka čast za post. Hamiltonu (iako više nije zanimnljiv) želim što više slupanih bolida i udesa dok pokušava da dostigne Russela. Treba ovo netko i napisati.

Sada se to gleda drugačije (Internet je sve povezao svce) a prije se isto geldalo samo kroz drugu prizmu (čitaj: ljudi su kupovali novine na kioscima) ali sve je to isto. Ovaj bi nešto mijenjao kroz "crni život vrijedi", eto kao da Michael Jordan nije crnac, kao da Pele nije crnac, kao da Tiger Woods nije crnac.

Pola utrka mu "šetnja parkom".

Ali stiže Imola... 

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Upravo tako. Mediji ga dižu kao spoj crnog Isusa i Mojsija. Najveća legenda svih vremena. Bog..... a 95% utrka je imao bolid 2 sekunde brži od svih ljudi na stazi osim od Bottasovog.
I još gleda u kamere kao da je najveća žrtva na svijetu. Kao da ga bičuju prije svake utrke.  Po Lewisovim pričama on je imao djetinjstvo kao Conan Barbarin.

Onaj kotač je gurao 20 godina pa su ga poslali da bude gladijator.

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.4.2022 16:43 (Korny1603987).
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ovaj topic je bas onako lijepa preslika drustva u kojem zivimo. Srecom ima nas jos normalnih, samo je sve zaguseno ovima s druge strane spektra, pa se rijetko srecemo.

Pazi ovog koji zeli nekom razbijanje i udese, a to mu nije ni prvi put da zaziva nesrece, pucanje i krv. Koliko neinteligentan moras biti za tako nesto.
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.4.2022 16:29 (Maddog_HR).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Envy kaže... 

želim što više slupanih bolida i udesa

Dobri smo si, ali ovo ne bih poželio nikome pa da mi je ne znam što napravio.

No Fear. No Excuses. No Limits. :D
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Maddog_HR kaže...
Ovaj topic je bas onako lijepa preslika drustva u kojem zivimo. Srecom ima nas jos normalnih, samo je sve zaguseno ovima s druge strane spektra, pa se rijetko srecemo.

Pazi ovog koji zeli nekom razbijanje i udese, a to mu nije ni prvi put da zaziva nesrece, pucanje i krv. Koliko neinteligentan moras biti za tako nesto.

Ovu temu preimenovati u "Mrzitelji Sir Lewisa Hamiltona, sedmerostrukog svjetskog prvaka i najvećeg svih vremena" i otvoriti drugu temu za normalne rasprave

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice