GNK Dinamo Zagreb izdvojena tema

poruka: 4.316
|
čitano: 809.181
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Kakvi igrači takav i rezultat. Prčija od kluba i cijele lige HNL
Intel 80286
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Mislim da se Jakirević pogubio.
Protiv Osijeka i Rijeke smo se provukli, a onda loše protiv Hajduka i debakl protiv Bayerna
A kadar bolji nego prošle sezone.
Treba polako gledati druga rješenja.

13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
C64 kaže...

Katastrofa!!!
Igraš protiv ekipe koja je najmanje dvije klase bolja od tebe i ti zadnjih pola sata uvodiš uvodiš još 3 napadača (Kulenović, Hoxha, Špikić)???
Koja je to formacija bila? 4-2-4? Protiv Bayerna 4-2-4???
Može mi netko objasniti ovaj idiotizam Jakirevića? Ili ja nešto krivo razumijem?

 Idiotizam, i sam si rekao. Nema drugog objašnjenja. Na terenu izgledaš kao da imaš 2 igrača manje i onda takve poteze povučeš

Kako su se došetavali ovi do šesnaesterca, neki igrači bi se sami trebali zapitati da li su fulali profesiju ali to je više pitanje onome koji ih je doveo. 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
3 godine
offline
GNK Dinamo Zagreb

Dogodi se.

Pogledajte samo vrijednost igrača Dinama na Transfermarktu, pa Bayerna i sve će vam biti jasno.

 

Nogomet je odavno postao igra brzonogih momaka, a to naši treneri od pionirskih uzrasta ne shvaćaju. Nekada si se mogao guziti s loptom poput sporog Šukera i zabijati golove, a danas taj stil igre koji gaji npr. Bruno P. ne prolazi.

Loša selekcija igrača, ništa drugo, osim neimanja novaca za kupovinu kvalitetnijih igrača.

合氣道
11 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Prije 4 godine je Barca doma izgubila 8:2, tako da, događa se. Po meni ova utkakmica uz Arsenal  najteža, i to se zna da će biti lagani horor. Treba dobro odigrati utakmice protiv protivnika s kojima se može igrati i otkinuti neke bodove. Samo po meni greška je bila u taktici. Recimo da je danas Vaha bio na klupi Dinama, to bi izgledalo puno bolje i čvršće. 

14 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Zaporožac kaže...

Dogodi se.

Pogledajte samo vrijednost igrača Dinama na Transfermarktu, pa Bayerna i sve će vam biti jasno.

Nitko ne osporava vrijednost Bayerna. A nije ni to najjači Bayern ikada. Ali brate mili, 9 komada (mislim da je najveći poraz u povijesti lige prvaka drže Malmo i Bešiktaš, oba su izgubila 8 razlike, također prva smo močad koja je primila 9 komada). A to da se "dogodi", prečesto se te neke čudne stvari događaju baš Jakiru.

 

A izjave nakon utakmice, jao meni. Evo samo neki od bisera (Link):

 

"Onda smo pogriješili, počeli smo se nadigravati s njima i jurcati."

- A novinar ga pita što je reko igračima na poluvremenu: "Da pokušaju pokazati više hrabrosti i pritiska." Vrhunski savjeti na poluvremenu, nema šta, sigurno je bila još neka pametna uz to.

"Treba izvlačiti pouke, treba stjecati iskustvo. Imamo nekoliko mladih igrača koji su pokazali da su blizu određenog nivoa..."

U prvom sastavu sve prštilo danas od mladih igrača. Bitno da se nakon svake utakmice izvlače pouke. Znači, na pripremama se nije ništa napravilo da se te pouke smanje na minimum. (Evo još nekih poučnih izjava od prošle sezone, btw, samo neke od njih - Link1, Link2)

 

A nisam spomenuo jednu situaciju na derbiju koja se mogla vidjeti. Kad je bila ona 10-minuta bakljada. G.G. okuplja svoje igrače, 10 minuta objašnjava, tko, što, kako, itd. A S.J. sjedi i čeka da bakljada prođe. Sve igračima objasnito na poluvremenu vjerovatno (kao i danas očito - više hrabrosti i pritiska).

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.9.2024 1:51 (fighterZu).
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Gledam statistiku malo, znači 6 faula oni napravili protiv Bayerna, šest  

Dečki išli doslovno malo na ekskurziju 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
mmafan kaže...

Prije 4 godine je Barca doma izgubila 8:2, tako da, događa se. Po meni ova utkakmica uz Arsenal  najteža, i to se zna da će biti lagani horor. Treba dobro odigrati utakmice protiv protivnika s kojima se može igrati i otkinuti neke bodove. Samo po meni greška je bila u taktici. Recimo da je danas Vaha bio na klupi Dinama, to bi izgledalo puno bolje i čvršće. 

 daj molim te ne uspoređuj barcelonu i ovu prčiju od kluba

nema tu nikakvih izgovora jadni su i cijela liga nam je jadna

to je realnost HR nogometa

Intel 80286
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Na koncu konca je najbitnije 30+ milja eura u kasici prasici te povećanje koeficijenta za ulazak u samu LP.

Rezultati će biti takvi i u drugim tekmama, vjerojatno s manjom razlikom jer švabe su takve da trpaju do zadnje minute (pa i prije par godina je bayern nekome utrpao 8+, oni doslovno ne staju kao što bi npr arsenal na 4:0 ili 5:0 vjerojatno ohladio).

 

Sve u svemu, ne znam tko se nadao bodovima u bayernu, tu i tamo možda izvučemo koji remi od manjih klubova (koji su i dalje veći od Dinama) i to je to.

 

Laprdate o smjeni trenera, a do prije tjedan i pol je bio heroj ulice isto i za petka kaj se priča, navijači naginju na stranu kako i vjetar puše.

3 godine
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
fighterZu kaže...
Nitko ne osporava vrijednost Bayerna. A nije ni to najjači Bayern ikada. Ali brate mili, 9 komada (mislim da je najveći poraz u povijesti lige prvaka drže Malmo i Bešiktaš, oba su izgubila 8 razlike, također prva smo močad koja je primila 9 komada). A to da se "dogodi", prečesto se te neke čudne stvari događaju baš Jakiru.

 

A izjave nakon utakmice, jao meni. Evo samo neki od bisera (Link):

 

"Onda smo pogriješili, počeli smo se nadigravati s njima i jurcati."

- A novinar ga pita što je reko igračima na poluvremenu: "Da pokušaju pokazati više hrabrosti i pritiska." Vrhunski savjeti na poluvremenu, nema šta, sigurno je bila još neka pametna uz to.

"Treba izvlačiti pouke, treba stjecati iskustvo. Imamo nekoliko mladih igrača koji su pokazali da su blizu određenog nivoa..."

U prvom sastavu sve prštilo danas od mladih igrača. Bitno da se nakon svake utakmice izvlače pouke. Znači, na pripremama se nije ništa napravilo da se te pouke smanje na minimum. (Evo još nekih poučnih izjava od prošle sezone, btw, samo neke od njih - Link1, Link2)

 

A nisam spomenuo jednu situaciju na derbiju koja se mogla vidjeti. Kad je bila ona 10-minuta bakljada. G.G. okuplja svoje igrače, 10 minuta objašnjava, tko, što, kako, itd. A S.J. sjedi i čeka da bakljada prođe. Sve igračima objasnito na poluvremenu vjerovatno (kao i danas očito - više hrabrosti i pritiska).

 Vrijednost igrača Bayerna sam naveo kao polazište, od kojega treba krenuti kada upućujemo negativne kritike.

Igrač koji vrijedi 50 mil € je višestruko bolji od igrača koji košta 2-3 mil €.

To su osnove, znam da je svima to jasno, to su znastvene činjenice. Ako igrač koji vrijedi 50 mil € da svoj maksimum, a pored sebe ima sve psihološko kondicijske temelje za igru, zadovoljan je, red je u klubu, on će dati na terenu pet puta više nego igrač koji vrijedi 2-3 mil € u istim uvjetima.

 

*Ne pravdam Jakirovića u svemu, no zar zaista misliš da su njemu odriješene ruke, da on uvijek bira tko će mu biti na raspolaganju (izostavimo ozljede) ?

 

Često se pita uprava kluba koji mladići će u prvi pogon, koje igrače će kupiti..

Hajdukov trener stalno kuka kako su mu obećana još tri - četiri kvalitetnija igrača, no od toga ništa.

 

Mogući uzrok su i loše pripreme, pa prevelii hype oko nekih igrača (Baturina, Petković, Pjaca, Rog).

合氣道
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.9.2024 9:45 (Zaporožac).
15 godina
online
GNK Dinamo Zagreb

Jakirović treba biti bivši !

 

Od početka pišem da lik nema muda. Preuzeo Dianmo i igrao skoro jedno te isto kroz HNL i tada Konf. ligu.

Iamo je malo sreće u par tekmi HNL i kupa i iz očaja krenuo nešto mjenjat pa je to ispalo dobro.

 

Malo me zavarao početak HNL gdje je prvih par tekmi protiv slabiji počeo s onih 3-5-2 i ubio tekme. No već protiv Rijeke se vratila ta kukavička igra, nastavila protiv Hajduka i sada kulminirala u Njemačkoj.

 

Manji je problem 9:2 (svatko može puknut). Problem je kukavički pristup tim tekmama. Bez ulaska u duele kroz sve tekme koje su tako izgubljene. Bez pokušaja ubijanja protivnika kad su ravnopravniji u pitanju.

Ima sad već lijepi spisak tekmi koje su mal značajnije, a pristup je bio očajan - ovako iz glave. (Slavia uzvrat, Hajduk više puta na Maksimiru, Osijek u gostima (sam lege nemaju sreće), PAOK uzvrat).

 

Izjave njegove nakon tih tekmi su isto katastrofa: hebala te škola ne igraš s juniorima HNL, a u europi nije Dinamo od jučer. Škola je očito samo za njega (samo slabo uči), a mi (navijači) bi trebali pljesakt na ta shranja.

 

 

8 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

nije mi jasno kako trener koji sebe postuje nakon negativnog rekorda lige prvaka moze i dalje ostat na funkciju.

Zatim nije mi jasno kako klub moze zadrzat tog trenera

mislim da je i od strane svlacionice izgubljen jer je ponizio svoje igrace.

a na kraju krajeva vec nakon paoka je trebao biti bivsi

13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Bjelica je slobodan, kakav god da je space shuttle je za Jakira. 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
vrinho kaže...

Bjelica je slobodan, kakav god da je space shuttle je za Jakira. 

Definitvno treba vratiti Bjelicu

 Imamo love, a možemo još više zaraditi

Bod je 700 000 eura, pobjeda 2.1 milijon

Sa ovakvom igrom unazad par utakmica nećemo ni boda osvojiti

Neka Bjelici daju milju godišnje i brzo će vratiti uloženo

16 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ovaj poraz ide najviše na dušu Jakiru. Katastrofalna postava i još gore vođenje utakmice. Jedina taktika po osvojenoj lopti je bila šibni je naprijed u prostor nekome pa šta bog da i sreća junačka. A naši najbrži igrači su sporiji od njihovih, posebno u šprintu od 40 m. Nema kombinatorike, nema igre, nema ničega dobroga za što se možeš uhvatiti. Čak i broj faulova to ocrtava, nema agresije, ulaska u duele. 

 

Postava sa 3 iza je ostavljala previše pukotina, nije uigrana, redovito su nas prebrojavali i imali ne samo 1 na 1 na krilima već nekad i čisti prolaz. Sreća pa je Nevistić bio najbolji igrač Dinama sinoć, inače bi dvoznamenkaste brojke imali. 

I to je najveća zasluga Jakira. Kad gubiš 5-2 i 6-2, vidiš da te gaze i pretrčavaju, padaš kondicijski, nemaš apsolutno nikakvu kontrolu i da se iz svakog njihovog posjeda stvara gol prilika ne ubacuješ napadače za bekove. Do tada se još moglo pričati da su nas pregazili, ali s ulaskom Hoxhe i Špikića smo si sami zabili ta 3 gola. Sramotno. 

 

S druge strane i Bayern je atomski. Ostale ekipe tog ranga bi u zadnjih pola sata ubacili 2 postavu i mirno završili tekmu sa 3-4 gola razlike. Ovi sinoć su i nakon 9-og tražili i napadali za još jedan gol. 

 

3 godine
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
vrinho kaže...

Bjelica je slobodan, kakav god da je space shuttle je za Jakira. 

 Ne znam bi li se vratio pošto je otišao u nezdravim okolnostima, sporazumni otkaz zbog smanjenja plaće igračima 2020 god. tako nešto..

 

Slobodan je i Sopić.

 

No vraćamo se na to, da ni Josip Jozo Guardiola ne bi puno više napravio u Dinamu, ako su igrači nekvalitetno pripremljeni i prosječne igračke kvalitete..

 

Odmah ne, jer treneru treba vremena, a igrači kondicijski ne stoje kako treba, koliko sam primjetio.

 

Ipak, mislim da treba Jakiroviću dati šansu, nešto nije štimalo i što sad.

Kad je uveo Dinamo u ligu prvaka bio je Kralj, a sad je dvorska luda.

Nije baš tako.

 

合氣道
11 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

dok je onaj kockoglavi trener, Dinamo ce patiti. Prosle sezone se vidjelo da nije trener za Dinamo,pa ce ove godine biti bolji trener jer ima bolje igrace ? smijurija.  A Uprava je jos veca smijurija jer suti

13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Zaporožac kaže...
vrinho kaže...

Bjelica je slobodan, kakav god da je space shuttle je za Jakira. 

 Ne znam bi li se vratio pošto je otišao u nezdravim okolnostima, sporazumni otkaz zbog smanjenja plaće igračima 2020 god. tako nešto..

 

Slobodan je i Sopić.

 

No vraćamo se na to, da ni Josip Jozo Guardiola ne bi puno više napravio u Dinamu, ako su igrači nekvalitetno pripremljeni i prosječne igračke kvalitete..

 

Odmah ne, jer treneru treba vremena, a igrači kondicijski ne stoje kako treba, koliko sam primjetio.

 

Ipak, mislim da treba Jakiroviću dati šansu, nešto nije štimalo i što sad.

Kad je uveo Dinamo u ligu prvaka bio je Kralj, a sad je dvorska luda.

Nije baš tako.

 

Bjelica kad je otišao i kako je otišao je bilo za prošle uprave. Mislim da nije realno da se vrati pošto nova uprava sigurno neće dati otkaz Jakiru i dati mu otpremninu i onda zaposliti novog trenera koji ih košta još više a Jakir sigurno neće dati otkaz makar realno, poslije one sramote jučer gdje je sve najgore poteze mogao povući je povukao da ima savjest sam bi ga dao al onda bi se odrekao otpremnine a to je bitnije od ičega. 

 

Pa koliko mu još treba vremena, godinu dana je tu, nije od jučer. Prošle godine je došao na gotov čin gdje više praktički nije mogao utjecati na transfere ali sad je imao i pripreme i igrače koje želi i pogledaj kako mu znaju izgledati na terenu. Ko amateri a tu se vraćamo na kondiciju, pa pripreme su prošle prije 2 mjeseca, trebali bi letjeti po terenu svaku utakmicu. 

Petkoviću dali odriješene ruke, dali mu novi ugovor i radi što hoće na terenu jer misli da je Maradona. Kralj davljenja lopte, izgubi ih po 10 na svakoj utakmici i nikom ništa. Svake sezone ulazi u formu tek nakon 3 mjeseca igranja i onda se neki čude kako ga već neki veći klub nije kupio.

Obrana je najveći problem, u HNL-u još donekle mogu igrati ovaj Mmae i Pierre Gabriel ali za LP totalna nula. Ko guske u magli su bili i dok još na to nadodaš Theophila koji više ne može to pratiti dobiješ ono jučer. 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
16 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

9 golova je sramota, no to je isti rezultat kao 5:1 - nakon toga većina protivnika i stane, no početak je sezone, Bayern prvi put u deceniji nije uzeo titulu i sasvim je razumljivo da je novi trener rekao igračima da budu nemilosrdni.

Svi smo vidjeli koliko puta Guardioal vadi Haallanda iz igre nakon 70ak minuta ako je ovaj već na hat-tricku ili je rezultat povoljan.

Psiha igrača je daleko bitnija nego se misli, golovi za 4:2 i 5:2 uništili su ekipu.


Da je Božić i da Bayern kaska 5-6 bodova za Bayerom, na terenu bi bila mješovita ekipa da se rutinirano pobjedi 2:0 i da se netko ne ozlijedi.

 

Ovo je bila tragedija zbog 3 razloga:

 

1. Nagazio si na favorita u prvom kolu, koji se mora dokazati u svim aspektima igre - isto bi bilo sa Cityem ili Realom, dok je i Milan dobio prociju od Liverpoola, i samom srećom nije bio potop i u Milanu.

2. Bayern u gostima na otvorenju je i financijska nesreća, jer bi Maksimir bio pun - manje love od ulaznica.

 

3. Još se jednom pokazalo da Hrvatski klub ne može igrati protiv ekipe koja igra brzi nogomet i konstantni presing, a to će se i nastaviti - ne može klub igrati 44 utakmice u kojima je u ulozi favorita i lomi bunker Slavena/Varaždina da bi u 4 utakmice u sezoni došao na noge ekipi kojoj stoperi igraju presing.

 

Zadnje, Hrvatska u svim sportovima debelo kasni sa razvojem igrača za moderan sport - i kad je rukomet prešao na bržu igru, igru bez golmana, eto već godinama nema (boljih) rezultata. O košarci da i ne pričam.

Imamo dileme Majer/Vlašić/Pašalić/Baturina/Sučić/Kramarić, a brzih krila nemamo nijednog.

Čak se i Brekala tražilo nešto, a tu su još Ivanušec i more napadača koji ne pređu dvoznamenkasti broj golova iz igre.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
C64 kaže...
vrinho kaže...

Bjelica je slobodan, kakav god da je space shuttle je za Jakira. 

Definitvno treba vratiti Bjelicu

 Imamo love, a možemo još više zaraditi

Bod je 700 000 eura, pobjeda 2.1 milijon

Sa ovakvom igrom unazad par utakmica nećemo ni boda osvojiti

Neka Bjelici daju milju godišnje i brzo će vratiti uloženo

 Ne, iz više razloga.

 

Ekipa koju je trenirao više nije u klubu, a prilagođavati novog konja starim trikovima rijetko kad uspije.

Daleko preskup trener za njegove uspjehe, oštetio je Osijek kao i svaki klub u kojem nije bio izručiti financijski i igrački favorit. Trabzonspor mu je omogućio sve - pa čak i dovođenje iznimno specifičnog igrača - pa se nije snašao.

 

Odličnih trenera se može naći, većina današnjih hit trenera je počelo u niželigašima. Bolje probati sa nekime tko ima kontinuirani rad na svom stilu igre, pa čak i da je poluuspješan, nego sa nekime tko ima toliko prilika na visokom nivou - a neuspjehe.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
6 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ajmo malo stat na loptu. Niko Kovač, kao trener, apsolutno. Igrači će zaradit svaki cent. Ubit će ih kondicijski i psihološki. Međutim, koliko god meni smetao rezultat, on je realan. Dani kad je Oršić rušio velike europske klubove su prošlost. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
3 godine
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
cvaja997 kaže...

 Niko Kovač, kao trener, apsolutno. Igrači će zaradit svaki cent. Ubit će ih kondicijski i psihološki.

U bilo kojemu sportu, ako želiš uspjeh, drukčije ne ide.

Igraču malo popustiš, ode navečer u prvi klub gdje se dobro pije i pjevaju sisate pevaljke. 

 

合氣道
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Nadam se da ne bude Niko Kovač, taj nema fleksibilnosti nikakve, zato gdje god dođe svađa se sa svima. Još se sjećam što je Eduardu napravio na SP 2014., ljudska nula.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
16 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Evo ga, ode i Jakir... Po meni upitan potez, ali ne i nelogičan. Igramo loše, i nakon što se konkurencija u HNL-u urušila, a LP više manje glatko osigurana Dinamo je jednostavno stao. Zadnje 3 tekme dosta loše pripremljene i vođene, a Jakir je već više puta pokazao da mu se može dogoditi debakl nakon stabilnih perioda ekipe. 

 

Hvala mu na prošloj sezoni gdje je izvukao Dinamo iz jako teške situacije, sigurno najteže u zadnjih desetak godina u HNL-u, a sad se treba okrenuti nekim drugim rješenjima.

 

Što vi mislite tko bi trebao biti novi trener?

 

(izbacio sam Kovača i Terzića koji su slobodni iz ankete jer su šanse da se to ostvari nikakve)

9 Bjelica
0 Bišćan
1 Sopić
4 Kek
2 Bilić
2 Dambrauskas
0 Jovičević
0 Tomić
2 netko drugi
3 stranac
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.9.2024 11:18 (Bichanich).
16 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Nek mi netko objasni što ce to Bjelica, trener od 2 milijuna eura donjeti da vas toliko navija za njega?

 

Imali smo cijelo desetljeće ponavljanja Mamicevih fix ideja povratnika tesko rjesenih promasaja i sad bi sto? Vratit Oršića, Bjelicu i Sammira?

 

Igrac i trener koji se vraća je u 99% promasaj, pogotovo ako je rastanak zbog novca, ili losih rezultata. Ancellotti i Mourinho iznimke.

 

Imate cijelu novu svlacionicu i onda im se vrati "igrač" i sto bi sad trebali?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
14 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Kek bi bio odličan, a možda i netko treći. U klubu se očito loše radi, nije to Jakirović, to je cijeli tim. Dobar pokazatelj je RPG, koji je letio kad je tek došao iz Nantesa. Nakon pola sezone i jednog pripremnog ciklusa s Dinamom djeluje kao amater, 10% je sporiji. Znači da nije problem u igračima. Ova je ekipa možda i bolja od one iz doba Bjelice, ali slabo je pripremljena.

16 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Slažem se da vraćanje rijetko kad bude dobro. Pokazalo se da je nakon Dinama Bjelica dosta limitiran trener za jače lige. No, možda i prijelomni trenutak u novijoj Dinamovoj povijesti je bio baš pod Bjelicom, kad je uspio defanzivno stabilizirati ekipu da se ne raspada i ne prima 4-5 i više golova od jačih ekipa. Kako je Dilaver onomad rekao: "sa ovim Dinamom više nema zajebancije." E pa zajebancija je ono što sad jače ekipe rade sa ovim klubom. Nema odgovornosti, discipline i dovoljno trke.

 

Potrebno je unjeti stabilnost i kompaktnost da smo taktički posloženi tako da nema raspada kojeg smo vidjeli dosta puta pod Jakirom. Osim Bjelice istu stvar bi vjerujem napravili Kovač i Kek. Od ostalih trenera, mislim da bi i Vaha bio u tom rangu, no on je u nekoj svojoj dimenziji i mislim da nije realan. 

15 godina
online
GNK Dinamo Zagreb

Možda bi Bjelica bio totalni fijasko, al čovjek je nakon 50 godina prezimio u europi i to sa stilom. 

Dodatno nabio europski koeficjent Dinama koji je kasnije omogućavao relativno lagano ulaženje u kojekakve euroopske skupine.

Pokazao da je sposoban izgraditi ekipu koja je nosila Dinamo godinama.

13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Dinamu fali discipline pa nam treba trener čvršće ruke.
Dinamo je pun iskusnih i kvalitetnih igrača koji će odmah skužiti ako im netko prodaje maglu ili nije 100% siguran u sebe i što želi od momčadi (mislim da je tu zapeo na kraju Jakirević)
Kek bi bio top, ali on se drži slovenske reprezentacije i nije realna opcija
Dambrauskas i Bišćan su vrlo dobri, ali mislim da su prefini, a i zauzeti su.
Bilić je trener za jednu sezonu. Ima dobru spiku, sprijatelji se sa igračima i to funkcionira kraće vrijeme.
Večina ostalih je rang Jakirevića ili slabiji
Na kraju ostaje Bjelica.

Ili netko koji nije na popisu (Kovać je preskup, a i vjerojatno bi se odmah zakačio sa pola starije ekipe)

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice