Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.974
|
čitano: 3.248.964
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Pisi objektivno, ne subjektivno... pa bude sve ok.
http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ah šteta za Ocona 😞
Let them taste the triple guns... Aye, Captain
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Top utrka. Odlična.

Ovakvog hazardera na gridu jako dugo nije bilo. Možemo samo biti sretni što crv vozi u vrijeme kada su sigurnosne mjere na vrhu, u protivnom bi do sada bio kriv za nekoliko teških ozljeda ili još gore.

11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Znaci imam puno pravo vrijedjati te kad procjenim da nisi objektivan? Ili imas nekakav objektivnomjer.

Decko, bez razloga si bezobrazan. Uljudi se u komunikaciji.
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Uzasno mi je zanimljivo kao Max stalno dobi podrsku fanova koji nisu na stazi (driver of the day), a na postolju ga publika booa dok Lewisu pljescu...i tako skoro svaka utrka

11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Steta sto utrka nije bila cisca, ovako ce se samo pricati o kamikaza potezima, guranjima sa staze, kontaktima i sucima.

Po meni je Verstappen opet bio nepotrebno preagresivan, decko ima toliko potencijala ali ocito i manjak samokontrole i taktike. Valjda ce mu to doci s godinama... Cak se pokupio sa slavlja nakon dodjele pehara.

A zaljenje na radio je postao dio taktike u F1, tako se pokusava izvrsiti dodatni pritisak na suce. Mislim da su obojica konkurenata za naslov pokazali svoj repertoar zalopojki danas.

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Sramota od Fia, usto Max ostavio skroz jednu stranu i ovaj se zabije u njega i Maxa kazne, prije toga umjesto standardnih 5 sec penalty dadu Maxu dva mjesta penalty s tim da su prvo rekli da je P2 i pitaju ih kao da su na pazaru i cjenkaju se, sramota, bravo FIA, ovo je smijesno i onda FIA poruci Mercedesu da su bili na rubu pravila lol, FIA uzela prvenstvo, toliko krivih odluka, Alonso im mora sugerirat sto da rade sa virtual SC, totalno se FIA pogubila i sve na stranu Mercedesa.

BE HAPPY 要開心 : )
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
deepshitcro kaže...
Max je dobio 5 sec za prestizanje van staze kada je ocito da mu je pobjegao prednji kraj, a black lives je dobio crno bijelu zastavicu za direktan sudar u bolid ispred sebe

Moguće da je Max dobio kaznu jer su mu rekli da vrati poziciju što on nije napravio na vrijeme. Ali ovo drugo, zar nije to pod istragom nakon utrke?

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Maddog_HR kaže...
Znaci imam puno pravo vrijedjati te kad procjenim da nisi objektivan? Ili imas nekakav objektivnomjer.

Decko, bez razloga si bezobrazan. Uljudi se u komunikaciji.

Nemoj bit ko hamilton. "Aj ne seri"... teski oblik uvrede.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Dakle, kada nekoga propuštaš, bilo naredba race controle bilo klasične plave zastave, TI ideš na prljavi dio staze i mičeš se s trkače linije.

8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Koliko sam ja uspio vidjeti FIA je javila da hamiltonu daju crno bijelu zastavu i tu je prici kraj... Znaci da su indirektno rekli da je on kriv za sudar.
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.12.2021 21:17 (deepshitcro).
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Spa 1998 Coulthard/Schumacher

Baku 2017 Crymilton/Vettel

 

Nije prvi put, pa čak ni Hamiltonu koji je u to bio uključen u drugačijim okolnostima, po SC-om.
Imao je mjesta obići, trebao je proći s lijeve strane gdje se vidjelo da mu je Max ostavio više mjesta.

Ali da je sreća opet na njegovoj strani, apsolutno.
Nakon dva kontakta i to fajn kontakta, prošao praktički neokrznut.
Iako je i Max dobro prošao što mu već načet gear-shaft nije otišao u vječna lovišta.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
deepshitcro kaže...
Koliko sam ja uspio vidjeti FIA je javila da hamiltonu daju crno bijelu zastavu i tu je prici kraj... Znaci da su indirektno rekli da je on kriv za sudar.

I da je razbio Maxu bolid kakva bi onda odluka bila, suprotna od ove , a i ovako mu je gearbox bio upitan, a mogao mu je razbiti bilo što.

i sto sad Max ima od indirektnog priznanja FIA da je Ham kriv.

Ostavio mu je prolaz cijelu lijevu stranu, 2 auta su mogla proci, ukratko uzeli su im prvenstvo jer je Mercedesov novi motor(iz Brazila) previše dominantan i zadnju utrku Max nema baš nekih šansi.

Cijelu sezonu jedan kriterij 5 sec penalty i sad dva mjesta kazne na startu ffs

BE HAPPY 要開心 : )
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Joe Cooker kaže...

i sto sad Max ima od indirektnog priznanja FIA da je Ham kriv.

Ako je tako, onda bi se iz Red Bulla trebali žaliti na ovo.

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Norris kralj haha mislim da je u pravu i da treba stvarno makniti mogućnost promjene guma pod crvenom zastavom

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.12.2021 22:03 (loky4i4).
12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

koji show...gledam Dinama i Hajduka i F1 skupa..nezz di da krenem.Utrka je bila odlicna..Verr je bio agresivan sto sam i ocekivao od njega..a sto se tice sudara ocigledno se Ham malo zbunio nakon svega sto se desilo veceras..na kraju je izvukao bolji kraj..drago mi je sto ga je isto pretekao direkt na stazi premda bi i sa drugim mistom bio prvi!

 

volio bih da ne bude nista kazni vise i da vidimo okrsaj u Abu <Dhabiu

AUDIOFIL
2 godine
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Baš sam guštao u oba showa...pogotovo što mi oba ishoda idu u prilog.

2 godine
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Valentin17 kaže...
Joe Cooker kaže...

i sto sad Max ima od indirektnog priznanja FIA da je Ham kriv.

Ako je tako, onda bi se iz Red Bulla trebali žaliti na ovo.

 Oba su pozvana k sucima radi incidenta. Nema se što RB žaliti. Njihov je vozija posred staze i usporio iako mu je Hamilton bio u gearboxu. To se tako ne radi. Makneš se sa strane i pustiš ga da te prođe. Još bih rekao da je bilo i namjere.

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Kakav brake check od Max-a, pa ovo radi samo najgora otpad kada se brani u F1 igri da bi uništili protivniku krilo i odbranili se, ludilo na šta lik spada

 

 

2 godine
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Korny1603987 kaže...

"makneš se sa strane i pustiš da te prođe".....

 

Ako se voziš u sporijem automobilu i mičeš se na stranu kada primadona ima namjeru napasti onda ništa od naslova i onda si papak.

 

Opcija 2 je prizvati duhove predaka, pomoliti se Prostu, Senni i Shumacheru te šakama, laktovima i krvavih koljena braniti poziciju.

 

 Ja ne znam o čemu ti pričaš?! Kakvo branjenje pozicije? Pa dobio je nalog da vrati poziciju koju je nepošteno stekao, a on ostaje posred staze i naglo zakoči. Morao se maknit sa strane i propustiti Hamiltona.

16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Otpad ??? Misliš na Hamitona u Bakuu kada je to napravio Vettelu i naravno opet nikakvu kaznu nije dobio. Još je Vettel dobio kaznu jer mu je pukao film i malo uplašio cvilidretu.

11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ne nije. Ali nije nicim ni izazvano. I apsolutno nepotrebno.

Komentar ti je na razini balavog tinejdzera koji je cuo nesto sto mu ne pase.

Samo si pokazao da ne mozes komunicirati na civilizacijski prihvatljivoj razini.

2 godine
protjeran
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

ESPN kaže da je samo Verstappen pozvan u posjetu sucima. Ovo što je učinio na najbržem dijelu staze zaslužuje diskvalifikaciju.

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Maddog_HR kaže...
Ne nije. Ali nije nicim ni izazvano. I apsolutno nepotrebno.

Komentar ti je na razini balavog tinejdzera koji je cuo nesto sto mu ne pase.

Samo si pokazao da ne mozes komunicirati na civilizacijski prihvatljivoj razini.

Zakaj se tisces i dalje? 

Ja gledam na streamu, kasni mi 1m-2m stream. Ja sam stigao cut da su rekli da ograda ima rupturu a ti eto nisi. Ista stvar kad se Leclerc zabio. Red flag i ide popravak. 

 

Uletio si sa spikom zasto idu na stetu Hamiltonu... Jedini ko je cuo nesto sta mu ne pase si ti. Jer ako se palis na ovakve stvari u okruzenju jednog foruma, sta je onda ostalo.

Zamisli ti civilizacijskog dna sa ''aj ne seri''. Reci modovima da maknu Thumbs Down, mozda ti bude lakse kad budes komentirao.

 

 

Opusti se.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&amp;amp;page=24
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ne nisam uletio sa spikom da idu na stetu Hamiltonu, nemoj izvrtati cinjenice. Rekao sam:

"Red flag je bez razloga, ograda je ostala citava. Sve su mogli provjeriti pod SCom."

Ti si jedino u svojoj glavi to povezao na nacin da sam ja napisao da idu na stetu Hamiltonu. Pa si reagirao na neprimjeren nacin. Umjesto da si normalno napisao - hej sad su rekli da je ograda ipak ostecena.

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.12.2021 23:14 (Maddog_HR).
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Maddog_HR kaže...
Ne nisam uletio sa spikom da idu na stetu Hamiltonu, nemoj izvrtati cinjenice. Rekao sam:

"Red flag je bez razloga, ograda je ostala citava. Sve su mogli provjeriti pod SCom."

Ti si jedino u svojoj glavi to povezao na nacin da sam ja napisao da idu na stetu Hamiltonu. Pa si reagirao na neprimjeren nacin. Umjesto da si normalno napisao - hej sad su rekli da je ograda ipak ostecena.

Moje isprike. Eto, lakse je sada.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&amp;amp;page=24
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Tek sad pogledao utrku na miru jer nisam imao vremena uživo (na f1 live)..

 

Nisam ljubitelj nikoga, ali Verstapen jer zaslužio biti prvi. Hamilotona greška kod kočenja pa to je prejadno... Kao Max je kriv za to, imao je mjesta more... Sve ok da imaju najbrži bollid, ali doslovno kao da imaju potkupljene suce. Daj Hamiltonu Toro Rosso(Alpine) pa da vidimo da li bude među prvih 5.. Njega samo izvlači superiorniji bolid od drugih.. Ok zaslužio si 7 prvestva, ali 8 definitivno nisi! Točka

 

Bitno da su se pozdravili Vettel i Raikknen za penziju. Kimi je namjerno to napravio, koji kralj

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.12.2021 23:29 (Džekson).
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Danas je valjda svima, sa zdravim očima, jasno koliko i kako FIA radi za Mercedes. Pravila se mjenjaju kako Mercedesu pašu, kazne se dijele svima, samo ne Mercedesu.
Čista prevara.

P.S. Prije nego krenu thumbs down svih navijača Lewisa, on je trebao dobiti 10 sec kazne za sudar sa Max-om (jer je isto napravio Vettel prije 2 godine i dobio točno tu propisanu kaznu), nebitno što je on reagirao kao rookie a ne kao zasluženi sedmerostruki prvak, i nije odmah zaobišao glavnog rivala na ravnici (nebitno jel mu box javio zašto Max usporava). Max je trebao dobiti kaznu kada ga je Lewis prošao prvi puta i kada je proklizao i izgurao Lewisa. No nesposobna FIA 5 kruga nije mogla narediti Red Bullu da mora vratiti mjesto, a u međuvremenu oni sami to htjeli napraviti, pa znamo kako je završilo...

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.12.2021 23:41 (gkelekov).
16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Hamilton nije zaslužio 7 naslova. Eventualno 2.

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ayre kaže...

ESPN kaže da je samo Verstappen pozvan u posjetu sucima. Ovo što je učinio na najbržem dijelu staze zaslužuje diskvalifikaciju.

Obojica su pozvana

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice