Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 29.490
|
čitano: 3.573.400
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Zaboravio si Oscara koji ima brži bolid isto,a ni Ferrari nije sporiji od RB a i Mercedes se nešto pita. Max u trkama prije ove nije bio drugi btw

BE HAPPY 要開心 : )
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Više je u ovoj jednoj utrci Daniel pomogao Maxu, nego u cijeloj sezoni Piastri Norrisu.

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Neće Lando do naslova. Ova sezona mu je trening. Ova sezona je da se osjete pobjede, da se vidi kakav je pritisak borbe za naslov.

4 tjedna
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Najbrži krug posljednjeplasiranog Ricciarda je ništa drugo nego ispunjavanje naredbe RB stožera.
16 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ne znam o čemu pričaš, Red Bull i RB su dva potpuno odvojena tima. Prema pravilima Formule 1, ne mogu dva tima biti vlasnički povezana, tako nešto bi podrilo integritet kompletnog prvenstva. 

 

EDIT: Uzgred, zašto manji timovi to inače ne rade? Promeniš gume par krugova pre kraja, pokušaš uzeti taj jedan bod... što da ne?!

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put jučer u 9:32 (Ivan(4)).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Sto nije bilo pravilo da moras bit u top 10 da mozes uzet taj 1 bod?!
AUDIOFIL
7 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

Moraš biti u TOP10 za bod od najbržeg kruga, ovdje je DR išao na najbrži krug da oduzme bod Norrisu. 

4 tjedna
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ivan(4) kaže...

Ne znam o čemu pričaš, Red Bull i RB su dva potpuno odvojena tima. Prema pravilima Formule 1, ne mogu dva tima biti vlasnički povezana, tako nešto bi podrilo integritet kompletnog prvenstva. 

 

EDIT: Uzgred, zašto manji timovi to inače ne rade? Promeniš gume par krugova pre kraja, pokušaš uzeti taj jedan bod... što da ne?!

 Bio je posljednji, 18-ti... znači nema boda. Dobili su nalog od RB-a da oduzmu Norrisu bod.

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Widowmaker kaže...

Norris dominantan, Piastri debelo podbacio zbog loših kvalifikacija.

Max izvukao maksimum i može biti presretan rezultatom, Perez se poslije kratkog bljeska na prethodnoj utrci vratio na svoj očajan nivo.

Ostali se borili za mrvice i nisu bili ni blizu da priđu podijumu.

 

Sve u svemu odličan rezultat za Landa, Mclaren može biti razočaran jer su trebali uzeti 1-2.

Nadam se da će Piastri u Austinu biti dosta bolji jer je više njegov tip staze.

 

Mclaren +41

Lando -52

 

Još 6 utrka i 3 sprinta, Mclaren je u dobroj poziciji, a Lando ako ovako nastavi dajem mu 50/50 šansu za titulu.

Kako svi nahvališe Landa i McLaren, a pazite činjenicu, prije Miamija bodovna razlika je bila 52 boda.

Nakon Singapura bodovna razlika je 52 boda. Što je Lando kapitalizirao?

MCL38 nakon Miamija je postao i postajao avion.

RB20 nakon Miamija je krenuo u smjeru smetlarskog kamiona.

I takav RB20, taj monster kako ga je Max nazvao uzme P2 na jedinom mjestu gdje je RB19 podbacio.

Pričajte mi o sposobnostima.

 

Max s 3. i povremeno 4. najbržim bolidom održava WDC na životu.

Landov kapacitet smo jučer dovoljno vidjeli. Frajer je imao sreće više nego pameti.

A što se Maxovog P2 ovdje tiče, ovo je najbolji rezultat u zadnjih jaaako puno utrka. Rekao bih puno bolji nego P2 u Zandvoortu.

Jer da mi je netko rekao da će deficit nakon Bakua i Singapura biti -10 kao i svi fanovi RBR-a, potpisali bi odmah.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Da je bila bilo koja druga staza Max nebih bio blizu postolja!
AUDIOFIL
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
volegradele kaže...
Da je bila bilo koja druga staza Max nebih bio blizu postolja!

Vrlo vjerojatno, plus da Ferrariji nisu imali užasan Q3, vrlo vjerojatno bi se i oni upleli u igru.

Međutim na ovoj stazi sam najmanje očekivao, a dobio sam puno više.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Tako je. Mclaren ovisi o Ferrariju koji mora biti između Landa i Maxa. To je jedina nada za Mclaren. Sam do naslova neće doći.

Poruka je uređivana zadnji put jučer u 14:34 (Korny1603987).
16 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

Za početak da Oscar bude brži od Maxa.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

A nemojmo ni otpisati ovu dugu pauzu, mini summer break sada i onda prije finala sezone imamo opet 3 tjedna pauze.

Ja sam uvjeren da će do Austina RBR naći performanse, isto tako vjerujem da će i McLaren, ali oni imaju trenutno puno veći problem a to je očiti redizajn zadnjeg krila.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

To zadnje zabranjeno krilo nisu ni koristili u ovoj trci pa je opet bolid bio dominantan.

BE HAPPY 要開心 : )
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Joe Cooker kaže...

To zadnje zabranjeno krilo nisu ni koristili u ovoj trci pa je opet bolid bio dominantan.

Slažem se. Zato što koriste prednje koje je zabranjeno 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
16 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Za razliku od Red Bulla koji koristi sestrinski RB da uzme bodove konkurenciji što je isto zabranjeno...

4 tjedna
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
sudy_freak kaže...
Joe Cooker kaže...

To zadnje zabranjeno krilo nisu ni koristili u ovoj trci pa je opet bolid bio dominantan.

Slažem se. Zato što koriste prednje koje je zabranjeno 

 Zabranjeno?!

16 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Ma pusti ga, vidiš da je salty RB fan koji ne zna kako da se nosi sa tim što ih Mclaren razvaljuje u drugom dijelu sezone.

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Krellac kaže...
sudy_freak kaže...
Joe Cooker kaže...

To zadnje zabranjeno krilo nisu ni koristili u ovoj trci pa je opet bolid bio dominantan.

Slažem se. Zato što koriste prednje koje je zabranjeno 

 Zabranjeno?!

 Da FIA  je zabranila zadnje krilo jer ne zadovoljava jedan pasus iz pravilnika.Ups kolega misli na prednje krilo :)

BE HAPPY 要開心 : )
Poruka je uređivana zadnji put jučer u 17:59 (Joe Cooker).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Widowmaker kaže...

Ma pusti ga, vidiš da je salty RB fan koji ne zna kako da se nosi sa tim što ih Mclaren razvaljuje u drugom dijelu sezone.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Widowmaker kaže...

Za razliku od Red Bulla koji koristi sestrinski RB da uzme bodove konkurenciji što je isto zabranjeno...

 Zabranjeno je kod tebe očitio. Inače i Magnussen je u jednom trenutku uzeo najbrži krug ... da je ostalo na njemu to bi mu bio treći najbrži krug na ovoj stazi. Kaj je i to zabranjeno da netko odvozi najbrži krug ako nije u top 10? wtf

16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Nije zabranjeno, ali nema logike da bi onaj na dnu poretka išao na najbrži krug bez nagrade.

16 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

Zabranjeno je imati "sestrinske" timove. 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
16 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Memphis kaže...
Widowmaker kaže...

Za razliku od Red Bulla koji koristi sestrinski RB da uzme bodove konkurenciji što je isto zabranjeno...

 Zabranjeno je kod tebe očitio. Inače i Magnussen je u jednom trenutku uzeo najbrži krug ... da je ostalo na njemu to bi mu bio treći najbrži krug na ovoj stazi. Kaj je i to zabranjeno da netko odvozi najbrži krug ako nije u top 10? wtf

Pa znaš na šta sam mislio, Riki je dobio direktnu naredbu iz Red Bulla koji bi trebao biti odvojena ekipa da ide po najbrži krug da bi uzeo bod njihovom konkurentu.

I znam da slijedi pitanje kako znam da je tako, ali nismo djeca, očigledno je šta se desilo. Još javljaju Maxu na radio u cooldown krugu da je Daniel uzeo bod Norrisu i ovaj mu se zahvaljuje.

Nakon toga u svakom intervjuu Riki kaže kako je pomogao svom drugaru Maxu i da očekuje fin poklon za božić.

Patetika živa.

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Jesmo zaboravili Monako 2018. i Oconovo propuštanje Lewisa?

Force India respond to Ocon's comments about helping Hamilton and Mercedes - The SportsRush

 

Neki će diskutirati kako to nije isto, slažem se, ali je pasivna pomoć proizvođaču tvojih motora.

Ako je naredba došla izravnog iz RBR-a RB-u za vrijeme utrke, to treba istražiti, ali ako nije, onda je ovo pasivna pomoć Ricciarda i odlazak s najbržim krugom.

Značilo to išta ili ne.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
I po meni je sasvim blesavo kao nemozes dobit bod ali mozes uzet bod…a i ovo s jebenim gumama….najsporiji bolid s novim soft gumama pomete cijeli grid bez problema..prevelik utjecaj guma..prevelik
AUDIOFIL
4 tjedna
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Pomeo ih je jer je stavio nove gume i vozio kvalifikacijski krug gdje je puno više rizika na ovakvoj stazi dok su drugi, pogotovo vodeći gdje više nije bilo nikakve borbe samo nastojali sa istrošenim gumama dovući bolid do cilja.

12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Također i circa 100 kila lakši s praznim rezervoarom goriva.

16 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Nismo zaboravili. I to je bilo, ako ništa drugo, protiv moralnih pravila.

A bilo je još takvih slučajeva, recimo Šumi je propustio Vettela u Brazilu 2012. da bi mu omogućio osvajanje titule (na kraju se ispostavilo da bi osvojio i bez toga, ali u tom momentu se to nije znalo).

Čak mu se Horner zahvaljivao na velikodušnom gestu nakon utrke... 

 

Red Bull thanks 'gracious' Schumacher for giving Vettel sixth (autosport.com)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice