Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 29.028
|
čitano: 3.308.123
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ma ne sumnjam u to, iako je ovo sto se desava bez presedana, tako da bi se mogli Rusi nacekati medjunarodnog sporta do promjene rezima, ne samo kraja rata.

Navodno je Portimao u igri kao zamjenska staza
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Drive to survive (prvih 8 epizoda) je pušteno medijima. Jel netko našao neku pozitivnu ocjenu? Recenzija WTF1 me tjera da pogledam samo da se uvjerim jel tako loše.

In vino veritas
5 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
GranDaddo kaže...

Drive to survive (prvih 8 epizoda) je pušteno medijima. Jel netko našao neku pozitivnu ocjenu? Recenzija WTF1 me tjera da pogledam samo da se uvjerim jel tako loše.

 Meni su lose bile i prosle sezone....

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

jel ima kakvih popusta ove godine na f1tv

tražim ali ne nalazim, možda mi je i promaklo

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
fear619 kaže...

jel ima kakvih popusta ove godine na f1tv

tražim ali ne nalazim, možda mi je i promaklo

 prošle sezone je bilo tek nakon par utrka. Čekaj pa vidi. Ja imam do 6 mjeseca tako da ću čekati do tada

8 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Evo sad vam je F1TV Pro na 20% popusta do 13.03., sa 64,99€ na 51,99€, šta ispadne cca 400kn.

 

Popust vrijedi samo za prvu godinu za nove korisnike, al može se napravit novi account i platit istom karticom kojom ste plaćali na drugom accountu.

 

Cijena za neke EU zemlje (kolko sam vidio Češka, Slovačka, Poljska, Portugal, Grčka) je 39,99€ sa popustom, pa se navodno može skemijat nešto da se kod kupnje preko VPNa spoji na servere u tim zemljama i kupi preko F1TV aplikacije (jer plaćanje na F1TV stranici u browseru ne prolazi s karticom iz druge zemlje). Sav sadržaj bi trebo bit dostupan dok god se gleda unutar EU, bez VPN-a.

 

DISCLAIMER: Ovo za VPN ne mogu garantirat i nisam probavao, a i postoji šansa da će ovi to nekad prokužit pa možda i zabranit.

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

A ako uzimate pretplatu kroz iOS app (ne znam kakva je situacija na androidu, mozda vrijedi isto), onda je popust 52%, oko 300kn izade godisnja. Ista je ta fora za novi account, ali najmanji je problem unijeti neki drugi mail.

Roses Are Red, Violets Are Blue, I've Got Alzheimers, Cheese On Toast
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.3.2022 22:59 (sinister_axe).
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Meni je dobro sto ima na EON tv, i to u 4K kvaliteti. Bar je bilo prosle sezone, nadam se da se ove nece promjenit.
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Da EON TV kupim kad pocme sezona..slika top..mislim da mi je preplata nekih 45-50 kn!
AUDIOFIL
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Koji je prijenos na eontv?

 

Neka tv kuća ili orginal britanski?

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.3.2022 10:42 (rooswelt1991).
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ma domaci decki sa SK. Bude prijenos u fullhd na jednom od SK kanala, i jos poseban kanal SK 4k gdje bude F1 kada je utrka. Ima i motoGP koji takodjer pratim. Ja sam uzeo prosle godine EON bez ugovorne obveze bas zbog F1 i dalje ga koristim... :D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.3.2022 11:05 (deepshitcro).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
deepshitcro kaže...
Ma domaci decki sa SK. Bude prijenos u fullhd na jednom od SK kanala, i jos poseban kanal SK 4k gdje bude F1 kada je utrka. Ima i motoGP koji takodjer pratim. Ja sam uzeo prosle godine EON bez ugovorne obveze bas zbog F1 i dalje ga koristim... :D

Jel pokrivaju cijeli vikend ili samo utrka?

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Cijeli vikend. No 4k je samo utrka.

Ali voditelji su katastrofa...jedan je gluh, drugi slijep. Treba im hrpu vremena da uoce nesto sto se desava na stazi ili u radio komunikaciji.

Nisam mislio da cu to ikad reci, no - Blazicko je za njih apsolutni car. Vratite nam Blazicka....
12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Možda se upgrejdaju za novu sezonu 

16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ono bitno, dali ima reklama za vrijeme prijenosa?
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Nope. Mislim, ima uvodna dok su jos svi na gridu prije formacijskog kruga i to je to. Do kraja utrke nema prekidanja

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

prve godine 50%, druge godine 25%, trece godine 20% - predivno

pored kvalitetnih streamova - eaststream - nema smisla placat, naravno za onoga koji jedva stigne pogledati pola trka u sezoni, a kamo li ostale emisije, kvale itd

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

.... krivo

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.3.2022 21:49 (Stric_Jura).
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Dedinitivno EON TV bez ugovora je sve sto mi trenutno treba za F1..jos i mozes vracat nazad i gledat ako ste propustili sto!
A komentatori su banana ali sta je tu je
AUDIOFIL
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Tako i ja imam bez ugovorne obveze. Kako sam ostario vise ne cekam ufc nego ujutro u nedjelju uz kavu vratim sto me zanima i odgledam... :D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Maddog_HR kaže...
* * *

Ali voditelji su katastrofa...jedan je gluh, drugi slijep. Treba im hrpu vremena da uoce nesto sto se desava na stazi ili u radio komunikaciji.

* * *

Srpski voditelji za F1 su legende a Hrvatski za MotoGP. Svaki put zaboravim da prebacim na srpske voditelje kada je F1 u pitanju pa onda u sred nekog boljeg dešavanja - oni komentarišu kao da je nogomet i lopta negdje na sredini terenea.

Jest da bi volio zadnju utrku F1 u Abu Dhabiu imati sa HR komentatorima snimljenu na računalu, pa ako netko ima istu neka mi javi putem pp. Častim pivom i ćevapima. 

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Mercedes novi sidepod dizajn 

 

 

No izgledaju jako lose na stazi, auto skakuce skoro najvise do sada sto sam vidio, nevjerovatno.

Di2 & EPS FTW!
6 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
deepshitcro kaže...
Ma domaci decki sa SK. Bude prijenos u fullhd na jednom od SK kanala, i jos poseban kanal SK 4k gdje bude F1 kada je utrka. Ima i motoGP koji takodjer pratim. Ja sam uzeo prosle godine EON bez ugovorne obveze bas zbog F1 i dalje ga koristim... :D

 Ja isto imam Eon Tv. Za 49kn mjesečno dobijem F1, MotoGP i Premier ligu. Super deal. 

16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Vandit kaže...
deepshitcro kaže...
Ma domaci decki sa SK. Bude prijenos u fullhd na jednom od SK kanala, i jos poseban kanal SK 4k gdje bude F1 kada je utrka. Ima i motoGP koji takodjer pratim. Ja sam uzeo prosle godine EON bez ugovorne obveze bas zbog F1 i dalje ga koristim... :D

 Ja isto imam Eon Tv. Za 49kn mjesečno dobijem F1, MotoGP i Premier ligu. Super deal. 

Što nije više F1 i MotoGP live na SK HD kanalu koji je u onom modelu od 89kn?

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
MotoGP je bio na SK3 prosli vikend, sad ne znam kako ce dalje. Prenosili su sve, treninge, kvale i utrke svih kategorija.
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.3.2022 11:41 (deepshitcro).
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Jel se moze samo eon tv uzet i gledati npr na laptopu ili smart tv-u?

 

Ba kojem kanalu u ovom osnovnom paketu prenose f1?

 

Btw drive to survive je vani 

CARPE DIEM
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.3.2022 11:43 (simeparanoja).
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ja imam na samsung tv-u aplikaciju od eona, ide na pc i mob takodjer.
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
deepshitcro kaže...
Ja imam na samsung tv-u aplikaciju od eona, ide na pc i mob takodjer.

 Hvala

Znaci ovo je bez ugovorne za 50kn? Moze vise uredjaja odjednom?

CARPE DIEM
6 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
gkelekov kaže...
Vandit kaže...
deepshitcro kaže...
Ma domaci decki sa SK. Bude prijenos u fullhd na jednom od SK kanala, i jos poseban kanal SK 4k gdje bude F1 kada je utrka. Ima i motoGP koji takodjer pratim. Ja sam uzeo prosle godine EON bez ugovorne obveze bas zbog F1 i dalje ga koristim... :D

 Ja isto imam Eon Tv. Za 49kn mjesečno dobijem F1, MotoGP i Premier ligu. Super deal. 

Što nije više F1 i MotoGP live na SK HD kanalu koji je u onom modelu od 89kn?

 SK HD je aktivan i u osnovnom paketu. Sada sam provjerio. A MotoGP je prošli vikend bio na trojci ako se ne varam. 

8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ja placam ako se ne varam cca 90kn mjesecno, imam oko 150 kanala i 10 sportklubova u paketu. Mislim da mogu registrirat na max 5 uredjaja ali max tri istovremeno mogu koristiti uslugu. I veliki plus sto se kanali mogu vracati do 7 dana unatrag. Ja sam muku mucio bas zbog F1 i odlucio sam se na eon, za sada sam zadovoljan evo vec drugu godinu za redom. Bez ugovorne obveze, mjesec po mjesec. Lp
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice